|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
17.5.2011 8:32:24   
limunada
bravo nina i ja sam pre imala zatvor a sad se poboljsalo.verujem da ce se popraviti to ako nastavi tako moram kod lekara.meni su trebali da rade jos jednu operaciju bas zbog tog misica sto je oslabio i onda mi treci hirurg rekao da nema potrebe da ce doci sve na svoje mesto.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
7.6.2014 16:21:35   
New Mom
Posle prvog sa mokrenjem nije bilo problema. Stolicu je resio Lactomucil neki 4.dan.
Posle drugog... Uh... Ni prvo praznjenje besike nisam mogla da obavim vec sam stajala i tusirala se. I tako skoro 3 naredne nedelje. Nisam imala osecaj kad treba da piskim, jesam li ispraznila besiku, da zaustavim... Uzasan osecaj! A o stolici da ne pricam. Tek neki 7.dan pomocu 2 Dulcolax cepica. O stravicnom bolu bez komentara.
Sad posle treceg bez ikakvih problema. Cak od izlaska narednih 7 dana bez problema svaki dan stolica (sto meni koja inace kuburi sa zatvorom vrlo cudno).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
29.8.2014 8:39:12   
mali_mis
Malu nuzdu sam obavila 2 sata nakon porodjaja uz tusiranje, drugacije nije moglo. Naredne 2 nedelje sam morala stojeci, i to je bilo u kadi, jer nema sanse da stojim iznad wc solje i centriram rupu. Veliku nuzdu, sam jedva obavila nakon 5 dana, (s'obzirom da nisam mogla lepo da sedim, vec sam morala da se naginjem na desnu stranu, zbog unutrasnje rane na levoj). Bilo mi je lakse da se porodim, nego da obavim taj "veliki posao". Posle se na srecu velika nuzda unormalila, pa mi je to bilo olaksanje. Ali taj prvi put je bio uzas.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
29.8.2014 8:42:29   
emicaa
Malu nuždu posle neka dva sata ali je malo duže trajalo a veliku sledeće jutro bez problema...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
16.9.2014 23:05:18   
belst
Tri puta i sva tri bez problema, i mala i velika nužda, ne sijećam se vise kojim redom, ali znam da mi nisu u sjećanju ostali nikakvi problemi oko toga... a nisam imala bas ni lake porode (osim drugog). Ne znam kako je to kod mene ispalo, bas sam imala srece ocito, nisam imala nikakve bolove ni od sivanja ni nista... i odmah sam mogla i sjediti i hodati! user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
30.9.2014 22:47:14   
QueenJ
Ja sam malu nuždu obavila još dok sam ležala onih 2 sata posle porođaja u sali. Pa posle par sati ponovo. A veliku nuždu, uz veliki strah, iako nije bilo strašno, posle 4 dana. Sad se mučim sa hemoroidima posle više od mesec dana nakon porođaja... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu belst)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
30.9.2014 22:50:01   
New Mom
Ima nas jos.user posted image HEMOROIDI POSLE PORODJAJA

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
30.9.2014 23:22:49   
mati
Posle prvog super... Ali je posle drugog bilo povuci potegni...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
30.9.2014 23:25:09   
Mala Elena
Mislim da je bilo kad i drugim devojkama u sobi , posle 3 dana i bila sam srecna zbog toga sto mogu ici kuci user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
1.10.2014 9:29:55   
degu
Uh ja nisam mogla ni malu ni veliku nuždu, tj malu sam uspevala samo dok se tuširam stojeći jer nisam mogla da sedim na wc šolji, kako sednem tako me je neka panika hvatala, sloši mi se i moram da ustanem al prošlo je sve za par dana, a velika nužda je bila posebna muka, negde posle 4-5 dana sam uspela.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
20.3.2015 7:31:15   
srculence25
Neznam ima li veze sa porodjajem ali desava mi se 10 dana posle porodjaja da imam nekontrolisano veliku nuzdu samo krene user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
20.3.2015 8:11:31   
vonavoj
Joj,srculence,moguce da ima..jesi li dobila velike suljeve?
Meni smesno,pre porodjaja nisam prdela,a sad moguuser posted image ..sve zbog suljeva!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
20.3.2015 8:15:27   
daca77
O... ja sam i ove probleme izbegla...piskila bez problema, ali sam pre vadjenja katetera popila dosta caja od brusnice sa maslinovim uljem-iskustvo cini svoje nakon silnih intervencijauser posted image , a velika nuzda 5.dana, tj.kuci,a 4.sam morala da stavim klizmu, jer je to bio uslov da dobijem otpusnu listu i dozvolu za izlazak iz bolnice.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
20.3.2015 10:22:21   
srculence25

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Joj,srculence,moguce da ima..jesi li dobila velike suljeve?
Meni smesno,pre porodjaja nisam prdela,a sad moguuser posted image ..sve zbog suljeva!

cini se da jesu veliki vire iz guze user posted image
da da i kod mene tako prduckam samo tako.a u bolnici kad sam bila sa M malo malo sam bezala na terasu
da ispustim da me necuju druge mame u sobi user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
20.3.2015 15:09:23   
choopa choops
srculence, ne znam, znam da žene često imaju problem sa zadržavanjem mokraće, nisam čula za stolicu. Vjerovatno da ima veze. Možeš li se kako konsultovati sa ginekologom?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
22.3.2015 22:57:57   
srculence25
Cupo mislim da mi je to ipak bilo od stresa user posted image evo u poslednja 2 dana kako sam nekako opustena
ne desava mi se.I krvarenje mi je skoro stalo samo konci nikako da ispadaju

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
6.12.2015 0:36:09   
bojana92
Posle prvog porodja bas sam imala problem,tj nisam mogla da odem u wc i da piskim,pa su morali da mi stave kateter(uzasan osecaj),rekli su ako i dalje ne budem mogla,da ce mi ga ponovo staviti.Znala sam sta me ceka,pa me muka naterala da odem u wc i obavim posao.user posted image Posle drugog porodja nisam imala nikakvih problema.Kad sam dosla u sobu,posle nekih sat vremena sam otisla u wc.To mozda od straha da ne prodjem kao prvi put. :)

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
6.12.2015 15:23:31   
MAMAMAJ
Oba puta posle sat i po, dva (od dolaska u sobu) sam ustala i otišla u wc.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
6.12.2015 23:32:56   
bojana92
Eh da sam i j amogla prvi put odmah,ali nema veze,proslo je i to :)

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
7.12.2015 0:50:26   
MAMAMAJ
Pa, kad nam ne daju da pijemo vode user posted image , šta i da ispiškimo, uopšte?
Meni je babica rekla da moram bar par kapi da ispiškim. Ali, bilo je ok, Bogu hvala.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
7.12.2015 1:08:51   
amelia
Jaoo samo kad se setiim koje muke su bile nisam osecala nagon za mokrenje ni kad je prazna besika ni kad je puna. Koliko puta sam samo videla natopljenu ulosku uzas. A za veliku nuzdu jos gore odem u wc i trebam da se bas napinjem a rana boli i vratim se nazad tako 5-6 puta onda sam pila neke tablete koje otvaraju ali opet nije bilo nimalo lako i jedva sam uspela obaviti nuzdu posle 6 dana od porodzaja user posted image ruzno iskustvo user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
7.12.2015 12:32:53   
Sanjalicaaa
Posle prvog porodjaja nisam mogla da kontrolisem mokrenje. Desavalo mi se da samo krenem da piskim. Sada posle drugog imam strasne muke sa stolicom. Pet dana smo bili u bolnici i nisam imala stolicu. Tek sesti dan kuci, ali uz pomoc glicerinskih cepica. I od tada muke mucim. A i hemoroide sam dobila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
7.12.2015 12:36:19   
mila83
Ja nisam imala problema posle porodjaja,sva tri puta.isla sam da piskim posle dva sata od porodjaja,mislila sam da ce mi besika eksplodirati ! A stolicu sam imala posle dva tri dana u proseku.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
20.5.2016 22:07:01   
Anck Su Nmaun
Udjoh u temu da nadjem spas/savet! Jako me boli stomak od gasova valjda a nemogu na veliku nuzdu...jos ovde u bolnici to obaviti...katastrofa.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Odlazak na WC posle porođaja
20.5.2016 22:10:25   
superm
Probaj da popiješ toplu vodu, to meni pomogne.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here