|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.6.2016 22:59:42   
Mala Elena
user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Gde u Crnu Goru?
10.6.2016 1:45:53   
choopa choops
Ja nisam naišla na ovu informaciju u našim medijima user posted image Možda se odnosi na neki drugi grad, kod nas nije siurno sada bilo problema.

A što se tiče prognoze...Ja imam neki osjećaj da će cijelo ljeto biti kišovito. Tek smo se dva puta okupali, a već je 10.06. Ranijih godina bi se početkom maja uvelike kupali. A noćas je padao čak i grad, bilo je nevrijeme duž cijelog Jdrana. Madaa opet što reče neki momak, n prošle godine je isto bilo ovako u junu, pa je kasnije bilo pretoplo....

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Gde u Crnu Goru?
10.6.2016 18:22:39   
gagana83
U vezi stomacnih virusa... mi smo u maju bili na 5 dana u Donju Lastvu, nismo se kupali i opet smo zakacili stomacni virus, nas troje od
osmoro koliko nas je bilo.
Tolike godine smo letovali u Grckoj i ni jednom nam se to nije desilo. Ta prica da je to zbog promena temperature mi takodje ne pije vodu, narocito sto je tada temperatura bila ista i tamo i u Srbiji.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Gde u Crnu Goru?
22.6.2016 0:08:09   
choopa choops
Procitajte...
KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2016 17:45:43   
caca81
Da li neko zna šta je potrebno od dokumenata za prelazak granice za maloletnu decu, neko iz ličnog iskustva? Pročitala sam da školska deca treba da imaju dokument sa slikom (npr. đačka knjižica-a moja deca nemaju sliku u đačkoj knjižici), pa se pitam da li bi mogli samo sa izvodom iz knjige rođenih da prođu?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2016 18:52:48   
isidora88
Zdravstvena knjizica ili izvod je dovoljan za decu nebitno kod uzrasta.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Gde u Crnu Goru?
7.7.2016 19:03:18   
caca81
Hvala punouser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Gde u Crnu Goru?
11.7.2016 23:27:09   
bubulence
Mi cemo i ove godine u Crnu Goru u Radovice i jedva cekam. Mesto je malo i nema nista zanimljivo osim fantasticne plaze ali kada imas decu od 5 i 1 godine onda ti nista vise od toga i ne treba.
Ali moram reci da mi je muka, ali bas muka i onaj osecaj besa kada citam sta sve pisu za CG. Kada neko iz Srbije kaze da je CG prljavauser posted image , a realno oni su sada 15 god ispred nas u svemu. Putevi ne mogu da se porede sa nasim. Mi smo odlazili na dve plaze i obe su bile izuzetno uredne. Virus nismo dobili iako je lrosle god nase dete imalo svega 6 meseci a kupalo se... A u Grckoj pre par godina sam dobila i stomacni virus i alergiju na sunce...
Volim ja i Grcku odmah da kazem ali mi je smesno koliko se CG pljuje od strane nas, vrlo neurednih Srba...

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Gde u Crnu Goru?
12.7.2016 16:03:41   
choopa choops
Bubu bila ja na PH u subotu. Standarno sve dobro user posted image Parking 3e cijeli dan, komplet ležaljke suncobran 10e. Jela u restoranu 5,5e ćevapi, 8e bečka, salata 2 i 2,5, supe 1,5 i 2, voda 1e 0,5l. Sokove i kafu nism zapamtila.

A što se tiće čistoće, da napišem koliko sam se iznervirala i koliko me to inače nervira. Leži neka baba sa unukom pored nas na ležaljkama i ispuši cigaretu i onako je zabode u pjesak. I tako svako malo. I ne samo ona. Nebitno odakle je žena, ali to mi ide na živce baš! Pa djeca se igraju tu, ja uvijek svima kažem nek ugase cigaretu pa u kesicu ili plastičnu čašu i mirna Bosna.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Gde u Crnu Goru?
12.7.2016 16:28:08   
isidora88
Chopo treba vama komunalna policijauser posted image
Mada stbarno bilo bi dobro da placaju redare na plazi i da kazne one koji ostavljaju smece. Meni se zgadilo kad smo bili na plazi Lucice u Petrovcu, neka zena skinula detetu gace i rekla mu da cucne da kaki izmedju lezaljki, naravno da gospodja nije pokupila to sto je sin njen ostaviouser posted image
Milion njih baci pelene usrane na pesak ili jos gore nabaci malo peska preko, ma fuj, ali to je to ljudi. Najvose volim drobni pijesak, lepa prostrana plaza, malo ljudi, cisto i ekstra restoran po super cenama. I kraljicinu plazu volim, ovo ostalo bas i ne jer su svuda guzve.
E da i kamenovo je odlicnouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Gde u Crnu Goru?
12.7.2016 16:41:25   
choopa choops
Isi ma propisano je pravilima plaže da je to zabranjeno, ali to niko, ama baš niko ne poštuje. Veće smeće i nekako, ali pikavce rijetko. I domaći i strani, kažem nije bitno odakle su (osim moje mame koja dok je pušila uvijek je bacala u kutiju user posted image ). A moram priznat da mi što se toga tiče, najviše na žicvce idu naši koji žive vani i znaš kako poštuju pravila, a ovdje kad dođu, kao na vašaru. Puše gdje hoće, frknu one pikavce gdje hoće. A za to vršenje nužde...m ne znam stvarno. Još u današnje vrijeme bar na većini plaža ima WC, pa povedi dijete. Ili nekako pokupi. Ne znam, ali nepristojnost nam je svima karakteristika izgleda user posted image Da ne pričam što je jedna zakačila kupaći, ruksak, sunđerastu ležajku, komplet gardarobu na tanku granu stabla bora koji je star ko zna koliko godina. Ona grana samo što ne pukne, do poda se savila. Samo frižider nije okačia user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Gde u Crnu Goru?
13.7.2016 19:29:51   
caca81
Cure, opet ja, drugarica mi prosledila članak da se u Petrovcu izlila kanalizacija i da je alarmantno stanje, pa se pitam da li je to stvarno tako,da li neko zna? Mi za dva treba da putujemo baš u Petrovac.user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Gde u Crnu Goru?
13.7.2016 23:10:48   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: caca81

Cure, opet ja, drugarica mi prosledila članak da se u Petrovcu izlila kanalizacija i da je alarmantno stanje, pa se pitam da li je to stvarno tako,da li neko zna? Mi za dva treba da putujemo baš u Petrovac.user posted image

Ja zaista ne znam user posted image Nisam igdje pročitala, ali i nisama bila baš aktivna na netu ovih dana, pa mi je možda promaklo.Ako nađem nešto napisaću.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2016 14:16:41   
caca81
Hvala na odgovoru u svakom slučaju, idemo pa ću vas izvestiti ličnouser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2016 22:07:34   
cockic
Mi smo trenutno u Šušnju pored Bara,ok je voda bila do prekljuce mada ovde ima uglavnom morske trave djubre po vodi nema.tj i da ima to je bas zanemarljivo.kako ja pamtim kao dete,po meni je pre bilo mnogo prljavije.A šušanjsku borovinu nemenjamo, e to je spas za decu.a ok je i šetalište do Bara user posted image
E jedino od danas ima vecih talasa,ali voda je bas topla.najavljuju malo losije vreme za vikend koliko vidim na netu svuda je protrcao taj kisni talas.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2016 23:39:22   
choopa choops
caco ja se nadam da će, i ako je bilo user posted image , očistiti to dok vi dođete dolje user posted image

Generalno je u špicu sezone voda "prljavija" nego inače, ali opet moje lično iskustvo je da je sasvim OK za kupanje user posted image Pa se nadam da će i svima tako bitiuser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Gde u Crnu Goru?
28.7.2016 17:45:30   
caca81
Ćao devojke, za sve one koje planiraju da letuju u CG, tačnije u Petrovcu na moru, iz ličnog iskustva sve preporuke. More je čisto, u bilo koje doba dana, bilo je malo jačih talasa, ali sasvim ok za kupanje, u tome je i čar mora, cene su kao i u BG, i po kafićima i po prodavnicama, ko zna ruski jezik, vala će se napričati i obnoviti znanjeuser posted image , konobari i prodavci su ljubazni, spremni da saslušaju i pomognu. Jedina zamerka su cene ležaljki na plažama, 10 evra je jedan suncobran i dve ležaljke, 3-5 evra bi bila neka ok cena, ali to je kap u moru, neznatno i nebitno. 4-krevetni apartman sa kupatilom, klimom, kuhinjicom, na 5-7min od plaže smo plaćali 35evra, sasvim smo zadovoljni i utisci su više nego pozitivni.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Gde u Crnu Goru?
28.7.2016 17:50:13   
NadaR
Mi smo bili u Sutomoru smjesteni ali smo zujali svaki dan negdje . Najvise mi se dopao Petrovac . Djelovalo je cisto , uredjeno. Bas fino. Susanj i Canj su previse mirni za moj ukus. Nikakvih zanimacija osim plaze. Jedino mi se nije dopao Bar. Bilo je prebukirano i jako prljavo. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Gde u Crnu Goru?
24.2.2017 13:38:38   
MakiJ
Gde u CG sa decom na more, ima neko nesto da preporuci mesto i smestaj?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.9.2017 21:10:13   
Tatjana.87
Igalo je ok za malu decu ima plažica sa peskom i plićakom hehe pogodna i za neplivače user posted image

< Poruku je uredio Tatjana.87 -- 8.9.2017 21:11:05 >

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.9.2017 8:33:02   
IvanaSK RR
Ja volim Krasice user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.9.2017 8:36:49   
krin 40
Bijela❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.9.2017 9:06:04   
Tatjana.87
Mada i Kumbor je ok,za letovanje sa decom.
Mirno mesto,tetka mi je tamo i u principu joj dolaze porodice sa klincima.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Gde u Crnu Goru?
2.2.2018 0:23:04   
MamaNecaVo
Mame,Baosici?
Kako je tamo.Kakve su plaze?
Prijatelji nam nude kuce za dz pa gledamo da iskoristimo.
Samo ne nalazim nista od slika na googl slikama koje bi mi pomogle da steknem utisak kakvo je mesto.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Gde u Crnu Goru?
2.2.2018 0:31:55   
isidora88
Nevena ako je za dz uzimaj, lako cete do nekih drigih plaza ako ste autom. Ja sam davno bila u Baosicima i znam da mi se nije svidelo, ali ko zna sfa su od tada sve sredjivali, sigurna sam da nije sada tako lose

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here