|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 20:36:03   
anita

IZVORNA PORUKA: nata11

Samo da podelim sa vama, procitah ovde da stavljaju cure po pola tablete ako je cvrsta. Probala sam i super opere nema nikakve razlike.


Nato probala i ja. Nema nikakve razlike, sudovi su isto oprani.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 21:28:29   
Sanjica26 RR
Veliki naklon za onog koje izmislio masinu za sudove. Da nije bilo mm nikad je ne bi imala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 21:39:31   
Mala Elena
A da nije mm , sta ja sve ne bih imala user posted image
Nisam bila nikad za to , sve sam mislila da je luksuz ali vec vidim da je sve vise kupuju. Dok se sve mrvice i ostalo spere , dok poredjas , vec si oprao . Moja teza. user posted image Kad bih imala parice, sto da ne, probala bih, sada kad su obaveze vece i mala pomoc znaci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 21:47:08   
Sanjalica1980
Kada smo opremali stan ja sam govorila da mi ne treba ali hvala bogu na mm koji je sve sredio i kupio je user posted image

Zna mene moj muz user posted image

Sada ja koristim stalno.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 21:48:15   
isidora88
ja masinu nakrcam za 3 minuta plafon, pritom su mi nokti uredni, ne kidam ih zicom, ne moram da ribam zagorelo itd.
a masinu sam najvise kupila zbog problema sa ekcemom, i dala bih citavo bogatstvo za nju, zlata vredi, isto kao i masina za ves (elena ako cemo po tvom onda bolje na ruke da operes, jer dok ti ubacis ves, dok masina opere, ti bi na ruke vec oprala)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 21:49:04   
milicicak
Obozavam moju milevu user posted image stvarno ne znam sta bih radila bez masine za sudove user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 11.9.2014 21:50:12 >

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 21:59:09   
little_one
Ja sebi rodila dvije 'ceri, al sam si puno snajki kupila user posted image masina za sudje, susilica, masina za ves, pekac...ih, sve vrijedne i dobre snajke user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 23:27:09   
Mala Elena
Znam da je pogresna teza! Ali moram da se tesim jer nemam parica da je priustim user posted image koliko vremena samo sudovi oduzmu, letujem i zimujem pored sudopere . Tek kada imas shvatis koliko znaci .

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Mašina za sudove
11.9.2014 23:31:20   
Anoniman
Mi je imamo, ali je do skoro nismo koristili, dok nije dosla tetka mm i ubedila ga da bolje dezinfikuje i ocisti ona na 60-90 stepeni, nego sto ih on pere, od tada je stalno aktivna u nasoj kuci...

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 384
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 8:02:30   
big mum

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Znam da je pogresna teza! Ali moram da se tesim jer nemam parica da je priustim user posted image koliko vremena samo sudovi oduzmu, letujem i zimujem pored sudopere . Tek kada imas shvatis koliko znaci .


Totalno pogrešna teza vjeruj mi user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 8:49:13   
Torbica
Ja moju mnogoooo volim, nekad i dva puta dnevno obrnem, a velika je, za 12 kompleta.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 8:53:37   
emicaa
i ja svoju zovem snajka i ne bih je dala ni za brdo karamela.inace bosh je i prezadovoljna sam user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 8:58:15   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: little_one

Ja sebi rodila dvije 'ceri, al sam si puno snajki kupila user posted image masina za sudje, susilica, masina za ves, pekac...ih, sve vrijedne i dobre snajke user posted image

user posted image gde si se setila snajkiuser posted image pravi naziv! I ja ne bi mogla bez masine za sudove i susilice!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 12:18:31   
anita
I meni moja masina puno znaci. Brzo poredjam sudove i onda sam mirna.
Bolje da izgubim vreme dok poredjam sudove nego da stojim uz sudoperu. Moja najbolja drugarica u kuhinji. user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 15:21:36   
wivern
Ruke se pozlatile onome ko je izmisli.
Jedino sto mi je krivo sto mm i ja nismo dobro napravili raspored u kuhinji i procenismo da nemamo mesta za veliku masinu pa smo uzeli manju. A mesta koliko hoces, nego nas dvoje dve zamlate.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 15:24:14   
Ipokrisia
masina spas protiv gubljenja vremena! user posted image mi imamo beko vec 6 godina i da kucnem o drvo nismo do sada imali nikakvih problema...

Inace, dobro ste me podsetili sa ovom temom, ja poredjala sudove malo pre u masinu a trudnicki mozak zaboravio da je ukljuci user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 15:38:59   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: little_one

Ja sebi rodila dvije 'ceri, al sam si puno snajki kupila user posted image masina za sudje, susilica, masina za ves, pekac...ih, sve vrijedne i dobre snajke user posted image

user posted image gde si se setila snajkiuser posted image pravi naziv! I ja ne bi mogla bez masine za sudove i susilice!


Ahahahahaha user posted image .
BM, znam sve mi je jasno , nemoj mi stajati na muku. Pa koliko kosta ta snajka da kupim i ja jednu? Ako ne kupim ne druzimo se nakon septembra hahaha, obistinice se vase slutnje hahahaaaauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 15:44:04   
doktorkakristal
i ja sam odusevljena masinom,posebno kad imam goste,slazem se da bolje opere nego kad se pere rucno

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Mašina za sudove
12.9.2014 16:16:02   
emicaa
i bolje se opere i zamisli onu hrpu sudja posle gostiju,trebali bi sati da sve operes i prebrises,ovako poslazi,ukljuci i caoda je bar moze sebi svako priustit da se ne muci

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 12:51:04   
dankica
Zdravo, drustvo
Nova sam clanica i bas zbog ove teme sam se uclanila.
Kupujemo masinu za sudove, a vec imamo potpuno ispravnu gorenje koja
od poceteka nije ispirala dobro. Htela sam boshovu, ali mi jaka cena, a
vidim da ste zadovoljni bekovim masinama, pa jos jednom da cujem vas sto ih
imate. Kako ste zadovoljni, da li se moraju ispirati sudovi i strugati zicom pre
ubacivanja, koji je vama tip masine i sl?
Hvala unapred user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 13:30:41   
anita

IZVORNA PORUKA: dankica

Zdravo, drustvo
Nova sam clanica i bas zbog ove teme sam se uclanila.
Kupujemo masinu za sudove, a vec imamo potpuno ispravnu gorenje koja
od poceteka nije ispirala dobro. Htela sam boshovu, ali mi jaka cena, a
vidim da ste zadovoljni bekovim masinama, pa jos jednom da cujem vas sto ih
imate. Kako ste zadovoljni, da li se moraju ispirati sudovi i strugati zicom pre
ubacivanja, koji je vama tip masine i sl?
Hvala unapred user posted image


Ja nemam beko masinu ali evo mog iskustva:
Ja sudove ne ispiram, samo ih poredjam u masinu. Jedino ako ima bas puno otpadaka ispteresm ih u kesu za smece. A sto se tice struganja zicom to radim na sledece nacine:
1. Kupila sam plasticnu cetku kojom pre stavljanja u masinu predjem te zagorele delove ili
2. Sipam vrucu vodu i malo tecnosti za posudje da odstoji malo, obrisem sundjerom i ubacim u masinu.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu dankica)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 13:35:42   
Trcosava
Dankice, meni to liči kao da ne staviš sjaj ili premalo soli imaš. Možda je negde i neki filter zapušen. Moj savet ti je da proveriš to još jedan put pre nego se odlučiš za kupovinu nove.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 13:39:06   
emicaa
i meni se desava da nije dobro oprano kad nema dovoljno soli,trebas to cesce sipati ili pokusaj sa drugim tabletama za masinu

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 13:43:16   
Peace*
Ja ne dodajem ni so ni sjaj. Koristim ili DM tablete ili Calgonit.
Sudove sprerem vodom, ono: pod mlazom, ako je zagorelo: sipam vrele vode i deterdženta, ostavim da malo odstoji.
Nikakvih problema nismo imali (sem kad smo koristili Somat - to je bio užas user posted image ).

< Poruku je uredio Peace* -- 19.9.2014 13:44:11 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 13:46:01   
emicaa
somat i ovde ne valja,probala i nikad vise

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here