|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uspavljivanje fenom
24.9.2010 12:31:46   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ma ne možeš da veruješ kako deluje.
Meni je od dolaska iz bolnice fen instaliran pored kreveta i to srećom pa imam onaj "profesionalni" pa je uključen da vrti "hladan" vazduh. Inače, kad greje ako radi malo duže dodje mi da padnem u nesvest od toplote u sobi user posted image user posted image user posted image



hahaha...joj kad se setim...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Uspavljivanje fenom
24.9.2010 12:49:35   
Iwana87
Ma mi smo se na zujanje navikli,e a pale i druge stvari da se razumemo.Kad je pocela bas vrucina ukoljucivala sam ventilator.Sad kad zeza oko spavanja pustim grejalicu koja isto tako bruji i resen problem.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Uspavljivanje fenom
24.9.2010 12:54:02   
stasha77
Evo da podelim i nase iskustvo, slucajno sam otkrila da se bebac smiri kad jako pustim vodu na cesmu, i to u periodu kad je imao najzesce grceve. Kao prekidac... neverovatno, ali svaki put deluje. Posto su nas grcevi mucili satima mm je skinuo sa neta zvuk vode i zalepio pola sata u kontinuitetu da ne bi po pola noci stajali pored cesme.user posted image user posted image
Relativno skoro smo probali i sa fenom, on ga uspava, ali ne deluje kad ima grceve. A moj usisivac je star i dize prasinu, pa se trudim da bebac cak bude napolju kad se usisava, ali sigurna sam da bi delovalo. Cak se uspavao i dok su hiltijem rusili komsinici zid.. vazno je da susti

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Uspavljivanje fenom
24.9.2010 12:55:22   
boje
IZVORNA PORUKA: stasha77

Evo da podelim i nase iskustvo, slucajno sam otkrila da se bebac smiri kad jako pustim vodu na cesmu, i to u periodu kad je imao najzesce grceve. Kao prekidac... neverovatno, ali svaki put deluje. Posto su nas grcevi mucili satima mm je skinuo sa neta zvuk vode i zalepio pola sata u kontinuitetu da ne bi po pola noci stajali pored cesme.user posted image user posted image
Relativno skoro smo probali i sa fenom, on ga uspava, ali ne deluje kad ima grceve. A moj usisivac je star i dize prasinu, pa se trudim da bebac cak bude napolju kad se usisava, ali sigurna sam da bi delovalo. Cak se uspavao i dok su hiltijem rusili komsinici zid.. vazno je da susti

sjajnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stasha77)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Uspavljivanje fenom
9.10.2010 22:02:45   
Anoniman
Skinuo mi je mm zvuk fena sa neta. Jedva smo navatali "tonalitet" koji nam odgovara, nije svaki fen isti. user posted image Onda smo pustili Marku, ali je snimak bio kratak, i sadržao je paljenje i gašenje fena. Kako na snimku prestane zujanje zbog paljenja i gašenja, njemu oči kao semafor. user posted image Onda je mm skinuo sa neta neki program za obradu zvuka, pa je nadovezao zujanje nekih 15min, bez prekida... sad je ok. Eno stoji na Repeat već neko vreme, a bebac spava. user posted image Kad mi brat digne na youtube, postaviću vam link, da imate ako vam zatreba. user posted image

(odgovor članu boje)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Uspavljivanje fenom
9.10.2010 22:10:35   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Uspavljivanje fenom
10.12.2010 18:15:53   
Anoniman
Evo ga naš uspavljivač, stojao je na Repeat više od mesec dana skoro non-stop. Za pozadinu na snimku je bio zadužen moj bata user posted image , kao i za dizanje na YT. Mislim da je odradio izvrstan posao! user posted image

KLIK

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Uspavljivanje fenom
10.12.2010 18:43:16   
gagana83
Svaka cast na idejiuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:12:01   
aleksandraz
Bas cu da isprobam ovo sa fenom da vidid dal cu uspeti i javi cu vam rezzlutate

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:14:55   
Anoniman
Mi smo probali juče , stvarno se smirila na zvuk fena user posted image . Al' na kratko , brzo je grčevi opet naterali u plač user posted image

(odgovor članu aleksandraz)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:17:34   
Podrum Š.
Bubice drži se, proći će user posted image
Probaj i usisivač, kod nas to pali savršeno user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:19:15   
Anoniman
Ijuuuu , moj usisivač je onaj na vodu , taj bruji kao mešalica za malter ! user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:31:03   
Podrum Š.
I moj user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:31:49   
minna
Nama ne ide ovo sa fenom, nekoliko puta smo probali, ako kenjka umiri se malo ali nece da zaspi...a ako place, nema sanse da se smiri na zvuk

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:36:45   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mi smo probali juče , stvarno se smirila na zvuk fena user posted image . Al' na kratko , brzo je grčevi opet naterali u plač user posted image


ali mi fen nismo ni iskljucivali, nekad i po celu noc ako je bila frka user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:41:07   
Anoniman
Htela ja da ga ostavim , ali je 1) podešen da duva samo na vrelo , 2) toliko imala frku sa grčevima da je to sa fenom bilo od slabe vajde .

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:43:15   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ma ne možeš da veruješ kako deluje.
Meni je od dolaska iz bolnice fen instaliran pored kreveta i to srećom pa imam onaj "profesionalni" pa je uključen da vrti "hladan" vazduh. Inače, kad greje ako radi malo duže dodje mi da padnem u nesvest od toplote u sobi user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:45:46   
Lu
Hahaha Bubo, zar i vi sa fenomuser posted image
Ja ne mogu čudom da se načudim kome je ovo palo na pametuser posted image
Mislim, ne rugam se znam da se u očaju ne biraju sredstvauser posted image
Jeste probali sa nekim uspavankama? 

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:46:19   
Anoniman
Juče mi se muž istopio skroz : s' jedne strane duva fen samo na vrelo , a s druge strane njega sam nabila da spava pored radijatora ... Nek malo topi čvarke user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 14:48:21   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Juče mi se muž istopio skroz : s' jedne strane duva fen samo na vrelo , a s druge strane njega sam nabila da spava pored radijatora ... Nek malo topi čvarke user posted image
Mm ima ožiljak od opekotine... spavao naslonjen na radijator user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 18:29:11   
ivaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vi ste blesave skroz! Suze mi krenuse od smeha! Jadni vasi muzevi...

A ovo za fen nisam probala ali stvarno ne mogu da verujem ovo sto pisete.Bas cudno.Nikad mi ne bi palo na pametuser posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Uspavljivanje fenom
11.12.2010 21:26:07   
Anoniman
Ja sam bebu prepovijala uz fen, kupala uz fen (to nije palilo u početku, urlao je svakako), spavali smo uz fen... Ma sve smo radili uz fen. user posted image Onda smo prešli na aspirator, ali to je bilo kratkog daha.
Sad ne koristimo ništa.
Danas sam probala zvuk depilatora user posted image , ne sviđa mu se...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Uspavljivanje fenom
12.12.2010 11:15:54   
Irena79
kod nas isti slucaj sa ojedom i savet patronazne, susili i videli da bebana uziva, pa i sada kad je jako uznemirena jer je odvikavamo od uspavljivanja na rukama ukljucimo fen, ne uspava je bas ali je smiri pa ona sama zaspe. inace moja kuma je svoju decu uspavljivala uz aspirator jako uspesno! mi nemamo aspirator pa je fen super zamena. inace kad bebana spava ja opusteno usisavam kucu, ne bas njenu sobu, ali sve ostalo bez ikakavih problema i straha da cu je probuditi:) vole bebe sustanje!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Uspavljivanje fenom
12.12.2010 11:18:24   
Jeca*
zato sto ih asocira na zvuke iz stomaka, dok su bile ususkane u vodi user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Uspavljivanje fenom
12.12.2010 11:19:30   
Irena79
Tash daj molim te postavi taj link, pregorece mi fen sta cu posle:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here