|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:09:19   
nala
IZVORNA PORUKA: Rivana

Zbog nekih talasa, njen drug vikao da joj pomognu on nije znao da pliva niko nije hteo, a onaj cuvar plaze otisao jer mu proslo radno vreme user posted image


Strasno jeste sto niko nije pomogao, ali verovatno su ljudi znali za morske struje pa su se bojali i za svoje zivote. Zato se treba dobro raspitati pre odlaska bilo gde.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:10:00   
Anoniman
zemske idete off, tema je o crnoj gori... ljubim vas nemojte da mi je zakljucaju!

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:10:16   
lanajelena
Utjeha-moja druga kuca

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:10:33   
Mari86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ako ako otici cu ja iz teme nije problem..
nema potrebe niko da me opominje koja je ovo tema,znam da citam..user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:11:14   
nala
IZVORNA PORUKA: Mari86

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ako ako otici cu ja iz teme nije problem..
nema potrebe niko da me opominje koja je ovo tema,znam da citam..user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:11:21   
Mari86
IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Rivana

Zbog nekih talasa, njen drug vikao da joj pomognu on nije znao da pliva niko nije hteo, a onaj cuvar plaze otisao jer mu proslo radno vreme user posted image


Strasno jeste sto niko nije pomogao, ali verovatno su ljudi znali za morske struje pa su se bojali i za svoje zivote. Zato se treba dobro raspitati pre odlaska bilo gde.


A cekaj sta je trebao da uradi..pa svi mi odemo sa posla kada nam prodje radno vreme zar ne? user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:11:29   
Rivana

IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Rivana

Meni se Bugarska ne svidja nikako ali ni pod razno ne bih isla tamo. Devojka iz mog kraja se udavila pre par godina u Bugarskoj jer je spasocu proslo radno vreme. Ma uzas kakva Bugarska!


kakve to veze ima sa morem sto se ona udavila ne razumem? user posted image
Da li si bila nekada?



Rivana, ni meni nije bas najjasnije ovo sto si napisala. Jesi li letovala nekada tamo? To sto spasioc nije bio trenutno tu ne znaci da kupaci nisu upozoreni zastavicama. Izvini, ali oni bas vode racuna o tome. A ako neko ne postuje to, e onda ide na svoju odgovornost. Kad smo pre dve godine bili spasioc je morao da opominje ljude jer su nedokazani i idu u vodu kad ne bi trebalo. Strasno!


Ne znam da li je bila ne dokazana ili ne ali pustiti devojku da se udavi pa kakav je to narod.... Ali ok ovo je tema o Crnoj ori pusti Bugarsku sad

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:11:35   
Anoniman
mari, ne ljuti se, nije opomena, samo mi je jako bitna tema, jer sam u nedoumici gde cu, a ako mi je zakljucaju... user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:12:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Utjeha-moja druga kuca


Užasna je gužva u poslednje vreme. I nije peščana. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:12:43   
Anoniman
nisam nikad bila u utjehi, kakvo je tamo?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:13:17   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Rivana

Meni se Bugarska ne svidja nikako ali ni pod razno ne bih isla tamo. Devojka iz mog kraja se udavila pre par godina u Bugarskoj jer je spasocu proslo radno vreme. Ma uzas kakva Bugarska!


kakve to veze ima sa morem sto se ona udavila ne razumem? user posted image
Da li si bila nekada?



Rivana, ni meni nije bas najjasnije ovo sto si napisala. Jesi li letovala nekada tamo? To sto spasioc nije bio trenutno tu ne znaci da kupaci nisu upozoreni zastavicama. Izvini, ali oni bas vode racuna o tome. A ako neko ne postuje to, e onda ide na svoju odgovornost. Kad smo pre dve godine bili spasioc je morao da opominje ljude jer su nedokazani i idu u vodu kad ne bi trebalo. Strasno!


Ne znam da li je bila ne dokazana ili ne ali pustiti devojku da se udavi pa kakav je to narod.... Ali ok ovo je tema o Crnoj ori pusti Bugarsku sad


Rivana molim te...kako to mislis kakav je to narod...user posted image user posted image user posted image user posted image
kao kod nas se nikada niko nije udavio a ljudi gledali..user posted image
To sto ti znas je samo jedan primer...
ali nije ni bitno sada pisemo o necemu drugom user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:13:32   
choopa choops
Javljam se sa lica mjesta user posted image

Kao prvo, ovo sto cure kazu za Radovice definitivno stoji...Ta pjescana plaza na P.Horizontima je sigurno najbolja za djecu jer nije velika dubina, sitan je pjesak, voda cista i nije hladna. Ali to je jednostavno jedno malo mjesto, gdje nema nocnog zivota, puno prodavnica, butika i ostalog, pa ljudi cesto odustanu. Za cijene ti ne bih znala reci. Sto se tice samoga hotela...pa on je iz doba komunizma, kao uostalom i svi hoteli u Boki Kotorskoj. Ministarstvo ulaze ogromne pare kod nas, sta da vam pricam user posted image Za privatan smjestaj ne znam ni sta. Ali evo ti cijene za svaki slucaj:
Plavi Horizonti

Zatim o Becicima...tamo su definitivno fine plaze, ali ne znamkoliko je obicnom svjetu tamo dozvoljeno kupanje. Naime, tamo su izgradjeni luksuzni hoteli (da, ministarstvo tamo ipak ulaze sve pare), pa mi kad smo zadnji put bili (prosle godine) nismo mogli uci na sve plaze, nego samo na jednu, jer su ostale zakupljene. I ismo mogli koristit lezaljke, ali to je bilo u predsezoni, tako da mozda kasnije nije bilo tako. Plaze i voda su super, ali vani nema prirodne hladovine, a ne znam koliko su suncobrani da li smijes unosit svoj? Nadam se da ce ti se javot neko ko cesce ide tamo i zna bolje.

Herceg Novi (moj dragi) je svakako za zaobic ovo ljeto...Hotela nemamo, plaze su nam unistili, po setalistu su dozvolili razne standove user posted image Ali ono sto sam htjela rec, je da je kod nas po restoranima uz more imas da uzmes dnevni meni za nekih 5/7/8e (znaci supica, glavno jelo i dezert). Ili ima i ekspres restoran u Zelenici, pa treba poci tamo kolima, ali hrana je super i moze se nositi kuci user posted image .Tako se mi hranimo ponekad.(pa vjerovatno toga ima i u drugim gradovima po primorju samo se treba raspitat). Da bi se lakse orjentisala cijene su po apratmanima u centru sigurno oko 50e, ali lezajevi su jeftiniji, pa mislim da dodju po 10e. Na periferiji (a to je sve uzbrdo i vama no no user posted image ) su po 7e. Ako se neko i odluci da dodje u HN sa malom djecom,ja preporucujem Meljine i Savinu, zbog plaza, jer su u Igalu i HN sve betonske (eventualno plaza Milasinovic na Toploj). Ili po rivijeri, recimo Baosici, Kumbor...

Neko je pomenuo Buljarice. Pa ja bi isto zaobisla, zato jer duva jak vjetar, voda jeste cista, ali u blizini ima neka fabrika pa se cesto zna osjecati taj smrad kao kanalizacije user posted image

U Ulcinju nisam nikad bila na plazi, samo u gradu i....pa ne znam user posted image . Ne svidja mi se. Neki dan je bila na TV-u reportaza sa plaze i da sve su Albanci.

Ako se jos neceg sjetim, pisacu. Idi na putvanja.info, tamo imas dosta informacija i o CG i o Grckoj i ostalim zemljama, pa ti je mozda tako lakse da uporedis user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:15:59   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Utjeha-moja druga kuca


Užasna je gužva u poslednje vreme. I nije peščana. user posted image


Ja sam tamo od 5-te godine ,sto znaci vec solidnih 23g(ala sam matora)...tamo Tasho gde ja tacno idem ne da nije pesak nego stene ali je zato voda cista mislim da nigde nije tako...i otvoreno more i po neka ajkula user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:16:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

nisam nikad bila u utjehi, kakvo je tamo?


Lepo. Baš lepo! Super je za decu, ali nije pesak nego belo kamenje, srednje veličine. Lep ulaz u vodu. Imaš kamp, imaš privatan smeštaj, ne znam dal su gotovi oni bungalovi iza kampa.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:17:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Utjeha-moja druga kuca


Užasna je gužva u poslednje vreme. I nije peščana. user posted image


Ja sam tamo od 5-te godine ,sto znaci vec solidnih 23g(ala sam matora)...tamo Tasho gde ja tacno idem ne da nije pesak nego stene ali je zato voda cista mislim da nigde nije tako...i otvoreno more i po neka ajkula user posted image


Mi letujemo u Kručama draga, znam kakvo je tamo... čisto i hladno. Ali čisto je kao suza!

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:19:29   
lanajelena
pa i ja sam negde izmedju Utjehe i Kruca,ispod hotela Vidikovac ako znas(neko kaze da je to Utjeha neko kruce)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:19:31   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Rivana

Meni se Bugarska ne svidja nikako ali ni pod razno ne bih isla tamo. Devojka iz mog kraja se udavila pre par godina u Bugarskoj jer je spasocu proslo radno vreme. Ma uzas kakva Bugarska!


kakve to veze ima sa morem sto se ona udavila ne razumem? user posted image
Da li si bila nekada?



Rivana, ni meni nije bas najjasnije ovo sto si napisala. Jesi li letovala nekada tamo? To sto spasioc nije bio trenutno tu ne znaci da kupaci nisu upozoreni zastavicama. Izvini, ali oni bas vode racuna o tome. A ako neko ne postuje to, e onda ide na svoju odgovornost. Kad smo pre dve godine bili spasioc je morao da opominje ljude jer su nedokazani i idu u vodu kad ne bi trebalo. Strasno!


Ne znam da li je bila ne dokazana ili ne ali pustiti devojku da se udavi pa kakav je to narod.... Ali ok ovo je tema o Crnoj ori pusti Bugarsku sad


Rivana molim te...kako to mislis kakav je to narod...user posted image user posted image user posted image user posted image
kao kod nas se nikada niko nije udavio a ljudi gledali..user posted image
To sto ti znas je samo jedan primer...
ali nije ni bitno sada pisemo o necemu drugom user posted image



Ja ne znam da li se nekad desilo kod nas da se preklinje spasioc da spasi devojku a on kaze da posle 18 ne ulazi u vodu proslo radno vreme. Ali ok necemo se prepirati tema je o Crnoj gori a inace nisam bila niti cu ici u Bugarsku

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:19:35   
Anoniman
Gradska plaža Sutomore (bila koleginica sa devojčicom od 2 god , kaže super je , našla smeštaj za 7 e po osobi)user posted image

Gradska plaža Petrovacuser posted image

Bar user posted image

Izvini što ti nisam stavila SVOJE slike (imam ih negde ali nisam uspela da ih nađem , biće da je mm to prebacio na neki CD user posted image ) ali nadam se da sam ti i ovako pomogla .

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:20:34   
Rivana
Talas ubio devojku
Posle borbe sa jakom plimom, Vanju je u plićaku poklopio talas posle čega je nestala. Iako se sve dešavalo naočigled spasilaca na plaži "Sunčev breg", kod hotela "Burgas", niko od njih nije hteo da pritekne u pomoć jer im je isteklo radno vreme

Vanja Glumac (21), kapiten odbojkaške ekipe kluba "Volej star", udavila se u četvrtak u Crnom moru u bugarskom letovalištu Nesebar, dok je njen drug Nenad Mitić (22) pukom srećom uspeo da se spase. Vanja je, prema Nenadovim rečima nastradala tako što je posle borbe sa jakom plimom poklopio talas posle čega je nestala. Iako se sve dešavalo naočigled spasilaca na plaži "Sunčev breg", kod hotela "Burgas", niko od njih nije hteo da pritekne u pomoć jer im je isteklo radno vreme.

- Ja, Vanja i Jelena Petrović, njena najbolja drugarica sa kojom je bila na letovanju, ušli smo u vodu oko 18.30. Bili smo u vodi oko 15 minuta kada je Jelena izašla na obalu. Nismo se udaljavali od obale, maltene smo bili u plićaku gde je dubina 1, 5 do 2 metra. Međutim struja je bila jaka i stalno nas je vukla u dubinu pa samo joj rekao "Vanja, ajde da se vratimo". Počeli smo da plivamo ka obali, ali struja je postajala sve jača, a talasi brzi. Nismo mogli da se vratimo, stalno smo plivali u mestu. Tada sam joj dao ruku u pokušao da je guram ka obali - priča Nenad Mitić s kojim je Vanja provela poslednje sekunde života u borbi sa plimom.

Nije bila osigurana

Vanjina majka kaže da joj je rekla pre nego što je krenula u agenciju da obavezno plati osiguranje. Međutim, Marina Rajić iz agencije "M turs" joj je posle nesreće rekla da ni Vanja, ni njena drugarica Jelena Petrović nisu platile osiguranje, iako im je ona to savetovala.

Još davljenika u Nesebaru?

Nenad Mitić kaže da je čuo u Nesebaru da se 21. jula udavio i jedan mladić iz Pančeva. Takođe dan pošto se udavila Vanja saznao je da se udavila i jedna devojka iz Makedonije. Ove informacije su nezvanične, a juče nije bilo moguće proveriti njihovu tačnost.


Nenad kaže da u tom trenutku uopšte nisu paničili jer nisu ni mogli pomisliti da bi se mogli utopiti u plićaku. Nisu čak ni prešli ogradu od bova. Međutim kada su se umorili od silnih pokušaja da se dokopaju obale, počeli su da se dave i gutaju vodu.

- Mahali smo Jeleni koja je bila na obali, a ona je odmahivala rukom verovatno misleći da je zovemo da uđe u more. Kada sam počeo da se gušim pustio sam Vanji ruke. Tada nas je poklopio talas, ja sam uspeo da izronim i tada mi je spasilac bacio bovu. Rekao sam mu: "Davi se devojka, spasi je", ali on nije ništa učinio iako sam ga molio da se vrati po nju - priča Nenad Mitić.

Vanjina drugarica Jelena je preklinjala ravnodušne spasioce na obali da se vrate po Vanju, ali oni su samo stajali i gledali, a jedan je rekao da je njima radno vreme isteklo u 18 sati i da posle tog vremena ne treba da se ulazi u more.

- Ubrzo su stigla dva policajca na biciklima, uzeli nam podatke i otišli. Mi smo na plaži ostali još dva sata i za to vreme su spasioci pretraživali more skuterom. Posle pet sati, oko ponoći, dok smo bili u hotelu, javili su nam da je more izbacilo Vanjino telo i dva druga su otišla da je identifikuju pošto Jelena i ja nismo bili u stanju-priča Nenad.

Roditelji Vanje Glumac obavešteni su tek sutradan oko 11 sati da im je ćerka mrtva, tek kada su im na vrata stana pokucali policija i Hitna pomoć.
- Niko iz agencija "Montesol" i "M turs", preko kojih je Vanja otputovala u Nesebar nije se udostojio da nam te noći javi da se ona udavila, a kamoli ponudi pomoć. Ne tražim novac, već normalan ljudski odnos, a niko od njih se nije interesovao za nas. Upali smo u takav haos u vezi administracije, a niko se od predstavnika agencije nije našao da pomogne. Čak su ponudili da nam vrate novac od letovanja što je za nas uvreda i poniženje. Sad peru ruke od svega što se desilo i svaljuju krivicu jedni na druge - kaže Jelenina majka Jasmina.

Jelenin otac otputovao je u nedelju u Bugarsku da preuzme telo ćerke koje se nalazi u Burgasu. Tamo ga niko nije sačekao, ni predstavnici agencije ni naši ljudi. Dodatni problem je nastao, kada se ispostavilo, kaže Jasmina Glumac, da agencija za pogrebne usluge "Neol san" sa kojom je otputovao nema sve papire i licencu za rad.

Vanjina tragična smrt potresla je sve, a najviše porodicu i prijatelje iz kluba jer su svi znali da je bila odličan sportista i dobar plivač. Kritičnog dana ušla je u more, iako je na obali bila istaknuta crvena zastavica koja znači da u vodu ne treba ulaziti zbog velikih talasa. Međutim, njena majka Jasmina tvrdi da ona to nije znala, i da joj niko za to nije rekao.

- Tog dana nam se javila i rekla da je tužna, da joj nedostajemo i da jedva čeka da se vrati kući, kao da je predosećala. Da nemamo sina od 12 godina, verujte odmah bi se ubili i suprug i ja - kaže Vanjina majka Jasmina Glumac.

Ona još uvek ne zna kada će Vanjino telo biti dopremljeno u Beograd. Za svoju ćerku kaže da je bila dobra devojka, sportista, prijatelj i student Fakulteta za sport i fizičku kulturu, omiljena u klubu i u društvu.

- Ne mogu da vratim Vanju i ne krivim nikoga što se ona udavila. Nije zaslužila ovo što joj se desilo i mislim da je mogla biti spasena da joj je spasilac pritekao u pomoć. Zbog duga prema svom detetu neću dopustiti da prođu nekažnjeno oni koji su u ovoj situaciji postupili neljudski i neodgovorno - kaže Jasmina Glumac.
Izvor burek.com

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:22:11   
choopa choops
da, da Suotomore, Petrovac user posted image To sam potpuno smetnula sa uma. Tamo je sitan pijesak user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:23:21   
Anoniman
oh, cupa, pa ti se bas raspisa... eh, srce si... pa evo bas kazem, sestra mi je otisla za becice i nije mi nijednom pitala hocu li, jer je imala u hotelu za dz (njen disa je vlasnik)... sad sam mogla da se brckam sa maleckom... al dobro... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:23:23   
Anoniman
Choopa , pozdravi mi primorje i Toplu 2 user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:23:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

pa i ja sam negde izmedju Utjehe i Kruca,ispod hotela Vidikovac ako znas(neko kaze da je to Utjeha neko kruce)


mmmmmmmm, nisam bila, ali znam gde je. Stvarno su plaže i more user posted image , ali je nama kuća "na vrh brda" user posted image


U Petrovcu su meni Lučice najlepše. Nije loša ni gradska, ali su ležaljke extra skupe, i gužva je.

U Baru mi se ne sviđa gradska plaža, lepa mi je jedna malena plaža, uz neki bar, mislim da se zove Crvena plaža.



(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:25:23   
Anoniman
Sutomore deluje lepo... Rivana, ljubim te zeno nemoj vise off teme! Ajde prebaci je negde drugde...

Bubo, deluje lepo, a? mislim sutomore... cupa znaci kazes da je ok?


< Poruku je uredio Trinny -- 14.7.2010 12:26:16 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:26:59   
Mari86
Rivana sve je ok...i ne treba meni nikakav dokaz za nista..
koliko se trudis da me ubedis..opetkazem ja sam tamo bila 5 puta i opet cu..Prelepo je...
I more i ljudi a da ti iskreno kazem i ophodjene prema turistima user posted image
A crvena zastavica je bila istaknuta...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here