|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 13:15:28   
Jeca*
hvalaaaaaaa...onda cu kupiti pikovit, pa videcemo user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 13:20:46   
Anoniman
Samo napuni frižider za tih prvih nedelju-dve i biće superuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 13:22:51   
caca81
IZVORNA PORUKA: Shishica
Sve hocu da preduzmem sve sto mogu da sprecim te boginje ...

Zašto ne želiš da ti dete dobije boginje? Najbolje je kada tako mali to prebobaju...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 13:28:51   
Shishica
Caco, nisam htela jer bi je uhvatile na moru.. sad i moze user posted image Mada bolje da je malo svesnija da mogu da joj objasnim da se ne cese..

Inace moje dete nece da pije nikakve sirupice sem ako ne pomesam sa sokom i sipam u flasicu.. tako da imam osecaj da sam bacila pare za Imuno sirup..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 13:43:49   
gagana83
Mi smo se sa Oligovita prebacili na Pikovit 1+ omega i to je bio dobar potez.

Sad pravimo pauzu, mada bih mogla opet da joj uvedem posto je krenula u vrtic.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
7.8.2011 7:59:59   
Inica
Jel neka mama davaLa detetu REVITU napitak? Meni mala staLno neshto prehLadjena, ranije sam joj davaLa neki sirup za imunitet, italijanski mislim, ne mogu da se setim kako se zove.. I u DM-u neke medice vtaminchicje.. Ne znam koliko je pomagaLo, ali voLela je da ih sisa.. Slazhem se da je vocje i povrcje najbitnije, ali ona necje bash sve da jede.. Propolis sam pokushala ranije, ali nije hteLa, kao ni ribLje uLje.. Mislim da cju joj uzeti PRIMED1, on je za jachanje imuniteta.. 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
7.8.2011 9:47:22   
usamljena
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Dajete li deci riblje ulje? Sad citam neki clanak, pa pominju da preparati za jacanje imuniteta ne bi trebalo da se daju duze od 6 nedelja (tako nekako, uglavnom je ogranicen period davanja), a preporucuje se riblje ulje.
Citiram:
Riblje ulje sa standardizovanim razmerama omega-3-kiselina (EPA i DHA) i bogato vitaminima A i D odličan je izbor za jačanje dečjeg imuniteta. Prilikom kupovine, pripazite da se radi o kvalitetnom i proverenom proizvođaču koji garantuje da u ribljem ulju nema prisustva teških metala i otrova. (Blic)

Sta mislite?



Una je pila Pikovit+omega, 2 flasice i onda vise nismo.  Receno nam je  da tako moze pa da pravimo pauzu. A u Pikovitu se bas dobro oset_i riblje ulje, pred kraj flasice je user posted image Iskreno ne znam kako ga je  htela piti ali eto nekako jeste user posted image
Kad smo odlucivali sta  joj dati, gledali smo sta drugi roditelji daju i nekako mi je Pikovit na prvom mestu, i ja kad sam bila mala mama mi je davala one tabletice

< Poruku je uredio usamljena -- 7.8.2011 9:51:06 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
20.8.2011 19:23:03   
Inica
Posle dosta googlanja, i raspitivanja po apotekama, uzela sam Ini ovaj sirup KLIK
A usput pije i revitu.. Pa cu da javim dal deluje, s'obzirom da u zadnje vreme je stalno slinava, ili kaslje, ili ne znam ni ja sta.. Preporucuju propolis sprej, mislim da je za grlo i nos, i to je bolje nego obicne kapi.. bAr mislim.. user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.8.2011 15:55:28   
meyo
ja sam prosle godine mom malisi davala sirup Ehinacea od firme ESI i mogu vam reci da ne znam je li se jednom prehladio tako da dal je od sirupa ili je jednostavno izbjegao viroze proslu zimu ne znam.. al planiram opet da kupim..

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.8.2011 20:04:50   
cockic
ja sam malom isto davala pikovit+omega mesec dana,a onda kutiju probio kida
pa smo pravili pauzu i sad krenuli u slanu sobu pre jaslica.
ja bi mu cak par dana ranije pre jaslica opet pocela pikovit moram da pitam da
li sme da se kombinuje sa tom sobom.

ne znam zasto ne bi smelo ali bolje da pitam.mada on ok jede ali ja sam sva u
panici zbog tih virusa koje tamo pokupe.


(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.8.2011 20:37:24   
Anck Su Nmaun
Ja sam uzela sirup Oligovit....evo vec je pri kraju, al to meni nesto bas i nije delotvorno, bar mi se cini tako!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.8.2011 14:30:02   
Inica
Meni se pokazao dobar onaj gore sto sam navela.. Pije ga i dalje.. Imaju i njihove tabletice- vitamini, ali ovo mi je bila sigurnija opcija jer sirup kakav- god da je ona ce da proguta, ali za tabletice ako joj se ne svide, nema sanse da je nateram da ih sisa.. A inace, sirup je sa ukusom jagode, sladak, i bez problema ga pije. Samo ne smeju deca mladja od 3god..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.8.2011 14:37:56   
bokicans
Dr Theiss je meni super,Jedne zime je pila i 6 meseci ništa,cak ni prehlada,Ali Nađa do duše ima jak imunitet,uvek se izbori.Oligovit mi se nikako ne dopada,ne radi posao.


< Poruku je uredio bokicans -- 26.8.2011 14:38:41 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.8.2011 14:43:51   
Inica
IZVORNA PORUKA: meyo

ja sam prosle godine mom malisi davala sirup Ehinacea od firme ESI i mogu vam reci da ne znam je li se jednom prehladio tako da dal je od sirupa ili je jednostavno izbjegao viroze proslu zimu ne znam.. al planiram opet da kupim..

I ja sam ovaj davala maloj ranije, i bio mi je ok.. Ali ovaj mi se cini boljim.. Videcemo koliko ce proci dok opet ne pocne da smrca i tako to, s'obzirom da cesto to radi...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
28.8.2011 12:54:26   
meyo
ja sam od njega odustala ranije jer moja zaova ga dja djeci stalno a oni su svaki mjesec na inekcijama od virusnih upala grla i cuda mozda je to do samog imuniteta djeteta i milion drugih faktora
ja uz to dajem i propolis tabletice za sisanje i sirup valjda bude ok. ove zime ..

a mozda pokusam sa njim kad zavrsim sa ehinaceom... cisto promjene radi


< Poruku je uredio meyo -- 28.8.2011 12:57:48 >

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
28.8.2011 13:02:46   
Inica
Ali napravi pauzu, mesec- mesec i po. . Pa onda daj drugi. .

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2011 8:56:23   
Lu
Ja sam R. dala tri kutije pikovit bombona, nakon nekih upala grla kojima on do tada nije bio sklon, po preporuci ped.
Mogu reći slobodno da mu se apetit poboljšao iako nismo imali nekih problema s tim nego više zbog imuniteta.
U svakom slučaju su superuser posted image

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.9.2011 21:24:01   
Nensi*
Uzela sam Pikovit sirup i tamo pise da je najbolje davati ujutru posle dorucka,a kako ce on uskoro da doruckuje u vrticu ne mogu da mu dajem tad. Jel moze posle rucka? Kako vi dajete?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.9.2011 22:47:27   
Jeca*
kako kad. Pre smo vitamincic koji mi pijemo uzimali uvek popodne, predvece, kad smo kod kuce, a sad uzimamo ujutru kad operemo zubice....a fluorogal mu dajem uvece pre spavanja kad opere zubice, jer vise ne pije mleko pa je sad lakse. MIslim da je to preporuka, a da nije nuzno, pa mu slobodno daj ujutru

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.9.2011 22:50:21   
JMPM
Nensi, ja dajem ujutro iako sada "doruckuje" u vrticu.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
17.10.2011 12:56:48   
Lu
Jel neko davao djeci ovo

user posted image
Preporuka

- djeci tijekom rasta i razvoja
- kod slabog apetita
- kod učestalih prehlada i pada imuniteta
- osobama s povećanim potrebama za vitaminima A i D



< Poruku je uredio Lu RR -- 17.10.2011 12:57:58 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
17.10.2011 13:00:37   
zoća
nama je doktorka preporucila PROBIOKID IMUNO za imunitet posto sintetske vitamine ne priznajeuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
17.10.2011 13:05:57   
*Alexx*
Naša pedijatrica (u koju se ja zaista kunem, da nije bilo nje, ja ne bih dojila Andreja) kaže da je trend u Evropi i SAD poslednjih godina da se dodaci ishrani u vidu multivitamina uopšte ne daju deci. Ako se daje, preporučuje se jedna komponenta, npr. samo vitamin C. Ostalo mu ne treba, pod uslovom da jede 5 boja dnevno - zna se na šta se tu misli.
Jbg, ja mu dajem Pikovit, pošto sam već kupila, greota da se baci user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
17.10.2011 13:09:01   
zoća
Alexuser posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
17.10.2011 13:09:34   
minavb
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ostalo mu ne treba, pod uslovom da jede 5 boja dnevno - zna se na šta se tu misli.


Voštanih ili drvenih?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here