|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zarada preko interneta????
19.1.2011 0:25:58   
Crvenkapa85
odustalauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zarada preko interneta????
19.1.2011 0:32:08   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

odustalauser posted image


što?

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zarada preko interneta????
9.7.2013 13:45:38   
fbranislav
Poruka je obrisana zbog nedozvoljenog sadržaja!

< Poruku je uredio lesica RR -- 9.7.2013 18:37:47 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zarada preko interneta????
12.5.2014 21:48:36   
Crvenkapa85
Settih se da sam nekada ovde pisala o online zaradi,dugo sam bila skepticna,sada vise ne...uspelo mi je...i nije u pitanju kliktanje na lajkove,reklame i ostalo,jeste internet marketing,ali svidja mi se,sto je najbitnije.A sada sam se i uverila u to,jer je danas bila uplata za prosli mesec...meni za jednog pocetnika sasvim dovoljno :)
Veliki pozdrav,eto ja se uverih da ima online poslova a da nisu prevare,u pitanju je americka firma koja posluje od 1998god.Koga zanima tu sam.Veliki pozdrav :)

(odgovor članu fbranislav)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zarada preko interneta????
14.5.2016 16:13:18   
BubaBubica
Ima li neko iskustva sa stock sajtovima?

Htela sam da postavim slike na shutterstock ali traže pasoš, a ja ga nemam, tako da taj sajt odpada. Sad ću da probam na Istock, ako i tamo traže, onda mi preostaje samo dreamstime. Za umetničke fotografije ću probati na Etsy i na FineArtAmerica sajtovima.
Kakva su vaša iskustva?

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zarada preko interneta????
14.5.2016 16:48:06   
bojana92

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Ima li neko iskustva sa stock sajtovima?

Htela sam da postavim slike na shutterstock ali traže pasoš, a ja ga nemam, tako da taj sajt odpada. Sad ću da probam na Istock, ako i tamo traže, onda mi preostaje samo dreamstime. Za umetničke fotografije ću probati na Etsy i na FineArtAmerica sajtovima.
Kakva su vaša iskustva?

Kakvi su to stock sajtovi?
Jesi li se registrovala na BeeShaper?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zarada preko interneta????
14.5.2016 17:26:56   
BubaBubica
Pa uglavnom stock sajtovi se bave prodajom fotografija. Nisam čula za taj sajt, sad ću da pogledam o čemu se radi.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zarada preko interneta????
15.5.2016 8:51:01   
nikiteki
Ja sam htela da probam, ali sve mislim da necu uspeti da odradim to.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zarada preko interneta????
17.5.2016 23:20:52   
bojana92
Ima i neki sajt sto ubacujes svoje fotografije i tako zaradjujes.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zarada preko interneta????
17.5.2016 23:35:20   
dddaca
Probaj da ubacis licnu kartu, mislim da nije neophodan pasos

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zarada preko interneta????
18.5.2016 6:32:58   
vocicana
Daj naziv sajta. Da se proba i to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zarada preko interneta????
18.5.2016 10:08:38   
Ana RR
Devojke, morate imate zaista kvalitetne fotografije da bi se to prodavalo. Ranije su ljudi zaradili dobre pare samo na fotkama hrane koja je izolovana na beloj površini, sada to slabo prolazi. Fotka mora imati smisla, mora biti komercijalna ali opet ne previše slična drugim fotkama, ne sme biti šuma na fotkama, jedna agencija će vam primiti fotke a druga će ih vratiti jer im ne odgovaraju, ono što prođe na shutter-u neće proći na Istock-u itd.
Ne želim da vas obeshrabrim, samo da vam kažem da tu treba puno truda i rada da bi zarada počela da kaplje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zarada preko interneta????
18.5.2016 18:10:54   
dddaca
Bas tako, slazem se sa Anom u potpunosti. Ali ipak sam za to da vredi probati. Ako vam dobro idu ilustracije, eto jos jedne sanse za zaradu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zarada preko interneta????
18.5.2016 18:21:15   
Ana RR
Ko ume da radi ilustracije to je sjajno, treba se malo informisati kakve ilustracije prolaze. Takođe, sada je popularan video a pritom donosi veću zaradu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zarada preko interneta????
18.5.2016 18:38:57   
Khaleesi
Sad citam i razmisljam, Bubo to su strani sajtovi po nazivu bih rekla... kako oni tebi ovde isplacuju?user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zarada preko interneta????
19.5.2016 0:59:03   
BubaBubica
Ana, vidiš nije loše ni ilustracije, ja znam crtati ovako po zidovima pa si mi baš zagolicala maštu pa sam odgledala par tutorijala da vidim odprilike kako to rade i probala i ja nešto, doduše ja nemam illustrator ali imam PS, i evo rezultata

user posted image

Mislim da imam šanse sa ovim, slikati znam samo još da odlučim šta. Ovo još nisam završila i ne znam kakav će biti kraj user posted image Znam da slike moraju biti jako jako dobre, ja sam uspela da prođem na sajtu Alamy, sve četri slike što sam poslala su prošle i primili me, sad mogu da kačim slike na prodaju. Probaćemo videćemo user posted image


Khaleesi ja sam otvorila devizni račun i čim uplatim nešto evrića na njega, povezaću ga na PayPal i preko njega će mi stizati uplate, ako ih bude bilo user posted image mada svejedno planiram da otvorim i prodavnicu na Etsy-ju da prodajem nakit što pravim pa će mi svejedno služiti. Ne znam da li je potrebno reći da mi glava puca od ovoga što pokušavam da shvatim kako sve funkcioniše da mi ne propadne talenat u ovoj pustoj zemlji?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zarada preko interneta????
19.5.2016 21:31:12   
dddaca
Bubice, hajde postavi link ka tom tutorijalu. Bas me interesuje da pogledam. Nemam ni ja ilustrator, nekako mi deluje komplikovan, ali definitivno mislim da ilustracije radjene u njemu bolje prolaze od photoshopa

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zarada preko interneta????
19.5.2016 22:27:32   
BubaBubica
https://www.youtube.com/watch?v=vmvZbjT_tx4

Evo pogledaj i onda sa strane ima još tutorijala. Znači stavlja se original slika ispod pa se iznad iscrtava alatkama sa PS. I meni je po ovim tutorijalima Illustrator baš komplikovan.

Ne znam da li je ovome mesto u ovoj temi, mada i ovo je neki vid zarade preko neta ali po principu nema leba bez motike.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zarada preko interneta????
19.5.2016 23:04:28   
BubaBubica
KLIK

Sad vidim da nisam dobro postavila link a nemam više opciju da izmenim.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Srna-ime za devojcicu
pisuljica



Prelepo! (22%)

ok je (20%)

previse cudno, zezace je :) (31%)

uopste mi se ne svidja (27%)


Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here