|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
18.12.2015 13:23:44   
Anck Su Nmaun
Vec 3 dana mi se bele sudovi katastrofaaaaa! Tablete su somat, soli ima, sjaj napunim s vremena na vreme ali mi budu lepi sudovi i bez njega. A ovih par dana sudovi beeelii i muljavi, prstom mozes da skidas to...sta god da je vec user posted image user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Mašina za sudove
18.12.2015 13:28:58   
Anarunika
Anck baš htedoh da pišem u ovoj temi. Meni se u poslednje vreme dešava da mi se tableta uopšte ne istopi,ostane na nekom sudu onako u komadu. I sudovi mi ostanu kao da nisu dobro isprani. Ne znam da li je do mašine ili do tableta,isto su Somat.Ima li neko ideju šta bi moglo da bude? Mm vodi računa o tolme da li ima soli u mašini pa pretpostavljam da ima.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Mašina za sudove
18.12.2015 13:32:17   
Anck Su Nmaun
meni se ovo desava s vremena na vreme..i onda prestane..nisam nikad druge masine koristila pa ne znam da uporedim je li do masine ili sta...ali me nervira. Juce sam sve serpe ponovo prala jer su katastrofa izgledale.
Ja znam da je sve to cisto ali musavo, al da nekog posluzim iz tih casa ili bilo cega...pa ubla bi me sramota, kao da je prljavo.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Mašina za sudove
18.12.2015 15:07:45   
Trcosava
Probajte da očistite filter ispod donje rešetke, a nekad uključite mašinu na prazno sa sirćetom. Nemam sada mašinu, ali to je inače glavni lek za sve muzgavo user posted image

Mojoj mami je to radila mašina, ali njena je stara. Kod nje je bio baš kvar.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Mašina za sudove
22.12.2015 8:27:09   
Anck Su Nmaun
Ja sirce stavim nekad umesto sjaja..negde procitala... i stvarno sam ga i ovaj put nasula do vrha evo masina pere super!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Mašina za sudove
22.12.2015 12:59:12   
Anarunika
Da, ja sam veš mašinu dezinfikovala tako sa sirćetom i sodom,mogla bih i sudomašinu. Ne setih se,Trco prosvetlila si me user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Mašina za sudove
13.3.2016 19:26:15   
aleksandrici
Nema je na žalost a tako bih volela da je imam.Naime pravim torte i kolače i to mi je dodatna zarada.Sve ,čini mi se završim i sredim samo mo ostane gomila prljavog suđa,počev od šerpica,činija,vanglica...Samo?To nije samo,to je brdo sudova.Obećavam sebi da ću je kupiti prvom prilikom kad dpđem do novca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Mašina za sudove
13.3.2016 19:36:59   
Maraj
Do pre mesec dana imali Candy masinu. Sluzila mas 19 godina.
Sad smo uzeli Beko. Zadovoljna sam i sa njom za sad

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Mašina za sudove
13.3.2016 23:32:23   
Sanjalicaaa
Mi ovih dana planiramo da uzmemo masinu za sudove. Deluje mi tako nestvarno user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Mašina za sudove
13.3.2016 23:36:34   
World
Moja najbolja drugarica, masina za sudje. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Mašina za sudove
14.3.2016 7:48:24   
emicaa
Nama ostaje ili da se selimo u stan gdje ima mašina ili da je sami kupimo jer gazdarica stana neće,vještica.Vjerovatno ćemo čim se vratimo sa odmora uzeti,ali onu malu inače je neću imati gdje staviti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Mašina za sudove
14.3.2016 9:55:35   
Sanjalicaaa
Emice,ista stvar i kod nas. Gazda nece da kupi, a i u stanu nema bas mesta. Ali naguracemo je. Kupicemo polovnu pa kad se budemo selili u nas stan prodacemo je ili cemo mu je ostaviti uz neku nadoknadu, a kupicemo novu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Mašina za sudove
14.3.2016 10:58:41   
emicaa
Ma mi ovu ganjamo sa nam cijelu kuhnju promjene jer je odvratna i stara ali ova uvjek ima izgovore a da se selim samo zbog tog neću tako da kupićemo mašinu a u kuhnju ću što manje ulazit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Mašina za sudove
16.8.2016 16:42:15   
branki*
Ja ne verujem i dalje!pogotovo sto mi je ceo dan nadrndan i bezvezan!mm kupio masinu za sudje!jeee!konacno sa ona rupa ne zvrjii vise!cekamo nekog da je namesti. !u pitanju je bosch za 13 kompleta,ugradna.to je sve sto znam!bas me iznenadio,ne toliko masina,mislim ja se ne bojim rada i pranja,nego eto sto se set_io mene i mislio na mene i iznenadio me!

< Poruku je uredio branki RR -- 17.8.2016 3:18:57 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Mašina za sudove
16.8.2016 17:13:54   
wivern
Branki sjajno user posted image
Vala i zašto u 21-om veku ne bi imala masinu za sudove.
Bravo za tm

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Mašina za sudove
16.8.2016 17:25:50   
dunja RR
Bravo za tm Branki user posted image

Idi ga pohvali u nekoj temi o muževima zaslužio je user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Mašina za sudove
16.8.2016 17:27:11   
IvanaSK RR
Super,branki,lepo od njega :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Mašina za sudove
16.8.2016 21:27:02   
Khaleesi
Bravo Brankiuser posted image
Nama su sudovi narasli kada se mala rodila, druga mala... I onda nisam imala vremena za sudove, pa je mm prao... Stalno.. E posle 2 mes mu dosaillo i kupio masinu...user posted image
Pa ako nekome treba taktika kako dobiti sudo masinuuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Mašina za sudove
16.8.2016 23:34:48   
Mariya
Ooo Branki user posted image user posted image
Super, lepo od njega, sad da vas mašina da vas dugo služi!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Mašina za sudove
24.8.2016 13:28:17   
branki*
Ja cu da odlepim od mm!jos nismo ukljucili masinu.sinoc je dva sata sortirao posudje u nju,danas je podneo vodu na analizu da proveri tvrdocu vode,a na stranu to sto samo zvoca kako sam opet oprala casu ili tanjiru na ruke i kako je lepo kupio masinu za to!ako je ne ukljuci danas,perem na ruke!kao spejs satl da je kupio!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Mašina za sudove
24.8.2016 14:34:58   
Khaleesi
Dobra si Branki, sta hoces dobila si spejs satluser posted image
E ja sam pre neki dan primetila na crnim tanjirima kao da su grebnuti malo. Imam one Luminarc crno beli set, i sad prvi put primecujem da su grebnuti...
Da li moze masina sa tim tabletama da ih osteti?user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Mašina za sudove
7.10.2016 22:02:30   
Anck Su Nmaun
Par dana po sudovima sve crne tackice, kao pesak... ne znam od cega to moze da ostaje user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Mašina za sudove
7.10.2016 22:08:45   
Sandricak
Hahhhahha, spejs satl .. kod mene u ovoj kuhinji nema mesta za sudo masinu user posted image ...
Kada jednog dana nama zavrsimo sprat ima da je uzmem pod obavezno ...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Mašina za sudove
8.10.2016 8:10:43   
vocicana
Posto raspolazem sa jako malo prostora u kuhinji, da li neka od vas ima onu malu masinu ili je imala, ja i ne znam za koliko je kompleta, 6...8? Kakve su, kakva su vasa iskustva? Vise mi je dopiuser posted image pranje, ruke su mi raspadnute od deterdzenta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Mašina za sudove
8.10.2016 8:16:39   
branki*
moji drugari imaju neku malu masinu,dosta je manja od nase,ne znam za koliko kompleta,ali je ne koriste maltene nikako,kazu da puno vremena joj treba da opere,kao brze ce oprati na ruke.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here