|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plakanje u trudnoci
6.10.2013 16:01:07   
dijana1*
U poslednje vreme sam postala pravi placko, neverovatan nalet emocijauser posted image
Obavezno placem uz emisiju vreme je za bebe, vise mi se i negleda kada znam da cu plakatiuser posted image
Vuka vodim u pozoriste, raznezim se i u plac. Potpisujem ugovor za vrtic da mi dete krene i u plac. Pomislicu da sam ludauser posted image
Sinoc sam gledala zenu iz NS kako se poradja kuci i naravno u plac.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Plakanje u trudnoci
5.11.2013 21:53:25   
pipi_coco
Kada sam nedavno imala okršaj sa šalterskim osobljem u zavodu za zdravstveno i sa njihovom šeficom nisam mogla da se "svađam" s njima odnosno nisam mogla da im skršim u facu sve što sam namjeravala, a tiće se njihovog bezobrazluka, jer su mi se oći napunile suzama, od bjesa valjda, a ne bi sebi dopustila da me takvi ljudi vide kako plačem user posted image

Isto i neki dan u apoteci okršaj sa neljubaznom radnicom taman počnem da joj kžem šta joj ide i blup oći pune suza, popizdim samo se okrenem u pola recenice i izađem.

Užas ne mogu više da se svađam jer mi se place kad sam ljuta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Plakanje u trudnoci
5.11.2013 22:04:12   
New Mom
Kad mi je deda umro morala sam do Poštanske po izvod koji nisu hteli da mi daju (a bez toga Lisje neće da organizuje sahranu), napravila sam neviđenu scenu koliko sam se u sekundi rasplakala i izjadala. A to uopšte ne liči na mene.

I ovih dana stalno plačem jer mi dojadilo da se osećam ovako loše i ne mogu više.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Plakanje u trudnoci
6.11.2013 7:03:25   
Misha i Ljisha
ajao ja plakala zbog reklama, ma zbog svega. Hvala Bogu proslo je hihih

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here