|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:41:00   
snješka
Nama je dr rekao da djeci ne dajemo nikakve imuno preparate, već da se imunitet jača hranom.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:42:55   
SUPER MAMA
user posted image user posted image user posted image user posted image Snjeska u pravo si.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:44:23   
Pretty78
ja sam Martini davala i pikovit i tabletice ribljeg ulja jedan dr nam je rekla da je to jako dobro za imunitet i sad joj dajem imuno sto smo dobili od rr i slatko od borovih iglica.....svaki lekar kod kojeg smo isli nam je rekao da joj dajem nesto za jacanje imuniteta pogotovo zimi zbog vrtica i non-stop slinavog nosa

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:51:12   
JMPM
Ja dajem Stefanu Pikovit vec mesecima,ALI kod njega on ne izaziva pojacan apetit.Dajem mu iz razloga sto ne jede sve sto bi trebalo i onda mi je to jedini nacin da unosi vitamine.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:52:53   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

user posted image user posted image user posted image user posted image Snjeska u pravo si.

kako mislis??? pa svaki lekar savetuje da se daje nesto za jacanje imuniteta...mislim bar su nas savetovali user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:54:15   
SUPER MAMA
JMPM Moni pije ovaj PIKOVIT IQ sa Omega 3 masne kiseline.On je za jacanje imuniteta, pojacanje apetita i hranjenje mozga.
On je za 1+user posted image
Drugaciji je od obicnog PIKOVITA


< Poruku je uredio SUPER MAMA -- 24.1.2011 22:55:42 >

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:54:41   
marince1
IZVORNA PORUKA: snješka

Nama je dr rekao da djeci ne dajemo nikakve imuno preparate, već da se imunitet jača hranom.


I ja se slazem sa ovim,alikad se ne unosi dovoljno hranom,treba nesto dodati.

Ja cu uvesti neki preparat,jos vas citam da vidim sta je najbolje.MOj David mnogo slabo jede i kad jede slabo jede nesto kvalitetno user posted image user posted image user posted image ,samo kad sam ja kuci.
ali o tome cu na drugom mestu.


< Poruku je uredio marince -- 24.1.2011 22:55:56 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:55:27   
JMPM
Sada neki savetuju neki ne.Kazu da se davanjem tih preparata stvara vestacki imunitet i onda organizam ne zna sam da se bori.Cim prestane sa upotrebom tog nekog sirupa,postaje dete osetljivo (odnosno nema prirodno izgradjen jak imunitet)
Ja uprkos tome dajem....ne znam,ja mislim da mu koristi ako vec ima to sve sto na njemu pise,jer Stefan stvarno nista ama bas nista ne jede.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:57:06   
JMPM
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

JMPM Moni pije ovaj PIKOVIT IQ sa Omega 3 masne kiseline.On je za jacanje imuniteta, pojacanje apetita i hranjenje mozga.
On je za 1+user posted image
Drugaciji je od obicnog PIKOVITA

I ovaj sto Stefi pije je za to,ali stvarno onda ne znam kako bi mi dete jelo da ne pije sirup ako sada ovako malo jede user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:59:03   
Pretty78
kao sto vec rekoh i ja dajem i Martini od kad je imala 1.5 godinu i davacu joj dokle god je ne budem uspela nagovoriti da sedne i pojede bar 2 voćke dnevno.....neće pa neće i ne postoji drugačiji način da joj tutnem vitamine nego tako ai dr se slaze.....dok ne postanemo razumni i dok nam ne bude jasno zasto  MORA voće

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 22:59:41   
snješka
Ne znam, ali ja nekako i nisam za te vještačke preparate. Seleni nisam nikada ništa davala, nikada nije bila bolesna. Hvala Bogu. Stalno je vani. I danas je bila vani cijeli dan iako je snijeg visok metar. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 23:01:42   
snješka
Oooo Prety, imamo isti problem. Ni ona neće voće, aa, nema šanse. Ponekad hoće neku voćnu kašicu. U doručak joj umiješam bnanu, narandžu i jabuku, ali ni to nije stalno. Ali zato jede sve ostalo, povrće hoće.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 23:03:01   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: snješka

Ne znam, ali ja nekako i nisam za te vještačke preparate. Seleni nisam nikada ništa davala, nikada nije bila bolesna. Hvala Bogu. Stalno je vani. I danas je bila vani cijeli dan iako je snijeg visok metar. user posted image

sneg visok metar moze samo da joj pomogne i ubije bakcile viruse i bakterije aaaa ne znam da li ide u vrtic malo u kolektvi pa da svi piju iz iste case, pa kaslju i kijaju jedni drugima u lice  itd itd....e tada kazes sto ja volem preparate za jacanje imuniteta  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.1.2011 23:10:20   
SUPER MAMA
user posted image user posted image user posted image user posted image Pretty u pravo si.Moja neide u vrtic ali ja joj dajem Pikovit.
Prosle godine nisam joj davala jer sam je dojila nije bilo potrebno ali ove jesam i nastavicu sve do proleca.

< Poruku je uredio SUPER MAMA -- 24.1.2011 23:11:30 >

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.1.2011 7:53:36   
Trcosava
MEni Ana ne ide u vrtić, ali ovo hoću da joj dam jer užasno slabo jede, ne unosi dovoljno vitamina kroz ishranu a i većina tih preparata bi trebalo da poboljša apetit. To je u stvari i glavni razlog zašto hoću da uvedem sirup.
p.s. mi smo kao mali jeli one perlice ribljeg ulja - ja sam jela voća kao nenormalna i stvarno niad nisam bila bolesna. A nisam bila baš nešto ješna. Ana mi užasno slabo jede user posted image a tako je lepo sve jela i viš nego što treba. Dete mi se okrenulo za 180 stepeni od kad je primila vakcinu user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.1.2011 8:09:53   
mamanp
Jos davno sam bacila sve preparate i sirupe. Ujutru i uvece joj dajem maticni mlec pomesan sa medom i jako sam prezadovoljna rezultatima. Super jede, redje je na antibioticima, desi se neki virus da je zakaci, ali nije kao ranije kada smo svakih 15 dana visili kod lekara. Mlec ne bih menjala ni sa kakvim preparatom na svetu.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.1.2011 8:16:53   
Trcosava
Mamanp ovde ja nemam nekog proverenog da bi kupila matični mleč. Domaći med imam (baka mi je pčelar). Ćem vidim na netu da kupim čist matični mleč. Ima ovde da se kipi već gotov med pomešan sa matičnim mlečom, propolisom i polenom ali to joj još ne bih davala.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 15:00:41   
bebać
Sergeju je danas doktorica propisala Pikovit sirup(od 1 do 3 godine)...inače dosad nisam mu davala nikad ništa od tih preparata za apetit i imunitet[sm=smiley13.gif
nužda zakon mijenja,pa ćemo vidjeti hoćel urodit plodomuser posted image

a i rekla sam mami da mi nabavi pravi domaći med sa sela i kozije mlijeko,pa ću i to mu uvestuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 15:07:38   
bebać

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

JMPM Moni pije ovaj PIKOVIT IQ sa Omega 3 masne kiseline.On je za jacanje imuniteta, pojacanje apetita i hranjenje mozga.
On je za 1+user posted image
Drugaciji je od obicnog PIKOVITA




SUPER MAMA,koliko drugačiji,u čemu?

Sad si me 'naložila' na taj...a meni ej pedijatrica propisala onaj običniuser posted image

šta ću ako se mora ispoštovatuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 15:22:52   
SUPER MAMA
bebac drugaciji je jer u njemu ima OMEGA 3 masne kiseline jer u jednu kasikicu od 5 ml ima 205 mg Omega 3 masne kiseline.
Omega3 masne kiseline su vazan deo decije ishrane jer poboljsavaju pravilnog razvoja mozga i nervnog sistema.
Ovo sma prepisala iz uputstva.
Inace sve ostalo je isto kao i u obicnog Pikovita.


< Poruku je uredio SUPER MAMA -- 14.2.2011 15:24:16 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 15:30:30   
bebać
Pa šta ću sad,i meni se taj čini još bolji,smijem li uzeti taj iako je propisala ovaj?user posted image

Čini mi se jako dobra pedijatrica,možda žena znauser posted image

A kakvo ti je inače iskustvo sa pikovitom,koliko koristiš,kakvi su rezultati?

Hvala inaprijeduser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 15:38:53   
Lu
Ma naravno da smiješ, ovaj je samo poboljšan sa omega3user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 15:40:43   
SUPER MAMA
Ja koristim Pikovit obican od Monikine 15 meseci.
Ovo zimo krenuli da ga pijemo kasnije od decembra meseca i pre toga bili smo prehladjeni.od kad ga pijemo d akucnem u drvo super je.jos joj se povecao apetit.Ona ovako jede super bez natezanja ali sada samo bi nesto da zvace.user posted image
Vidi i obican Pikovit po meni je dobar ima veoma prijatan ukus narandze i od njega sam bila zadovoljna.Ovaj sam uzela samo zbog Omega 3 masne kiseline.
Moj savet uzmi prvo ovaj sto ti je preporucila pedijatrica jer i on dobar.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 15:48:27   
bebać
Hvala cure,javim rezultate.Dosad nisam ama baš ništa koristila,osim C vitamina...nadam se da će urodit plodom,a kad mi mama donese med i kozje mlijeko i time ću ga šopatuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 16:00:14   
SUPER MAMA
Slazem se sa Lu slobodno mu daj.user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here