|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 16:02:54   
*Alexx*
A smeju li se ti preparati (npr. Pikovit sirup) davati na svoju ruku ili treba da odobri dr?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 16:05:57   
SUPER MAMA
Alexx ja sma prosle godine kada sma pitala doktorku rekla mi je da nema potrebe jer sam dojila Moniku, ali zbog straha od gripe i prehlade pogotovo svinskog gripa ja sma uzela na svoju ruku.
Bila sma mirnije.Nemaju nus pojave.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 16:06:51   
*Alexx*
Hvala, SM. Stavljam pitanje na papiric, pa cu pitati pedijatra, ionako treba da idemo na revakcinu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 16:16:18   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A smeju li se ti preparati (npr. Pikovit sirup) davati na svoju ruku ili treba da odobri dr?

Ja sam takodje pocela davati na svoju ruku jer sam ubedjena da mu puno znaci (ishrana je katastrofalna,a tu su i zima i virusi,morala sam dati preventivu user posted image ).Pijemo Pikovit vec 4-5 meseci

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 16:27:05   
bebać

IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A smeju li se ti preparati (npr. Pikovit sirup) davati na svoju ruku ili treba da odobri dr?

Ja sam takodje pocela davati na svoju ruku jer sam ubedjena da mu puno znaci (ishrana je katastrofalna,a tu su i zima i virusi,morala sam dati preventivu user posted image ).Pijemo Pikovit vec 4-5 meseci


JMPM da pitam i tebe,jesil zadovoljna?Kakco je stanje kako pijete,jel ima prehlada ćesto,jel više jede...sve me interesuje?user posted image

Hvala!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 16:37:12   
AndreaK
Moj svrca jede bar 4 puta nedeljno pilecu supicu,obozava kuvano (bareno)povrce...malo manje voce, a ponekad mu dam C vitamin za decu.

Za 17 meseci sem povremenog curenja nosica nikakvih problema nije bilo... doduse dugo sam ga dojila, verovatno je to imalo uticaja na njegov imunitet... a od preparata sam pocela pre dve nedelje da mu dajem Imuno sirup koji smo dobili od RR, verujem i nadam se da ce se dobro pokazati...obzirom da od marta upisujem dete u jaslice!

Malo vise o utiscima za koju nedelju...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.2.2011 16:39:54   
JMPM
IZVORNA PORUKA: bebać


IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A smeju li se ti preparati (npr. Pikovit sirup) davati na svoju ruku ili treba da odobri dr?

Ja sam takodje pocela davati na svoju ruku jer sam ubedjena da mu puno znaci (ishrana je katastrofalna,a tu su i zima i virusi,morala sam dati preventivu user posted image ).Pijemo Pikovit vec 4-5 meseci


JMPM da pitam i tebe,jesil zadovoljna?Kakco je stanje kako pijete,jel ima prehlada ćesto,jel više jede...sve me interesuje?user posted image

Hvala!
Bebac,za svo vreme od kako se rodio je bio samo jednom prehladjen i to tako da je kasljucao i malo slinio,bez temp. i bez ikakvih drugih simptoma (pre jedno mesec dana) user posted image !Jako sam zadovoljna!I sto mi je najlepse,voli da ga popije,ukusan je sirup i onda znam da je makar tako vestacke vitamine uneo u sebe (jer u suprotnom ne unosi ishranom skoro nista).Moja preporuka user posted image

< Poruku je uredio JMPM -- 14.2.2011 16:40:39 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.2.2011 13:18:50   
*Alexx*
Dajete li deci riblje ulje? Sad citam neki clanak, pa pominju da preparati za jacanje imuniteta ne bi trebalo da se daju duze od 6 nedelja (tako nekako, uglavnom je ogranicen period davanja), a preporucuje se riblje ulje.
Citiram:
Riblje ulje sa standardizovanim razmerama omega-3-kiselina (EPA i DHA) i bogato vitaminima A i D odličan je izbor za jačanje dečjeg imuniteta. Prilikom kupovine, pripazite da se radi o kvalitetnom i proverenom proizvođaču koji garantuje da u ribljem ulju nema prisustva teških metala i otrova. (Blic)

Sta mislite?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.2.2011 13:20:33   
Jeca*
ja luki u kontinuitetu dajem one vitamine. Kad vidim da je kraj kutije kupim novu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.2.2011 13:31:08   
*Alexx*
Ma vidi, to je ipak neki tamo clanak, ne uzimam ja to zdravo za gotovo. U uputstvu bi svakako trebalo da pise da li se prekida ili ne nakon nekog vremena user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.2.2011 13:34:46   
Olga75
meni dr danas rece da ne dajem sintetske vitamine , kad je ovako duboka zima onda moze neki sirup , zaboravila sam koji mi je preporucila i s' proleca imunoprobiotik jednu turu i to je to 
ostalo samo prirodno


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.2.2011 13:36:20   
Rivana
A sta ako nece prirodno? Moj Luka ne voli voce kaze bljak i nece. Jede samo bananu ponekad i jabuku isto ponekad.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.2.2011 13:48:46   
Olga75
Rivana , ne znam , ona meni tako rece , jos sam je pitala da li da dajem nesto za apetit ona kaze nema potrebe
svaki pedijatar tu ima svoje neko misljenje , kao i ginekolozi , neki preporucuju vitamine za trudnice neki ne user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.2.2011 12:37:46   
gagana83
Moje dete muku muci sa prehladama i virusima.Ove zime je vise bila bolesna nego zdravauser posted image Ne spoji ni 15 dana a da ne zaslinavi.
Kako je pocela da pije Oligovit nije bila bolesna dobra 3 meseca.I onda opet po starom.Kao da je postala imuna na njega.
Sad razmisljam da promenimo,razmisljam o Pikovitu,ili da probam sa maticnim mlecom ali ne znam gde bih ga nabavila.Ima li nekog preparata za decu sa maticnim mlecom koji mogu kupiti u apoteci?


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
27.2.2011 14:18:13   
gabrijelaaa
koliko to otprilike vremenski treba da se daje da bi se videlo neko poboljsanje?

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.6.2011 13:03:20   
Shishica
To isto i mene interesuje. Ako npr. dajem detetu Pikovit ili ProbioKid imuno ili Immuno sirup.. koliko dana prodje dok dete ne postane .. kako da kazem.. JACE user posted image

I koja je razlika, molim vas lepo, izmedju ProbioKid imuno i Probiotika Ivancicevih? Sastav im gledam i ne kontam... taj prvi je i za imunitet, a ovaj drugi nije?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.6.2011 13:06:41   
gagana83
Shishice, jedan je samo probiotik, a drugi probiotik+za jacanje imuniteta, valjda ne gresim.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.6.2011 13:24:42   
Anoniman
Ja sam Neši davala pikovit 3+ (reče mi teta da mu dam taj pošto je po kilaži i veličini kao dete od 3+), i moram da nađem nešto drugo. On inače jede kao mećava, mnogo i raznovrsno, ali mu je pikovit toliko otvorio apetit da sam mu ukinula. mogao je da jede po ceo dan, bez prestankauser posted image Ima li nešto od tih preparata što provereno ne pojačava apetit?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.6.2011 13:50:44   
Shishica
A niko ne zna koliko vremena se pije nesto pa bude dete jace?

I ja znam da je taj Pikovit za apetit strasan pa sam htela taj Immuno sirup, ali nasla sam negde na netu sad da je oko 700 dinara..

Sve hocu da preduzmem sve sto mogu da sprecim te boginje ...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.6.2011 14:13:20   
Anoniman
 Draga, nema tu sad pomoći. Ako se zarazila, dobiće ih, ako nije neće. Mislim da tu ne možeš apsolutno ništa da učiniš.
Ne znam koliko im treba da počnu da odrađuju svoj posao, ali iskreno, ja sam protivnik tih preparata ako dete nije stalno izloženo nekim virusima, kao kad idu u vrtić, ili ne znam...ako je mama vaspitačica, ili dr...mislim da je bolje pustiti prirodu da odradi svoj posao.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.6.2011 14:38:47   
Shishica
Pa sve citajuci tamo i vamo nadjem da moze svojim imunitetom da se izbori protiv virusa i da on lepo crkne i ne dodje do bolesti.. i onda kao ajd da probam sve sto mogu..

Nisam ni ja za mucke, ali nateralo me user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 10:25:32   
Jeca*
Odlucila sam da Luki promenim vitamine koje mu dajem (multi tabs) jer sad puni 3 godine i veci je izbor tih vitamina u tableticama...ali ne mogu da se odlučim koji da kupim user posted image  probala bih pikovit, ali nema potrebe da mu pojacavam apetit, a to mi je prva asocijacija na pikovit. Druga solucija su mi Marsovci...oni mi deluju najpriblizniji ovome sto sam mu do sad davala....
imate li neki predlog, sugestiju?

< Poruku je uredio Jeca* -- 12.7.2011 10:27:00 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 13:10:19   
Anoniman
Pikovit 3+. Pojačaju apetit samo u prvih desetak dana, posle se valjda organizam navikne. Neša nije išao u vrtić od januara do maja ove godine. Otkako pije pikovit, dakle maj, jun i pola jula (sa pauzama,za koje ne znam da li su neophodne ), nije mu nos procurio, a ide u isti vrtić, sa istom, često slinavom i bolesnom, decom.
Jede on dosta, i dalje, ali uopšte nije debeo. I tabletice su za žvakanje, ukusne kao bombone, i u obliku medvedićauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 13:13:33   
Jeca*
hvalaaaaaaaaa...to mi je trebalo da cujem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.7.2011 13:14:08   
bebać
Jeco ja am Sergeju davala pikovit omega plus, jer je jako jako bio bolestan jedan period(slinav nos,kašalj,temp...) i zaista od kako je ispio bočicu a to je bilo u februaru dijete nikako više nije bilo bolesnouser posted image a apetit mu se malo poboljšao, ništa pretjerano,mada nama i to malo znači puno jer je on jedna mršava flekica kao i mama njegovauser posted image user posted image

eto pa ti ipak vidi,ja imam samo dobre preporuke za pikovituser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here