|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
4.8.2010 12:18:07   
maBell

IZVORNA PORUKA: BINCE

hm,,,vidim da je sve individualno od zene do zene,meni je u pon.akoBogda punoh 16 sedmica,al jos nista nisam osjetila,a bas svaki dan pazljivo dodirujem stomak i puno obracam paznju na to da osjetim bebicu malu...valjda cu ubrzo jer jedva cekam da dozivim taj osjecaj..




BAŞ TAKO ..deşava se kod svakog razliçito , ja sam prije tri dana osjetila prvi put bebu,tako jako i sad şto vişe pogotovo kad mirujem . Uşla sam u 19 mjesec i nestrpljivo sam çekala taj trenutk ..i sad kad osjetim bebicu, koda pleşe u mom stomaku ..lijep osjeçaj mada nekad i zaboli user posted image jako sam aktivna i do sad nisam imla nikakvih problema,veçeras idem na malo duzi put pa me malo strah zbog truckanja u autobusu.interesuje me je li iko imao nekakvih nelagodnih situacija ,pozeli te mi lijep provod u İstambulu , i da me muçnina neçe sprijeçiti u lijepom obilasku user posted image pozz

_____________________________

Belma Erdinç

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
19.8.2010 12:41:41   
sely
zdravo svima...nova sam na forumu,pa se malo teze snalazim,sta,kako,gdje...trudna sam 14 nedjelja,i ovako kada citam vase odgovore,odmah mislim da nesto nije u redu sa mojom bebom...ja sam svoju bebu osjetila prije dva dana.kao mala ribica da skace u stomaku,da se bucka,skakilja,a ponekad i udari.ne bas toliko jako ali udari.pa molim vas ako ista znate o tome da mi javite,jeli to normalno,iako mi je prva trudnoca.user posted image ...hvala unaprijed...

(odgovor članu maBell)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
19.8.2010 13:19:34   
pepino
IZVORNA PORUKA: sely

zdravo svima...nova sam na forumu,pa se malo teze snalazim,sta,kako,gdje...trudna sam 14 nedjelja,i ovako kada citam vase odgovore,odmah mislim da nesto nije u redu sa mojom bebom...ja sam svoju bebu osjetila prije dva dana.kao mala ribica da skace u stomaku,da se bucka,skakilja,a ponekad i udari.ne bas toliko jako ali udari.pa molim vas ako ista znate o tome da mi javite,jeli to normalno,iako mi je prva trudnoca.user posted image ...hvala unaprijed...

Sely dobro dosla!
Ja ne vidim zasto se brines,da procitas sta su ostale pisale vidjela bi da vecina,mozda cak ni jedna,nije osjetila mrdanje bebe tako rano,ti treba da budes presrecna zbog toga,da uzivas,polako,vremenom ce to biti jaci pokreti-udarci!
Ja sam bila 16 nedelja i nisam uopste osjecala bebu,rekli su mi da je to normalno,svaka zena osjeti u drugom periodu,neke ranije,neke kansije!

(odgovor članu sely)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
19.8.2010 14:30:32   
sely
PEPINO hvala ti mnogo...sad mi je malo lakse...user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
19.8.2010 14:33:30   
maja27
Ja sledece nedelje ulazim u 18-tu nedelju i jos nisam osetila bebu!!!!

Pocela sam da se pitam da li je sve u redu!!!!!!!!

(odgovor članu sely)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
19.8.2010 14:54:47   
pepino
Majo ja mislim da je to normalno,vjerovatno ce se to uskoro desiti,kad odes na kontrolu kazi Dr. ali ako je na pregledu sve ok sa bebom,ne brini...

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
20.8.2010 13:34:18   
vrabac
u 18-toj nedelji i sam prvom bebom i evo sad sa drugom, divan osecaj :)))))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
20.8.2010 16:26:36   
Natalie018
IZVORNA PORUKA: maja27

Ja sledece nedelje ulazim u 18-tu nedelju i jos nisam oset___ila bebu!!!!

Pocela sam da se pitam da li je sve u redu!!!!!!!!


Nisam ni ja oset_ila do samog kraja 18. nedelje.. Tj. osecala sam "nesto", ali nisam bila sigurna da je to to.. I onda na samom kraju 18. nedelje bilo je jasno da su to bebini pokreti.. Sve je to individualno.. neke zene oset_e ranije neke kasnije.. zavisi i koja je trudnoca po redu, i od konstitucije zene, itd. Mrsavije zene ranije oset_e, dok se kod malo punijih zena taj osecaj javlja kasnije. U principu do 22. nedelje bi trebalo da se vec oset_e prvi pokreti bebe. Ako ih nema do tada bilo bi pozeljno javiti se lekaru.
Nemoj da brines, verujem da ces uskoro doziveti prelepo iznenadjenje koje ce ti prirediti tvoja bebica!

< Poruku je uredio Natalie018 -- 20.8.2010 16:29:15 >

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
13.1.2011 21:46:20   
~Nim~
Bebu sam prvi put osetila u 16.nedelji,
a od 22. je tu privilegiju imao i tata user posted image

_____________________________

...od secera i sna ...

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
13.1.2011 21:49:04   
morena
Ja sam prvi put osjetila bebu s punih 19 tjedana, a tata nekih tjedan-dva kasnije.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu ~Nim~)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
13.1.2011 21:57:04   
Crvenkapa85

ili sam luda,ili sam stvarno osetila mehurice.....nisu mi licili  na creva i gasove,a ne nisam luda......u prvoj trudnoci nisam mogla da raspoznam al sad vala jesam.....

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
13.1.2011 22:53:02   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85


ili sam luda,ili sam stvarno osetila mehurice.....nisu mi licili  na creva i gasove,a ne nisam luda......u prvoj trudnoci nisam mogla da raspoznam al sad vala jesam.....



koja si nedelja? user posted image

ja sam osetila u 12-13 nedelji i odmah smo probudili tatu da i on oseti user posted image user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
13.1.2011 22:59:59   
Crvenkapa85
u prvoj trudnoci sam osetila sa nekih 4 meseca i kusur....a sada sam po UZ 14+1 

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
14.1.2011 0:27:41   
Anoniman
crvenkapice user posted image  

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 389
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
14.1.2011 2:44:34   
mati
E ja sam tacno u ponoc kada je zapucalo, vatromet i petarde, pre godinu dana.  Mm i ja se ljub ljub a malisa se javio...Na kraj cetvrtog meseca

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
14.1.2011 9:03:00   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

u prvoj trudnoci sam osetila sa nekih 4 meseca i kusur....a sada sam po UZ 14+1 


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
14.1.2011 12:25:56   
strahinja11
osetila sam bebino pomeranje u 19-oj nedeljiuser posted image

a sada vec osecam da ce biti neki nemirko, koliko me ubija user posted image

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
3.2.2011 13:48:29   
Crvenkapa85
e sad vise nisu kao letirici....sad se bas lepo oseti kako gurka po malo. user posted image

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
3.2.2011 14:31:02   
Malecka074
Mogu misliti kako je divan osecaj. Jedva cekam i ja taj trenutak!user posted image Jos malo pa cu vam se i ja, ako Bog da, pridruziti u ovo tromesečje!user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
3.2.2011 14:49:23   
Malecka074
Boze, al' sam pukla, ja mislila da pisem u drugom tromesečju...Hihihihihi...user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
3.2.2011 15:03:00   
Anoniman
hehe, i ja cesto obilazim ovu temu. jedva cekam da osetim  user posted image user posted image

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 396
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
8.2.2011 19:11:19   
mirjanica
Meni se ponekad ucini da je beba, i to kad lezim na ledjima, ispravim noge, onda osetim u donjem stomaku kao neko pomeranje! Ja sam mislila da su to creva ili nemam pojma sta (nemojte mi se smejati pliz user posted image ) a svi pricaju o nekim leptiricima! To jos nisam osetila! A jedva cekam nesto da osetim... bojim se da necu prepoznati, mozda sam vec i ostila a da ne znam da je to to?!?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
9.2.2011 11:38:26   
Slakki
Ja sam je osetila sa tacno 16 nedelja iako su mi svi govorili da se u prvoj trudnoci oseti malo kasnije ali moja beba je zelela da mi javi da je tu, ljubi ga majka user posted image

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
9.2.2011 12:55:19   
SareniVrabac
prvi put u 18oj nedelji, bas lagane pokrete, a tata je morao da saceka do 21user posted image

(odgovor članu Slakki)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
9.2.2011 12:58:22   
Crvenkapa85
ja sam leptirice osetila oko 13 nedelje,a pokrete bebe i lupkanje oko 15 nedelje....jasnije se osti kad legnes na ledja....ja stavim ruku a on se odmah javlja :)

(odgovor članu Slakki)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here