|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fen
18.12.2014 21:52:58   
choopa choops
I mene interesuju iskustva na ovu temu. Imam jedan bezvezni Braun kojem ne radi prekidač, pa ga palim-gasim iz kabla. Baš bih uzela neki novi...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Fen
25.12.2015 10:29:11   
wivern
8 godina koliko mm i ja zivimo zajedno se kanim da kupim normalan fen, svo vreme se feniram onim malim sto przi kosu.
Pre neki dan mi je mama donela moj stari fen i tek sad vidim koliko je lakse isfenirati se sa normalnim fenom a ne onim malim krsem.
Pri tome ja nemam neku sega megu, imam remington protect and shine ionic.

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Fen
25.12.2015 10:37:24   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja sam uzela onaj remington 2200 w, sto je sada na akciji od nas u idei, rodi i merkatoru sa 7300 na 3700,00 i ima taj jonizator...


I ja sam uzela taj, extra je! Iako je toliko jak i ima uski usmerivac sto je dobro za feniranje, ne feniram se ...jer ne znam user posted image
Ali mi osusi kosu za sec.
A posto mi i cerkice imaju dugu kosu, nista drugo mi ne bi bilo bolje. Cak za bazen mislila da uzmem neki manji ali ne bi je osusilo za 2 sata. Tako da sam prezadovoljna!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Fen
25.12.2015 10:39:36   
madre
od fena najvise i zavisi kvalitet frizureuser posted image mora biti jak i onaj nastavak na onom delu gde duva vazduh mora da biti baz uzak da direktno usmerava vazduh!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Fen
25.12.2015 10:43:28   
Figaro88
Nama treba novi,nas je crko,sad koristim neki bezveze,a svaki put u radnji gledam i nikako da se odlucim i kupim,ne znam koji user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Fen
25.12.2015 10:44:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja sam uzela onaj remington 2200 w, sto je sada na akciji od nas u idei, rodi i merkatoru sa 7300 na 3700,00 i ima taj jonizator...


I ja sam uzela taj, extra je! Iako je toliko jak i ima uski usmerivac sto je dobro za feniranje, ne feniram se ...jer ne znam user posted image
Ali mi osusi kosu za sec.
A posto mi i cerkice imaju dugu kosu, nista drugo mi ne bi bilo bolje. Cak za bazen mislila da uzmem neki manji ali ne bi je osusilo za 2 sata. Tako da sam prezadovoljna!!

ni ja se ne feniram samo susim kosuuser posted image , a osusi je super da ne mora ni da se fen... i ja U susim kosu njime...

feniram se sa njim samo kada mi frizerka dodje kuci da me fenira...

uzela sam sva 3 aparata tada iz njihove kolekcije , i odlicni su!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Fen
25.12.2015 10:44:21   
wivern
Madre dzabe, meni frizura i dalje nije najbolja kad se sama isfeniram ali je ipak bolja nego sa onim spaljivacem kose.
Ja sam tantus pa tantus za feniranje. Ipak vise volim kratku kosu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Fen
25.12.2015 10:49:30   
Maraj
Ja se feniram godinama . Super se isfeniram. Da ne kazem da najbolje samu sebe isfeniram. Frizeri mi slepe kosu a kada se sama feniram imam i veci volumen

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Fen
25.12.2015 10:49:43   
Figaro88
Ovaj koji koristim ima nastavke za feniranje-cetku,ono za ispravljanje kose i okruglu cetku,i ja uspem sa tim bas lepo da se isfeniram.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Fen
25.12.2015 11:27:58   
Anck Su Nmaun
Imam savrsen fen..al nemma cetku user posted image
Mada ja ni ne volim da se feniram , isusujem kosu, ali volim da je usmerim malo da tako kazem dok je susim.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Fen
25.12.2015 21:38:28   
nikiteki
Ja imam gruding odličan je

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Fen
25.12.2015 23:55:40   
Azra_
Ja imam neki profi, meni skroz nepoznata marka. Naručio mi je prijatelj koji drži frizerski salon. Jeste bio skup, ali vredi.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Fen
26.12.2015 7:43:39   
branki*
Ja nemam nikakav.imala,pa je crko ono kad sam boki pustala fen da zuji da spava uz njega!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Fen
26.12.2015 7:50:19   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja se feniram godinama . Super se isfeniram. Da ne kazem da najbolje samu sebe isfeniram. Frizeri mi slepe kosu a kada se sama feniram imam i veci volumen


Skoro isti slučaj kao kod mene. Kad god odem ovde da se ošišam, oni me i isfeniraju, a ono kao da si mi poliko kofu vode na glavu. Ja kad se feniram, mora da bude kosa na fore user posted image

Imamo ja mislim philipsov, neki sa jonima ili ijonima nešto od toga. Taj fen mi je super kad mi začepljen nos - čim krenem ćerki da sušim kosu (a taj đavo za jonove upaljen) meni se otpuši nos user posted image

Elem, onda mi negde negad palo uputstvo i kao ti joni su zaduženi za ravnu kosu, pa tako ja kad sebe feniram (što je sad jako jako retko) isključim to, jer mi treba da je uvijena, mislim četkom.

A Wiki, slžem se - kratka je zakon!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Fen
27.12.2015 0:56:29   
Azra_

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja nemam nikakav.imala,pa je crko ono kad sam boki pustala fen da zuji da spava uz njega!


Haha, što mi je ovo poznato.user posted image Samo mi smo bili kupili jedan bzvz mali, da ne uključujem ovaj, prejak je, upalićemo nešto, pa kao, neki manji, pa dok ne crkne. Najveća fora je što je koštao oko 500din i preživeo sva uspavljivanja i rad bez gašenja. :-) Šteta samo što je slab, pa i nije za moju kosu, sušila bih se pola sata.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Fen
6.7.2017 19:06:24   
nata11
Upravo uzela Fagorov. Da me sluzi koliko i prethodni i bice odlicno.

_____________________________





(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Fen
6.7.2017 19:11:12   
Duškić
Ja imam neki, ali pojma nemam koji. Braunov imam kod mojih kuci k'o zna koliko je star.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Fen
6.7.2017 21:56:33   
veselicaa
Nato cula sam da su bas dobri,javi utiske.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Fen
7.7.2017 10:32:15   
nata11
Veselice meni je ovo 3 fagorov fen. 1 sam ostavila mami kada se odselila, 2 sada ostavljam svekrvi posto se opet selim user posted image pa je ovaj novi za mene. Svi su jos uvek ispravni, rade. Jacina je 2 kw i super su za feniranje.

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Fen
7.7.2017 11:29:54   
veselicaa
Stvarno?E pa super,imam zenu tu u mestu prodaje njihovu robu,na rate je i bas je povoljno samo 500 dinara mesecno.Odavno ga gledam ali nikako da cujem da ga neko pohvali.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Fen
7.7.2017 12:01:39   
nata11
Da rata za ovaj najveci model je 585 dinara.

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Fen
7.7.2017 13:44:35   
veselicaa
Ako si uzimala jos neke njihove aparate,pisi iskustvo,mislim da ima i tema,da znam sta valja,jer se bas isplati da kupis ovako na rate.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Fen
7.7.2017 17:04:12   
nata11
Ih imam svasta njihovo ali da ne lutam sad po temama ( pegla za kosu (novijim modelom nisam zadovoljna, stariji je bolji), pegla za ves, pizza gril (odlicnnaaaa)) i svasta nesto.user posted image Pisi u inbox ako te nsto konkretno zanima.

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Fen
7.7.2017 17:38:24   
veselicaa
Hocu,hvala draga divna si :*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Fen
13.9.2017 16:09:33   
Tatjana.87
Dobar Fen zlata vredi! Imam Remington već par godina i super je pošto imam dugu kosu bitno mi je da to brzo obavim! Onaj uzani nastavak za feniranje je super stvar

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here