|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.5.2011 17:41:19   
Verus
Jel pise da se beba drzi samo odredjno vreme?  Ja uvek kontam da su savijeni i u stomaku, nisam sigurna kako im smetaju ljuljaske?

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.5.2011 17:46:26   
marijap
I ja imam ljuljasku ,pa me zanima zasto moze samo odredjeno vreme???user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.5.2011 18:52:31   
MarijaBg
Nemam pojma, ne pise, ja kontam da ne sme dugo, upadne joj dupe u onu rupu - oblika je kao autosediste.
Ja sam ubacila presavijenu pelenu da malo poravnam, ali opet , mislim da ne valja duuze od sat da bude unutra user posted image Kad napuni 3 meseca, mislim da ce moci dosta duze, pa ako zaspi - ne vadim je user posted image

(odgovor članu marijap)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.5.2011 23:05:15   
Malecka074
Marija, ljuljaska je preeeedivna! A bebica jos lepsa!user posted image user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
13.6.2011 19:58:50   
mmms



Mi smo ovu dobili pre nedelju dana od moje sestre i odlicna je,bebac uziva u njoj!!!

KLIK

user posted image

[/quote]

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
1.7.2011 1:43:19   
bubilend
jedno pitanje...razmisljam o kupovini lezaljke pa me zanima ima li koja da moze i preko navrsenih detetovih 9 kg ili su sve u tom rangu user posted image

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.8.2011 17:10:37   
Ana RR
Nadam se da ćemo ovih dana uspeti da odemo da kupimo ljuljaškicu, videla sam jednu koja mi se baš dopada. A lepo me pitao dever šta da mu donese iz Kanade i ja se nisam ovoga setila, tamo je cena 45$ a ovde 70evra.

Evo je KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubilend)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.8.2011 17:16:36   
Verus
Anci, ima da je obozava videcesuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.8.2011 21:07:49   
PoisonEve
Super Ana! Ja ono sto sam gledala preko neta...bas je skupo i do 20.000user posted image A i ja se primila kad sam procitala da ima vibracije, prikljucak za mp3user posted image ma gluposti, mislim da je sve to nepotrebno! Al vidis ova tvoja je super. Gde ovde ima da se nadje takva?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.8.2011 21:36:05   
MarijaBg
Ana, mi imamo takvu slicnu, pogledaj predhodnu stranu user posted image
Super je user posted image Nasa je ljuljaska, a ta na tvojoj slici lezaljka koja vibrira.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.9.2011 13:31:34   
dejana007
mi imamo najobicniju chiccovu , ali nece on dugo u njoj, unervozi se. a kupila mu bertoni dodatak igracku za kolica, njanjalicu, krevetac, autosediste.. i igra se, ali ne duze od 10 15 min...

< Poruku je uredio dejana007 -- 5.9.2011 13:36:25 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.9.2011 13:47:13   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: IVA 11

user posted image



Naša je ovakva samo boje peska. Oba deteta je obożavaju. Veoma korisna spravica. Barem se nama tako pokazala. Piše na njoj da je za klince do 15kg.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.9.2011 13:49:25   
dejana007
ovo je prelepo. mada mi se ucinilo skupo, jer kad gledala te ljuljaske pisalo je do 9kg uglavnom ( moj sin sa 4 meseca imao 8kg) user posted image ako je do 15kg to je vec isplatljivo.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.9.2011 13:51:36   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: mmms


user posted image



Imamo je i mi i suuuuuuuuuuuuuuper je stvar, spas!
Moze malo rukama da se ljuljuska...koritila je do nekih 6 mes dok nije pohcela da sedi e onda je pocela da bezi iz nje user posted image
i da obicna je i moze da se koristi od prvog dana bebinog zivota user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.9.2011 13:57:33 >

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.9.2011 13:56:20   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: dejana007

ovo je prelepo. mada mi se ucinilo skupo, jer kad gledala te ljuljaske pisalo je do 9kg uglavnom ( moj sin sa 4 meseca imao 8kg) user posted image ako je do 15kg to je vec isplatljivo.

Ova je do 15kg. Proveravala sam pre mesec dana kada sam se drugi put porodila jer sam znala da ce stariji odmah da sedne da se ljulja u staroj ljubavi. On ima 2,5god i 14kg, a sa 6 meseci je imao neverovstnih 10kg. Srecom, to nije išlo u pravcu u kome sam se plašila da će ići. Čim je sisanje stavljeno u drugi plan, teżina je postala normalna.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.9.2011 14:01:12   
dejana007
eee pa to se onda definitivno isplati user posted image jos i ako uzivaju, prava stvar!

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Ljuljaška
22.11.2011 2:25:36   
sica9082
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


user posted image
Mi smo kupili ovakvu. Ima 6 brzina ljuljanja, 2 vibracije, muziku, zvuke iz prirode, tajmer. Super je. Isidora voli da se ljuljka ali ne baš dugo. Ima vremena... navikava se.



sa li sluchajno prodajesh sad tu ljuljashku???ja bih sinu kupila ochuvanu ljulju,pa evo mail

veliki pozdrav svima! user posted image
Obrisan mail

< Poruku je uredio Lu RR -- 22.11.2011 7:33:13 >

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
22.11.2011 2:35:10   
sica9082
KUPUJEM HRANILICU -LJULJASHKU "PegPerego Dondolino Prima Pappa"(MOZE I BILO KOJA DRUGA MARKA,ALI DA SLUZI U ISTU SVRHU) ILI ELEKTRICHNU LJULJASHKU "GRACO","FISHER PRICE" ,ILI BILO KOJE DRUGE MAKE SA VISHE POLOZAJA,TACNOM,MUZIKOM,ITD....BILO BI IDEALNO DA SA LJULJE MOZE DA SE SKIDA I SEDISHTE I DA SE KORISTI KAO DANDOLINA.KUPUJEM NOVO ILI POLOVNO U DOBROM STANJU!SHALJITE SLIKE I CENU NA MAIL!VELIKI POZDRAV SVIMA I HVALA UNAPRED!

Zabranjeno je postavljanje telefona, mailova i bilo kakvih kontakata, kao i pisanje velim slovima, za kontakte se obratite na pp!

< Poruku je uredio Lu RR -- 22.11.2011 7:32:12 >

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
2.12.2011 15:35:52   
mamicak
Lezaljka je super stvar:) Sta god da radim u stanu , stavim je unutra i nosim sa sobom:) Inace ovde u Nemackoj sam je platila samo 30 eura...... bas ne razumem zasto su u Srbiji tako skupe:(
Imam i ljuljasku od fisher price, mada nju jos uvek ne koristim duze od pola sata dnevno. Rekla mi babica da to ne radim zbog bebinih kukova i kicme.

Bebica uziva uz sumske zvuke od ljuljaske i ovo je uvek umiri:)

< Poruku je uredio mamicak -- 2.12.2011 15:38:16 >


_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu sica9082)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
2.12.2011 23:54:44   
dejana007
po meni hranilica je mnogo korisnija stvar od njanjalice. ja kupla chiccovu i superiska mu je! bas je maximalno koristi!

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
3.12.2011 0:41:38   
mamicak
i meni je hranilica mnogo korisnija.............Mogu raditi sve po kuci normalno:) a bebac je uvek uz mene :) uvek brbljamo dok ja nesto radim :)
Ja mirna sto mi je tu na dohvat oka:) ona mirna sto cuje non stop moj glasic i vidi me kako sevam levo desno ahhah:)

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
3.12.2011 11:56:37   
Bebilina
Sve smo koristili- i ljuljasku i stolicu i hranilicu i svime smo zadovoljni. Ljuljaska nam se spusta u lezeci polozaj i moze jako rano da se koristi. Stolica ima vibracije i do 5 meseci je svakodnevno bila u upotrebi. Tad je mala pocela da puzi i nije bilo sigurno staviti je jer je bila dovoljno jaka da je prevrne. Sad razmisljam da li da uzmem novu stolicu...

Vidjala sam u radnjama ovu Fisher Price koja se moze koristiti i za starije dete:
http://www.fisher-price.com/uk/babygear/product.asp?id=37930&sku=H5985&c=bgb

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
20.1.2012 14:33:37   
Azra_
Anci, jeste li kupili onu ljuljasku KidsII InGenuty?

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
22.1.2012 22:39:36   
mama kukunka
mi danas dobili OVO
fancy je skroz..samo mi se cini da mi je dete mngogo blizu podu
A ne bih rekla da nam je neophodna , jer imam od starije mothercare-vu ( slicnu, mrzi me da trazim stu na sajtu)koja samo vibrira..ali  bi bila sasvim zadovoljavajuca...
L je jos mala, nije nesto odusevljena..verovatno ce joj kasnije biti zanimljivije

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.1.2012 8:50:06   
Lu
Ja razmišljam da kupim za kumče jednu lezaljku sa ovim visećim igračkicama, meni je to bilo super sa mojim bebaćem, recimo dok nije mogao sjediti u hraniliciuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here