|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:28:18   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Trinny

Sutomore deluje lepo... Rivana, ljubim te zeno nemoj vise off teme! Ajde prebaci je negde drugde...

Bubo, deluje lepo, a? mislim sutomore... cupa znaci kazes da je ok?



user posted image user posted image user posted image user posted image sutomore super!!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:29:16   
Anoniman
Kruče

user posted image


Utjeha

user posted image

user posted image



(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:29:35   
nala
Choopa choops, pozdravi more od mene. user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio nala -- 14.7.2010 12:30:09 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:29:54   
Anoniman
prolazila sam samo pored, ali ne znam kakvo je, nisam bila... znaci dobro je, ajd da prosvrljam po netu... njega sam izostavila

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:30:41   
LillyT
Moj brat je bio prosle godine u Sutomoru i lepo im je bilo, cini mi se 10evra po osobi, ali je smestaj dobar (godinama idu poznanici kod njih, a vodili su i malo dete). Inace, cula sam pohvale o Crnoj Gori od devojke koja je bila u Budvi sa trogodisnjom cerkom (bili su u junu), otisli na blef, usli u agenciju i nasli privatno nesto. Kaze da je bas bilo cisto.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:33:04   
Anoniman
Lillyt, a jel znas koji je to privatni smestaj?

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:33:44   
minavb
Moji dever i sta god mi dodje njegova zena su dole celo leto jer njena sestra ima kucu u Budvi. Kazu da je ove godine dole fenomenlano i da je bukvalno prazna Budva. Ja ne volim CG, nisam tamo bila godinama i mislim da bih isla samo ako bi bi isli kod rodjaka (mm ima brata koji drzi privatni hotel u Ulcinju). Volim Petrovac, tamo bih uvek rado isla,samo da je manja guzva.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:34:02   
nala
Ma Crna Gora ima super more, samo jos usluga da se popravi i bude ujednacena svuda bilo bi super. user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:35:40   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Trinny

Lillyt, a jel znas koji je to privatni smestaj?


Mogu da pitam brata, on ima njihov broj (valjda mu je ostao)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:35:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nala

Ma Crna Gora ima super more, samo jos usluga da se popravi i bude ujednacena svuda bilo bi super. user posted image


Nala, slazem se potpuno... ljudi je se groze iskljucivo zbog usluge!

Lillytic, aj ako ti nije mrsko


< Poruku je uredio Trinny -- 14.7.2010 12:36:10 >

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:37:40   
choopa choops
E drage moje pozdravicu more, ali samo sa balkona, posto ne smijem na plazu user posted image
Buba poseno cu pozdraviti Toplu user posted image

A Triny tacno znam tvoju dilemu. Mene recimo ubjede kako je neka plaza super, ali ja joj nadjem manu u roku od keks user posted image Npr. neko ne voli pjesak, vec ove kamencice i oblutke...ali meni to nisu plaze za malu djecu, pa ih ni ne racunam. Radje bi isla negdje gdje je beton, nego na ove sa kamenjem. Zato su najbolje one sa pjeskom, pa makra mi se uvlacio u kupaci, oprace se user posted image
a opet bilo bi pozeljno da ima hladovine, da nije bas na nekom pustom ostrvu, da ima ljudi, a da nije guzva, da nije skupo i tako...sto dilema...Mi planiramo dogodine u junu negdje.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:38:58   
nala
IZVORNA PORUKA: Trinny

IZVORNA PORUKA: nala

Ma Crna Gora ima super more, samo jos usluga da se popravi i bude ujednacena svuda bilo bi super. user posted image


Nala, slazem se potpuno... ljudi je se groze iskljucivo zbog usluge!



Pa iskreno i ja je zbog toga izbegavam, a nema ni vode u dovoljnim kolicinama u privatnom smestaju, tako da je to takodje jos jedan od razloga zasto je ljudi izbegavaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:39:58   
lanajelena
morala sam da Vam docaram pogled sa nase terase,imam i boljih slika ali ne u kompu(Utjeha-kruce)
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:40:15   
Anoniman
Jaoooo sada mi se ide na more! user posted image A nismo otišli jer sam ja rekla da me mrzi da putujem do dole! Da se predomslim? user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:40:21   
Anoniman
Choopa , ima ona jedna jedina peščana plaža u HN koja je slobodna - onaj pojas između Jahting kluba i Sport kafea ... Sad sam se toga set_ila ... Nije uređeno , ali tamo je bilo dosta mama sa decom, koliko se sećam ... I Igalo je isto peščano , ali od babetina i "lekovitog blata" ne može da se diše .

< Poruku je uredio BubaMira -- 14.7.2010 12:41:09 >

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:40:50   
nala
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Mi planiramo dogodine u junu negdje.



Mislis negde van Crne Gore?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:42:09   
caca81
Gde god da odete sa malim detetom činiće vam se da je gužva i da to nije to kako ste vi zamišljale. Mi smo bili u Bečićima i plaže su sada pola-pola, tj. pola sa ležaljkama, a pola slobodan prostor. Nije sitan pesak, ali sasvim odgovarajući za decu da se igraju sa kanticama i lopaticama. Jedan dan smo bili Na Plavim horizontima (hotelski smeštaj, polupansion, švedski sto u lux sobi sa klimom, TV-om i malim frižiderom je 29evra po osobi) i zaista je raj za dečicu, ali 10 dana biti tamo, još ako nemate auto, smorićete se. Dve godine smo letovali u Petrovcu i zaista smo zadovoljni i to mesto svima preporučujem, to mi je najlepše mesto u CG za porodice sa malom decom...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:42:50   
Anoniman
ja znam samo da ne mogu sa njom da se ganjam po kamenitoj plazi, gde cu bre, jedva sebe mogu da nosim, a kamoli i nju... a sigurna sam da mi nece prohodati normalno do tada... prosto je nemoguce...a i bolje da mi padne na pesak nego na kamen, brate!

Caco, mi ionako ne planiramo duze od 7 dana na moru... jer mm ne moze vise da dobije odmora u jednom cugu... user posted image


< Poruku je uredio Trinny -- 14.7.2010 12:44:10 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:43:55   
Mari86
Moj mm je iz Crne Gore nece da ide user posted image
kaze njihove more me nece videti user posted image user posted image
Zbog usluge i svega sto je bilo user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:44:57   
nala
Buba Miro, prosle godine smo samo otisli do Igala, parkirali se, platili parking i kad smo videli zabokrecinu i prljavu plazu, a mi na levo krug duuser posted image e na jug i nazad u Bijelu. Da smo se okupali, mislim da bi svekar morao da nas leci od neke kozne bolestine kad se vratimo. Uzasno je bilo prljavo u to vreme kad sam bila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:45:22   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Tashke

Jaoooo sada mi se ide na more! user posted image A nismo otišli jer sam ja rekla da me mrzi da putujem do dole! Da se predomslim? user posted image

Mi smo odmah jednoglasno rekli ove godine nema sanse a sad prvo mm kuka trebali smo da idemo a sto se blizi odlazak mojih i meni se ide..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:46:25   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Mari86

Moj mm je iz Crne Gore nece da ide 
kaze njihove more me nece videti
Zbog usluge i svega sto je bilo



Ma grooozni su mi se prosle godine  2 puta posvadjali ja jednom u restoranu sa konobarom  i mm u radnji ....   to je strasno  kakvo ponasanje imaju!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:46:26   
choopa choops
Nala da negdje vani...mozda Sardinija? Vidjecemo, imamo cjelu godinu da razmisljamo.
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Choopa , ima ona jedna jedina peščana plaža u HN koja je slobodna - onaj pojas između Jahting kluba i Sport kafea ... Sad sam se toga set_ila ... Nije uređeno , ali tamo je bilo dosta mama sa decom, koliko se sećam ... I Igalo je isto peščano , ali od babetina i "lekovitog blata" ne može da se diše .

Da, ali tu je velika guzva. Pokusacu da nadjem neke slicice, ali kao sto rekoh Hn i nema plaza. Sveukupno pet, sest sto zadovoljavaju sve moje kriterijume user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:48:27   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: nala

Buba Miro, prosle godine smo samo otisli do Igala, parkirali se, platili parking i kad smo videli zabokrecinu i prljavu plazu, a mi na levo krug duuser posted image e na jug i nazad u Bijelu. Da smo se okupali, mislim da bi svekar morao da nas leci od neke kozne bolestine kad se vratimo. Uzasno je bilo prljavo u to vreme kad sam bila.


Prosle godine je nas u HN zahvatio period kad se izlila kanalizacija u more ... nemozes ni da zamislis na sta je to licilo .. kakvo kupanje  user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:48:37   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mari86

Moj mm je iz Crne Gore nece da ide 
kaze njihove more me nece videti
Zbog usluge i svega sto je bilo



Ma grooozni su mi se prosle godine  2 puta posvadjali ja jednom u restoranu sa konobarom  i mm u radnji ....   to je strasno  kakvo ponasanje imaju!


Ja otisla da kupim torbu i pitam koliko je...on nesto promrljao,ja kazem molim nisam cula..
on se prodere 5 eura user posted image   ja pobesnim i kazem "zasto se ti bre deres"... kaze on "pa kad me ne cujes"..
more seljoberu user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here