|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
26.5.2016 13:36:12   
mila83

IZVORNA PORUKA: adulence

Mi smo prwthodne tri godine letovali u cg,divno smo se provodili,bili smesteni u malom mestu Kumbor,a oko njega su i Herceg novi Kotor i jos puno malih mesta ,divno nam je bilo...


Adulence,pisi mi malo o Kumboru,gde ste bili smesteni i kakva je plaza?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Gde u Crnu Goru?
26.5.2016 14:37:54   
choopa choops
mila kucaj na YT Kumbor, ima dosta snimaka da stekneš utisak o čemu se radi.

EVo i Roll maps za Kumbor---->KLIK

(uf što je teško ovih dana postaviti bilo kakav link ovdje i uopšte pisati poruke. Od mnogih savjeta sam odustala, jer me mrzi da čekam i kopiram user posted image )

Prije par dana sam vidjela super ponudu za jedna hotel u HN na samoj obali mora, ali sad kad gledam izgleda da su rasprodali. Bilo je oko 60e polupansion, jedno dijete od 4-12g besplatno, bebe besplatno.

Ja uvijek za HN i za kupanje preporučujem Savinu, odnosno od plaže Milašinović, pa prema Meljinama. Jer Igalo koliko god je puno ljeti i tu se sve zbiva, ono ipak nema lijepe plaže. Imate na ovoj rollmaps, pa gledajte i za HN i za druge gradove u CG.KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Gde u Crnu Goru?
26.5.2016 14:49:40   
mila83
Hvala Chupo user posted image Gledala sam neke YT snimke o Kumboru,otprilike imam predstavu,ali posto idemo uopste prvi put na more sa decom,htedoh da vidim na sta da sve budem spremna,i uopste kakvo je mesto Kumbor,cujem da nije veliko i prometno . I da nam po tome odgovara.
ispred tog smestaja gde bi mi,ima mala pescana plaza,valjda je ok. Uglavnom su po Cg kamenite plaze,jel? I valjda nije mnooogo prljavo more,svasta sam cula.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Gde u Crnu Goru?
26.5.2016 15:06:03   
choopa choops
Pa nije prometno. Uopšte sva ta mjesta uz rivijeru, ispod magistrale, od trajekta do HN nisu prometna. Počev od Baošića, Đenovića, Kumbora, Meljina...Onda se ulazi u HN, pa na kraju Igalo. Ima dio Kumbora znad magistrale, a dio ispod magistrale. Kroz taj dio ispod, ide jednosmjerna ulica, koja nije prometna, a odmah ipod te ulice su kafići i plaže. Plaže su u opštini HN pretežno šljunkovite, ili nasuti istni pjesak. Voda kao voda bi trebalo da je čista, s obzirom da nema sitnog pjeska koji bi se podigao (kao što je to slučaj u Igalu) pa da voda izgleda prljava. Voda zna da se zaprlja i ako ima puno kupača, kad vidim kako bacaju smeće, opuške po plaži slabo mi dođe. Odmah počnem da se svađam user posted image Ali na to ne može da se utiče, to je do kulture koju mnogi očigledno i nemaju!user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Gde u Crnu Goru?
26.5.2016 15:23:14   
adulence
Tri godine smo letovali u Kumboru i divno se provodili,vila President vila je predobra i gazdarica divna...nisam pri kompu,ali veceras pisem opsirno...inace apartman na samoj plazi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Gde u Crnu Goru?
26.5.2016 15:48:18   
mila83
Hvala devojke na odgovorima! Videla sam to na jednom YT snimku,da ima deo ispod i iznad magistrale..Ovaj smestaj se zove apartmani Sijerkovic,to je neka kuca i bukvalno ispred nje plaza,pa mi se cini da je to ispod magistrale...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 0:26:46   
adulence
Mila ovaj apartman gde smo mi letovali tri godine za redon je stvarno diva n i besprekorno namesten i ciat...Kumbor,kao mesto je jako malo ali nama je to prijalo,4 kafe restorana ...plazice zu male i slatke ..blizu je i HN,imas i Roda market u mestu....e sad ono sto je losa strana jeste ta njihova kanalizacija koju navodnonispustajubu more,da li je to takonili ne ne znam ,mozda nam choopa moze reci,ali prosle godine sva deca osim moje Ive su zavrsila sa stomacnim virusom neki na infuziji neki bez,ali eto,moram ti reci to je jedini razlog sto vise ne idemo tamo,sve ostalo je bilo malo je reci divno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 8:14:31   
mila83
Hvala Adulence...pa ja se najvise i plasim stomacnog virusa da nam ne pokvari odmor...to sam bas cula da je karakteristicno za CG,kao i ta kanalizacija.Ponecu probiotike,picemo kao prevenciju,valjda nas nece zakaciti.Bitno da deci bude lepo i da mesto kao mesto nije nabiijeno kaficima,bucno itd...Nisam znala ni za Rodu,super sto ima.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 8:25:16   
adulence
E pa da mi smo tako sa Ivom prosle godibe dva dana pred put krenuli sa probiotikom i celo more tek kad smo se vratili smo prestali i eto nju je zaobislo,da li zbog toga ne znam....meni je Kumbor u srcu i pomaalo sam ljubomorna...ahahah...mislim bice nam lepo i u grckoj ali rado bih se vratila tu.Roda nije velika ali ima osnovnih namirnica,a kad se krene ka HN na jedno 2km od kumbora,ja mislim da je to Zelenika ima ogromna Roda i da uz nju imas fenomenalan express restoran sa kuvanom hranom koja je bila odlicna i vrlo povoljna,nama je to preporucila gazdarica apartmana a i choopa mi je jednom rekla sve pozitivno tako da smo manje vise uvek jeli kuvano bez atajanja u kuhinji...hehehe

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 9:01:14   
Mala Elena
Mila u pravu si, gotovo sve uhvati stomacni virus .
Ali ako bih morala bas tamo ici, isla bih u Canj, tamo zet mm zna nekog coveka koji drzi apartmane...bili su 20e po noci,a mogu primiti tri porodice sigurno.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 9:07:05   
isidora88
elena imas li negde sajt da pogledam te apartmane?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 10:21:37   
mila83

IZVORNA PORUKA: adulence

E pa da mi smo tako sa Ivom prosle godibe dva dana pred put krenuli sa probiotikom i celo more tek kad smo se vratili smo prestali i eto nju je zaobislo,da li zbog toga ne znam....meni je Kumbor u srcu i pomaalo sam ljubomorna...ahahah...mislim bice nam lepo i u grckoj ali rado bih se vratila tu.Roda nije velika ali ima osnovnih namirnica,a kad se krene ka HN na jedno 2km od kumbora,ja mislim da je to Zelenika ima ogromna Roda i da uz nju imas fenomenalan express restoran sa kuvanom hranom koja je bila odlicna i vrlo povoljna,nama je to preporucila gazdarica apartmana a i choopa mi je jednom rekla sve pozitivno tako da smo manje vise uvek jeli kuvano bez atajanja u kuhinji...hehehe


Hvala Adulence na preporuci! Verovatno cemo probati.Mada ja uvek i kuvam na odmoru,naucili smo tako.Planiramo i flasiranu vodu da uzimamo,samo da izbegnemo stom.tegobe.Moj dever je isao u Sutomore,svisu pili probiotik par dana pre polaska i tamo non stop..nisu imali problema.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 11:20:33   
adulence
I ja isto kuvam ali kada sam videla da je ovde u tom restoranunklopa super a jako povoljna,bas bas ,onda mi je to bilo lakse,ali zato ce se u Grckoj ove godine kuvati....ahahahha...ne znam ja za Kumbor kazem "nase malo misto" bas mi je i u srcu i dusi

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 12:04:35   
mila83
Sad jedva cekam jul !!! Nadam se da cu vam pisati lepe utiske ovde u temi.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 14:33:28   
choopa choops
mila pijte probiotike prije nego što krenete i nastavite i ovdje. Jer promjene u temperaturi mogu isto da dovedu do stomačnih problema. Mi smo jedne godine putovali u Egipat, nisam znala da treba ranije da se pije probiotik, nego smo počeli tek prvi dan kad smo došli. Pa sam tamo doživjela 3 dana pakla od povraćanja i proliva. A normalno kupovali smo vodu flaširanu, ali valjda i te promjene utiču.

Ovo što kaže adulence...imaš taj ekspres restoran,5min kolima od Kumbora, a cijene su pristupačne, pa da bar jedan dan i ti odmoriš od kuvanja user posted image Nadam se da će vam biti lijepo u Kumboru. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Gde u Crnu Goru?
27.5.2016 14:40:13   
mila83
Hvala Chupo user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2016 19:38:59   
choopa choops
Danas pred zalazak sunca
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2016 19:40:43   
eca89
Joj choopo mnogo sam ljubomorna! Gdje ti zivis?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2016 20:07:22   
mila83
Divno Chupo ! Jedva cekam !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.6.2016 21:09:00   
Mala Elena
Choopo, stvarno gde je ta Zupa?
Isi ne znam kako se zovu apartmani ali raspitacu se...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.6.2016 16:34:05   
branki*
Zavidim ti,chupkauser posted image
Eto nas kod tebeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.6.2016 18:56:51   
choopa choops
Ovo je HN. user posted image
Branki user posted image
Evo su opet najavili kiše. Izgleda da će ovo ljeto biti kišovito svugdje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.6.2016 19:21:53   
Mala Elena
A ja slusala , prognoziraju najtoplije leto u xy god unazad!
Valjda nas nece zakaciti kisa u sept., ionako sam u ovom stanu kao u zatvory, hocu malo da uzivam na suncu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.6.2016 20:08:17   
Mala Elena
Naidjoh na nesto http://www.alo.rs/u-more-se-izlivaju-fekalije-i-svuda-se-oseca-smrad/54700

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.6.2016 20:32:19   
mila83
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here