|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.7.2011 0:12:22   
Anck Su Nmaun
Na kraju sam odustala od tapete jer mi je preeeeskupa...mozda kad porastu..

Al  sam nasla svaaakakvih stikera, od raznih materijala, gumenih, plisanih, plasticnih... ma svasta nesto i jedva cekam da pocnem sa dekorisanjem...

A mozda ubacim i onu trakicu po sredini sobe al jos razmisljam, jer sam videla da ima  da se kupi po farbarama kao kalup  npr mesec i zvedice i onda ja da bojim il okrecim pa ostanu nacrtane na zidu.... jeli neko koristio to..u mojoj glavi super izgledauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.7.2011 9:44:05   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Moze i to, samo se lakse sve radi na tapetu, i crta i lepi i sve. Mozes zalepiti neke obicne bele, pa na njima crtati ramove


Tako će i biti. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.7.2011 16:12:48   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Pogledajte ovaj tapet, poslala mi je arhitektica, pa i pre nego sto sam uspela da pogledam druge, odusevila sam se

user posted image

Fora je da su ovo sve kao ramovi od slika i da u njima moze svasta da se crta, da se lepe slicice i svasta sta vam padne na pamet. On je skroz crno beli, ovo sto je obojeno to je samo pokazano sta sve moze. Meni se mnogo dopalo, posebno za bebecu sobu, dok jos ne zna koji su mu omiljeni likovi.



Meni je ovo super, ja bih da podsticem kreativnost mojim decacima pa bi bilo super da im omogucim da "saraju po zidu" jel moze neko da me uputi gde mogu da nadjem ovakve tapete ili bar nesto na ovaj fazon?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.7.2011 16:23:17   
Anoniman
Saljem ti na PP. Ja sam ih porucila preko arhitektice, ali imak kontakt od dobavljaca, isla sam tamo da ih vidim.

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tapete za dečiju sobu
23.7.2011 17:15:02   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Na kraju sam odustala od tapete jer mi je preeeeskupa...mozda kad porastu..



Anck Su ne znam od koje si tapete odustala, spominjala si neke oblake pa sam se setila ovih tapeta, ja sam gledala za nas, dosta su povoljne, mozda ti se dopadnu (1390 din/rolna),ja sam planirala da oblepim samo jedan zid pa mislim da mi je jedna rolna dovoljna.

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 16:46:05   
Anck Su Nmaun
Andrea odustala sam od foto tapete za sada... ipak su mi preskupe a tek smo uselili treba 1000 cuda..pa kad bude sledece krecenje user posted image

Ove sto si ti predlozila su suuuuper , videla sam slicne  negde baas su dobre.

Danas sam trazila po NS one trakice sto idu poprecno po sobi...bas i nisam nesto lepo nasla...potragu nastavljam kasnije, nadala sam se da zavrsim sve ove nedelje.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 16:47:00   
Anck Su Nmaun
I da..ako neko zna  gde ima lepih decijih tapeta po NS..nek javi, necu se ljutiti user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 16:48:26   
magde
jel ovo tapet???
user posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 16:49:15   
magde
i ovo??
user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 17:18:32   
Anck Su Nmaun
ovo gore jeste a dole su stikeri


(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 17:19:26   
magde
ANCK tu si pise odustan???

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 17:19:54   
magde
odsutan ups izvini za greske ipak sam makedonka jel dauser posted image user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 19:08:42   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam videla par onako u rolni su bile,nisam zagledala da li ima jos nekih vrsta,ima i jedna prodavnica na bulevaru oslobodjenja preko puta kafica pub ako znas gde je,tamo ima svegauser posted image


Isidora HVALAAAAA...sad smo bili tamo i stvarno svega ima  user posted image user posted image user posted image user posted image spasila si me lutanja po graduuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 21:33:11   
isidora88
nema na cemu user posted image
mi smo tamo kupili onu sto ide po sredini zida winie the pooh i nalepnicu sa druzinom wtp user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tapete za dečiju sobu
28.7.2011 22:25:52   
minavb
IZVORNA PORUKA: AndreaK


IZVORNA PORUKA: MaliMis

Pogledajte ovaj tapet, poslala mi je arhitektica, pa i pre nego sto sam uspela da pogledam druge, odusevila sam se

user posted image

Fora je da su ovo sve kao ramovi od slika i da u njima moze svasta da se crta, da se lepe slicice i svasta sta vam padne na pamet. On je skroz crno beli, ovo sto je obojeno to je samo pokazano sta sve moze. Meni se mnogo dopalo, posebno za bebecu sobu, dok jos ne zna koji su mu omiljeni likovi.



Meni je ovo super, ja bih da podsticem kreativnost mojim decacima pa bi bilo super da im omogucim da "saraju po zidu" jel moze neko da me uputi gde mogu da nadjem ovakve tapete ili bar nesto na ovaj fazon?

Ovo i ja hocu! Sobu pravimo tek sledece godine, ali sam vec pocela da trazim sta mi treba.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tapete za dečiju sobu
29.7.2011 9:12:09   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: isidora88

nema na cemu user posted image
mi smo tamo kupili onu sto ide po sredini zida winie the pooh i nalepnicu sa druzinom wtp user posted image


I mi smo uzeli tu trakicu po sredini sobe sto ide....sinoc sam lepila dok  mi oci nisu ispale user posted image user posted image al sam nasla i za dnevnu sobu stiker..izgleda FAAAaaantasticno!

Kad uslikam postavicu user posted image  



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tapete za dečiju sobu
29.7.2011 9:27:40   
isidora88
mi smo jedva zalepili,uzeli metar pa svaki centimetar zida smo premerili,pa obelezili pa polako odlepljivali,bas smo naucno pristupili tomeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tapete za dečiju sobu
29.7.2011 10:50:36   
Anck Su Nmaun
Za sad izgleda ovako...

user posted image

]user posted image


user posted image


]user posted image

user posted image

aza dnevnu sobu  smo uzeli stiker...taman za zid koji sam vec uspela da uprskam user posted image pa da pokrijem fleke user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.7.2011 10:54:07 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tapete za dečiju sobu
29.7.2011 10:51:23   
Ana RR
Mmmmm, kako je leeeepoooo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tapete za dečiju sobu
29.7.2011 10:54:48   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: minavb

Ovo i ja hocu! Sobu pravimo tek sledece godine, ali sam vec pocela da trazim sta mi treba.


hm...ti imas mene...zar ti to nije dovoljno? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tapete za dečiju sobu
29.7.2011 10:56:40   
Sanjica26 RR
Anck, pa ovo je stvarno predivno. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tapete za dečiju sobu
29.7.2011 10:57:43   
isidora88
anck koliko su ti stikeri za zid,taj crni? bas mi se sve svidja,preslatko je a luster pogotovo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tapete za dečiju sobu
29.7.2011 10:58:54   
Anoniman
Uuuu, što je lepoooo! user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tapete za dečiju sobu
31.7.2011 22:57:21   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: isidora88

anck koliko su ti stikeri za zid,taj crni? bas mi se sve svidja,preslatko je a luster pogotovo user posted image



Taj crni  stiker je bio oko 1800 din, to nam je zid izmedju hodnika i dnevne sobe...fantasticno se uklopilo!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tapete za dečiju sobu
4.8.2011 21:47:44   
vonavoj
ove stikera sam kupila..kada je vec rano za garderobicu,bar nesto moze...jedva sam nagovorila mmuser posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here