|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Keto dijeta
28.11.2010 23:28:11   
sneza24
Svaka cast.Ja vala nemogu da drzim nikakvu dijetu.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Keto dijeta
28.11.2010 23:36:14   
indy_25
E jel mi mozes napisati otprilike sta si jela i koliko si obroka imala?

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Keto dijeta
30.11.2010 12:41:09   
snješka
IZVORNA PORUKA: indy_25

E jel mi mozes napisati otprilike sta si jela i koliko si obroka imala?


Indy, poslala sam ti pp. Ako nisi dobila javi da ti pošaljem ponovo. user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 0:07:26   
vaca
Mislim da bi trebalo da ovde stavis plan ishrane da ne bi svakoj ponaosob slala pp.user posted image user posted image

Salim se, naravno, ali i mene zanimauser posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 7:21:40   
marince1
IZVORNA PORUKA: vaca

Mislim da bi trebalo da ovde stavis plan ishrane da ne bi svakoj ponaosob slala pp.user posted image user posted image

Salim se, naravno, ali i mene zanimauser posted image



I mene!Posalji i nama


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu vaca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 8:25:23   
indy_25
Snjeska nisam dobila poruku od tebe stvai ovdje ako mozes pa nek se nadje svima. A kako si vidjela ja pocela s bolnickom dijetom i evo nakon jedan dan kila manje sada imam 64 kg. znam da je u pocetku samo voda nisu kile ali me i to tijesi valjda cu do kraja izgubiti i ovih 4kg pa dalje cemo da vidimo kako jos malo da skinem. Trenutno mi je cilj 60 kg.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 12:45:23   
snješka
Uh, odakle da krenem?! Od početka, naravnouser posted image . Šalim se malo.
Ovako, ja se ne pridržavam toga da se jede pet puta dnevno, iskreno, nemam vremena, a i mrsko mi je da pravim i uzimam da jedem toliko puta. Inače se preporučuje manje obroka po pet puta dnevno. Ja jedem tri puta dnevno s tim da između obroka uzmem nekoliko badema ili kiselih krastavčića, malo cvekle i slično.
Moji obroci izgledaju otprilike ovako:
doručak - dvije viršle i jedno kuvano ili prženo jaje, ili malo mortadele ili neke druge salame, jedan paradajz i malo majoneze obične, ili malo pečenice i majoneze sa kupus ili zelenom salatom; ručak - šnicle koje nisu pohovane i karfiol i brokula, ili pileći batak iz rerne ili kuvan i malo modifikovane ruske salate (bez krompira i graška), večera - malo salame ili neke druge kobasice i neka salata.
Uglavnom ne smijete jesti krompir, grašak, pasulj i boraniju, niti hljeb i bilo koje brašno, a posebno ne bilo šta što ima šećera, slatkiše itd.

Ja se vodim ovim:

http://body.ba/tablica-kalorija

Ako vam bilo šta još treba tu sam.

I još da kažem da se ja osjećam odlično, skinula sam 5 cm sa kukova i 7 sa struka i izgubila 4 kg do sada. Prva dva dana su prilično teška dok tijelo ne uđe u stanje ketozem, ali ništa strašno.

E sad, ovu dijetu NE SMIJETE  držati duže od 4 sedmice. I naravno, poželjna je fizička aktivnost.
Srećno drage moje.
user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 12:48:10   
snješka
Umalo da zaboravim, jako je bitno da pijete 2-3 litra vode dnevno uključujući  i čajeve ako želite. A može i koka-kola ligt ili zero.

Evo, npr, ja danas pravim bukovače sa mesnim okruglicama i kao prilog karfiol i brokule, a za mm pire krompir, i zelenu salatu.

Nažalost, ne smije se jesti voće, jer sadrži šećer.user posted image


< Poruku je uredio snješka -- 2.12.2010 12:57:48 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 12:50:13   
Jeca*
ja sam drzala tri dana i sinoc sam na rodjendanu kod drugarice uzela pola parcenceta torte i toliko mi je pozlilo da sam maltene puzeci usla u stan. Noge, ruke...sve mi se treslo. Hipoglikemija...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 12:57:08   
snješka
Baš čudno, inače nema takvih posljedica. Baš mi je žao. Ali svakako se nemoj zezati.

Meni je treći dan bilo jako loše, sva sam drhtala to jutro kad sam ustala, ali sam pojela dvije jabuke i bilo mi je dobro. Nastavila sam i sad mi je super i slatko mi ne nedostaje uopšte.


< Poruku je uredio snješka -- 2.12.2010 12:59:23 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 13:03:11   
indy_25
Snjesko super ti je dijeta probacu i nju kad zavrsim s ovom mojom bolnickom. Inace ja mogu da izdrzim malo kolicinski da jedem i da ne jedem hljeb i slatkise ali ova moja dijeta je tako jednolicna sve se isto jede svaki dan i to je to sto me nervira.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Keto dijeta
2.12.2010 13:16:12   
snješka
IZVORNA PORUKA: indy_25

Snjesko super ti je dijeta probacu i nju kad zavrsim s ovom mojom bolnickom. Inace ja mogu da izdrzim malo kolicinski da jedem i da ne jedem hljeb i slatkise ali ova moja dijeta je tako jednolicna sve se isto jede svaki dan i to je to sto me nervira.


Znam kakva je, evo je isprintana u ladici stoji user posted image . Ja ću s njom kad beba prestane da doji. A i ja mogu kad odlučim da se odreknem mnogo toga.
Samo pazi, ovu dijetu smiješ samo 3-4 sedmice i napraviti pauzu godinu dana. Kad završiš sa dijetom počinješ polako uvoditi UH, u vrlo malim količinama i krenuti sa voćem i žitaricama pa onda sa hljebom i slatkišima. Znači i dalje izbaciti slatkiše, može ponekad neki kolač i slično, a čokolade i keksove i tako to smanjiti na najmanju moguću mjeru ili izbaciti skroz.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Keto dijeta
27.12.2010 13:11:18   
snješka
Bila sam tri sedmice na ovoj dijeti. Smršala nekih 6-7 kg i skinula 10 cm u struku i 6 na kukovima. Žao mi je samo što je ne smijem ponovoti prije no što prođe godina dana. A idu praznici user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Keto dijeta
6.12.2011 14:46:46   
Crni Vrag
Jel iam aktivnih ovde???? user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Keto dijeta
7.12.2011 22:52:40   
ZvoncicaBG
Ima aktivnih, ja sam aktivna  :P.


(odgovor članu Crni Vrag)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Keto dijeta
17.4.2018 14:37:21   
findere
Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!

< Poruku je uredio veselica RR -- 17.4.2018 14:40:05 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Keto dijeta
2.5.2018 17:58:49   
MimaKos
A ovo nije nikako za mene... bez secera joj..

(odgovor članu findere)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Keto dijeta
2.5.2018 18:23:41   
mama Jo
Prvi put cujem

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Keto dijeta
2.5.2018 18:24:43   
MimaKos
Odvikavanje od secera, nezamislivo meni

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Keto dijeta
2.5.2018 18:25:37   
mama Jo
Ju, ni u ludilu 😢

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Keto dijeta
2.5.2018 18:27:12   
MimaKos
Hahahha, ni ja user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here