|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
26.2.2015 9:29:13   
Sanjica26 RR
Mi kao Von. Ostavili bi ih svakome ko zeli. Posto je samo dadilja u opticaju. Samo njoj ostavljamo decu i ne brinemo jer je zena od poverenja.
Bez brige budem kad odemo kod mojih. Mogu svima njima (mami, tati, sestri) da ostavim decu. Mm ih odlicno cuva. Vise je pazljiv od mene. Zbog toga mu skidam kapu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
26.2.2015 9:37:41   
vonavoj
Sanjice,mi smo u istos sosu,i deca su nam mnooogooo slicna!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
7.12.2015 20:47:21   
bojana92
Vise volim da ga ostavim svojim,nego suprugovim roditeljima,jer muzevi roditelji e paze hoce li se dete povrediti ili ne

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
7.12.2015 21:30:37   
wivern
Za poslednje tri nedelje ja ne znam kome sve nisam ostavila M na čuvanje.
Takva je situacija da mora da ulece ko, kako i kad stiže. Inače bih morala da dam otkaz i ne znam kako da preživim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
21.11.2016 15:49:15   
emicaa
U nedelju vjerovatno mi dolazi brat i pazice na djecu do janura dok sam ja na poslu.U januaru dolazi rodica od mm i super.Iskreno nije mi svejedno sto ih ostavljam same sa bratom,ne ulijeva mi povjerenje.Sveki ce ga ipak dolaziti obilaziti da provjeri jesu li djeca sita i zaadovoljna ali nemam koga drugog da ih cuva a nikako mi se ne daje otkaz.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
21.11.2016 16:09:33   
suzi kju
A ti emice moras na posao? Tamo nema produžetka kao kod nas? Kakvo je stanje sa vrticima?
Cuvace iz brat ne brini.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
21.11.2016 16:14:44   
emicaa
Suzi ovde porodiljsko traje tri mjeseca i ako hoces ostati duze kuci moras uzeti neplaceno.Ja dam trebala u oktobru poceti ali sam se dogovorila sa gazdaricom da ostanem jos kuci.O vrticu ne razmisljam uopste jer nebi moja plata bila dovoljna da platim za njih dvoje.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
21.11.2016 16:17:27   
suzi kju
Znam da je tamo porodiljsko tri meseca. I ovde je porodiljsko tri meseca ostalo je nega deteta.
Nisam znala da su vrtici toliko skupi. ..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
21.11.2016 16:22:49   
Mariya
AA, kakva glupost, zar se moja zemlja iz snova tako ružno ophodi prema majkama?? Posle 3 meseca porodiljskog da počneš da radišuser posted image
U Mađarskoj npr majka ne mora da radi 2 godine nakon porođaja. 1. godina im je čini mi se oko 80% plate, a 2. godina oko 50%.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
21.11.2016 17:08:21   
emicaa
Mariya da da,a ako je dijete bolesno imas 7 dana.No dobro,ne moze sve user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
16.12.2016 13:29:57   
Anck Su Nmaun
Devojke su vec velike, ali V samo mojoj mami. Mislim jedino kad su kod nje mene ne boli glava.
Mada se niko drugi ni ne nudi da ih cuva user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.12.2016 13:30:25 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
16.12.2016 13:44:49   
LauraAndrija
Mojoj mami, a i navikli su na nju, jer ih samo ona cuva. Sto kaze Anck niko se drugi ni ne nudi.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
16.12.2016 13:45:40   
Mala Elena
Svekijevci se nudilu dok je bila beba da je cuvaju, kad su videli kako je nemirna i ziva vise ne pominju user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
16.12.2016 14:14:03   
LauraAndrija
user posted image moja svekrva se nikad nije nudila i do sad je samo jednom sačuvala L na kratko, zato sto moja mama nije bila tu. Retko je vidjaju, jer nismo u istom selu, pa neće ni da ostanu sa njom, a i ne pita da ih cuva.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
16.12.2016 15:42:04   
emicaa
Svekru ne bih smjela a svekrvi bi ih ostavila i na mjesec dana bez problema.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
16.12.2016 21:15:19   
Khaleesi
Ja mojoj mami uvek smem da ih ostavim, i tati i on je jako odgovoran i pazljiv. Dok svekrvi ne bih smela, nikako...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
18.12.2016 17:10:13   
mila83
Najradije mami ili sestri , sa punim poverenjem...dok su svekijevci svi komplikovani i nedosledni...nazalost ,ni mama ni sestra nisu u istom gradu kao ja,kada se desi da decu neko mora pricuvati, to bude sveki,ali ne bude cesto i dugo..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
18.12.2016 17:26:11   
IvanaSK RR
Mami ostavljam decu bez razmišljanja. Tati tek kad je sin porastao, ne snalazi se oko male dece. Svekrva i svekar su u drugom gradu, sin ode kod njih na par dana, sad kad je veliki. Tamo ga stalno negde vode, pecanje, druženje sa bracom i sestrama, tako da je njemu lepo. Ali pre bih ostavila svekrvi, nego svekru. Svekrva postuje sve što joj kažem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
18.12.2016 17:57:27   
Anck Su Nmaun
Kad su kod svekrve ja grickam nokte kuci user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
18.12.2016 18:20:59   
Mala Elena
Svekrvi sam ih ostavljala na kratko dok recimo drugu sredjujem ili izadjem do radnje, frizera...a mami mojoj nisam ,ona retko dolazi.
Sestri sam jednom prilikom , ali nisu nigde bez mene bile na spavanju .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE?
19.12.2016 0:06:53   
Sanjalicaaa
Mi decu često ostavljamo kod mojih ma po 10dana, dve nedelje. Često, mislim, svaki put kad je moja mama na odmoru. G prvi put ostao sa godinu dana, a I sa osam meseci. Dve nedelje bez problema.
Ostavljam ih svekru kad nema druge, ali jako brinem, jer je bolestan pa da li će uspeti da se izbori.
Bez razmišljanja ih ostavim mami i najboljoj drugarici. Neki put i u mm sumnjam.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 19.12.2016 0:07:33 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kome smete da ostavite dete?
5.3.2017 22:20:21   
Dragce86
Samo muzu i rodjenoj majci i nikom vise, sada bar dok je jako mala bebica :) Kasnije cemo videti :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kome smete da ostavite dete?
6.3.2017 12:49:13   
vocicana
Nemam problem ni sa svekijevcima ni sa mojima. vise volim mami i svekrvi, muskarci su malo neozbiljni.user posted image salim se, svekar je vec u godinama, malo je nestabilan na nogama i zato kazem, inace ga D obozava isto kao mog tatu, ali moj tata je paranoican i ne volim stres za svoje dete. Sveki i mama kao sve men pitaju, ali ja sam opustena i nemam specijalnih prohteva kada je cuvanje u pitanju. Za jelo mu je sve uvek spremno, insistiram da se na vreme jede i da je cist i suv, ostalo kako hoce. Mali sada puzi, voli crtice, voli igrackice, nije komplikovan, tako da kako vole tako neka rade.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kome smete da ostavite dete?
6.3.2017 20:00:14   
mati
Samo mm, mami i svekiju.
Nikome drugom... Tako od rodjenja, do dana danasnjeg...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kome smete da ostavite dete?
6.3.2017 20:05:32   
Skockica
Mami, bratu, mm i nikome vise. Jednom sam morala Vasija ostaviti cerki od mm koja ima 22 ali to je bilo nesto kratko oko 2 sata, ali sam bila spremila i sta ce da jede, i sta da obuce, sta ako idu vani...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here