|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:01:11   
anci kv
a riblja pasteta,sme?

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:02:14   
cockic
ja sam pekiju crven koncic stavljala,dok ga nije otkinuo i zamalo pojeo.i od tad vise ne.moja deca obicno urade,sto retko koje uradi.ja nisam cula da je neko dete skinulo taj koncic,tj.beba imao je oko 8 meseci.
leni nisam ni stavljala.ni dana danas nema nikakav koncic.

imali su beli lukac ispod duseka neko vreme,jer je sveki stavilauser posted image

cindarella mozda je moje noge neko meni preskocio.jer cera je pomesana,ni na koga konkretno ne lici,ili je meni vise njih preskakalo noge user posted image

za sina mi onda niko nije preskakao noge,jer lici na mene user posted image

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:03:41   
Cindarella
Pritika,sad cujem prvi put za brasno.user posted image
Moja skolska je 6 nedelja kupala bebu sa svinjskom mascu umesto kupke.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:05:09   
cockic
zasto svinjska mast?

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:05:22   
Olga75
eeee , za metlu
znaci metla treba da stoji kod ulaznih vrata , drska dole
zasto???
e sad cu da vam kazem , zato sto vestice moraju da broje ( valjda su opsesivno - kompulzivne ) i onda one kad dodju , krenu da broje i tu dodje i jutro , ko ce sve to prebrojati da se ne zabroji i onda nemaju kada da tamo vesticare pa broje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:05:23   
World

IZVORNA PORUKA: cockic


cindarella mozda je moje noge neko meni preskocio.jer cera je pomesana,ni na koga konkretno ne lici,ili je meni vise njih preskakalo noge user posted image




nemoj ti sad da se vadis na preskakanje user posted image user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:08:32   
Cindarella

IZVORNA PORUKA: World


IZVORNA PORUKA: cockic


cindarella mozda je moje noge neko meni preskocio.jer cera je pomesana,ni na koga konkretno ne lici,ili je meni vise njih preskakalo noge user posted image




nemoj ti sad da se vadis na preskakanje user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Koliko se secam,da bebi bude cista koza.Ali ne cista svinjska,nego oprana kroz 6 voda. Mene su to terali da stavljam M u nosic kada mu se zapusi.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:09:09   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Olga RR

eeee , za metlu
znaci metla treba da stoji kod ulaznih vrata , drska dole
zasto???
e sad cu da vam kazem , zato sto vestice moraju da broje ( valjda su opsesivno - kompulzivne ) i onda one kad dodju , krenu da broje i tu dodje i jutro , ko ce sve to prebrojati da se ne zabroji i onda nemaju kada da tamo vesticare pa broje user posted image


user posted image user posted image opsesivno kompulzivne
E,a najvise volim cuti to -zasto ! Mamu i baku kada sam pitala zasto to nesto,uvek je -pa ,eto ne valja! Jee,metle sve oko kuce,pa naopako user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:09:50   
anci kv
ja sam isto cula to za kupanje sa prepranom mascu,tako nekako.ne znam kako bi to izvela

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:10:56   
Dada81
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Pritika,sad cujem prvi put za brasno.user posted image
Moja skolska je 6 nedelja kupala bebu sa svinjskom mascu umesto kupke.


volim mast ,ok ,ali kako je ispere ,ako je moguce isprati ili to i nije ciljuser posted image

< Poruku je uredio Dada81 -- 18.3.2013 12:11:20 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:11:20   
lesica
A za propranu mast-ima logike donekle,šta mislite kako su pravili kreme nekad?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:12:05   
cockic
ja se najede ribe u obe trudnoce user posted image

a ja za tu ribu znam da dete nece zati da kaze R,ako mama jede ribuuser posted image doduse moj sin jos i ne zna.mada tek ce tri godine ima vremena.

a moja sveki mi je rekla kad sam se sa sinom poradjala.kaze da bi imala mleka ne smem nikog iz porodilista da pozdravljamuser posted image ja mislim da to nepozdravljanje traje tih 40 dana.ali za porodiliste je bitno nepozdravljati da bi krenulo mleko.ja pozdravljala,pa dojila sina 14meseci.a i ceru sam dojila doduse manje,ali jesam.

a skoro mi rece,kaze mleko stane ako si nekog hteo da vidis a taj nedodjeuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:13:49   
Olga75
a mast , pa da se dete lepo klize sad ce baba Olga da vam izduma objasnjenje
sta god je masno isklizne , moz biti da ako bebu doooobro namastis ( neca da se peruta , to je sekundarno ) aliii primarno je da ce se isklize iz svakog problema user posted image
i sad :
skidam uroci , bajanje , pomazem u problemi , lecim od sve i svaceg pozovte user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 18.3.2013 12:14:24 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:16:45   
Pretty78
pojma nemam kakve veze brasno ima.....
uglavnom, ona je suketala te gluposti a ja sam kulturoloski ignorisala.....i nju i obicaje...user posted image
a daaaaaaaaa....kako sam zaboravila, kad god je imala prilike oblacila je deci nesto naopacke, potkosulju, hulahopkice, benkice, svedske, carapice....kako sam pizdelaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:22:47   
Cindarella
Ok,sad mi vec ima logike za mast.
Kada je moja baba dosla prvi put da vidi M,na polasku je otkinula tipicu sa garderobe,spustila je na pod,i pocesala gospodju preko pantalona.Ako ga je urekla,da skine urok.100 ljudi,100 cudi. Nemam pojma,mozda mi neko i zameri ako mu ne pljunem bebu po izlasku iz kuce.user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:25:18   
anci kv
mozda mast da bebu ne bi napadali komarci

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:35:36   
Pretty78
aaaaaa setih se ako neko dodje da vidi bebu a ima mecu obaveznoooooooo da tri puta kaze : sto na meni to na tvojoj mami user posted image user posted image  ljaaaaaaaaaak ja imam problem sa vizalizacijom i odmah zamisljam kako to njeno stoji na meni user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:40:19   
Sanja90
Moja baba ume da baje i puna je tih prica valja se,ne valja seuser posted image user posted image user posted image Inace ona je sva ko gospodja,lepo se oblaci ima stas itd. to je mamina mama Dosla bila pre neki dan kod nas i pita "aj da ti baba prebaje",ja onako "neka baba ne treba" baba: "A samo malo i odma ce da prodje" ija se iznerviram i kazem : "Ama zeno ne davi" A da cujete sta sve izgovara u tim bajalicama je da se zgrozis,ona nas,njene unuke, kao htela da uci da i mi to radimouser posted image user posted image user posted image strasno...

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:42:29   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: Pretty78

aaaaaa setih se ako neko dodje da vidi bebu a ima mecu obaveznoooooooo da tri puta kaze : sto na meni to na tvojoj mami user posted image user posted image  ljaaaaaaaaaak ja imam problem sa vizalizacijom i odmah zamisljam kako to njeno stoji na meni user posted image user posted image

Ma,to je da i mama dobije,a ne zaglavi jos jedno :)


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:48:55   
Olga75
a ako zenska persona ima menstruaciju i drzi bebu , beba ce garant da se ospe user posted image
kako da neee , beba tako reaguje na kojekakve hormonalne podrazaje , cudo jedno
daj babe ajte vi na svoj posO , idite u pozoriste , citajte novine , gajite pilice , sta god volite i zelite

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:49:32   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Pretty78

aaaaaa setih se ako neko dodje da vidi bebu a ima mecu obaveznoooooooo da tri puta kaze : sto na meni to na tvojoj mami user posted image user posted image  ljaaaaaaaaaak ja imam problem sa vizalizacijom i odmah zamisljam kako to njeno stoji na meni user posted image user posted image


Pretty kod nas ako neko dodje da vidi bebu a ima da je povuce za nosic i mora obavezno mami da kaze da je dobila,kad sam pitala sto,odgovor je bio da joj se ne pojavljuju crvene fleke po telu. To se isto javlja mojoj sestri od tetke,samo odjednom pocnu da izlaze neke crvene fleke a nije alergija,kazu da je neko bio ko je imao a nije rekao. E sad pitanje je koliko je to tacno,mada kad je bila kod doktora rekli su da nije alergija i da ne znaju od cega je. Ona ima sad 22god.i jos uvek joj ponekad izadjau.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 12:51:18   
Sanja90
Ja ne verujem ni u jednu od babskih prica samo pricam iskustva i sta su meni govorili.user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 13:16:26   
Trcosava
liii, set_ih se jedne od bišve mi svekrive.
Kažu da kad trudnicu nečim uplašiš dete će imati beleg u tom obliku (od čega se uplašila trudnica) i na mestu gde se prvo mama uhvati kad se uplaši.

Moje dete ima 3 belega - iznad guze tačkica, na potiljku tonu tačkica i na ruci leptirića.
Ne sećam se da sam se nešto prepadala, a i da jesam sumnjam da bi se za ta mesta uhvatila aahahahah
Zamišljam sebe u kupatilu i uleće leptirica i ja se hvatam za zglob na ruci?user posted image

A tek ovo za iznad guze ahahahahahahahahahah

< Poruku je uredio Trcosava -- 18.3.2013 13:17:07 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 13:26:39   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a ako zenska persona ima menstruaciju i drzi bebu , beba ce garant da se ospe user posted image
kako da neee , beba tako reaguje na kojekakve hormonalne podrazaje , cudo jedno
daj babe ajte vi na svoj posO , idite u pozoriste , citajte novine , gajite pilice , sta god volite i zelite

user posted image user posted image
to znaci da babice neidu na posao kad dobiju user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Da li verujete u bapske priče?
18.3.2013 13:33:03   
Sanja90
Ja kad se uplasim uhvatim se i povucem se za uvouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here