|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
16.1.2017 22:48:52   
MicinaMama
Naravno da moze,u 20-oj nedelji skoro 100% sigurno (do duse ima izuzetaka ako je beba lose okrenuta)

Ja sam se pobunila sto mi nisu rekli u 12-oj nedelji,mada po teoriji genitalija za 12-u nedelju moja beba pripada devojcici.

https://www.thegenderexperts.com/nub-theory.html

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.2.2017 14:58:54   
Orhideja2017
Zanima me, koliko su bile tačne procene pola vaše bebe u ranoj trudnići...oko 12 nedelje... da li dolazi do greške i sada, sa savremenijin aparatima ili su greške u odredjivanju pola stvar prošlosti?! user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.2.2017 15:11:38   
krin 40
Oba puta mi je dr tačno rekao pol deteta,bez greške.Obzirom da sam sina davnooo rodila i da je UZ bio praistorijski divim se kako je uspeo da tačno proceni.N
se rodila 2006 i uz je bio 3d sve se lepo videlo da je seka(ljubav moja).Sad trećeg bebana nam je već nifty test otkrio mada se na kontroli u 16 nedelji jasno
videlo na 4d da je bata.Mislim da sada retko ko greši obzirom na kvalitet uz😊.Neka su oni nama živi i zdravi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Orhideja2017)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
3.2.2017 14:52:13   
MicinaMama
Orhudeja meni nikada nisu hteli reci sa 12 nedelja trudnoce.Samo kazu da je rano da se odredi pol i izbegavaju zbog velikog procenta greske.Tako su meni rekli.

Mada nasla sam na netu teoriju genitalija za 12-13 u nedelju pa ispadne mi da ce i ovo biti devojcica.

Sa 16 nedelja se jasno vidi pol bebe.Normalno nema greske.Mada ovde rada ne rade UZ kao kod nas cesto.Radi se u trecem,sestom i devetom mesecu tako da ja saznam tacno pol sa 5 meseci.Naravno bez greske,jasno se vidi.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.2.2017 9:11:51   
vocicana
Micina mama u pravu si oko 16-te nedelje sve se vec vidi, ako je decko testisi su vec spusteni u skrotum, a ako je devojcica vidi se zrno kafe.
U mom slucaju, znala sam da nosim decaka, nepogresivo, a dr mi je na trecoj kontroli i potvrdila, msm znala sam, majka zna. Nebitan je pol bio, samo je bitno da sve ima, da place, dise, da je citav i lepo formiran. Mozda ni iznenadjenje nije lose, mada meni ni to nista nije znacilo, znala sam da je decko.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.2.2017 10:06:34   
Skockica
Ja sam iskreno u prvoj trudnoci bila u zabludi sama sa sobom, prvo sto mi do 7. meseca nisu videli pol, tj. jedan je dr rekao da misli da je devojcica jer se sakrilo ne vidi se dobro a i ja sam imala svo vreme osecaj da je devojcica.
Onda tek negde u 7. ili 8. mesecu pitam ja dr kog je pola a on ce meni sto hocu to da znam. Pa rekoh zbog priprema i zbog imena. Kaze pa kako bi se zvao da je decak, rekoh Vasilije i on kaze onda ce biti jedan Vasilije user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.2.2017 16:36:08   
Orhideja2017
Jel da? Meni je sa nepunih 12 nedelja doktor uskliknuo dečak je dečak je..., ali to vam je kaže 75 % tačno o.O hmmm a šta može da bude tih 25% što je moglo da ga zavara?! Ja sam nekako mislila da je devojčica i sad razmisljajući o sinčicu sve mi je nekako čudno ;) mada šta znam, ako potvrdi na sledećem pregledu to je to ...user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.2.2017 17:27:35   
zumbulcic
Meni su sa 13+3 rekli da je djecak a sa 16 potvrdili i vec poslije nisu nista ni govorili jer mali nas je uvijek pozdravljao na uz rasirenih nogu user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Orhideja2017)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.2.2017 17:50:58   
Mariya
Hehe, zumbule, bezobraznik mali, međunožje pokazuje a lice da ga uslikate nećeuser posted image

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.2.2017 18:06:09   
zumbulcic

IZVORNA PORUKA: Mariya

Hehe, zumbule, bezobraznik mali, međunožje pokazuje a lice da ga uslikate nećeuser posted image


lopov je to Mariya prve klase user posted image Valjda nam pokaze lice sad u srijeduuser posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.2.2017 18:07:41   
emicaa
Zumbulcic pravo musko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
5.2.2017 0:28:01   
MicinaMama
Ovo je kao teorija genitalija za UZ sa 12 nedelja trudnoce

user posted image

Po ovome ispadne kod mene da je curica

Ovo je devojcica
user posted image

Ovo je takodje decak
user posted image


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
5.2.2017 7:57:37   
vocicana
I moj je sirio noge svaki put na uz, neverovatno...pamtim recenicu doktorkinu, evo ga pol pliva user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
6.2.2017 8:38:27   
branki*
sa sinom na 4d u 16.nedelji jasno videli da je decak,a sa cerkom videli da je devojcica ,ali to je vec bio kraj trudnoce,neki 8.mesec.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
24.2.2017 20:30:10   
Bunnyca
Evo ja sam pisala pre par nedelja da je doktor u 16 nedelji, skoro 17 rekao da je devojcica, ali eto sada u 23 nedelji doktor je ipak rekao da je decak.....
Ja sam se taman pripremila za devojcicu, kad eto

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
24.2.2017 21:01:37   
mati
Ja ne m9gu da verujem da tako mogu da pogrese, valjda su neki strucnjaci i obuceni za te stvari. Ako nisi siguran, bolje cuti i kazi ne vidi se. A verujem da ima roditelja koji se razocaraju jako kad shvate da su procene pogresile.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
25.2.2017 0:58:27   
Bunnyca
Najgore sto su kod mene u pitanju dva lekara, jedan je rekao 100% devojcica, a sada se u 23.nedelji drugi kaze lepo se vidi da je decak.Najgore od svega je bilo objasniti cerki da mama nece roditi seku vec batu, a ona je dete prosli put skakala od srece sto ce dobiti seku i svima u vrticu se pohvalila.
Dakle, ne treba decu voditi na UZuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
2.3.2017 21:25:21   
Orhideja2017
Bunnyce, a koji UZ je bio u prvom pregledu oko 16-17 nedelje a koji UZ sada? Da li je do boljeg aparata ili boljeg doktora?

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
6.3.2017 10:26:12   
Bunnyca
U 17. nedelji , doktor koji radi u bolnici, isli smo privatno, nov Uz aparat i video da je devojcica, u 23 nedelji drugi doktor koji mi vodi trudnocu, takodje privatno, aparat isto novije generacije, tada je cak radjen i 3d/4d, on je rekao 100% decak, cak i upisao u karton

(odgovor članu Orhideja2017)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.3.2017 8:53:50   
krin 40
Micina šta bi sa polom tvoje bebe?Jesu li potvrdili da je seka😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.3.2017 12:22:21   
MicinaMama
user posted image
Ovo je slika od prosle nedelje gde je babica ostala zbunjena posto ne moze da vidi,nogice su slepljene.Prosli put su bile samo malo razdvojene pa je zakljucila da je zensko posto nema nikakvog "visuljka" izmedju.Nije slikala sa UZ prvi put pa kao kaze videcemo na trecem UZ tacno.

Ma moze da svira koliko hoce,ako nema nista izmedju nogica i ovoliko su slepljene onda je cura.Decaku bi to bilo neudobno.

Svaka teorija ukazuje na zensko pa cemo da vidimo.

Imala sam predosecaj da se nece videti ovaj put.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.3.2017 12:43:34   
Ana RR
Mojoj koleginici su do kraja trudnoće tvrdili da nosi devojčicu a rodila je dečaka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.3.2017 20:03:43   
MicinaMama
ovaj UZ u bolnici je 2004-o godiste.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.3.2017 20:10:12   
veselicaa
Meni su u prvoj trudnoci u 9.govorili da nisu sigurni,drugi put sam saznala tek krajem sedmog jer je beba bila karlicno a sada su nam rekli dosta rano,ja mislim pre 20 nedelje.
Micina mama ti si bas nestrpljiva,videces sigurno sta je kada ides na 4Duser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.3.2017 20:15:56   
MicinaMama
Ne idem na 4D,ovde se rade samo tri UZ u toku trudnoce.

Boga mi i nisam nestrpljiva,bila sam na pocetku do prvog UZ,rekla mi je da misli da je zensko.Sada me zezaju te vidi se,te ne vidi se...vise i ne zelim da znam dok se ne porodim.Sto se kaze 80% je curica i to je to.

Sledeci UZ,tj zadnji imam 28-og aprila.Do tada cu vec sve da pokupujem tako da nece ni biti vazno da mi zagleda u pol bebe.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here