|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobilni telefoni
25.4.2016 13:32:57   
eca89
E, pa imam ja taj nalog na googlu, čini me se!
Ma, da idemo sad dole, kad se vratim ne mogu se sad bakćati sa tim, a jesam baksuz samo pomozi Bože!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Mobilni telefoni
25.4.2016 13:39:36   
MishMash
Android telefoni traže da se unese google nalog pri inicijalnom podešavanju. Obično je i ta sinhronizacija uključena po defaultu.

Ako si nakon resetovanja unela svoj google nalog, probaj ovako da vratiš kontakte: KLIK

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 8:24:07   
Khaleesi
Mame, meni je mm obecao da od 2. avgusta idemo po neki telefon za mene user posted image user posted image
Sada imam neki Huawei 5 inca, 5mpix... NIje los, ali neki hvale Huawei neki pljuju...
sada se pojavio i neki Mezan ili Mezen kinez kazu jos bolji od ovog...
Ili Samsung da uzmem...
Sta mislite sta je bolje... Meni Samsung je zvucnija marka, pa ne znam... A mozda je zbog imena apart i skuplji nego ova druga dva...user posted image

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 8:29:41   
Anck Su Nmaun
Mislim da je Samsung prvi na listi ! A i pre neki dan sam bas gledala jednu emisiju o markama tableta i mobilnih definitivno je vodeci i to opravdano.
Ja imam samsung S 3, prezadovoljna sam. A i sledeci put cu ga sigurno uzeti.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 8:34:06   
IvanaSK RR
Khaleesi, raspitaj se po netu, pa uzmi taj novi, sto da ne probas.
Ja imam Alkatel.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 8:45:25   
Khaleesi
Ma ja pitala one prodavce jedan je za Galaxy drugi za onaj noviuser posted image
A karakteristike su iste uglavnom 13 mpx do 128 gb sd i tako....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 9:40:23   
vonavoj
Tako sam se i ja neckala..samsung mi je bio skup..ali sam presudila i uzela na racyn..imam J5 i ne kajem se.. Samsung he bolji od huaweia.sigurno..a taj kineski je kao dobar..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 9:44:57   
Khaleesi
Pa prosli kad sam uzimala Huawei je bio hit sada Meizu je hit...
Nisam nezadovoljna s Huaweiom ali ne znam samsung kakav je, i mreni je bio skupuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 10:18:35   
Anck Su Nmaun
Ja ne bih taj novi testirala na sebi user posted image po meni bolje ti je provereno pa makar bio skuplji, nema boli glava.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 11:09:47   
isidora88
Uvek samsunguser posted image
Muz je uzeo neki coolpad i ok mu je, ali vidi se da nije kvalitetan kao samsung.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 11:42:01   
BubaBubica
Meni je tata prvi telefon kupio Sony Ericsson i svaki sledeći je bio Sony Ericsson, nijedan drugi nisam imala, sad imam Sony Z1 compact. Bateriju punim na svaka dva dana, a baš ga koristim puno, a uzela sam ga polovnog. Ja se kunem u Sonyjeve telefone, svaki kad sam menjala bio je ispravan, samo jedan, prvi sam upropastila virusom user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Mobilni telefoni
29.7.2016 13:03:50   
Khaleesi
Pa i ja mislim da je Samsung najkvalitetniji bas kao Nokia...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 1:08:54   
choopa choops
Samsung je dobar telefon, ako je sitaa cijena ne bih se dvoumila uopšte.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 7:13:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Meni je tata prvi telefon kupio Sony Ericsson i svaki sledeći je bio Sony Ericsson, nijedan drugi nisam imala, sad imam Sony Z1 compact. Bateriju punim na svaka dva dana, a baš ga koristim puno, a uzela sam ga polovnog. Ja se kunem u Sonyjeve telefone, svaki kad sam menjala bio je ispravan, samo jedan, prvi sam upropastila virusom user posted image

Nikad više Sony. NIKAD!!!

Nekada je bio dobar, ovo sad je katastrofa. Pogotovo baterija. Posle tačno dve godine (kada mi istekao ugovor za paket) je crkla baterija. Ne izdrži ni ceo dan. Tj bio je na 3% ja ga dala na punjač, ali punjač nešto prekidao i izgleda da se nije punio. Nije hteo da se ni upali ni puni.
Dodatno sra*e je bilo što je integrisana baterija, a zadnji deo telefona upšte ne može da se otvori nego mora da se odlepljuje. Uradila sam to, malo isflešala bateriju i počeo je da se puni posle 3 dana. Ali... baterija je definitivno otišla. Praznio se u roku jednog popodneva ne da bi bilo šta radila na njemu (bila na poslu).
To je Z1, pre njega sam imala Arc S. Isto su i sa njim bili sami problemi na kraju. Jedina pohvala za Z1 je ta što je padao na beton sa visine od meta i metar i po i ništa mu nije bilo.
Sad sam uzela galaxy s7. Pa da vidimo.

Mm ima note 3.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 9:00:41   
Khaleesi
Znaci Note da pogledam a Sonu nikakouser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 12:15:46   
gagana83

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Tako sam se i ja neckala..samsung mi je bio skup..ali sam presudila i uzela na racyn..imam J5 i ne kajem se.. Samsung he bolji od huaweia.sigurno..a taj kineski je kao dobar..

Nije svaki Samsung bolji od svakog Huawei telefona. Konkretno Huawei iz serije p su dosta hvaljeni (p8, p8 lite, p9...). Tesko da za iste pare ima Samsung bolji od p8 lite.
Ja Samsung nisam nikad imala, mm je imao 2 i ni jedan mu nije izdrzao 2 godine. To koci, baguje, ne idu poruke a on uopste nije zahtevan korisnik.
Bas taj j5 Samsung sam ja gledala kad sam uzimala telefon i za malo da ga uzmem. Na kraju sam dodala 20-30e i kupila LG G3. I kad ga uporedim sa J5 koji ima moja zaova, moj je babaroga a nije nikakva razlika u ceni.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 13:01:11   
Khaleesi
Babaroga ti znaci da je mnogo dobar ili losuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 13:49:46   
branki*
Babaroga znaci da je mnogo dobaruser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 17:01:50   
BubaBubica
Ja sam onda ili imala sreće ili je možda i do toga što ja telefone čuvam bukvalno kao svoju decu user posted image ovaj imam već par meseci i nijednom mi nije ispao. Punjač imam Sonyjev original pa super puni, malo duže ali duže i traje baterija. Nemam pojma ali ne mogu da zamislim nijedan drugi telefon da imam. Samsungovi telefoni meni u ruci deluju kao telefoni od kineza za decu, plastični i krhki, a boje su mi prenaglašene, ne deluju realno. To meni smeta kod njih, dok mm eto perefira baš njih i već bezbroj je popravljao i u kutiji stoje nekoliko njih pokvarenih. Sad ima neki običan alkatelov zbog posla, za sad radi.
Eto ne znam, verovatno je i navika. Ovaj moj je kao vodootporan mada ja sam takva da se ne bih usudila da ga umočim u vodu, ali je zato ćerka proverila, prolila je punu čašu čaja po njemu. Hvala Bogu nije mu ništa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 17:31:54   
Trcosava
Kako ti bre samsung izgleda kao kod kineta5? Ovaj sto ima mm ima kožni zadnji deo.
Ja sam sad uzela galaxy s7, ima titanijumski obruč (što mislim da je sasvim ok jer meni telefoni padaju na ćoše) i poprilično sam zadovoljna. Taj note 3 što ima mm mu traje više od 2 godine i skroz je zadovoljan s njim.

Note više nije u ponudi, barem ne ovde i preveliki je za moju ruku.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 18:21:21   
isidora88
Ja imam note 3, odlican tel, ja sam bas zadovoljna, ne koristim lap top vise, velik, pregledan, izdrzljiv, elegantan, ima kao kozni deo nazad, meni se bas svidja.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 22:25:05   
Khaleesi
Znaci da pogledam taj note 3...
I onaj babaroga telefonuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Mobilni telefoni
30.7.2016 23:07:03   
Khaleesi
Ovaj mi se bas svideo... ako neko ima iskustva neka pise https://www.telenor.rs/webshop/sr/Privatni-korisnici/Mobilni-telefoni/Huawei/Honor_5X?q=1#t_215/c_cena_ugovor24/i_6/p_6/r_31

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Mobilni telefoni
31.7.2016 0:34:52   
gagana83
Deluje kao dobar telefon, dobra baterija, solidna kamera i RAM memorija...ne znam kako se u praksi pokazao, proguglaj malo.
I meni se Samsung ne svidja kako izgleda, simpaticni su mi oni EDGE, njima bih oprostila i ono dugme ispod ekrana (bas mi ne ide uz touch telefone, bljak) ali mu cenu ne bih oprostila ( radije sam kupila LG G3 plus parket za dnevnu sobu user posted image )
Dobro da znam da nisam jedina koja nije fan Samsunga.
A kad smo kod koznih ja sam bacila oko na LG G4 a balavim za LG G5, bice moj za jedno 10 godina kad mu padne cena.user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Mobilni telefoni
31.7.2016 8:05:21   
Trcosava
Nije ni taj toliko loš Khaleese. Ne znam koliko fotkaš sa telefonom, pa može da se desi da ti usfali memorije, ali lako kupiš karticu.

Gagano, ne znam - ja sam se brzo navikla na to dugme. Čak šta više kul mi je i ono sa strane da ne moram non stop da povlačim po ekranu kada hoću da izađem iz igrice user posted image

Htedoh reći i da kod telefona gledam brzinu (koliko procesora i koja brzina) i ram. Bačim oko i na pixle na kameri user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 31.7.2016 8:14:04 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here