|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jevremova poliklinika
18.3.2014 11:43:21   
viking
Ja sam bila kod dr Milice Ilić, ona je meni super, za druge ne znam. Čula sam da je dr Milica Janićijević takođe dobra, ali nemam lično iskustvo.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: jevremova poliklinika
19.3.2014 1:17:58   
17 joka
evo ja sam kod Milice janićijevic i ona je meni za sada isto dobra nista vise od toga nemogu reci do sada sam dva puta bila kod nje danas je bio taj drugi put

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: jevremova poliklinika
19.3.2014 13:18:21   
vesnam
Hvala na preporukama user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: jevremova poliklinika
29.6.2014 13:50:54   
damaherc
Drage dame,
Evo da i ja napišem svoje iskustvo bolje reći iskustva vezana za kliniku Jevremova.
Nasa borba sa sterilitetom traje već par godina. Greskom lekara lecena sam od endometrioze, cak su mislili i da imam tumor na jajnicima. Srecom zahvaljujuci jednoj nasoj iskusnoj dr nista od toga nisam imala, ali nadjene su druge stvari koje niko nije ni sanjao. Uradjena laparoskopija,histeroskopija,hsg...jedan jajovod blago zapusen pri vrhu, otklonjen septum i cista. Al bebe nigde. U tom saznajemo i za los spermogram. Dobijamo VTO o trosku drzave al nas a salteria sikaniraju, mesecima niko ne zove i mi lepo odemo u Jevremovu. Prva vto-icsi vodila dr Milica Ilic aspiraciju i transer radio Ljubic. U toku postupka saznamo da imam vrlo blag oblik zakasnele insulinske reakcije ) Znaci prva vto dobijeno 14 jc, od toga 12 bc....wow....vracaju dve ( ja sam molila da vrate 3 jer sam ocajnicki zelela blizance i da vto lekare vise ne vidim) 2 bc vratili 7 bc zamrzli. Beta oko 500....jedna beba...malo tuzni sto nisu dve al kad vidim kako se ljudi pate presrecna i za tu jednu. Bebironac se rodio 2012...( ne brinite od drzavne vto ni traga ni glasa...rekli su nam da smo greska u sistemu). Kao i mnogi od nas i mi smo imali san da imamo troje dece pre nego sto nam rekose nema deda mraz vama ne ostavlja bebironce....al evo mi dobismo jednog pa smo hteli jos. Odemo mi tako po onih nasih 7 smrzlica, od njih 7 u tri ture samo 1 nije preziveo odmrzavanje. Znaci u 3 ture FET vraćeno je po 2 embriona....svaki put blago pozitivna beta ili pozitivan test na trudnoci ali beta padne nakon 14 dana... Nismo klonuli duhom odemo mi na nov ciklus. Opet 14 jc, al ne lezi vraze od njih 14 samo 9 oplodjeno...hoce da ih vracaju 2 dan...mene nesto uhvati panika jer prosli put su oni predlozili da se ide do bc....ipak nakon razgovora sa Ljubicem oni odloze transfer do bc. Od 14 jc dobismo 3 bc i jednu ne bas tolko kvalitetnu. Vratili 3....10 dan beta 17,1...istorija se ponavlja. Kome verovati? Prvo dete dobih iz prve vto, zivo i zdravo, posle od 10 bc iz 4 pokusaja i uvek blago poz bete nista???

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: jevremova poliklinika
5.7.2014 23:58:54   
vesnam
Odradila sam pregled u Jevremovoj pre par meseci i definitivno smo digli ruke od njih. Primila me je Milica Ilić, i nikako nisam zadovoljna, uopše ne uliva poverenje, niti mi deluje kao stručna osoba. Rekla mi je da miom nije problem za VTO, da ona tu ne bi ništa dirala, pošto je u zidu, biće veća šteta da se seče materica, ali opet je moguć pobačaj, ako on poraste, a ne zna se da li će porasti, bla bla... Ja sma naglasila da bi ili kod Ljubića ili kod Vlaisavljevića na konsultacije, i ništa od toga. Pošto nemam vremena za gubljenje, deifinitivno Jevremovu obilazim u širokom luku. Svaka čast sestrama na ljubaznosti, i to je to

(odgovor članu damaherc)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: jevremova poliklinika
6.7.2014 21:15:25   
17 joka
Vesnam raga, i bolje ja za Ilicku neznam sta bih reklauser posted image
moj savet tebi idi u Genezis u NS znam koliko se mucite i zelite dugo user posted image user posted image puno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here