|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazenje zaposlenja!
31.8.2010 15:22:36   
pepino
Bubo bravo za direktora,neka ima i takvih!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
A ja sam mislila da si ti medicinska sestra i da radis u bolnici,drzavnoj?!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trazenje zaposlenja!
31.8.2010 15:25:55   
Anoniman
Ja jesam med. sestra , ali radim u PRIVATNOJ klinici user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trazenje zaposlenja!
31.8.2010 15:31:17   
lanajelena
BM jako mi je drago sto radis u tako dobroj firmi i sto ti je direktor korektan ali ne znnaci da ce to tako biti jer zivot je surov dajem primer:mm prijatelj je presao u firmu kod jedne zene koja je super ,dala mu je odmah mesto direktora,odlicnu platu,posle nekog vremena ona ga je ubedila da podigne kredit i kupi nova kola koja su kostala 20000 evra i on je sa njegovom platom to mogao da pokrije sad je nastupila kriza njegova rata je 300eura
+kasko osiguranje i ko zna kolika registracija a on nema da uplacuje ratu i nagomilalo se tu ko zna koliko neplacenih meseci a ona gospodja placa i samo se ceka dan kada ce mu uzeti taj auto...veruj mi u ovo vreme nema nikog ko ce da gleda tvoje dupe koliko god se dobar cinio

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trazenje zaposlenja!
31.8.2010 15:33:47   
LillyT
10 dana mesečno je koleginica na bolovanju zbog njenog deteta. I tako svaki mesec, te nos, te uho, te ovo, te ono... Uzme dva dana da krsti dete i posle se mala razboli jer su je potapali, pa se smrzla i onda je nije bilo 2 nedelje. Vratila se na jedan dan i otišla na godišnji. Mi smo je svi menjali, jbg, radimo s klijentima i to 12 sati, pa vi vidite što mi je zabavno bilo. Ne kažem da je ok da ne zapošljavaju mlade mame, neudate devojke i sl. ali postoje osobe koje bi svašta uradile samo da ne dođu na posao. Koleginica je izmislila tešku bolest svojoj deci i dobila 4 meseca. Aj to što joj se plaća, nego posao trpi, plaća se obuka novima, plaćaju se greške tih novih... nije sve tako crno - belo, smatram da sve treba da bude stvar dogovora. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trazenje zaposlenja!
31.8.2010 15:40:19   
jance
mene su pro zaposlavanju odma pitali dali planiram skoro da imam decu, al ja sam bila vrlo iskrena (iako se to naravno njih netice) i rekla da izgleda da nemogu. Nije me nista vise pitao.....
Jednom je samo spomenuo onako u prolazu: ako i jesi trudna, nemoj da se brines, niko zbog toga nece ostati bez posla. To je bilo pre tacno godinu dana. sad kad vidi da je to sto sam mu pre 2 godine rekla kanda i istina, onda vise nista nepita. mada se koleginice ovde obicno ustrucavaju da kazu da su trudne dok se nevidi.


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trazenje zaposlenja!
31.8.2010 15:42:59   
lanajelena
LillyT potpisujem tako je i u mom poslu

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trazenje zaposlenja!
31.8.2010 15:43:22   
Anoniman
Lanajeleno , potpuno si u pravu , njegovo je da me podrži , a moje da kažem - neka , još koju deceniju user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trazenje zaposlenja!
31.8.2010 15:46:22   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
31.8.2010 15:47:11   
guppy RR
Dosta mojih drugarica je ostalo bez posla kad su zatrudnele, a neke koje se nisu "na vreme" zaposlile, nisu mogle ni da se zaposle. Stvarno tužno user posted image

Malo sam promenila naziv teme, pošto sam prvo pomislila da neko traži posao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
31.8.2010 15:49:40   
liliana
Izgleda da je to ovako: Ako imaš ispod 25-isuviše si mlad; ako imaš od 25-35 nemaš radnog iskustva (a niko ti nije dao šansu da ga stekneš), ako imaš iznad 35-mator si!!! E, user posted image bem ti, bre, ne valja nikako!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
31.8.2010 15:50:20   
Anoniman
Mogla bih i ovako javno da trazim posao user posted image !Ajte zene,mame,devojke,ako cujete da u vasoj okolini (koje ste iz NS) treba radnica koja je ozbiljna kazite ima jedna tamo na rr,sa'cu joj javim user posted image  user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
31.8.2010 15:51:37   
lanajelena
Guppy tuzno je sto je to tako..moram da navedem nas primer mm radi na procenat i dosta mu je vise hoce li biti ili nece jer prodaje stanove a to nije tako lako bar ne na ovu krizu i hteli smo da uzmemo sa biroa neki kredit i da otvorimo radnju kad on trt trebao je dva dana pre toga da se javi na biro i oni ga skinuli sad moramo da cekamo februar i pitanje da li ce opet biti tih kredita...mi smo veciti baksuzi

eto sta rade a sezona je godisnjih odmora kad mnogi nisu tu da se prijave

< Poruku je uredio lanajelena -- 31.8.2010 15:52:29 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
31.8.2010 15:55:43   
guppy RR

Pa eto ja (hvala bogu) ne mogu da pričam u svoje ime ali znam da te moje drugarice nikako da nađu neki posao. Mada puno ih je odustalo posle mesec/dva, što mislim da nije baš najbolji način traženja posla (izvinite na kritici)... ali razumem i njih da im više dosta svega.

Neke drugarice su nastavile da studiraju a nisu počele da rade... i šta sad? Sa 30 godina imaju školu, nemaju radno iskustvo i žele porodicu. Koja tuga, ali stvarno. Ženi je jako teško naći pravi balans u životu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
31.8.2010 15:56:30   
Anoniman
pre par godina kad sam isla na razgovor za neki posao, vlasnica firme (zena sa troje dece) mi je otvoreno rekla da bi dosla na mesto devojke koja je eto odlucila da se uda i rodi, ali najgore sto je odlucila da iskoristi celih godinu dana porodiljskog, tako da kad se vrati - nece imati gde da se vrati...

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
31.8.2010 19:19:25   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
9.9.2010 10:07:17   
Cecana
Uh, mislim da ova tema pogadja vecinu zena udatih ili sa malom decom.
Moj slucaj je da sam se zaposlila odmah posle zavrsetka studija,odradila sam pripravnicki,bilo je planova da cu biti primljena za stalno,zatim se udajem,odmah ostajem u drugom stanju.Nakon toga mi  produzavaju na 3 meseca,pa jos na 3 i na kraju mi kazu da ne mogu da me prime.

Nakon porodjaja kad je mali napunio deset meseci krenem da trazim posao i nailazim na tesku diskriminaciju.Znaci, u kojoj god sam firmi konkurisala svi su me odmah pitali da li sam udata,koliko dece imam i da li planiram jos dece.Na ovo zadnje pitanje ja sam odgovarala da ne planiram vise dece,bar ne jos par godina(tih par godina se pretvorilo u 8 i jos nismo dobili drugo dete).
Uglavnom da ne duzim,to traganje za poslom je trajalo tri pune godine,puno intervjua ali nisam uspela da se zaposlim u struci.
Nakon toga pocinjem da radim u firmi koju drze moj dever i muz,ne mogu da kazem da mi je lose,ali ipak cesto pozelim da imam svoj posao koji nije vezan za kucu(firma nam je u prizemlju kuce),da mogu da odem na posao i da nikoga ne vidim bar pola dana.
Mada i dan danas pratim oglase za posao,konkurisem.



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
3.9.2015 1:30:15   
wivern
Ja sam 12 godina radila u firmi koja se ugasila, tj prodali su nas nekim arapima. I sad posle porodiljskog ponovo trazim posao. Cudo jedno kako sam, za ovih 21 mesec koliko sam na bolovanju, izgubila dosta samopouzdanja a o fondu reci necu ni da komentarisem. Poslala sam CV za neki posao, dok sam odgovorila na najosnovnija pitanja trebalo mi je po minut da sklopim recenicu. Bas sam se nesto i unervozila a ranije sam isla na razgovore za posao bez problema. Sta ucini nerad od mene user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
5.9.2015 19:42:19   
Modessty
wiv onda je rešenje da ideš na što više intervjua za posao. da se uvežbaš user posted image

Ja radim već 11 godina na faksui pojma nemam kako bi se ponašala da sad treba da odem na ragovor za posao. Unervozila bih se bez obzira na iskustvo

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
7.9.2015 9:39:12   
jess021
Wiv, nista mi ne govori. Ja sam tek 8 meseci kuci, pa vidim da sam sve zaboravila.
Radila sam u veleprodaji lekova 10 godina, em koliko novih stvari se pojavilo, em ja vise nemam pojma ni o cemu, ni o lekovima, ni o zakonu...
Bas se iznerviramuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
19.11.2017 22:08:46   
mama Jo
Forumasice drage, ko od vas trazi posao? Kako vam ide? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
19.11.2017 22:31:54   
Sanjalicaaa
Ja trazim. Izgleda na gresinim mestima.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
19.11.2017 22:40:10   
Ana RR
Sanjalice, a online poslovi? Ti si beše španski završila, kao moja Sanja?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
19.11.2017 22:42:56   
mama Jo
Ja trenutno ne trazim ali sam trazila do skoro i uskoro cu opet...
I isto sam i i dalje razmisljam o online poslovima, a nikako da se odvazim i probam

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
27.2.2018 22:51:27   
mama Jo
Ima li ovde sta aktivno? 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Traženje zaposlenja! (trudnice i mame)
27.2.2018 22:56:47   
Mala Elena
Jess nisi jedina koja je zaboravila posao. Skoro konstantno od 2013.ne radim.user posted image vracah se dva puta na kratko.
Mamajo, ja isto planiram, nista novo jos.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here