|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2011 12:43:42   
Anoniman
user posted image ja za ovo tek sad čujem! Pa neka, bar ću biti pametnija sledeći put... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Uspavljivanje fenom
15.9.2011 13:07:38   
Anoniman
moram da priznam da smo mi par puta uspavali dete fenom, kad nista drugo nije pomagalo i jako me je sramota zbog toga.
jeste li sigurne da je to potpuno neskodljivo?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Uspavljivanje fenom
15.9.2011 13:08:46   
Ana RR
Nem razloga da škodi. Ja mu pustim sa youtube snimljeni zvuk fena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Uspavljivanje fenom
15.9.2011 13:40:12   
Anoniman
HA! koancno mogu muzu da prezentujem uverljivo objasnjenje sto moram da spavam uz upaljen tv/komp/masinu ... poslednjih pet godina ne mogu da zaspim kad nesto od ovoga ne radi.  i to ako ventilator na kompu ne radi najbolje ... ju radosti!! a kakvo ce mi tek dete biti???

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Uspavljivanje fenom
6.11.2011 0:01:27   
Bebilina
Nismo ga koristili za uspavljivanje, ali jesmo kod oblacenja posle kupanja. I palilo je :)
Steta sto smo tako i jedan fen pokvarili. Ova ideja sa snimljenim zvukom mi se dopada jer nema rizika da jadni fen crkne :)
Inace sam videla u prodaji "muziku iz stomaka" tj razlicite oblike bele buke, malo prijatnije i za roditeljsko uho od zvuka fena :) Istovremeno je bela buka za bebu i "sound machine" za odrasle.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Uspavljivanje fenom
6.11.2011 0:05:39   
bratzz
Bebilina dobrodosalauser posted image Nadam seda ce ti prijati nase drustvo.user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Uspavljivanje fenom
6.11.2011 12:47:14   
jabudic
Imam ja komsiju koji ne moze bez fena, i na posao ga nosi. Kad god prodjes pored njegovih vrata cujes zujanje. Po citavu noc im je ukljucen, a i veci dio dana. Mislim da nisu bas cisti user posted image Moja 3 su pokvarili, a svojih... Ne vjerujem da stizu da broje user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Uspavljivanje fenom
7.11.2011 19:08:05   
Mariya
Super što je neko oživeo ovu temu, da nije, živela bi u blaženom neznanju, a moja Lucika bi se i dalje derala kao ludauser posted image . Nisam mogla da verujem ali juče smo isprobali i ne mogu i dalje da poverujem, ali ovo stvarno deluje!! kod nas nije problem ni kupanje ni spavanje, već oblačenje... Nakon kupanja, kad sam počela da je oblačim, uključili smo fen i posle  10ak sekundi zujanja fena ona se umiri i mogu da joj radim bilo šta, i da joj navučem bodi preko glave i da joj vežem kapicu što nisam mogla, a ona mirna kao bubica!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Uspavljivanje fenom
7.11.2011 22:30:07   
Brana
Мi smo Lakija uspavljivali fenom kada je imao grcice,i to je trajalo 2 nedelje,dok fen nije crkao,e onda smo kupili nov i od tada ga vise nismo uspavljivali sa fenomuser posted image ,nego smo mu pustali sum vodopada na youtubu neko vreme,a kasnije smo ga uspavljivali iskljucivo uz muziku i to traje i dan danas.user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Uspavljivanje fenom
7.11.2011 23:48:12   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: bratzz

Bebilina dobrodosalauser posted image Nadam seda ce ti prijati nase drustvo.user posted image

Hvala bratzz! Dobro vas nasla ;) Nadam se lepom druzenju :)

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Uspavljivanje fenom
8.11.2011 14:41:04   
kliklik
Mi i dalje koristimo fen kad krene u sred noci da se budi, i jos uvek deluje, nego je problem sto je sad i na nas poceo da deluje, kako ga ukljucimo prispava nam se.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Uspavljivanje fenom
2.12.2011 16:30:39   
mamicak
izgleda se svaka beba smiri uz monotone zvuke. Moju bebu smiri masina za ves, za sudove, usisivac i preko dana obicno zaspe uz jedno od gore navedenog. Inace navece mi zaspe uz pesmice i pricice mene i mog muza (snimljeno) hihi i sama zaspe bez nas:)

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Uspavljivanje fenom
13.1.2012 12:29:44   
ishler
Mi smo sinoc kada je izbijao prvi zubic koristili fen i usisivac za uspavljivanje,jer je drugo nije moglo smiritiuser posted image

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Uspavljivanje fenom
21.1.2012 15:55:51   
Blagoslovena
E moja glavna rijec u posljednji 2,5 mjeseca je ZIVIO FEN!

Drugarice su dodavale i usisivac, a ja govorila kada prodje 40 dana i njega cu slavitiuser posted image
Moji blizanci obozavaju te zvukove i kao drogirani spavaju uz njih, kada bi ih iskljucila, oni bi se budili, ako nisu dobro ucvrstili san...
jednostavno obozavaju te zvukove tzv. bijele buke....
Nasli smo i frekvenciju na tv, pa to je kada su u dnevnoj sobi....posto sam sama sa njima danju, hvala kucanskim aparatima, jer uz njih spavaju...smjesno je samo sto sve mame kada crkne fen, narezu cd....tako smo i mm i ja...narezali cd sa zvukom fena na sat vremena i mi znamo spavati uz to....

Sve u svemu, istina je da bebe te zvukove obozavaju i da se smire uz njih....bar u mom iskustvuuser posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Uspavljivanje fenom
18.2.2012 11:16:39   
PoisonEve
Ja uzela da usisam dok je u kolicima mirna. I ostavim upaljen da napisem nesto na RR, a smizla zapalauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Uspavljivanje fenom
6.9.2017 23:43:56   
mama Jo
Mi smo do god.dana aigurno koristili fen... na yutube smo nasli neki snimak video od 8h samo zvuk fena 😂 to nam je spasiko zivote 😁

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Uspavljivanje fenom
6.9.2017 23:51:58   
Sarav
Kod mojih to nije palilo, probala sam da puštam belu buku sa YT i dete samo još više ishisteriše, pa sam batalila.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Uspavljivanje fenom
7.9.2017 8:05:10   
krin 40
Još malo pa će izmisliti i stoj na šakama pored krevetca

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Uspavljivanje fenom
30.9.2017 10:24:01   
MamaNecaVo
Moj bebac i dan danas spava sa zvukom fena.
Navikao se i umiruje ga (12meseci ima inace).Naravno,pustim 5minuta i gasim.
Na yt ima snimak,samo ga skinete i prespavate celu noc cak i kada su grcici tu,naravno uz kombinaciju sa Torminalisom.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Uspavljivanje fenom
30.9.2017 11:14:50   
degu
Mi vec 9 meseci koristimo fen, radi kukavac nekad po celu noc kad je bas haos, a ti zvuci sa youtube mi nisu bili bas kao original. Dajte mi linkove sko ima neki bas dobar user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Uspavljivanje fenom
30.9.2017 11:18:18   
MamaNecaVo
https://www.youtube.com/watch?v=LveCbhC12h4
skines u telefon i mirna si. user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Uspavljivanje fenom
30.9.2017 11:21:51   
degu
E hvala user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Uspavljivanje fenom
30.9.2017 11:26:31   
MamaNecaVo
Nema na cemu :)
Bitno da oni nama lepo spavaju i slatke snove sanjaju.user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Uspavljivanje fenom
30.9.2017 12:01:10   
choopa choops
Ja sam isto ovo radila ponekad, čak sam sa I i skinula na telefon te zvukove, ali otkad sam pročitala da ta bijela buka nije dobra za mentalno zdravlje djeteta, odmah sam prestala. Šta znam...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Uspavljivanje fenom
30.9.2017 22:38:36   
MamaNecaVo
Bilo je prica o tome,ali nije istina. :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here