|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:01:54   
Anoniman
pa evo ja sad gledam, svi ovi apartmani koji su bolje opremljeni nisu ispod 30e po apartmanu... ne znam jel to ok?

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:04:41   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Trinny

pa evo ja sad gledam, svi ovi apartmani koji su bolje opremljeni nisu ispod 30e po apartmanu... ne znam jel to ok?

joj pa meni to malo mnogo ne znamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:07:28   
pepeljuga
jer nemamo dovoljno para za neki aranzman preko...


trinny, ipak ti iskalkulisi to jos jednom, kad god sam isla u cg ispostavilo se da me kosta isto kao grcka, recimo halkidiki, a ne moze da se poredi nikako! meni je na svakom moru lepo ali ipak je grcka bolji izbor a mislim da ti to ipak dodje skoro isto user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:11:17   
Anoniman
Eh, Pepeljugo moja, sad su ti u grckoj skocile cene eeeeee, jer im je pdv skocio na 23% cini mi se... uzas je tamo, a koliko je nereda i svega, ne zelim da se usudim ove godine ici tamo.... a i gledali smo aranzmane za grcku, ojhahaaaa, koliko su skupi...
ma, ja bih nasla nesto privatno tipa 10-15e smestja u cg i to mi se itekako isplati, plus bih videla da uplatimo dva obroka u nekom obliznjem restoranu... i to mi se isplati... detetu cu ionako da ponesem kasice i malo voca kupim...

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:11:52   
nala
Trinny, kazes da ces na more u septembru, pa tada je svuda jeftinije. Zasto ne odete u Grcku? Pa to je vec provereno. Sto se Crne Gore tice, mislim da su Radovici pravi izbor zbog pescane plaze. Po mom misljenju zaliv je najbolji jer je temp. mora uvek veca za par stepeni. Becici i Petrovac su super ali kad naidje hladna struja, skoro da nema kupanja sa malim detetom. Mi smo prosle godine bili u Bijeloj, u jednom strava hotelu sa 4 zvezdice, koji nema 5 zvezdica jer nema bazen a sve ostalo je da pozelis. Jako je blizu plaze, na nekih 40-50m. Vidi se plaza iz hotela. Ako te zanima mogu ti poslati pp. Iako smo bili u drugoj polovini avgusta bilo je mnogo skuplje nego u Grckoj u isto vreme. A mi nismo mogli u Grcku jer nisam imala slobodan dan da bi otisla po vizu i jako mi je bilo zao. Medjutim, kada smo stigli tamo, od lepote sam sve zaboravila. Samo me je iznervirala neljubaznost van hotela. Dok smo bili u hotelu, kao na sedmom nebu, svi fini i ljubazni, a kad smo jedno vece hteli da kupimo detetu sladoled pokvarise mi vece neljubaznoscu osoblja (naravno van hotela). Tako da smo odlucili da cemo i sladoled jesti u njemu, a ovako samo setati. To je moje iskustvo. A moji roditelji su bili u Tivtu. Mogu ti reci da smo isli kod njih i super je i tamo. Temp. mora jos veca nego u Bijeloj, ma milina jedna. Imas hotele na plazi, ali nema peska (sto je mom detetu najvise nedostajalo). Nisam sigurna da sam pomogla. user posted image

Uglavnom, gde god otisli, lepo se provedite. Bitno je da ste na okupu i da uzivate. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:15:17   
Anoniman
Nala, ajd miu posalji na pp za taj u bjeloj, mada ne znam da li bi imali para za hote, jer sam gledala u cg su jako nepovoljni! a o grckoj sam malo pre napisala user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:16:02   
nala
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

trinny, ipak ti iskalkulisi to jos jednom, kad god sam isla u cg ispostavilo se da me kosta isto kao grcka, recimo halkidiki, a ne moze da se poredi nikako! meni je na svakom moru lepo ali ipak je grcka bolji izbor a mislim da ti to ipak dodje skoro isto user posted image



Mislim da si potpuno u pravu. user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:17:39   
pepeljuga
mene nervira sto u cg preteruju sa cenama u odnosu na ono sto dobijes, a sve sto je malo bolje je preskupo.
a sto se plaza tice ima lepih: plavi horizonti, trsteno...ako idete kolima, mozete svakog dana na drugu, sve je blizu user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:18:21   
Anoniman
dosta pratim sta se desava u grckoj sada i verujte mi, ni slucajno se ne bih ususdila sa maliom detetom da odem ove godine, mozda sledece...

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:21:57   
*Alexx*
Nisam čitala sve postove, ali evo ovako: do CG, pa čak i u septembru, treba bar 10 sati vožnje kolima. Do Grčke, zavisno od toga gde se ide, treba manje ili isto toliko, sve autoput. Cene u septembru u Grčkoj su sigurno konkurentne CG, mada ja NIKAD nisam letovala u CG za manje para nego u Grčkoj. Trinny, proveri ti još jednom te cene user posted image Sigurna sam da se apartman u Grčkoj u septembru može naći za 15-ak eura dnevno. Ne mora biti Santorini user posted image
Inače, meni je plaža u Bečićima fenomenalna.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:21:58   
pepeljuga
uh, trinny, skrecem s teme, sad procitah u drugoj da si iz 63. bloka pa samo da ti kazem da sam i ja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:22:27   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Trinny

dosta pratim sta se desava u grckoj sada i verujte mi, ni slucajno se ne bih ususdila sa maliom detetom da odem ove godine, mozda sledece...


Onda ništa od Grčke user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:28:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Trinny

dosta pratim sta se desava u grckoj sada i verujte mi, ni slucajno se ne bih ususdila sa maliom detetom da odem ove godine, mozda sledece...


Onda ništa od Grčke user posted image



e bas to... proverila i po agencijama licno, i od ljudi koji su bili i koji su tamo... u sve se uverila... neki drugi put cemo tamo.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:32:07   
nala
Poslala sam ti pp

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:38:43   
Anoniman
evo sad pogledah hotel, pa imaju neku akciju pojma nemam... user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:43:48   
nala
Jesi li uporedila cene koje sam ti poslala sa ovima od ove godine? Joj razlike, drasticne! Preterase ga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:45:28   
Anoniman
jesam... ma hoteli su uzas tamo... zato trazim neki privatni sm, pa da uplatimo hranu i to je to! 

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 10:50:29   
nala
Bejbe, nisam sigurna da ti je i privatni smestaj sa uplacenom hranom jeftiniji. To smo mi mislili prosle godine, a kad izracunasmo da nas dvoje odraslih i dete od 4 godine treba da platimo kao u hotelu user posted image mi se odlucismo za hotel. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:13:57   
Anoniman
pa pojma nemam, ni priblizno ne znam koliko bi nas ispao neki restoran da uplatimo po dva obroka... jel neko to uraduo do sada?

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:17:01   
Mimče
nasi prijatelji sad otisli u cg u apartman ali sa sva tri obroka 15 evra po danu i kuca je na plazi u Djenovicima idu tamo vec godinama i super im je

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:18:02   
Anoniman
ozbiljno?! a cekaj nemoguce da je u 15e tri obroka?

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:22:30   
nala
IZVORNA PORUKA: Mimče

nasi prijatelji sad otisli u cg u apartman ali sa sva tri obroka 15 evra po danu i kuca je na plazi u Djenovicima idu tamo vec godinama i super im je


3 obroka 15 evra? Pa to mi deluje kao naucna fantastika za crnu Goru. user posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:23:51   
Anoniman
pa i meni isto! user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:24:21   
Mimče
nala oni to uplate jos u februaru , martu sa nekim popustom a  tamo idu , kod te zene vec par godina, da li je to cena samo za njih nemam pojma
sve u svemu ta zena cija je kuca sprema te obroke, nije restoran ni hotel , ali ti je na gotovo...
mi smo kontali ako ne idemo u inostranstvo da iduce godine idemo tamo......

< Poruku je uredio Mimče -- 14.7.2010 11:26:01 >

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 11:27:22   
nala
IZVORNA PORUKA: Mimče

nala oni to uplate jos u februaru , martu sa nekim popustom a  tamo idu , kod te zene vec par godina, da li je to cena samo za njih nemam pojma


Mozda, mozda, ne mogu da tvrdim da nije tako, ali mi je malo cudno. Sorry na iscudjavanju! user posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hotel Ramonda - za najlepše porodične uspo...
„Nijedna planina i nijedan planinski vrh u Srbiji ne čine toliko dubok utisak na promatrača kao Rtanj sa Šiljkom. U njem...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here