|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 13:43:26   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: lanajelena

A sto je jos veci bedak meni u otpusnoj listi pise 1-2 kapi i ja mu ponekad dam te dve kad odu user posted image


ne kapiram user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 13:57:52   
ivana.stosic
Danas smo bili na uz kukova i doktorka nam je rekla da prekinem da dajem vigantol kapi jer od pre mesec dana ih koristim, te sa pipetom i uvek joj nakapam direktno u usta i ne pritiskam nego se kap sama formira pa upadne u usta a ona mukica ceka otvorenih ustiju, a doktorka kaze da od sada dajem ad3 kapi one stare  ali one idu 5 kapi jer vigantol u jednoj ima onoliko koliko ad3 u pet kapi tih jedinica vitamina. eto, tako da cu se ja vratiti na one stare od pre pre.

_____________________________

Nista nije onako kako izgleda............

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 14:05:33   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: lanajelena

A sto je jos veci bedak meni u otpusnoj listi pise 1-2 kapi i ja mu ponekad dam te dve kad odu user posted image


ne kapiram user posted image


Ja sam to razumela tako da kad joj iz pipete kapnu 2 kapi,ona da obe...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 14:06:57   
Jeca*
ali reče da ima kapi bez pipete??? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 14:14:23   
Verus
Mi smo do sada davali jednu kap na dan Vigantola: od juce sam prestala kada sam procitala da je iz pipete verovatno iscurela i toxicna materija, i moguce, zagadila sam lek....ma sta mi je da rizikujem: dajem one domace AD3 od danas...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 15:05:48   
Anoniman
Dokle ce se zezati sa decomuser posted image Ne znam kako su sad uspeli da saznaju da imaju problem,testiranje se vrsi pre pustanja proizvoda na trziste a ne posleuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 18:39:30   
Anck Su Nmaun
Sad su kao javili da ipak niije toksicno...pa kakvo zajebavanje ljudi... neverovatno!!!!!
Imam AD neznam smem li to da joj dajem...to se nekada davalo bebama , neznam ni zasto je to promenjeno????
Sta mislite da joj dam te AD?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 19:09:19   
cici78
Ja sad ne znam sta da radim. Mi imamo ove ozloglasene Vigantol i do sinoc smo to koristili. Da li da nastavim sa njima ili da odem do apoteke po AD3? Kakvo je to igranje sa ovako ozbiljnim stvarima, cas su toksicne, cas nisu! Ma gde ima dima ima i vatre, definitivno mislim da nesto nije ok sa ovim Vigantol kapima. Ako Tomica Milosavljevic sad ne da ostavku onda nemam reci za ovu drzavu i ovaj zakon!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 19:18:04   
Anck Su Nmaun
A sad opet pitam A ZASTO su uopste sa AD 3 presli na Vigantol sta je falilo AD???

Pa da predjem na AD....

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 19:27:38   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ali reče da ima kapi bez pipete??? user posted image

da imam nego mi na kasikicu izlete nekad dve kapi ali se nisam obazirala jer pise na otpusnoj 1-2...a ti mislis sto sam se sad uspanicila kad nemam pipetu zbog otvaranja bocice otvorila sam je sad ce skoro 8,9 meseciuser posted image ne znam kakve su posledice kad mu prodje rok mada ja nisam uspela nigde da nadjem da pise rok sem krajnji

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 20:06:45   
Nensi*
Ja mu ove Vigantol necu davati,uzecu AD kapi,pa i mi smo to pili,pa nam nista ne fali...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 20:34:30   
Snelle
Zvala sam danas Halo bebu - njihova preporuka je da bacim Vigantol i da joj dajem vodeni rastvor AD kapi. Prvo veče 1 kap, drugo 2 kapi, a od treće 3 kapi, a ne 5 kapi koliko sam ja mislila da treba da se daje.

Anck, po mom mišljenju, odgovor na tvoje pitanje je MONOPOL, eto to i ništa više - farmaceutska mafija je stvarno uzela previše maha!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 20:59:18   
magnetic
Evo javljaju u na vestima da se prestanu davati ove Vigantol kapi sa pipetom,a od ponedeljka stizu kapi bez pipete

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 21:13:58   
Verus
Ja od danas dajem AD nase proizvodnje.  Bacila sam Vigantol.
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sad su kao javili da ipak niije toksicno...pa kakvo zajebavanje ljudi... neverovatno!!!!!
Imam AD neznam smem li to da joj dajem...to se nekada davalo bebama , neznam ni zasto je to promenjeno????
Sta mislite da joj dam te AD?


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 21:26:54   
magnetic
Jesu li to one AD kapi sa kojima se mazu bradavice u trudnoci ili su to neke druge?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 21:53:44   
anajid
Ja od pocetka koristim AD kapi,nas proizvodjac,po 3 svako vece.Niko mi nije rekao da postoji taj Vigantol,niti sam cula za touser posted image ,a mislila sam da je to sve isto.Ove kapi sto ja imam su vodeni rastvor,a za mazanje bradavica sam koristila uljani!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 21:54:32   
marija32
IZVORNA PORUKA: magnetic

Jesu li to one AD kapi sa kojima se mazu bradavice u trudnoci ili su to neke druge?


To su te kapi.

Ja sam svom bebcu davala Vigantol po kap na svaki 3-4 dan, jer ga dohranjujem AD mlekom, tako da od danas prestajem sa bilo kakvim kapima. samo mi nije jasno ako su prestali da daju AD kapi, kako sada odjedno da su ponovo dobre za uptrebu???
Farmaceutske industrije su mafija svetska, a mi zemlje u "zaostatku" pokusni kunici!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 22:08:23   
lanajelena
Nemoj te se time opterecivati,prosle godine su rekli da ne valjaju te AD kapi pa sad pricaju daj te njih user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
16.9.2010 22:15:26   
Anoniman
Ćao , mame . Vidim da je nastala opšta frka oko tih kapi . Danas smo baš o tome razgovarli u školici , Vigantol je štetan samo u kombinaciji sa tom određenom pipetom , dakle nije problem u kapima , već u pipeti . Rešenje : kupite "najsvežiji" Vigantol , bacite pipetu ili prespite kapi u nešto drugo sa drugom pipetom . Koristite špric od 2 ml za ukapavanje , umesto pipete . Navodno , kapima se manje sastav samo ako ta "prozvana" pipeta dugo stoji u kapima . Dugo , ali baš dugo . Znači - potražite najsvežije proizveden Vigantol i odbacite kapaljku . 

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
17.9.2010 0:18:08   
kumara
Ja sam danas panicno zvala pedijatra i on mi je rekao da prestanem da dajem bebi Vigantol kapi, dok ne stignu te bez pipete. Nije mi dao nista za zamenu jer bebu hranim formulom, a on kaze da u formuli ima dovoljno vitamina D da premostimo ovu situaciju.

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
17.9.2010 8:27:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ćao , mame . Vidim da je nastala opšta frka oko tih kapi . Danas smo baš o tome razgovarli u školici , Vigantol je štetan samo u kombinaciji sa tom određenom pipetom , dakle nije problem u kapima , već u pipeti . Rešenje : kupite "najsvežiji" Vigantol , bacite pipetu ili prespite kapi u nešto drugo sa drugom pipetom . Koristite špric od 2 ml za ukapavanje , umesto pipete . Navodno , kapima se manje sastav samo ako ta "prozvana" pipeta dugo stoji u kapima . Dugo , ali baš dugo . Znači - potražite najsvežije proizveden Vigantol i odbacite kapaljku . 



To shto na kutiji pishe da je proizveden juche...ne znachi da je ispravan...jer je pipeta ipak bila u dodiru sa samim vigantolom... uostalom...shta sve rade...nece me chuditi da isti taj vigantol ponovo stave na trzishte bez pipete...

Jel istina ovo: svekar mi reche da je na vestima bilo da svi koji imaju vigantol, otvorenu ili ne otvorenu bochicu, mogu istu da donesu u bilo koju apoteku, i dobice ad kapi... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
17.9.2010 8:30:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A sad opet pitam A ZASTO su uopste sa AD 3 presli na Vigantol sta je falilo AD???

Pa da predjem na AD....



Pitalaja juče patronažnu ovo. Kaže, sada imamo više sunca nego pre pa nema potrebe da uzimaju vit A. user posted image

Takođe, za Vigantol mi je rekla da kupim pipetu u apoteci, i da nju koristim na postojećim kapima. Moja mama se sa tim ne slaže, kaže da su kapi došle u kontakt sa pipetom, i da to ne treba raditi već da se sačeka nova tura Vigantola.

IZVORNA PORUKA: magnetic

Jesu li to one AD kapi sa kojima se mazu bradavice u trudnoci ili su to neke druge?


Postoje uljane i vodene.
Kada sam ja bila mala, mama mi je davala uljane, onda je to izbačeno, jer kao bebe mogu da aspiriraju taj uljani rastvo, i prešlo se na vodene. Luki sam davala vodene.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
17.9.2010 8:35:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica



Jel istina ovo: svekar mi reche da je na vestima bilo da svi koji imaju vigantol, otvorenu ili ne otvorenu bochicu, mogu istu da donesu u bilo koju apoteku, i dobice ad kapi... user posted image



Ja čula svojim ušima juče u BG hronici! Jedino nisam baš pažljivo slušala, pa nisam shvatila da li u BILO KOJOJ apoteci, ili...? Meni je samo prošlo kroz glavu "Nemam račun..."

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
17.9.2010 8:37:30   
Anoniman
Nema veze dal imash rachun...imash vigantol...i bilo koju apoteku...nije bitno dal si tamo ili negde drugde kupila...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
17.9.2010 9:53:04   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A sad opet pitam A ZASTO su uopste sa AD 3 presli na Vigantol sta je falilo AD???

Pa da predjem na AD....



Pitalaja juče patronažnu ovo. Kaže, sada imamo više sunca nego pre pa nema potrebe da uzimaju vit A. user posted image



Zar se sunčanjem ne dobija vitamin D?! user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here