|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bušenje ušiju
30.7.2012 11:54:20   
Anoniman
Aaa, nisam znala da to može i patronažna da uradi. Možda još bolje-mi smo se složili da bi to svakako obavili, pa mi ovo sasvim ok

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Bušenje ušiju
30.7.2012 18:32:32   
PoisonEve
Necu joj busiti usi dok sama ne iskaze zelju.
A to sto ljudi misle da je decak ne smeta miuser posted image
Bas pre jedno dve - tri nedelje isle smo do pijace i sedi tamo neki pijanac i prica sa bubom: Tezak ovaj zivot maleni, a sto su ti obukli to roze, a??? Mora, hik, da imas steriju seku, hik. Budi dobar jer je zivot tezak,
ja sam umrla od smeha, a buba ga gleda bledouser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Bušenje ušiju
30.7.2012 18:55:11   
liliana
user posted image user posted image user posted image Jooooooooj, show!!!!!!!!!

Tina ima 2 god i 8 meseci i nema probušene uši. Probušićemo ih kada ona bude izrazila želju za tim, kao što su i meni moji probušili kada sam, sa 5 godina, sama tražila. Išla sam sa tetkom (tatina sestra koja je živela sa nama) i rekli su mi da mogu da probušim uši samo ukoliko obećam da neću plakati. Ma, da, važi!!! Drala sam se iz mozga kao magarac (još se sećam svakog detalja user posted image ) iako čisto sumljam da je tolikooooo bolelo!!!user posted image Kada smo bile blizu kuće, rekla sam tetki:"Mico, hajed da sednemo ovde na ivičnjak, da mi se osuše trepavice, da mama i tata ne vide da sam plakala!!!"user posted image user posted image user posted image Tetka me i dan danas zeza za to.

Inače, meni je strašno bezveze kada vidim malene bebice sa bušnim ušim a i alkama koje izgledaju ogromno na njihovim malenim glavicama...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Bušenje ušiju
3.9.2012 17:05:21   
Anoniman
probusile usi malopre...

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Bušenje ušiju
3.9.2012 17:10:42   
tijatija
Nevena sa 2.5m, Milena sa 7 a Marta sa 6 meseci i sve to kad smo bili u SU, jer ovde kod nas u CG nerado busenje kod deteta ispod dvije godine

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 0:16:03   
Figaro88
Kada sam ja isla u srednju skolu bilo je cool imati milion minjdjusa na uvetu,tako da sam i ja otisla da probusim.Toliko me je bolelo da sam dozvolila samo jednu rupicu da mi probuse i tada sam odlucila da ako budem imala cerku pustim nju samu da odluci kada ce i da li ce da to radi,zato sto je bas bolno,bar je meni bilo.A i ne svidja mi se bas nesto preterano kada vidim bebice sa mindjusicama,ali opet to je verovatno zato sto ih ja uopste ne nosim...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 14:40:35   
Anoniman
Joj sto ja ne volim da vidim bebu s mindjusama, tako mi je to varvarski - ono malo rozo uvce i mindjusa u njemu user posted image

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 16:06:09   
vukosava

IZVORNA PORUKA: ninicak

Joj sto ja ne volim da vidim bebu s mindjusama, tako mi je to varvarski - ono malo rozo uvce i mindjusa u njemu user posted image


I meni.

Nek busi sama kad poraste ako bude htela. A kakav je trend, moguce da ce hteti da busi nos, pupak, gde vec kace te mindjuse tj moderno da kazem pirsinge. Trajbal dzigi vau.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 16:10:39   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Kada sam ja isla u srednju skolu bilo je cool imati milion minjdjusa na uvetu,tako da sam i ja otisla da probusim.Toliko me je bolelo da sam dozvolila samo jednu rupicu da mi probuse i tada sam odlucila da ako budem imala cerku pustim nju samu da odluci kada ce i da li ce da to radi,zato sto je bas bolno,bar je meni bilo.A i ne svidja mi se bas nesto preterano kada vidim bebice sa mindjusicama,ali opet to je verovatno zato sto ih ja uopste ne nosim...


I ja isto mislim da ima veze s tim sto ja ne nosim taj moj stav vezan za mindjuse. Da su nepotrebne...

A da vidte ovde muskarce kad nakace neke mindjuse to je show, ne znam jel tu dosla ta moda: okrugle crne ogromne, sire rupu u uvetu...


(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 16:20:27   
Anoniman
I mm i ja nosimo minđuše, mm čak i sa cirkonima, obožavamo i minđuše i pirsinge ali nismo bušili Neveni uši jer to što mi volimo ne znači da će i ona voleti. Kad izrazi želju za minđušama, bušićemo. Mm i ja smo oboje tetovirani i ja bih se lično tetovirala i bušila ali ostaviću N mogućnost da sa svojim telom ima druge planove nego ja sa svojim. Ja bih da probušim donju usnu ili jezik.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 18:45:04   
nenja22
ne bih ćerku da imam bušila joj (razlozi uglavnom gore navedeni, nek bira sama, ali iskreno, malo i zbog frke od mogućih infekcija, znam da nije to često, ali znam i da ume da bude mnogo gadno, valjda me mama naplašila, kao sestra na ušnom odeljenju, svačega se nagledala) a obožavam, doduše samo uši i da menjam minđuše.

a PE, ahahaha user posted image

i vuko, to sa tim kružnim alkama u uvetu, uh i meni grozno baš.

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 19:05:53   
Figaro88
A i te ogromne ruzne mindjuse su bile poplarne kada sam isla u srednju,mada to i nije bilo tako davnouser posted image A oduvek su me palili muskarci sa mindjusom na obrviuser posted image Da ne budem skroz off-kad odraste i pozeli vodicu je da busi sta god bude htela.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 19:51:41   
vukosava
Ima ladno neka mindjusa jednom sam videla unutra meni se cini oko 1 cm precnik supljeg uveta. Ne znam kako se zovu, nisu mindjuse, to je ovde bas hit kod nekih

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 23:16:45   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ima ladno neka mindjusa jednom sam videla unutra meni se cini oko 1 cm precnik supljeg uveta. Ne znam kako se zovu, nisu mindjuse, to je ovde bas hit kod nekih


To je i ovde popularno, stavi se mala pa se kad uvo zaraste stavi veća i veća i veća...

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Bušenje ušiju
11.9.2012 23:25:58   
Sesilija 83
ja volim mindjuse i imam ih gomilu menjam svakog dana i od nakita uglavnom samo to i nosim a moja K kad malo poraste i odluci da se ukrasava raznim mindjusama bice regularno odvedena kod Mike zlatara da joj ispuni zelju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 10:43:40   
Ivence
e, a gde ste to deci bušile uši???

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 10:52:55   
Olga75
nama je patronazna probusila ali buse i u zlatarama

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 13:37:02   
red3lilu
Ako imate mogućnost, bolje da to uradi patronažna, naravno ako planirate dok je bebica još mala. U zlatarama to rade mislim tek od 6tog meseca i mislim da je to veoma nezahvalan posao. Prvo što su to nestručna lica, drugo što uglavnom buše pištoljem koji je neprecizan, a treće što se i bebane vrpolje pa je velika mogućnost da izbuše rupice ukrivo.
Mi čekamo kontrolu na mesec dana, pa ukoliko je sve OK, zovemo patronažnu da nam buši ušike. Naša inače to ne radi ranije, kaže da voli da im ušike malko porastu i da se odvoje od glavice pošto su pri rođenju još malo zgužvane i slepljene za glavu...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 13:43:09   
MicinaMama
Ovde nece da buse deci usi do godinu dana...ali naravno mi smo otisli pred micin prvi rodjendan i nisu nam nista rekli.Busili smo u salonu tetovaze i pirsinga.Ovde busenje usiju vrise oni.I strucni su,Mici je busila teta sva istetovirana i ima dosta pircinga na sebi a jos joj je kosa jarkooo crvene kose tako da joj je bila zanimljiva i nije plakala.Malo je kmeknula na ubode i nista vise.

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 13:50:17   
Modessty
razumem ja da volite da se vidi da su bbe devojčice ili koji je već poriv za bušenje ušiju bebama, ali mislim da je stvarno preterano bušiti uši detetu koje ima mesec dana! Čemu sve to?! Da bi ljudi rekli kako je slatka jer ima mindjušice?! Stavite joj traku za kosu ili vežite mašnu al zaboga ne maltretirajte decu mindjušama!!!

Izvinjavam se unapred ako nekog ovim uvredim! Radila sam u zlatari i svačega sam se nagledala baš zbog tog bušenja ušiju bebama.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 13:51:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: red3lilu

Ako imate mogućnost, bolje da to uradi patronažna, naravno ako planirate dok je bebica još mala. U zlatarama to rade mislim tek od 6tog meseca i mislim da je to veoma nezahvalan posao. Prvo što su to nestručna lica, drugo što uglavnom buše pištoljem koji je neprecizan, a treće što se i bebane vrpolje pa je velika mogućnost da izbuše rupice ukrivo.
Mi čekamo kontrolu na mesec dana, pa ukoliko je sve OK, zovemo patronažnu da nam buši ušike. Naša inače to ne radi ranije, kaže da voli da im ušike malko porastu i da se odvoje od glavice pošto su pri rođenju još malo zgužvane i slepljene za glavu...


Meni patronažna izbušila loše sad plačem i krvarim svaki ali svaki put kad stavljam levu minđušu.

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 13:56:44   
Modessty
ma ko god da buši i čime god da buši uši postoji veliki rizik da se to ne uradi kako treba. Njima se telo tek razvija. Drugo, vrlo često bebe burno odreaguju na sastav zlata od kojeg je mindjuša iako kasnije nisu alergične na zlato ili neki drugi metal. Kad uvce natekne ili zagnoji rupica mnogo je teško skinuti mindjušu. Treće mogu da se povrede, da zakače mindjušu na nešto...
Ja definitvno nisam za to. Ali svaka majka je sama odgovrona za svoje dete. Pa ko voli nek izvoli. Samo nemojte posle da plačete zbog toga

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 14:00:28   
Olga75
svakako da je odluka na majci kad i da li ce probusiti bebi usi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 14:00:53   
Anoniman
Ja sam protiv i bez svih tih nabrojanih komplikacija, nemam ja pravo da bušim njeno telo bilo gde pa ni na ušima, kad bude znala šta želi neka buši do mile volje. Već sam pisala, ja obožavam i pirsinge i tetovaže ali to ne znači da treba da bušim i tetoviram svoje dete. Kad poraste nek bira, možda neće želeti nikakve rupe po svom telu a možda će hteti da stavlja i implante pod kožu...

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Bušenje ušiju
14.9.2012 14:01:17   
MicinaMama
Bas neko busi usi bebama sa mesec dana????!!!Za mene je i prerano videti bebu i sa 6 meseci da nosi mindjuse a kamo li ranije.Ajde kada ima godinu dana,jer i mi smo tada uradili to jer npr sada vec bi to nebi bio izvodljivo je je Micko skoro prava devojcica i uzasno bi se otimala,a jako ju je tesko drzati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here