|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:20:13   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Maya21

Ja ne znam zasto se svi nesto bune... Nikad lose iskustvo nisam imala sa Crnogorcima, a letujem tamo preko 10 godina. Sa svima sam ljubazna pa mi ja ta ljubaznost i uzvracena...Jeste plaze nekad mogu da budu i cistije ali to nije samo do njih nego i do ljudi koji na tu istu plazu dolaze. Kao sto je neko rekao, po restoranima i kaficima je vise ljudi sa strane nego ljudi iz Crne Gore...
Nije sto imam drugaricu tamo, ali ja volim CG i Jadran user posted image A kome se ne svidja ima Bugarsku Grcku user posted image




Ma ko kaze da svega toga nema i kod nas ...ima...ali oni zive od toga  i treba da su ljubazni do bola!
I ja sam letovala od kad sam se rodila tamo, znaci nema mesta skoro gde nisam bila u CG , i  veruj mi svuda je skoro priblizno ponasanje!  Opet ponavljam oni od toga zive!


(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:20:16   
nala
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Tashke

Pošto je avion do dole?



Mislim da mi je tata rekao da je 120 evra, ako se ne varam.


Povratna?

Deca imaju nekakav popust ili ne? user posted image

Ja se na onom Jatovom sajtu ništa ne snalazim. user posted image




To je bila povratna od pre nekoliko meseci. Sad sam gledala za jul su od 172-186 evra povratne sa taksama. A za decu ima popusta ali ne znam koliko.


< Poruku je uredio nala -- 14.7.2010 13:21:23 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:22:38   
choopa choops
Pokusala sam da nadjem neku od slika sa plaza na koje ja idem, ali covjece ja ih skoro uopste nemam user posted image   moracu iduce godine da unajmim fotografa, jer ovako necu imat nijednu sliku sa svojom djecom  user posted image
Tasho avion, ne znam koliko je ovo tacno, sve mi nesto mirise da je ovo od prije Hrista.
Montenegro Airlines
A ovo za ljubaznost...i to sto kazete, ima toga svugdje....mislim da je to taj komunisticki sistem sto nam je ostao i sve one "Minke" brkate sto rade po supermarketima sto ne znaju ni da kucaju na kasi kako treba, pa do neljubaznih radnika....Isto kao slateruse po drzavim institucaijama. Ali mislim da se mijenja sa vremenom i ne mogu da docekam kad cemo ih se otarasiti user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:23:10   
Anoniman
eee, zene moje... kad nam plata bude veca, mi odosmo i na maldive... hi hiii, za sad se zadovoljavamo sa cg!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:24:01   
nala
Tashke, u jednom smeru je od 110-114 evra po osobi sa taksama.

Za decu od 2-11 godina je od 172-176 evra povratna sa taksama.

< Poruku je uredio nala -- 14.7.2010 13:27:07 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:25:20   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja bih , kad bih imala priliku , u Dubrovniku sela u automobil pa redom, sve do Istre ... Hrvatsko primorje mi je prelepo ... 

ja nisam nikad bila dalje od Du, ali bi voljela vidjet. Imam dosta prija (sa foruma naravno user posted image ) pa bi rado sa njima kafenisala...Ali MM isto nece da ide user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:27:50   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Trinny

eee, zene moje... kad nam plata bude veca, mi odosmo i na maldive... hi hiii, za sad se zadovoljavamo sa cg!

To i ja kazem...nego se bojim da cemo docekati duboku starost dok ne vidimo svijet user posted image Ajme, kad pogledam one slike Kariba, Sejsela...da ti pamet stane user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:28:57   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: nala

Tashke, u jednom smeru je od 110-114 evra po osobi sa taksama.

Za decu od 2-11 godina je od 172-176 evra povratna sa taksama.

Za ove pare dobijes pola aranzmana za Egipat!!!user posted image Strasno sta rade sa cjenama!user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:30:11   
nala
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: nala

Tashke, u jednom smeru je od 110-114 evra po osobi sa taksama.

Za decu od 2-11 godina je od 172-176 evra povratna sa taksama.

Za ove pare dobijes pola aranzmana za Egipat!!!user posted image Strasno sta rade sa cjenama!user posted image



Najskuplje je odleteti u Egipat i Tunis, a letovati najjeftinije.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:35:30   
Anoniman
ma poluecu od trazenja, vec mi se smucilo... trazim i trazim i ne znam ni sta trazim! aaaaaaaaaa

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:36:33   
lanajelena
Tasho sad se setih da sam tvog devera cesto sretala po izlascima tamo user posted image ...

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 14:25:08   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Trinny

ma poluecu od trazenja, vec mi se smucilo... trazim i trazim i ne znam ni sta trazim! aaaaaaaaaa

Samo polako, imas vremena. Evo ti par linkova:
Petrovac
Sutomore
Ako si na Facebook-u, mozes i ovdje nesto da pitas :)
Montenegro summer


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 15:58:17   
Dora
Evo ja mogu da ti preporucim smestaj u Petrovcu. Ako zelis posalji mi pp. Mi smo tamo bili,odusevili se i idemo opet.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 163
   [Obrisana poruka]
14.7.2010 17:37:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 19:28:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Preko Jat-a, pocetak avgusta, 1 osoba + dete = 153+144 evra = 297
(bas sam bila na jatovom sajtu, trazim let za Soci)



Kakva krađa! user posted image


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Tasho sad se setih da sam tvog devera cesto sretala po izlascima tamo ...


Nešto ti mnogo spominješ mog devera u poslednje vreme! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 19:30:53   
magnetic

IZVORNA PORUKA: gagi

Mrzim Crnu Goru i ljetovanje kod njihuser posted image
Ja volim i tamo otici.Ustvari meni je svejedno,samo da je odmor,plaza,more i lepo vreme.Ne biram mnogouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 20:28:08   
dacca
Citam i ne mogu da vjerujem da pojedini pricaju neke stvari o Crnoj Gori... Ali dobro... 300glava-300 cudi
Trinny, posto si ti otvorila temu, tebi se obracam... Kod nas u Baru smjestaj se krece od 5 eura (u vrh brda i sa sporetom napolje) pa do 8 eura, kod mene licno je 7 eura. Ja zivim u Susnju i od moje kuce do plaze ima nepunih 10 minuta, po ravnom. Susanjska plaza je poznata po najdebljoh hladovini, ali plaza kao plaza je losa, kad se ja ne kupam. Imamo lijepu crvenu plazu. do Sutomora ima 6 km, do Velike plaze 8 km, Utjehe 12 km, do Ulcinja 30 km, do Petrovca 22 km, do Bd 42 km. Kako sew proimices Bd cijene se dupliraju. U Petrovcu je krevet od 15 eura pa navise.... E sad ne kazem da se ne moze naci i jeftinije, ali...
Ako ti treba nesto konkretno, pitaj...
a vjerujte mi da je sezonskih radnika 40 % izSrbije,. A da ima seljaka ima, to stoji, ali ne moyete pojedine da nas trpate sve u jedan kos! Zato se ogradite, molim!user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 21:16:52   
Anoniman
Dacco, bila sam u Susnju pre ne znam koliko godina, i koliko se secam nije bilo lose... ali stvarno bese davno... samo evo gledam petrovac, i deluje mi za sad ok... elem, ali mi se sve slike sa kuca ka plazi chine kao da je bas bas uzbrdo kao u herceg novom, jel gresim, ili su samo tako slikali?



(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 21:26:11   
dacca
Pazi, zavisi gdje si. Neke kuce su u brdo, a neke nisu. Sto si blize plazi, jaca je i cijena. Petrovac je predivannnnnnnnn! Obozavam ga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 21:27:47   
Anoniman
ma znam da je jaca cena, ne moramo ni bas da budemo na plazi... vidim da dosta ljudi hvali petrovac...

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 21:30:36   
dacca
Za odmor prva liga! user posted image Tamo se neces pokajat user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 21:31:26   
dunja RR
bila sam puno puta u C.Gori, na morui sve sam obišla osim Ulcinja....možda zato što sam već sve videla, želim nešto novo, pa mi se sada ne ide u C.Goru

inače volim da putujem uvek u nove krajeve...

ali moram da priznam da sam se na crnogorskom primorju uvek dobro provela, uvek je bilo sa pravim društvom i u super( povoljnom) smeštaju, često i kod prijatelja, a najčešće sam išla u hotel Beograd u Bečićima( policijski hotel), gde su cene smešne, obzirom da mi je tata radio u policiji, a hrana EXTRA......

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 21:32:49   
dacca
Ma i mi iybjegavamo Ul, eto kada sam do svoje 27 godine bila 7 puta, a na 30 km je od meneuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 21:33:15   
dunja RR
malo off topic, ni u Grčku mi se ne ide, jer sam dosta i od nje već videla, pa ni u Egipat, i njega sam doživela, sada bih Španiju....joj kako mi se ide, ali ne verujem, videćemo........

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 23:08:26   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: nala

Bugarska, pa tamo se ide do 10. avgusta osim ako ne mislis da ides na zimovanje user posted image . To nije isto kao u Crnoj Gori i Grckoj. Ipak u CG mozes da letujes i u septembru.
Sto se usluge tice, tu si u pravu, ali i tu ima razlike, a u to sam se razuverila prosle godine jer je usluga u nasem hotelu bila neverovatna za CG, ali eto i tamo ponegde postuju turiste. user posted image


To nije tacno..ja sam u Bugarskoj bila 5 puta u razlicitim datumima user posted image
I uvek je bilo extra toplo..user posted image mozda jedan dan da je pala kisa..ali ko je bio u bugarskoj zna kako tamo pada kisa..
Pada pola sata i onda kao da nista nije bilo user posted image


Ja sam letovala 2 puta u Bugarskoj,jednom u junu a drugi put u drugoj polovini avgusta i oba puta je bilo jako lepo vreme.
Ja bas volim Bugarsku,bez obzira sto more kao more nije nesto lepo,ima neku cudnu zelenkastu boju ali to mi nije bitno. Volim ljude tamo,volim njihovu hranu...
I ne volim komercijalna letovalista tipa Nesebar i Suncev breg,ne svidja mi se ta ludnica. Moj izbor jr Burgasuser posted image
IZVORNA PORUKA: Rivana

Bolje ti je sa malom bebom da ides u crnu goru blize je zbog puta i vsega a za neka putovanja dalja imate vremena citav je zivot pred vama


Nista dalje nije Grcka,Bugarska ili Hrvatska. A i put je bolji.

IZVORNA PORUKA: Trinny

Eh, Pepeljugo moja, sad su ti u grckoj skocile cene eeeeee, jer im je pdv skocio na 23% cini mi se... uzas je tamo, a koliko je nereda i svega, ne zelim da se usudim ove godine ici tamo.... a i gledali smo aranzmane za grcku, ojhahaaaa, koliko su skupi...



Nereda ima samo u vecim gradovima,u malim mestima gde nasi ljudi najcesce letuju i na ostrvima ih nema.

Moje komsije su se pre par dana vratile iz Grcke i kazu da cene nisu skocile.
Evo pogledaj brosuru jednog njihovog supermarketa,videces da cene uopste nisu visoke.

KLIK
A sto se tice aranzmana za Grcku preko agencija,u manjim agencijama mozes naci smestaj za male pare.


< Poruku je uredio gagana83 -- 14.7.2010 23:09:34 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here