|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 11:45:47   
Anoniman
Tu je čika programer, radi na tome! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 11:47:05   
bebać
ja sam primila pp,a ne znam naći,otvorit..kad otvorim samo mi se pojave one stare pročitane,nema ove noveuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 11:54:59   
Anoniman
OK, sada kada kliknete na pp na forumu ispod posta onoga kome želite da pišete, pojavljuje novi prikaz. Verovatno je sada podešeno.

Ono što se promenilo jeste da ... recimo kliknem na pp ispod posta korisnika lu, trebalo bi da u primaocima stoji "lu"... ili ne bi? Pokušala sam da ukucam "lu", otvorila se padajuća lista, izabrala sam "lu", poslala pp, i kada je pp otišla, pisalo je da poslata Golubici82. Zašto?

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 13:09:33   
Anoniman
Da li moram da dobijam obaveštenje mail-om o tome da imam novu pp? Ja to ne želim.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 13:11:06   
Sneža
Imaš opciju dole na podešavanju,da otkačiš da li želiš ili ne da ti stiže obaveštenje na e-mailuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 13:13:01   
Anoniman
Tamo u Moj profil? user posted image

Ali to meni nije bilo nikada upaljeno, tek sada kako imamo nove pp. Svakako sada neće da mi otvori stranicu Moje RR pa ne mogu da uđem  u Moj profil. user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 13:23:34   
Sneža
Tasho,kako ne možeš da uđeš u moj profil?ja sam sad bila,i uključena mi opcija da mi stiže i na e-mail obaveštenje,ne razumemuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 13:25:32   
Anoniman
Ma uopšte neće da mi se otvori stranica Moja Ringeraja... user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 13:28:11   
Sneža
Ju,onda brzo zovi guppy u pomoć,neznam gde nestade onaj Predraguser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
8.4.2009 13:29:25   
Anoniman
Ma bitno je da svima vama sve radi, a ja ću se već snaći malo kasnije. user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
9.4.2009 13:31:17   
Anoniman
Iz teme Problemi na RR:

IZVORNA PORUKA: Ana80

Kod mene opet neka čudna dešavanja. Kad uđem u aktivne korisnike pokazuje mi da imam privatnu poruku, ali kad uđem u poruke vidim da nema. I svaki put kad ponovo uđem u akt.koris. blinka mi za pp user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Uđi opet u Aktivne korisnike, otvori na toj staroj masci Moja RR, videćeš tamo crvenim da piše Privatne poruke, klikni.

Prebaciću ovaj tvoj post u onu temu o pp.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
9.4.2009 13:32:18   
Ana RR
Tasha, uradim ja to ali meni stalno pokazuje crvenim da imam pp a nemam!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
9.4.2009 13:34:25   
Anoniman
Ne znam onda mico, moraš da sačekaš guppy da ti da odgovor. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
9.4.2009 13:35:40   
Ana RR
Oki doki! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
9.4.2009 13:48:05   
Sneža
Oću i ja jednu privatnu poruku pa da vidim jel mi radi!Ajde brzo neka mi neko pošalje neko pisamceuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
9.4.2009 13:49:06   
Anoniman
Poslala sam ti. user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
9.4.2009 13:51:28   
Sneža
Evo moje ferceraju brzinom munje!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
9.4.2009 13:53:46   
Anoniman
Ovo što se Ani dešava je zbog prebacivanja sa stare na novu masku...

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
10.4.2009 13:45:57   
Modessty
ja tek sad videla! ODUŠEVLJENA SAM!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ana mi poslala poruku i ja da vidim ko mi to šalje kad otvorim a ono fleš!!!user posted image šta je sad ovo?! a onda shvatila i razduševila se!
bravooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
14.4.2009 14:28:48   
Ana RR
Meni stalno stiže obaveštenje o PP na kućni mail, a isključena mi je ta opcija user posted image

Šta god radila, ne pomaže user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
14.4.2009 14:33:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Meni stalno stiže obaveštenje o PP na kućni mail, a isključena mi je ta opcija user posted image

Šta god radila, ne pomaže user posted image



I meni! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
22.4.2009 12:48:42   
Anoniman
Meni i dalje stižu obaveštenja o primljenim porukama na mail, a opcija mi je ugašena! user posted image

Ana, nešto mi pada na pamet. Kako si slala pp? Jesi sa foruma slala samo klikom na "pp" ispod Snežinog posta? Ili si išla preko Moja RR - Privatne poruke?
Zašto pitam?
kada sam Sneži slala pp preko Moja RR - privatne poruke - Napiši novu, krenula sam da kucam primaoca, i ukucala sam "Sne" i on mi je dao padajuću listu. Tamo je bilo "Sneza", odlučila sam da ukucam još i "ž" i tek onda mi je izbacio "Sneža".
Verovatno postoji i član koji se zove Sneza a ne Sneža...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
3.5.2009 10:26:42   
Jacaca
Stare su puno bolje dok se nove nisu pojavile problema nije bilo. nema ni osmeha kojima lakse pokazemo osecanja i da li je sala jer poruke svako moze drugacije da procita i dozivi. pre dva dana nisam ni mogla da posaljem ni primim ma bar nam smajlice vratiteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
3.5.2009 10:32:45   
Sneža
I meni fale smajliji.user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: NOVOST: Nove privatne poruke
3.5.2009 10:32:54   
Anoniman
Radi se na smajlićima, mila.

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here