|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 17:10:37   
viking
Ne bih ovaj put ja lepila user posted image  ali mm mislim da neće ni da pokuša jer je prošli put ispalo katastrofalno user posted image  A nijedan majstor neće da dođe za pet metara zida...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 17:47:13   
Ivanka 75
Ja bih da spustim jedan red tapeta (naravno sa zekama) i jos se razmisljam.... da ili ne.... ili da slikamo po zidu

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 18:57:51   
isidora88
vik imas samolepljive tapete, super su, samo odlepis foliju i zalepis. komsije nase imaju,sami su lepili, nikakva mudrost ne treba, za par minuta je gotov posao, jedino sto su skuplje, oko 3000 pa navise po rolni

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 18:59:30   
Leax
Ivanka ja sam u Mihajlovoj sobi jedan zid oslikala . Isla sam na onu varijantu ako ne ispadne lepo tu su tapete ali meni se dopalo kako je na kraju ispalo . I druge clanice su takodje bas lepo oslikale decije sobe pa ako hoces virni u ovu temu DEKORACIJA ZIDOVA I SOBE

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 19:10:06   
tanjak
ja sam nasla super samolepljive tapete

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 19:10:47   
tanjak
kako da stavim fotografiju

(odgovor članu tanjak)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 19:26:04   
Leax

IZVORNA PORUKA: tanjak

kako da stavim fotografiju


Slika mora da bude na internetu tj da kopiras link ili svoju sliku sa diska da ucitas na nekom sajtu npr.slikomat pa da kopiras link za forume . A imas i temu ovde na RR o tome Kako da postavis slikuuser posted image da ne bi isli dalje u off.

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu tanjak)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 21:37:50   
viking
Problem mi je što sam našla neke koje se sviđaju i meni i mužu, i naravno - baš te nisu samolepljive...

IZVORNA PORUKA: isidora88

vik imas samolepljive tapete, super su, samo odlepis foliju i zalepis. komsije nase imaju,sami su lepili, nikakva mudrost ne treba, za par minuta je gotov posao, jedino sto su skuplje, oko 3000 pa navise po rolni


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Tapete za dečiju sobu
22.11.2013 23:24:48   
Štetica
Vik mi( tj.mm) je lepio tapete pre nekih dve godine. Nije toliko tesko kao sto igleda.
Lepak sastavis po uputstvu sa pakovanja,i time cetkom tanko se premaze zid(ako mazes tapet tesko da ce da se zalepi),3-4 cm sire od rolne. Lepi se od plafona ka podu,stim sto obavezno mora da se "pegla"tj. isterava visak vazduha da nebi ostali oni mehurici pa da se odlepljuju. Mi smo to radili onim valjkom za krecenje. Zalipis oko pola metra pa isters visak vazduha,i tako do poda. E da ako su tapeti koji se uklapaju,tj. sarene ili sa motivima,kupi jednu rolnu vise,jer desava se da nisu rolne jednako secene pa bude i dosta otpadanja. E da mi smo za nekih 2m zida ostali 3,5-4sata,jer sam ja bila genije da izaberem neki cvetni dezen pa je potrajalo to uklapanje cvetova. A i uzela sam neke plastificirane pa moze i da se opere ako se zakaci sa necim ili od muva,jer su bez-braon kombinacija pa se sve vidi na njima.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.11.2013 0:15:22   
viking
Videćemo kako će ova avantura da se završi user posted image , javiću vam šta smo odlučili!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.11.2013 0:21:22   
Jole84
Vik i mi smo tako kao Štetica,obavezno se pegla valjkom dok je lepak još vlažan. Nisu nam mrdnule 2 godine,a baš su lepe crno-bele,oblepili smo samo šank i jedan zid.
Srećno user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.11.2013 11:33:11   
tanjak
hvala ti puno

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.11.2013 11:37:41   
tanjak
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4351025651565&set=a.4264194880850.178178.1165325405&type=3&
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4351027091601&set=a.4264194880850.178178.1165325405&type=3&theater

(odgovor članu tanjak)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.11.2013 11:38:49   
tanjak
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4351028171628&set=a.4264194880850.178178.1165325405&type=3&theater
nas drugar koji radi cuda na foliji

(odgovor članu tanjak)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.11.2013 11:54:38   
big mum
Pronađoh neke na FB,gledam i topim se KLIK

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu tanjak)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 13:25:07   
viking
Našli smo majstora koji će da nam izlepi tapete user posted image Ura, već sam videla kako nas dvoje pravimo haos u stanu i na kraju bacamo sve user posted image došli su pre dva sata, još malo pa gotovo user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 13:35:53   
Ana RR
user posted image super!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 13:39:28   
jole82
Sjajno user posted image čekamo i sličičiceuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 13:41:16   
viking
Joj, da znaš da jeste, deluje kao sitnica, ali u stvari i nije, niko neće da dođe zbog pet kvadrata, a nije ni tako jednostavno ni lako kao što izgleda. Naročito što će to sad tu da stoji ko zna koliko dugo, zamisli da je krivo ili podklobučeno pa da se nerviram godinama user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 15:18:02   
viking
Voila! user posted image Nas dvoje ćemo verovatno dobiti epilepsiju od ovih boja, ali ajde, sve u službi roditeljstva user posted image
Naravno, ova komoda će da leti, sad vam pokazujem samo tapete.
user posted image user posted image

< Poruku je uredio viking RR -- 15.12.2013 15:20:17 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 15:28:09   
dijana1*
Vik, prelepo jeeeeeuser posted image
Blago vama kod vas je sve lepo sareno. Moracu i ja nesto da stavim. user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 15:40:27   
viking
Sad mi se nešto čini da smo malo preterali user posted image Mada, kad tu dođu kreveci, komoda za presvlačenje, stolica za ljuljanje, tepih, neće valjda biti tako jako....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 15:59:33   
Ana RR
Joooj Vik, prelepe su tapete user posted image baš su vesele! Čoveče, još malo pa će tu biti bebice user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 16:06:46   
Leax
Divno user posted image izgleda bas bajkovito, odlican izbor tapeta user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.12.2013 16:08:13   
madre
super je, sto sarenije to boljeuser posted image
sigurno ce namestaj poprilicno neutralisatiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here