|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.7.2014 12:44:06   
Janncica
Zapkic,mi najvise idemo zbog bronhitisa koji S ima svakih mesec dana i sve i jedan doktor je rekao more obavezno. Gledala sam sve i svasta. Vise ni sama ne znam.Utjeha mi se mnogo svidja. Samo nisam sigurna za plaze. Okolina Tivta isto tako.Meni je bitno da je smestaj blizu mora jer nam je receno,setnja rano ujutru i kasno uvece po obali.
I stvarno mi se cini da je bolje hotel nego apartman.user posted image
Sad cu bas i Susanj da pogledam.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.7.2014 12:50:07   
Žapkić
Jancice, Šušanj je, inače, vazdušna banja. Ovde kod mene ga svi pedijatri toplo preporučuju za djecu koja imaju problema sa disajnim putevima.
Inače, imam prijatelje čije je dete imalo hronični bronhitis, kao malu su je vodili u Šušanj i bivala je sve bolje i bolje. Sada ima 15 god, nikakvih problema nema sa tim, a oni već 13 god. letuju tamo i ne planiraju da menjaju.
Ja ti kažem, moje djete nema nikakvih problema sa disajnim putevima(hvala dragom Bogu), ali ću u Šušnju letovati sve dok ona ne poraste, jer mi je idealno za ljude sa malom djecom.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.7.2014 12:55:09   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: adulence

draga za lezaljke sam konkretno mislila na Kumbor,a svakako se slazem da treba mnogo vise ulagati u Hn,jer gledano ovako sa strane,meni je on centar Boke...barem ga ja tako dozivljavam...
IZVORNA PORUKA: mtajcica83


IZVORNA PORUKA: adulence

ja sam ove godine kao i prosle bila u Kumboru,da se razumemo to je jako malo mesto,ali mi to volimo i nama to prija,a vrlo cesto skoknemo do Hn koji nam svaki put oduzima dah,ja sam nekako uvek za Boku,prvo prelepa je,a drugo ljudi pa ne mogu se porediti sa ostatkom cg,nema naplacivanja lezaljki,a mestani izuzetni!!!!


Adulence vi ste onda super prosli jer se na skoro svakoj plazi u Hn placaju lezaljke.U Kumboru su male plazice nisu lose. Grad oduzima dah kad dodjes na par dana pa ti je sve idealno, ali kazem konkretno za grad koji je treba da bude iz godine u godinu sve ljepsi i da mu je ponuda bolja.Jer koliko se ulaze u BD i Tivat zadnjih godina toliko su ovaj grad zapostavili,nazalost.




Draga, jeste, vidis da se i sa strane primjecuje zapostavljanje ulaganja.Bitno je da je vama bilo lijepo i da ste uzivali user posted image


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.7.2014 13:01:12   
Janncica
Zapkic,koje su cene apartmana u Susnju?

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Gde u Crnu Goru?
1.7.2014 13:36:25   
Žapkić
Jancice, uglavnom je oko 10 euro po osobi. E, sad , najbolje ti je da vidiš na internetu, jer ja već 3 god idem kod jednih istih ljudi i tamo plaćam 6 euro po osobi, tako da me apartman dvokrevetni izadje 12 euro. (s tim što ja ne plaćam kod njih BTO). Doduše, meni je taj smeštaj malo dalje od plaze, goe je blizu pruge, ali mi je kod tih ljudi prleepo, Tina se igra u dvorištu, postavimo joj bazen, pa preko dana kad nije na plazi, ona se brčka u bazenčiću. Kod njihsam nekako navikla i imam svu slobodu.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 15:29:01   
Misha i Ljisha
mame mm i ja se dvoumimo mozda nam pasos za dete resi situaciju tj imam pitanje da li dete od dve godine mora da ima pasos da bi uslo u crnu goru sa roditeljima??? Ili moze na zdravstvenu knjizicu?

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 15:49:17   
Anoniman
Misa i Ljisa zovem mm ne javlja se , on radi na granicnom prelazu sa cg, ja mislim da moze, ali nisam sigurna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 932
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 16:03:53   
lanajelena
Moze,samo izvod iz knjige rodjenihuser posted image ...meni treba info da li neko zna koji autobus iz NS vozi do Bara(ne mogu da pronadjem)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 16:09:23   
Anoniman
Miso po zakonu treba, ali mm kaze da ce vas pustiti i sa zdravstvenom knjizicom.

LJ pogledaj Ozlem tours znam da idu iz ns do herceg novog!

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 934
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 16:21:15   
lanajelena
Mi idemo bez pasosa pa sta bude,do sada nismo imali problema,UM pogledacu hvala,mada cisto sumnjam sve je do Sutomora najdalje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 16:59:31   
isidora88
lj imas i bozur turs, becej prevoz

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 17:03:36   
anci kv
deca sa zdrv.knjižicom ili izvodom. Nama ni to nisu tražili

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 22:22:03   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

mame mm i ja se dvoumimo mozda nam pasos za dete resi situaciju tj imam pitanje da li dete od dve godine mora da ima pasos da bi uslo u crnu goru sa roditeljima??? Ili moze na zdravstvenu knjizicu?

Ljišo, pasoš nije potreban, izuzev ako ideš preko Bosne. Za CG nije potreban. Jedino ti je potreban izvod iz matične knjige rođenih za dete.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 22:25:44   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Moze,samo izvod iz knjige rodjenihuser posted image ...meni treba info da li neko zna koji autobus iz NS vozi do Bara(ne mogu da pronadjem)user posted image

LJ, znam da je išaop "Božur" i "Drum -turs". Ranije je išao i "Autoprevoz Čačak" kretali su iz NS, ali ne znam da li je to nešto promenjeno.
Najbolje bi ti bilo da pozoveš autobusku stanicu i da pitaš.
Kad krećete?
Mi ćemo, ako sve bude po planu, u petak veče ili u subotu. Možda se i organizujemo da se vidimo tamo ove god, pošto se prošle razmimoiđosmo.
user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 23:06:43   
Janncica
Meni su rekli da mi treba i vencani list uz izvode decije da se predje granica. user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 23:08:56   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Janncica

Meni su rekli da mi treba i vencani list uz izvode decije da se predje granica. user posted image

Ne treba ti.
Šta rade parovi koji nisu venčani, a idu na more sa decom? user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2014 23:11:54   
Janncica
Ma i meni nije bilo logicno.Kao zbog jmbg mog i muzevog.Ali imamo ga na lk.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 1:09:09   
Žapkić
Ma, ne treba ti. Pa, nama prošle god. nisu pogledali čak ni Tinin Izvod iz Matične knjige rodjenih, samo naše lične karte, vozačku i saobraćajnu. Opušteno! user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 6:18:13   
Misha i Ljisha
Hvala mame na tako brzim odgovorimauser posted image . Kaze meni mm idemo sutra na more. Ja ga gledam kao da je odlepio. I rekoh ajd ako za CG ne treba pasos detetu idemo. I mi tu seli, ja pogledala cene u hotelu gde sam ja odsela sama pre nekoliko godina (hotel je superiska, klima, wi fi, terasa sa pogledom, kupatilo sjajno, bracni lezaj i pomocni, frizider i td) i vidim da je 25e sa doruckom i ruckom na dan po osobi (toliko sam i ja placala pre 4 god). Mesto je malo, Kruče se zove i izmedju Bara i Ulcinja je. Cisto je more, mirno mesto za odmor ali elem mm kaze "jao kamenita je plaza, dete ce nam izvrnuti nogu"user posted image . I ja mu kazem pa gde da idemo u CG da bude i cisto i mirno i jos i pesak???? Mislim stvarno nemam ideju. I mi tu krenemo da se sracunavamo tamo vamo i kazem ja njemu ajd ok icicemo u Grcku npr na prvi prst Halkidikija tamo ima dosta pescanih plaza i fino je stvarno ali detetu treba pasos. I onda smo zakazali za izradu pasosa, ali elem moze tek 18. ovog meseca hahaha...Tako da nista od mora sutra hahah...Nema veze bice valjda u avgustu

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 8:08:17   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: lanajelena


Kad krećete?
Mi ćemo, ako sve bude po planu, u petak veče ili u subotu. Možda se i organizujemo da se vidimo tamo ove god, pošto se prošle razmimoiđosmo.
user posted image user posted image


Mi bi trebali sledece srede da krenemo,meni je jedino problem sto ce mm samo da nas doveze,bude par dana a onda sam bez vozaca nekoliko dana a ja sa njih dvoje no-no negde user posted image ,jedino ako si ti motorizovana do nas da dodjete user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 8:11:24   
lanajelena
Pih bre Ljiso pa mogli ste nam biti u komsilukuuser posted image a ti znas kako smo mi druzeljubiva familija(ima nas ko kineza)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 8:23:39   
Peace*
U Krucama ima hotel??? user posted image Gde?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 8:30:53   
lanajelena
Ima hotel El mar,Vidikovac ali to je u Krucama pre tunela,mislim ima ih jos ali ove znam kako se zovu user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 8:33:40   
Peace*
To je ono iymedju Utjehe i Kruca? *i mi skrecemo pre tunela desno kada idemo od Utjehe

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 8:53:21   
lanajelena
Da, to je taj moj kraj user posted image ,tamo ima mnogo novosadjana

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here