|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:21:03   
Olga75
pa i ja sam pisala u temi o duhovima ono sto mi se desilo a ne verujem da su duhovi i dalje user posted image
eto ta crna voda , postoji elektroliza vode kada sedobije takav talog ali to bi neki hemicar lepo objasnio da se ja ne upljujem ovde
sve u svemu ja mogu da verujem i u cipelu i niko me nece razuveriti da ta cipela nije od sedam milja
tako je to sa magijom , postoje i psiholozi i hipnotizer i brkate babe koje mogu nekog da ubiju bajanjem user posted image
samo pratim svoje misli , nemoj da se neko naljuti sto ja u to ne verujem user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:22:41   
Snelle
Verujem da postoji crna magija i da još uvek postoje ljude koji se time bave, posebno u vlaškom kraju. Moj stric i strina su se u sred Beograda napatili sa tom crnom magijom, i da od njih nisam čula sve ono što sam čula, verovatno ni ja ne bih verovala u postojanje iste. Ali isto tako mislim, da onom ko veruje u Boga crna magija ne može ama baš ništa. Može da deluje samo na one karakterno i duševno slabe.

< Poruku je uredio Snelle -- 14.11.2012 11:24:22 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:25:54   
Modessty
Ja se slažem sa Olgom. I ja ne verujem u sve to.
Slažem se da ima ljudi kojišire negativnu energiju ali madjije i ostalo... Mislim samo da je stvar u tome koliko pridaješ značaju to što neko priča o tebi.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:26:37   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa i ja sam pisala u temi o duhovima ono sto mi se desilo a ne verujem da su duhovi i dalje user posted image
eto ta crna voda , postoji elektroliza vode kada sedobije takav talog ali to bi neki hemicar lepo objasnio da se ja ne upljujem ovde
sve u svemu ja mogu da verujem i u cipelu i niko me nece razuveriti da ta cipela nije od sedam milja
tako je to sa magijom , postoje i psiholozi i hipnotizer i brkate babe koje mogu nekog da ubiju bajanjem user posted image
samo pratim svoje misli , nemoj da se neko naljuti sto ja u to ne verujem user posted image

Ehe...Ti mislis da ja na to nisam pomislila. Svaki dan smo se umivale tom vodom i ona i ja, jer me keva nateralauser posted image (mene , doduse, zbog nekih silnih keceva koje sam naroljala u cetvrtoj godini zbog maladalackog bunta. To apsolutno veze s vezom nije imalo, ali posto je moja mama posle svih petica koje sam imala i ovih nekoliko keceva pomislila da se drogiram, bilo je ili se umij ili ides u rehabilitacioni centaruser posted image ), postu su njena i moja mama i donele tu vodu.
I punih sedama dana se desavalo isto. Osmi dan je prestalo da joj se sliva mastilo.
Eto, ja bas nisam neki hemicar, doduse, nisam ni tako losauser posted image i ovo se ne da objasniti.
A ja ne volim neobjasnjive stvari. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:27:56   
Olga75
e daa ,sad sam se setila , pre nekih x godina kruzio je Suboticom lebas iz Vatikana ., znaci neko ko te mnooogo voli , ceni i postuje da ti parce nekog uskislog testa pa ti onda sa tim testo zamesis novo pa onda ti das nekom deo i tako , to kad uradis , sve ce da ti peva po kuci , oci da ti sjaje i stajazna i doslo je to do naseg zupnika koji je covek bio pred nervnim slomom , kako mozete da se pricescujete a da pri tom verujete u te budalastine , ko se boji neka donese meni ja cu da bacime pa makar mi oci ne bile svetle rece on onomad
eto user posted image
nema veze s vezom al ima sa sujeverjem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:29:04   
Anoniman
Ali kako Šišice? Ja razumem da, ako su meni loše misli, to utiče loše na MOJ život, i mogu da razumem ako ti neko želi loše, da se pored takve osobe i ti psihički osećaš loše, ali da ti fizički bude loše jer te neka luda baba ne voli...mojne se ljutiš, ali nemoguće je da baš nikad nisi bila bolesna, da ti nikad nije bilo loše, i kad da baba nije bila tu? Trudnoća, virusi, bakterije...po meni, jedino prihvatljivo objašnjenjeuser posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:33:28   
Snelle
A zar nismo svi u stvari neka vrsta energije, i zar nismo okruženi tuđim energijama? Zašto onda tuđa negativna energija ne bi delovala negativno na nas, naravno, ponavljam opet, ako smo slabi?


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:35:20   
Olga75
pa kad si ti u oci sa nekim ko je negativan naravno da ces se osecati slabo i iscrpljeno posle njega ali da je taj neko od tebe na drugom kraju grada pa ti povracas jer on samo meditira da tebi bude lose
koliko bolestan i dokon moras biti da nekome saljes negativne vibracije po ceo dan user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:35:25   
Verolina
Da, to je logicno pitanje.
Inace, ne moze covek ni konstantno da bude jak. cak i vera u sebe ili u Boga ili u nauku ili u vec nesto peto moze da bude poljuljana.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:36:38   
Modessty
user posted image Joj žene sjajne ste kad se ovako objašnjavate user posted image
Olga me podseti da je taj neki lebac, neznam odakle, kružio i po Nišu. Ja dobila od drugarice i bacila ga naravno, a njoj sam rekla da je sjajno ispalo user posted image

Nemoj da se neko uvredi ali ja eto ne verujem u boga, a krstila sam se i venčala u crkvi - jednostavno mi se svidja taj deo tradicije.
Ja više verujem u vanzemaljce, džedaje, zvezdane kapije i ostalo user posted image Šta ćeš! Prava sam vodolija! user posted image elem, ne verujem ni u horoskop user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:39:01   
Shishica
Ne ljutim se pobogu, ali ne moze bas da se utrefi tako, nema slucajno.. desavalo se par puta da se mm i ja posvadjamo i onda sutra saznam da je ona dosla tada.. a nismo znali ni on ni ja. I to traje dok je tu. A inace nema svadje medju nama kada nije tu.
Ne mozes da ne povezes..

Ne znam ja kako, mozda ni nisam upravu, ali ne mogu da ne povezem i ne pomislim da je to objasnjenje.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:39:38   
Anoniman
Snelle, ja pitam sa uticaj nečije negativne energije, sa drugog kraja grada, na tvoje fizičko zdravlje, kako je to moguće? Mm dođe nadrndan sa posla i odmah sam i ja nervozna, po meni tu nema nikakve magije niti natprirodnog, kad je neko zao i loš čovek ne može ti biti prijatno pored njega, ali čim se udalji od tebe ti si opet ti, pozitivan i vedar, ma koliko jak ili slab kao osoba bio, zar ne? Jer ako znaš k si i šta si, ne može tako nešto da te promeni na duže od minut, koliko ti treba da okreneš leđa toj osobi i odeš? A zloba se ne može sakriti.

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:40:29   
indy_25
Je ne vjerujem u magije. Znam puno ljudi koji se bave tim iz blizeg okruzenja. Mamina prijateljica je stalno isla gatari da rastavi sina od snahe. Nedavno je uspjela u tome ne mislim da je uspjela zahvaljujuci gatari neko stalnim losim pricama o snahi. Ali je njen sin poludio. Sad njega vodi od hodze do hodze i lijeci ga istjeriva nekakve demone iz njega. Moj muz vjeruje u magije i on misli da je omadjijan :)))). Ja ne vjerujem u to i mislim da to sve ima veze sa psihom. Ja sam gledala i klipove istinite gdje se izbacuje ta magija i ti demoni i stvarno je ko u horor filmovima ali dzaba ja opet ne vjerujem u to, mozda zato sto nisam nikada dozivjela. Ustvari kad sam se razvela od prvog muza imala sam panicne napade, nesto me tjeralo da se ubijem da se bacim pod auto sa djetetom i tako neke stvari. Moja mama htjela je da me vodi kod hodze jer je mislila da mi od bivseg familija pravi crnu magiju da se vratim nejmu. Ja nisam nikako naravno htjela da idem kod hodze nego sam se sama izborila s tim svojim napadima i strahovima koji su bili strasni i trajali vise od godinu dana. Mislim kad je covjek malo psihicki nestabilan i kad ima neke probleme i problemcice tako upada u neke krize sto se ispoljava i na zdravlje ili bolestan si a doktori kazu nije ti nista, i onda naravno posto ne mogu svi da nas vole nadje se taj neko ko te ne voli i onda se kaze e ovaj mi je mozda napravio magiju., a ustvari to su sve neki nasi problemi u glavi koje nas nekad cine bolesnim ili nas stvarno izlude pa neko kaze usao demon u njega.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:55:34   
Snelle
Shishice, moj savet ti je da ne razmišljaš više o tome, jer će ti postati opsesija ako već nije i pravili oni tebe "mađije" ili ne, ti ćeš zbog tolikog razmišljanja sama sebi napraviti probleme.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Crna magija
14.11.2012 12:04:12   
indy_25
A moja mama pa to je katastrofa ziva. Njen cijeli zivot je posvecen sujevjerju. Sad treba da mi dodje u goste ima da pegla sa tim stvarima po cijeli dan. Imam ja nekih haljinica u Bosni i pricala s mojom najboljom drugaricom i rekla joj da ode kod mene kuci i da trazi od mame te haljinice jer ih ja necu vise nikada nositi a ona izlazi stalno pa ce joj dobro doci. I otisla moja drugarica kod moje mama a moja joj mama rekla da ja nemam nista dole, da sam sve ponijela sa sobom. Kasnije me mama zove i kaze zamislila dosla mi ta i ta na vrata i rekla mi da si joj rekla da uzme tvoje haljinice ona je sigurno htjela da ti napravi nesto jer je ljubomorna na tebe. Ja poludila kad mi je to rekla. Kad setamo ulicom i ja predjem preko sahta ona vice ne mene ne prelazi preko sahta ograisaces jer tu ispod ima puno nokata i prljavih stvari od ljudi.Znaci zaobilazi sve sahtove. nemoj ruke stvaljati ispod brade slutis sirotinji. Nemoj sijeci nokte navece niti nokte na ruke i noge isti dan desice ti se nesto lose. I tako dok sam bila tinejdzerka pa sam posudjivala stvari drugaricama a i one meni, stalno mi je govorila da hoce da mi naprave nesto. Kako ce meni jedna djevojcica od 16 godina napraviti nesto OMG. Stalno mi je provjervala garderobu pa sam morala krijuci da posudjujem. Moja mama nije normalna ne znam kako cu izdrzati sa njom tri mjeseca sada kad mi svaki dan pocne gundjati nemoj ovo nemoj ono.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Crna magija
14.11.2012 12:16:04   
Shishica
Snele, nisam opterecena, ne mislim, sad pisemo pa opisujem slucaj, padne mi na pamet i povezem kada tako bude, kao danas i juce sto smo se prepirali i svadjali pa zato sam i dosla na temu da se izjadam. Inace zaboravim cim prestanemo da se svadjamo (posto to bude najcesce kada je gospodja tu).

Ja sam inace dobra u ignorisanju negativnih osecanja i misli i svega sto je bljak. Tome se ne dam vise od par minuta, eventualno sat- dva user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Crna magija
20.8.2013 13:41:56   
Verolina
Evo i mene sa turururu pricom.
Pre oko godinu dana, kada mi je kumica imala malo jace od godinice, ona dete pocne da podize prst ka nebu svaki put kad dodje kod mene i da vice "Cika spava". Isprva smo njena majka i ja mislile da ona nesto umislja od bandere koja je ispred kuce, ali kasnije smo videle da nije to u pitanju. I svaki put kada bi dete bilo u dvoristu kod mene obavezno bi bar jednom pogledalo u nebo gde spava cika. I cika je tako spavao samo kod Lejke (Verke, tako me dete zoveuser posted image ). Pre mesec dana me kuma zove i dok smo caskale kaze ti ona meni kako A. stalno ide po kuci i svima prica kako kod Lejke spava cika. I kaze mi kuma, pocelo dete da me plasi. Ali ono sto je mene uplasilo je sledece. Mi smo se iselili iz kuce i sad zivimo u stanu. Kumovi dosli sa klincima pre neki dan i tek ti moja kumica najednom poce da se smeje i podize prst i rece-"Lejka, dosao cika. Mazi cika Lejku"...Odsekla sam se...user posted image
Nisam znala gde da postujem, pa hajd ovde.

< Poruku je uredio Verolina -- 20.8.2013 13:42:32 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Crna magija
20.8.2013 13:46:50   
bea83
Auu bre Verka da nije moj svekar?user posted image
Naježih seuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Crna magija
20.8.2013 13:47:53   
Verolina
Ha ha ha ha...Bea, bolje da je tvoj svekar, makar bih znala da je neko poznat...user posted image
Jbte, ja sam se odsekla.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Crna magija
20.8.2013 13:55:10   
adulence
zeno najezih se....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Crna magija
20.8.2013 13:57:45   
Verolina

IZVORNA PORUKA: adulence

zeno najezih se....

I ja, al' od straha....
Kaze meni mama, cero, deca vide ono sto mi ne vidimo. Ti si imala tri godine kad smo primetili koliko mrzis tecu. Nisi ga podnosila. A par godina kasnije smo svi videli kakav je covek. Deca vide i osecaju ono sto mi ne mozemo. I ja joj rekoh, bas ti hvala kevo, sad si mi mnogo olaksala sa saznanjem da mi neki pokojnik dise uz vrat i mazi mi kosu.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Crna magija
20.8.2013 13:58:22   
Jole84
Majko mila user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Crna magija
20.8.2013 13:58:58   
Torbica
Verka, posto te mazi, mozda je andjeo cuvar?user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Crna magija
20.8.2013 14:01:09   
Verolina
Torbi, sta god da je, neka mazi nekog drugog.user posted image
Od muke se smejemuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Crna magija
20.8.2013 14:02:15   
adulence
i ja bi veruj mi pogotovu sto znam za ljude koji vide sto mi ne vidimo....od moje najbolje drugarice iz detinjstva,drugarica stalno vidi tog nekog lika,od kad je mala bila pa do dan danas,pri tom ona ima dete znaci nije neka klinka,takodje i njen rodjeni brat isto ima tog nekog koga vidi....i znam kad mi drugarica prica o njoj nije mi svejedno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here