|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobilni telefoni
31.7.2016 8:19:54   
vocicana
Sony Expiria ne ne vise, nego nikada vis eu zivotu.
Samsung svki koji sam imala je bio odlican, volim Nokia telefone, alio me se ne svidja kakvi su sada.
Nikada Sony x4

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Mobilni telefoni
1.8.2016 0:31:04   
choopa choops
Ja imam Nokia, i taj telefon nije za svakoga. Jednostavno potpuno je drugačij, operativni sistem mu je Windows, i svi koji su navikli na android i iOs, polude kad kupe ovaj telefon. Nema Google play, ima svoju prodavnicu, ali dosta aplikacija koje imaju na GP ovdje nisu podržane. Recimo aplikacija za Facebook je bezveze totalno, Twitter OK, Instagram Ok i tako dalje. Kažem nije za svakoga, i najčešće su ljudi razočarani njime. A meni je dobar user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Mobilni telefoni
1.8.2016 0:54:05   
gagana83
Ja sam obozavala moju Lumiu 925.
Jedino sto mi se nije svidjalo je nedostatak tih aplikacija (trebala mi je aplikacija Raiffeisen banke da bih mogla da platim trajekt za more karticom npr )

A onda se polomio ekran. Jedva sam nasla servis koji je mogao da zameni, trazili su mi 50e i ja poludim i uzmem LG.
Muz ima isto Lumiu 630, evo skoro 2 godine i sluzi ga kao prvog dana. Mada on nije zahtevan korisnik, dosta razgovara ali nema profile na drustvenim mrezama, nema puno aplikacija, internet mu sluzi samo za Viber i vesti. Baterija mu traje vise od dva dana. A brz je kao metak, mislim da mu nikad nije zabagovao. Meni su WP cak i jednostavniji za rukovanje u odnosu na Android.
Trco, ja ne igram neke zahtevne igrice na telefonu, ne gledam filmove pa mi broj MHZ i nije presudan. Ne znam ni koliko ima moj telefon. Mislim da se danas i ne rade telefoni sa slabim procesorom. Bitna mi je memorija, RAM i naravno kamera. I baterija.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Mobilni telefoni
1.8.2016 1:11:10   
choopa choops
Pa tako i ja. Meni je najbitnije da je telefon brz, da ne koči. Izluđivalo me to sa androidom user posted image Pa isključi, uključi, muka. Ima dobru kameru, što mi je sledeće na spisku bitnih stvari. I onda bateriju i to je to što meni treba. Ostalo ako valjal OK, ako ne valja, meni ne smeta user posted image

Zato i kažem da se ljudima mahom ne sviđa telefon zbog aplikacija, ali ja i inače ne koristim telefon za te stvari nego kompjuter. Mislim koristim i telefon, ali slabo, uveče kad legnem u krevet da prelistam ili kad sam negdje vani, a nemam šta da radim user posted image

Svejedno, čudi me da ne porade malo na tim problemima user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Mobilni telefoni
1.8.2016 6:44:21   
BubaBubica
Voci, taj što si ti imala nije od kvalitetnijih telefona od Sonyja, naravno da ima i krš izdanja. Oni imaju samo određeni broj top mobilnih telefona, ali mora da se izdvoji malo veća suma, zato sam i uzela polovan z1 compact i ja sam prezadovoljna njime. Imala sam priliku da uzmem i taj što si ti imala ali već iz ruke se videlo da nije to to.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Mobilni telefoni
1.8.2016 8:59:26   
Trcosava
Gagana nije samo za igrice brzin procesora.

Majko kad sam uzela star Sony, sto godina mu treba da otvori neku stranicu na netu. Nisam ni išla na net, instalirala samo osnovno da mogu da funkcionišem do novog.

A ni jednu igricu mi nije podržavao (pričamo o telefonu starom 4 godine). Z1 je donekle bio ok ali je i on imao problema, plus da su update-i za OS kasnili i čim dođe updte neko sranje mora da bude.

Pre 2 dana sam se i sa novim akala user posted image ali dooooobroooo

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Mobilni telefoni
1.8.2016 9:04:59   
Khaleesi
Mi cemo sutra da odemo do Telenora da vidimo koji cu... Mislim Huawei Honor 5 da uzmem izgleda ok...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Mobilni telefoni
7.9.2016 10:52:02   
emicaa
Nikad više sony,hvalila sam ga kao luda i evo nema ni dvije godine i počeo je kočiti.Kad pišem ne prihvata sva slova i često se sve zakoči.Skoro je zaovin isti ovakav samo se ugasio i nije ga više uspjela upalit.Sad sam mislila uzeti iphone,jel ima iko.Kakvi su?Jesu li komplikovaniji od androida?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Mobilni telefoni
7.9.2016 11:39:32   
MishMash
Emice, mm i ja imamo iPhone oko godinu dana i prezadovoljni smo. Delovalo mi je komplikovanije dok se nisam navikla, a sad mi je jednostavniji od androida. Ima mnogo funkcija za koje mi je na androidu bila potrebna gomila dodatnih aplikacija.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Mobilni telefoni
7.9.2016 11:59:26   
emicaa
Misha a kakve su im baterije,kamera?
Ovaj ima fantastičnu kameru,i prednja i zadnja su odlične a i baterija mu još uvjek nije loša,u početku je bila i do tri dana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Mobilni telefoni
7.9.2016 14:41:35   
MishMash
Paaa što se baterije tiče, meni ne izdrži više od 24h, ali ja telefon ne ispuštam iz ruku i stalno sam na netu proveravam poštu, šaljem neke izveštaje itd. Bukvalno sve preko telefona radim. Imam i po 3-4 sata razgovora dnevno. Kada mi nije radio ruter, baterija mi je trajala 2 ipo dana user posted image

Kamerom sam zadovoljna, ima 8mpix, neke filtere, autofokus, blic. Izrađivala sam slike i super su kvaliteta.

Jedina mana je razmena podataka preko bluetooth-a, može samo sa iPhone-a na iPhone i melodije se ubacuju preko posebnog programa. Meni lično to ništa ne smeta, ali mm je u početku to smetalo.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Mobilni telefoni
7.9.2016 15:45:58   
emicaa
Koji model imate vi,ja sam gledala iphone 6s čini mi se!kod njega je kamera 12.čekam samo da izadje sad najnoviji model pa da vidim hoće li ovaj malo pojeftiniti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Mobilni telefoni
7.9.2016 23:02:40   
choopa choops
Danas uzeh ćeri za rođendan telefon, i to prvi put preko računa. Izašao me je 42e i 24 rate 9e mjesecno pretplate sa uključenim minutima za razgovor i neograničenim internetom. tel je Samsung Grand Prime 531. Ima kameru 8mpx i 5 mpx prednju, što je njoj sasvim dovoljno. Ima dosta memorije, i prilično je brz. Ali ja dok sam joj namjestila aplikacije i sve, trebalo mi je dosta vremena. Skroz sam se odvikla od androida user posted image Sasvim jedan Ok telefon za te pare koliko mi se čini za sad. Nadam se da nece postati loš user posted image A ima garanciju 2guser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Mobilni telefoni
8.9.2016 5:12:51   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Nikad više sony,hvalila sam ga kao luda i evo nema ni dvije godine i počeo je kočiti.Kad pišem ne prihvata sva slova i često se sve zakoči.Skoro je zaovin isti ovakav samo se ugasio i nije ga više uspjela upalit.Sad sam mislila uzeti iphone,jel ima iko.Kakvi su?Jesu li komplikovaniji od androida?

user posted image user posted image

Emice, nekako skontah da imamo isti ukus što se tiče telefona.

Uzela sam onaj samsung glxy s7 i mogu ti reći da sam zadovoljna. Kamera je dobra i extra brza.
Iphone sam imala u rukama i mnogo se iznervirala, ništa nism mogla da nađem. Volim androida jer lepo onaj playstore pamti sve tvoje aplikacije. ekako mi se iphone ne đa, ali na kraju će to biti samo tvoj izbor user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Mobilni telefoni
8.9.2016 6:57:56   
MishMash
Emice, ja imam iPhone 5s, a mm 5C. Za iPhone 7 sam procitala da ce kamera imati ostrinu kao DSLR aparatuser posted image Mislim da vredi sacekati.

Trco, pa i App store sve pamtiuser posted image Ja sam, inace, bila ostrasceni hejter iPhone-a, a posto sam radila u servisu mobilnih telefona svakodnevno sam morala da se bakcem sa njima. Igrom slucaja sam dobila iPhone 4 i posle par dana gundjanja i psovanja sam se totalno zaljubila u njega. Menjala bih ovaj svoj jedino za iPhone 7user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Mobilni telefoni
22.9.2016 8:26:36   
vocicana
Ja sam definitivno odlepila od Sony user posted image , danas bi otisla do MTS-a da vidim Galaxy j3, da li neko ima ovaj telefon, kako se pokazao, sta mi mozete reci, pre nego sto odem i ovo s...koje imam zavrljacim u kantu za smece.
Hvala
Uh kako mrzim ovaj tel, pa to je strasno. Za iPhone nemam para, previse je to zaista, kakav god da je. Sve pohvale za softver i to, ali stvarno je mnogo skup.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Mobilni telefoni
22.9.2016 11:42:15   
emicaa
ja se vec dvije sedmice druzim sa svojim iphonom,kako sam mislila da je komplikovan i nije.Nisam cekla iphone7 jer se prvo rezervise pa kad dodjes na red a moj sony to nebi izdrzao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Mobilni telefoni
16.10.2016 18:43:27   
AnaMi
I ja nesto razmisljam da predjem na iOS ali cena je uvek problematicna.Sedmica je stigla u Telenor, ali bas i nije jeftina pa sam malo u dilemi user posted image
https://www.topmobilni.rs/novosti/iphone-7-stigli-kod-domacih-operatera

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Mobilni telefoni
17.10.2016 14:49:07   
choopa choops
Aaaaaaa luda sam. Budala sinoć instalirala update na Windows 10 na telefonu, iako sam citala da jos uvijek ima dosta bugova, i sad mije sve u haosu. Uopste nemam tastaturu, ne mogu da je instaliram, haoooooooos!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Mobilni telefoni
17.10.2016 15:01:21   
Animsaj9
ja imam Tesla 6.1 duos sim i prezadovoljna sam njime

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Mobilni telefoni
26.10.2016 8:38:32   
IvanaSK RR
Imam problem sa telefonom, u pitanju je Cubot dinosaur. Telefonski sat mi kasni, a sat na vidzetu pokazuje tacno vreme. Problem je sto mi onda alarm ne zvoni. Dešava se da deset dana radi normalno, pa jedan dan kasni, ne ceo dan, nego par sati. U tih par sati se on sam vrati na tacno vreme, nekad posle pola sata, nekad posle deset minuta. Telefon je bio na servisu, menjan softver, maticna... Na kraju mi je poslat nov telefon. I opet i na novom isto.
Muz se razume u tehniku, ali ovo ne možemo da resimo.
Da li je neko imao sličan problem?
Inace, telefon je savršen, brz je fantastično, memorije ima koliko hoces...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Mobilni telefoni
26.10.2016 9:53:39   
isidora88
ivana prvi put cujem za taj telefon, gde ima da se kupi? ja razmisljam da uzmem note 5, nesto mi s7 ne lezi u ruci, navikla sam na velikeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Mobilni telefoni
26.10.2016 9:58:25   
IvanaSK RR
Isi, ima u Uzicu. Cena mu je 18 500. Zato sto je no nameuser posted image
I veliki je, da. Niko nema zamerku na njega, citala sam po netu. Ja sam oduševljena njime, ali ovo me stvarno nervira. Samo sam ja baksuz user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Mobilni telefoni
26.10.2016 10:02:08   
IvanaSK RR
Evo, slikala sam ekran telefona
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Mobilni telefoni
26.10.2016 10:02:26   
MasnaMasnica
Ja sam navikla na Samsung , imam trenutno J7 i bas sam zadovoljna.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here