|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.1.2012 13:38:18   
maslackic
Mi dobili ovu user posted image
od mm ovih sa posla, jedva cekam da dodje i donese je davidimo oce li se kozici svideti

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
23.1.2012 13:41:52   
lesica
Svidece joj se,zasto da ne user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
29.1.2012 13:32:35   
Kristinche
Kupila bi ljuljasku i dubak za bebu,ako neko prodaje neka se javi na *** user posted image

 
Obrisan br. telefona, javite se na pp

< Poruku je uredio Lu RR -- 29.1.2012 19:14:41 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
29.1.2012 19:15:43   
Lu
Maslačkić super jeuser posted image
Ja bi takvu za svoju kumicuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Kristinche)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
30.1.2012 9:38:44   
Lilla
Mi imamo ovu i za sada nam je super. Malo je duboka pa mu prije nego ga spustim u ljulju stavim jastuk.

user posted image


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
27.2.2012 13:26:02   
emilica
Sa koliko ste pocele da stavljate bebe u ove lezaljke? Ja imam neku kiko najobicniju, pise da je od rodjenja, ali nesto nisam sigurna da li smem da je stavim u nju. Pozdrav!

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
27.2.2012 14:15:43   
maslackic

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Maslačkić super jeuser posted image
Ja bi takvu za svoju kumicuuser posted image


ima takva i ROZA ali nije je bilo kada su nama kupovani, posto je nova kolekcija...

na ruckama visi kraba koji svira i svetli, i moze da radi non stop ili samo kada ga udaris..i pipci mu pucketaju...ja sam odusevljena

Emilice mi smo je stavili sa punih tri nedelje jer nam je tada stigla user posted image user posted image a da je stigla ljulja i ranije oddmah bi je stavili u nju..ima oblik predvidjen za bebe, tako da slobodno moze u nju od rodjenja...

ja nestavljam nista ispod bebine guzze u ljulji...ona izdrzi u njoj najvise sat vremena..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
27.2.2012 18:26:31   
mama kukunka
mi dobili ovo
user posted image

jeste fancy, al mu ja nesto svrhu ne vidim..
-dete nije odusevljeno
-nekako mi deluje uvek iskrivljeno, lepse se namesti u onoj obicnoj bez ljuljanja
-samo je do 9 kg,
-mnogo mi je nisko dete..nekako mi je glupo da mi bude ispod kolena..
a kosta 15 000..mloogoo

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
27.2.2012 23:20:27   
vonavoj
mama kukunka,hoces da se menjamouser posted image user posted image ..ja imam obicnu!user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
28.2.2012 12:03:52   
emilica
Hvala, maslackic. To je ova ljulja: http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?cPath=44&products_id=3179&osCsid=ncpn2ak2t3qd5576s2de5tned6 Cisto da jos jednom proverim. Moja beba je mala, izasla je iz porodilista sa 3100. Mislim da je napredovala za ovih 7-8 dana koliko smo kod kuce. Ne znam da li to ima veze sa velicinom bebe.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
28.2.2012 12:07:11   
slavica.
Vonavoj,preduhitrila si me! A i moram reci da je tvoja ponuda bolja,jer ja nemam nikakvu,tako da ja ne bih mogla ni da se menjam,nego samo da je fino zamolim da posto joj ne odgovara,prosledi nama user posted image
mama kukunka user posted image

< Poruku je uredio slavica. -- 28.2.2012 12:08:04 >

(odgovor članu emilica)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 12:26:32   
Azra_
Mame, kakva su iskustva sa ovim spravama. Kupila bih lezaljku, sa vibracijom, bez opcije ljuljanja, pa me zanima da li vredi davati pare na to. Maslackic, kako se kozici dopada? Nesto slicno tvojoj bih kupila? Jel vibracija jaka?

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 13:03:42   
Lilla
Azra, ja nemam tu sa vibracijom ali smo kupili ljulju (ima iznad slika). Dok je bio mali (nekih par nedelja) spavao je u njoj, i bas nam je koristila jer smo inace imali muke sa spavanjem, nije bilo sanse da zaspi bez da ga nosamo i ljuljamo. Ljulja nas je spasavala makar preko dana. E onda smo mu kupili gimnastiku Tiny Love kad je imao 2, 5 mjeseca i on se odusevio njom pa je ljulja pala u drugi plan jedno vrijeme. Sad je opet ljulja glavna, koristim je i kad ga hranim, a zna i da dremne u njoj dok ja nesto radim po kuci. Meni je super korisna user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 13:09:00   
Sanchy
jesu li sve ove koje ste stavile slicice ovde ,na baterije,da li imaju vise brzina i koje su ceneuser posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 13:12:50   
Anck Su Nmaun
Mi imamo onu lezaljku bez baterija , bila je oko 5 000, sami je ljuljamo user posted image

I to nam je bio spaaas, za obe bebe!!! A moze u nju od prvog dana user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 13:22:11   
Sanchy
Znam da je spas ali ja bi neku na baterije e sad posto cemo krevetac dobiti razmisljala sam da kupim kolevku za prva tri meseca ,nije skupa u aksi sam gledala,sa dusekom 7000...pa posle treceg meseca kupim tu ljulju i prebacim ga u krevetac...nesto mi se cini da je malo neudobna ljulja da spava u njoj od prvog dana...moj brat je skoro dobio devojcicu i tek sad od treceg meseca je stavlja u ljulju i ona je odusevljena...isto ima na bateriji i sa vise brzina ali on zivi u Budvi pa je i ljulja dole kupljena ne znaci mi nista ni cena ni model...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 13:28:18   
Ivence
http://www.oglasibalkan.com/adpics/4da6003813ed0eba87a046ce2.jpg
ja imam ovu, dobila od gazdarice, samo moja ima neke leptirice, bas je za devojcicu.... i moja hoce da lezi da je ljuljam, zamenila moje ruke, ca i dremne u njoj... super je user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 13:34:49   
maslackic
IZVORNA PORUKA: Azra_

Mame, kakva su iskustva sa ovim spravama. Kupila bih lezaljku, sa vibracijom, bez opcije ljuljanja, pa me zanima da li vredi davati pare na to. Maslackic, kako se kozici dopada? Nesto slicno tvojoj bih kupila? Jel vibracija jaka?

nije jaka vibracija...kozica je obozava pogotovo ovog kranu sto visi sa strane i svira...sa njim puno prica i udara ga jer ima senzore pa pocne da svira kada ga pipne...ona je oko 6000.00 ove drskice sa strane su da se kace igracke nije da nosas bebu u tome...
inace je jako lagana pa moze lako da se pemesti...

sad citam sta je Lilla pisala, i moja zna da se uspava u njoj,i sada nam dobro dodje da je drzimo malko uzdignutu...dete mi jeinace mirno ali mi je ljulja idealna protiv sveki...user posted image

< Poruku je uredio maslackic -- 16.3.2012 13:36:51 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 13:58:42   
magnetic
Ovo je nasa.Sa D sam je maximalno iskoristila.Tusiranje,spremanje,kuvanje.....sve sam obavljala dok je ona u ovom lezala.Cak sam je dugo i hranila u njoj.Ali V ne smem stavljati u nju,jer je tada starijoj sestri na dohvat ruke,a to bas nije dobro jer je seka nezna k'o drvosecauser posted image
user posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 14:28:17   
Lilla
Jeste na baterije, one debele i idu 4 komada. Traju poprilicno dugo. Ima 8 brzina, 5 razlicitih melodija i raznobojne lampice koje svjetlucaju naizmjenicno. Sve to moze da se ugasi ili upali. U pravu si, jeste neudobna za manje bebe ali ja sam to rjesila tako sto sam mu stavila jastucic ispod i onda je on lezao na jastuku, posto je bio mali nije bilo opasnosti da ce ispasti. Sada nema potrebe za jastukom, sjedi u njoj vezan, da kojim slucajom ne iskoci, sta ja znam user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 15:37:39   
mama kukunka
moja i dalje nece vise od 5-10 min u ljulju, tako da mozemo da se menjamo za neku slicnu spravu :)
zaista pokussavam svaki dan bar 2-3 puta da je stavim, ali je posle 5 min kuku lele
sad je jos pocela da gleda i one visece igracke, pa doguramo do 10 min, kolko da odem do wca kad sam sama sa njom
Zaspala je za ova 2.5 meseca 2 x po 10 min ( i to kad je bas bila mala)

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.3.2012 19:26:22   
Azra_
Uh...ne znam sta da radim. Da li da kupujem... Ja bih samo jedno da izbegnem, a to je bacanje tih stvari u kontejner, jer vise nemam gde da stavljam sva ta cuda. Dva krevetca, nosiljka, bebi gimnastika, dvoja kolica...mnooogo...ali kad bi znala da ce sluziti necemu, pa ajde...

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
17.3.2012 9:02:04   
Sesilija 83
Ja resila da kupim neku ali nemogu da se odlucim .... jos sam u fazi razgledanja ali sledece nedelje saljem muza da kupi sam pa sta izabere to je.... moji svi imaju lepa iskustva sa njom pa se nadam da ce i mnama da bude od koristi.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
17.3.2012 10:00:33   
Azra_
Sesilija, kupujes samo lezaljku, klasicnu, ili da ima i ljuljanje, ono na baterije?

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
17.3.2012 11:21:24   
Sesilija 83
Pa ja mislim da je bolje na baterije ali ako ima da moze i da se njise bez baterije
Neznam jos uvek razgledam i nemogu da odlucim... a vidim i ovde su misljenja podeljenauser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here