|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija
25.10.2011 17:36:31   
liliana
Ja verjem u Boga, idem u crkvu, vodim dete u crkvu. Ne verujem u vradžbine i magiju,čak mi je smešno da  neko tome veruje. Nisam sujeverna, ali, ipak, nikada noću ne ostavljam veš napolju (tako me je majka učila). Verujem u dobro i u dobre ljude, ali, takođe , znam da  je isuviše zla i zlih ljudi, a njihovo zlo će samo njima doneti loše i zlo.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu enavanja)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Crna magija
25.10.2011 17:44:37   
Didy
Joj, meni je ostavljanje veša noću napolju uža specijalnost. Ako neko želi da nam baci neku crnu magiju, sve mu stoji na izvol'te.
Tako je meni došla tetka mm kad je Stefan bio mali, a ja unosim njegov veš s terase negde oko 21h. A ona skočila na mene - Dečji veš se pre mraka obavezno mora uneti.user posted image Nisam znala, mama mi to nikad nije govorila. I baš mi se fućka.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Crna magija
25.10.2011 17:50:49   
lesica
A ja najcesce i pokacim ves uvece pa mi je do jutra suv (leti) a da ne pregori od sunca. Doduse bilo je zaludnih da trckaraju i da ga unose ali su na kraju digli rukeuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Crna magija
25.10.2011 18:22:26   
vesnam
Ja lično i dalje ne verujem u te stvari, kod mene sve ide po principu "Kakve su ti misli, takav ti je život".
Imala sam iz užeg kruga porodice i prijatelja neke situacije koje su prilično čudne, ljudima se svašta dešavalo. Onda je neko preko nekog čuo za čoveka iz Šapca koji se bavi skidanjem tih "čini" i stavrno im je posle "terapije" bilo mnogo bolje. Videlo se i po njima fizički,a i po stvarima koje su se dešavale. Stvarno znam gomilu ljudi i svi su imali značajan pomak i u karijeri i u životu uopšte. E sad ja to objašnjavam autosugestijom, ti lepo sebe ubediš da će sve biti bolje kada odradiš to što ti je on rekao, i definitivno sve ide iz glave. Malo se potrudiš rešiš neke stvari u glavi i eto pomaka na bolje. Naravno da to ne smem ni da im pomenem, čoveka gledaju kao sveca.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Crna magija
25.10.2011 19:55:43   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: minavb

Sve i da vidim nekoga da vraca, ne bih verovala da moze ikako da deluje. Ja sam totalni nevernik.user posted image


Me too.... user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Crna magija
25.10.2011 22:16:42   
limunada

IZVORNA PORUKA: mikica sa

svakom svacije, sto bi rekao nas narod. pa tako i onima koji se time bave i laznim koji uzimaju pare od naroda.
ja sam slicno kao i Verus imala takvih slucajeva u blizoj okolini tako da sam vidjela neke stvari svojim ocima. to su situacije da se zaista zapanjis i ne znas vise sta da kazes ili mislis! molim se Bogu i mojoj mami koja je gore sa andjelima, da stite i cuvaju moju bebu i porodicu i to me i drzi. kad mi je najgore i najteze u zivotu bilo sacuvala me je vjera u Boga. mada, uvijek postoji i neka "visa sila" kako se kaze (ne mislim samo na Boga) u obliku zlih ljudi kojih se treba cuvati. i ja sam kao i Ana bila savjetovana od mame da kod nekih ljudi nista ne jedem itd. znaci, nesto ima. to vam je kao onaj crno bijeli znak. u svakom zlu ima dobroga i u svakom dobru ima zla, pri tome mislim na ljude i njihovo ponasanje.

lepo receno mikice,bas tako,upravu si.user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Crna magija
25.10.2011 22:26:27   
pepeljuga
O, meni se sve i svasta desavalo pa sam u sve i svasta pocela i da verujem. Mada, ja sam tip koji sve okrece na za%ebanciju tako da sam sve to pokupila, bacila u reku (tako babe kazu a ja srecom zivim pored Save user posted image ) i rekla "nece grom u koprive" user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Crna magija
25.10.2011 22:31:59   
limunada
user posted image hehe pepeljugouser posted image ja otkako sam se udala ne obazirem se na to,srecna sam i kad krene lose pomolim se i naravno resi se,al opet treba se cuvati takvih naopakih ljudi,videla sam,cula sam i prosla to al kazem sad se ne obazirem vise,gledam na zivot sa vedre strane kolko god mogu a ako i neko zeli da mi naudi vratice mu se kad tad,zato nedajmo se zene dusmanima user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Crna magija
25.10.2011 22:33:58   
JMPM
Hahaha, ja unesem ves uvece jer mi se nocu "usmrdi" napolju user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Crna magija
26.10.2011 14:07:48   
ivaj
IZVORNA PORUKA: minavb

U pravu si, svako drugacije gleda. Ja sam veliki skeptik, kad bi nekom drugom bilo ocigledno da se radi o crnoj magiji, ja bih opet nasla neko drugo objasnjenje.
Pricam ja skoro koleginicama o Vanjinom refluksu i problemima, i one mi kazu ''da si ga vodila da mu gase ugljevlje, nista se ne bi desilo''. Mlade zene, jedna '76. a druga '74. godiste.user posted image



mina,ovo su meni radili kad sam bila mala.
Mozda sam zato ovako udarena u glavuuser posted image

A za te tvoje koleginice stvarno nemam reci.Pa ne bih sad dala da mi neko brka nesto za decu da se ceo svet rusi.U stvari,ne daj Boze da moram,da neka muka natera,daleko bilo...
A to sto bi mu pomoglo za refluks,sutra malo.Meni radili zato sto me boleo stomak.Mnogo mi je smesno sad kad se setim.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Crna magija
12.11.2011 23:55:01   
Olga75
ma da , carala baba da pukne zaba

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Crna magija
14.11.2012 10:44:52   
Shishica
Crna magija ili lose misli ili kako god, ali nesto ima gadno. Kao pomoc i zastitu jedino u Boga verujem.

Na primer, kad god dodje u nas grad baba mm-a, znala ja to ili saznala tek kasnije (posto nije ovde nego u stanu moje zaove), meni se zdravstveno nesto lose desi ili se mm i ja svadjamo i slicno. Cim ode sve bude kako treba. Kada me je pitala da li mi je muka, da li povracam.. dan pre, a i posle toga sam povracala i par dana mi je bilo lose.

I jos tako ima primera. Mislila sam da umisljam sama, ali nekad saznam da je tu tek posle necega.. Fuj.

Sumnjiva mi je i svekrva, puno zna o nekim caralicama user posted image user posted image

Ali sve to znam da iskuliram i ne obracam puno paznju, pa ako stvarno ima neceg, neka ih, svakom neka ide posle po zasluzi user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Crna magija
14.11.2012 10:48:25   
Olga75
ti mislis da ti svekrva i zaova i ta baba vracaju user posted image
stvarno su toliko dokone da se bave tobom a ne sobom user posted image
i gde je tu vera u Boga ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Crna magija
14.11.2012 10:56:14   
Verolina
Polijes ruku osvestanom vodom, sa tvoje ruke se sliva cista voda, sa ruke tvoje drugarice par sekundi kasnije od iste flase sa vodom sliva se niz ruku crno mastilo...
Ne znam kojim hemijskim procesom ovo da objasnim. Prosto, postoje stvari koje su ove moje oci videle koje se ne daju objasniti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:01:03   
Olga75
ahaa , ona je onda zlo , vestica , sta user posted image
nije mi jasno 21 vek a ljudi i dalje veruju da ako neko nesto izbaje moze da mu naudi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:05:05   
Shishica
Ti Olga nikad ne procitas post kako treba! Nikad ne shvatis, citas onako povrsno pa sta ti prvo padne na pamet. Ovo ti kazem kao rodjenoj sestri, bez ljutiS!

Najpre mislim na lose misli, ne mora to da budu bajalice! Kada ti neko lose misli i zloban je.. ne moze da ne utice na tebe, kao i tvoje sopstvene misli.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:08:08   
Olga75
ne ljutim se , ja procitam ono sto pise a kako shvatim to je vec do mog poremecenog uma user posted image
elem , to povracanje nikako nije moga obiti neki virus koji je protrcao je li user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:08:29   
Anoniman
Kako neko, ko je na kilometar-dva-pet od tebe, i ima zle misli, može da utiče na to da se ti fizički loše osećaš?
Svaki put, kad sam rekla da ne verujem u vradžbine, sam čula isti odgovor - ako ne veruješ onda to na tebe i ne može da ima uticaj.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:11:11   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ahaa , ona je onda zlo , vestica , sta user posted image


Mene pitas?
Ne ona je divna devojka, koja se posle jedne svadbe u Kucevu vratila i vise nije pricala. Progovarala je samo po prekoj potrebi. Zatvorila se u sobu i prestala da zivi. Roditelji su je svuda vodali, kod psihologa, na preglede...Pomisljali su da je silovana, da joj se ko zna sta desilo. I onda su otisli u jedan manastir.....i tako je sve krenulo.
Ako je pitanje postavljeno meni, mogu da razumem da nego negira ono sto nije video. Mogu da razumem cak i da ne verujes u to sto ja pricam, ali ne mogu da razumem vas ljude koji se toliko branite tim 21. vekom. Ja sam obrazovana zena, ali postoje stvari u zivotu koje ja ne znam da objasnim. Ako izuzmemo cinjenicu da postoji lek za sidu, je ne znam kako bih drukcije objasnila nacin na koji se Medzik Dzonson izlecio od iste. Isto tako, verovao mi neko ili ne, ne mogu da objasnim ni ovo, jer prosto ne moze da se objasni.
Ono sto je najbitnije u celoj prici jeste da je ona nekoliko meseci posle toga ponovo bila ona stara. Sad je srecna, udata i ceka svoje prvo dete.
Nekada ljudi, kada vise medicina ne moze da pomogne kopaju rukama i nogama da spasu voljene. Ja to opravdavam i sigurna sam, ma sta se ovde desilo, da je ovoj devojci bilo od velike pomoci.
Sa druge strane, ja verujem u Boga, ali verujem i da je on postavio niz staza kojima mozemo ici u zivotu. Ne idemo svi istom i ne postoje samo dve-staza dobra i staza zla. Postoji ih mnogo i neke nikada necemo razumeti. Niti staze, niti ljude koji idu njima, niti produkte setnje po tim stazama.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:11:59   
Shishica
user posted image Moglo je jer sam trudna, ali ako se svaki put desava nesto pa bas tad e jeb** li ga. A veruj mi ima ludjakinja koja nemaju druga posla nego drugome da prave vracke, radile one ili ne..

Ne mislim da mi kuvaju krilo od sismisa, verujem da te misli gadne imaju udela. Manje vise zaova, svekrva, to nije taj tip losih misli, one su jadne ljubomorne i sujetne za sve i svasta i "otela" sam im njihovog muskog iz porodice i sve je kako treba kod mene i moja porodica pruzila i pruza vise njemu nego oni (u nekom smislu..) pa ih i razumem.. ali baba.. to jos nisi upoznala user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:13:32   
Olga75
da ja samo pitam , ti si to videla ja nisam
i nikako se ne branim 21 vekom , slazem se ja da djavo vreba i da brkate babe ne spavaju
jednostavno mi nije jasno kako ceo koncept magije jos uvek nije prevazidjen ?
mislim sad neko hoe da ja umrem user posted image umrecu svakako hteo to neko ili ne
nije mi jasno , ne verujem a ne daj Boze da zelim da vredjam one kojima je jasno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:16:08   
Shishica
Kako je Verolina lepo napisala..

Ne, pa normalno je da se covek i smeje svemu tome dok ne daj Boze ne dozivi..
Ima puno toga sto bih pisala jos i stvarno jezivo i strasno i istinito.. ali mi je bezveze da pisem.

Uglavnom mi olaksasmo dusu sad ovde user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:17:46   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Kako neko, ko je na kilometar-dva-pet od tebe, i ima zle misli, može da utiče na to da se ti fizički loše osećaš?
Svaki put, kad sam rekla da ne verujem u vradžbine, sam čula isti odgovor - ako ne veruješ onda to na tebe i ne može da ima uticaj.



Moze Nedjo, kuvarice nasa, moze i te kako.. user posted image Kao i dobre misli sto dobro deluju na druge.. ima bas i knjiga o tome od oca Tadeja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:18:08   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Olga RR


mislim sad neko hoe da ja umrem user posted image umrecu svakako hteo to neko ili ne
nije mi jasno , ne verujem a ne daj Boze da zelim da vredjam one kojima je jasno

Pa to nije ni meni jasno. Jedino sto bih mogla da zakljucim jeste da im vreme smrti ne odgovarauser posted image . Ti bi za 50 godina, a oni bi za 5 nedelja. Mislim, ne znam, nemam pojma, nikada nisam upoznala nekoga ko se time bavi.
I ono sto sam rekla da su moje oci videle (izuzev ovog slucaja), nema bas mnogo veze sa magijom (bar ja mislim), ali sam ovde napisala posto nema puno Trece oko tema ovdeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Crna magija
14.11.2012 11:18:30   
Anoniman
Najpre mislim na lose misli, ne mora to da budu bajalice! Kada ti neko lose misli i zloban je.. ne moze da ne utice na tebe, kao i tvoje sopstvene misli.


Neću se udubljivati u priču jer ne znam dal verujem u bajanje ili ne, plaši me to sve i zbog toga nerado razmišljam o tome.
Ali sam sigurna da nečije zle misli (ako su samo misli) ne mogu loše da utiču na mene, jača sam od toga.




(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here