|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
9.12.2010 21:48:23   
New Mom
Mi sutra palimo na Zlatibor na 12 dana. Samo da negde odem.user posted image  A vraćamo se na paketiće.user posted image
Ne skijam, pa mi to neće faliti. Idemo da se bebili sanka prvi put u životu.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Zimovanje
9.12.2010 21:51:47   
sneza24
New Mom lepo se provedite.user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Zimovanje
9.12.2010 21:59:17   
Iwana87
user posted image lep provod i od nas

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Zimovanje
9.12.2010 21:59:49   
IVA 11
Uzivajte sa bebicom i lijepo se provedite! user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Zimovanje
9.12.2010 22:01:48   
New Mom
Hvala, žene! Jedva čekam!user posted image
Ima samo jedna začkoljica - nema neta 12 dana!user posted image  Ne znam kako će to moj organizam preživeti!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Zimovanje
9.12.2010 22:04:28   
IVA 11
Hehe, i meni je palo na pamet-kako bez RR! user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Zimovanje
9.12.2010 22:04:56   
snješka
IZVORNA PORUKA: Tash

Snješka, ako budemo dolazili, javiću ti. user posted image

marija, teško ćete šetati, ali ja bih nosila kolica, iz razloga što možete možda sesti u kafić uveče, u hotelu (ne znam u kakav smeštaj idete), da dete spava, dok vi uživate, što ćete teško bez kolica. Ja uvek, svuda nosim kolica, možda nisam merodavna. user posted image



Tasho, bez ikakvih obaveza, ti dolaziš da se odmoriš, ne bih ja da te smaram. I ako ne bi htjela ja bih te potpuno razumjela.
Vule, ma kakvi da propadne, moj brat je već bio na skijanju prije nekih deset_ak dana, a evo i danas je već napadao prilično veliki snijeg.
user posted image

< Poruku je uredio snješka -- 9.12.2010 22:12:54 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Zimovanje
9.12.2010 22:06:58   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: New Mom

Mi sutra palimo na Zlatibor na 12 dana. Samo da negde odem.user posted image  A vraćamo se na paketiće.user posted image
Ne skijam, pa mi to neće faliti. Idemo da se bebili sanka prvi put u životu.user posted image
Blago vama user posted image , ja jedva čekam mart kada ćemo i mi prvi put na Zlatibor user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Zimovanje
9.12.2010 22:10:24   
Pretty78
NM  blago vama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lepo se provedite...uzivajteeeeeeeeee

p.s. nisi mi rekla na temi podvezan jezik ko vam je secnuo u decijoj? mi idemo 26.01 na operaciju user posted image

nego......srecan puuuuuuuuuuuutttttttttuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Zimovanje
9.12.2010 22:14:34   
snješka
Super NM, baš ti zavidim. Ja nikad nisam bila na Zlatiboru i baš bih voljela nekad otići.
Srećan vam put i lijep provod vam želim. user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Zimovanje
13.12.2010 9:17:24   
Vučko.ba.
bili smo u subotu na jahorini, jbt za čas se promijeni vrijeme naoblači se pođe snijeg padati, od staza dok nisam ušla u hotel sam se zaledila

elem naruči moja ćerka naku šniclu i krompiriće, kao imaju dječiju porciju, jao dječija porcija jes mi žao što je ne uslikah pa mi smo svi jeli kolika je.
kontam kolka je onda za velike user posted image user posted image

al da su skupi skupi su za medalju

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Zimovanje
13.12.2010 9:25:21   
jabudic
Ja mrzim i zimu i zimovanje i sve sto ima veze sa zimom, snijeg ne volim ni na slici da vidim, i evo upravo se smrzavam u sred Budve, a snijeg je po brdima okolo user posted image  hocu ljetooooooooooooo user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Zimovanje
13.12.2010 9:26:39   
Vučko.ba.
ne volim ni ja al radi djece moram jbg

btw pelješac kompletan prekriven snijegom

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Zimovanje
23.12.2011 22:29:05   
choopa choops
Evo teme user posted image

Idemo prvi put na zimovanje sa malom djecom (ok, ne racunam sto smo isli tu na jedan dan). Idemo na Zabljak, a na Zabljaku snijeg zna bas da pada jelte user posted image pa mi trebaju savjeti, sta ponijeti, na sta obratiti paznju. Napomena niko od nas ne skija, ja sam htjela da ucim, ali MM se protivi toj ideju kaze sta ti treba da se polomis u ovim godinima user posted image user posted image Najbitnije (i najsmjesnije) pitanje je da li da nosim kolica za M?user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Zimovanje
23.12.2011 23:36:23   
snješka
Choopaaaaa, hajte na Jahorinu da se malo družimo. user posted image
A za kolica, ako ti nisu teška i ako idete autom onda ih ponesi. Nekako mislim da će ti biti lakše. Ili neke sanke da nabaviš, prilagođene bebama. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:14:26   
vukosava

IZVORNA PORUKA: New Mom

Mi sutra palimo na Zlatibor na 12 dana. Samo da negde odem.user posted image  A vraćamo se na paketiće.user posted image
Ne skijam, pa mi to neće faliti. Idemo da se bebili sanka prvi put u životu.user posted image


Pozdravi mi rodni kraj! Lepo se provedite

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:19:26   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: snješka

Choopaaaaa, hajte na Jahorinu da se malo družimo. user posted image
A za kolica, ako ti nisu teška i ako idete autom onda ih ponesi. Nekako mislim da će ti biti lakše. Ili neke sanke da nabaviš, prilagođene bebama. user posted image


A ne mogu, daleko ste mi user posted image Izdrzati sa M u autu duze od 3 sata je za Ginisovu knjigu rekorda user posted image

A ovo za kolica, lako ti je da se zezas sa nama primorcima user posted image user posted image user posted image Stvarno ne znam. razmisljam sta ako mu se prispava negdje, sta cu sa njim? Moram kuci? Ili u kafanu pa da spojim stolice?user posted image Ja uopste ne znam sta se radi sa malom djecom u tom slucaju. A i nemam lance za kolica user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:21:15   
vukosava
lance za kolica aaaaaa jesi luda user posted image

zamisljam te ovako - jedno napred, jedno nazad

user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 24.12.2011 0:24:55 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:27:26   
choopa choops
Vuko, sigurno user posted image ne pada mi na pamet da teglim njegovih cca 13tak kg na ledjima. To ako ce muz, ondaK dobro user posted image user posted image A nista, onda moram da nadjem nekak rolls royce sanke user posted image


Mada pade mi na pamet da fiksiram AS na sanke, kakva briljantna ideja user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:33:09   
vukosava
Vidi kako to rade na Islandu klikni

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:37:51   
vukosava
Ili nesto da ima na ovaj fazon: klikni

user posted image

klikni

user posted image



< Poruku je uredio vukosava -- 24.12.2011 0:39:56 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:41:42   
choopa choops
Ovo djeluje nestvarno. Smrzla sam se i od same pomisli user posted image Mada M je srecom povukao na tatu i nije takva smrzotina kao ja i L, pa bi mozda i mogao vani, da se malo 'ventula' user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:52:12   
gagana83
Ove deluju super KLIK

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Zimovanje
24.12.2011 0:53:11   
mati
IZVORNA PORUKA: vukosava

Vidi kako to rade na Islandu klikni



user posted image



Znaci mi mozemo na Island, imamo ista ovakva kolica mozda samo noviji model . mi Matu u vrtic i vodimo kolicima , jer nam je na pet min od kuce.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Zimovanje
24.12.2011 1:34:21   
madre
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: New Mom

Mi sutra palimo na Zlatibor na 12 dana. Samo da negde odem.user posted image  A vraćamo se na paketiće.user posted image
Ne skijam, pa mi to neće faliti. Idemo da se bebili sanka prvi put u životu.user posted image


Pozdravi mi rodni kraj! Lepo se provedite

rekla bih da si malo zakasnilauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here