|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
7.10.2018 21:36:53   
Misha i Ljisha
15 user posted image ja mislila da uzmem malu a i ova od 15 mi bude krcata ali KRCATA nas je troje plus beba

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Mašina za sudove
7.10.2018 22:00:21   
smeško
Au. Moram da pomeram frižider! user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Mašina za sudove
8.10.2018 8:11:13   
emicaa
Smesko so za masinu se bori protiv kamenca,ona omeksava vodu.I relativno dugo traje.Ja naspem jednom i narednih dva mjeseca sam mirna.Masina pokazuje kad joj fali soli

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Mašina za sudove
8.10.2018 21:29:11   
smeško
Hvala, emice! :-)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Mašina za sudove
8.1.2019 17:58:56   
Ana RR
Pokvarila nam se sudomašina, doduše i stara je, slabo pere već duže vreme. Popravićemo je jer treba svekrvi ali nama bi kupili novu. Ja nemam loše iskustvo sa Gorenje aparatima ali ste me pokolebale, vidim da se dosta vas žali. Imam preporuku za Beko mada ja nisam nikad imala njihove uređaje (mama je imala špret i bila je prezadovoljna). Ili Bosh. Naravno, sve zavisi koliko smo spremni da se opružimo user posted image mm je našao par modela obe marke koje deluju super, po funkcijama su identične. Šta vi mislite?

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.1.2019 18:00:52 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Mašina za sudove
8.1.2019 18:21:32   
nata11
Ana ja bih pre kupila Miele polovnu nego bilo koju novu. (cena novih je paprena ali zato imas dozivotnu garanciju)Beko sam imala 5 godina i odlicna je bila. Isto tako servis im je odlican (ako zatreba nakon isteka gar). Svekrva je i dalje koristi. Gorenje ne volim. Ni masinu za sudove, ves, kombinovanu.. Nista mi se nije dobro pokazalo. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Mašina za sudove
8.1.2019 18:28:33   
Ana RR
Nato, to možda kada se budemo selili ili ako budemo radili komplet kuhinju ovde u kući (što nisam sigurna da će se desiti kad smo već ovoliko odlagali). Ne bih ni sada da kupim bilo šta, pre svega što mm i ja to ne umemo user posted image ali ne bih ni da dajem toliko novca.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Mašina za sudove
8.1.2019 21:15:39   
jess021
Ana, mi imamo Bosch i prezadovoljna sam. Mogu ti kasnije reci koji tacno model, zapamtila sam samo da ima dozivotnu garanciju na aquastop. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Mašina za sudove
8.1.2019 22:47:37   
Ana RR
Može Jess, nije hitno. Izgleda da ćemo je ipak kupiti negde posle leta, do tada ćemo koristiti staru (koja je Beko btw, eto koliko sam prsla user posted image )

Zaboravila sam da nas čeka registracija auta, kupovina nove šoferke, zamena kvačila, nove gume.... pritom još uvek imamo rate za moj laptop. Pre neki dan je mm platio tačno 60 hiljada račune za decembar user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.1.2019 8:41:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Mašina za sudove
10.1.2019 8:32:29   
vocicana
Anci...razumem te.
Ja boze ovu masinu za sudove, ne da obozavam, nego sam odusevljena, msm da sam jedna velika budala, sto sam ovoliko cekala, ali nije bilo mesta. VOX imam i sve je ljubim!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Mašina za sudove
10.1.2019 11:05:06   
degu
E svaka cast onim ko je izmisli 🤗

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Mašina za sudove
10.1.2019 14:24:37   
jance
Isto cu lobirati za Boshovu. Imala sam neku WEG, radila je posao. Potpuno otkazala poslusnost na deset_ogodisnjicu braka. Muz se zapljunuo za Bosh zato sto ima citavu posebnu pregradu za escajg, skroz gore, nema kosaricu onu da ti smeta. Mogu konacno i tanjire i serpe zajedno da perem. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 13:36:12   
Rosita
Ušla i ja u 21. vek, ukratko, omašinila se, au što je super stvar! Nego, je l tokom dana stavljate suđe da stoji u njoj ako ću uveče da pustim? I je l vadite kad završi odmah ili? Ima li tu nekih pravila?



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 13:55:17   
Misha i Ljisha
Stavljam tokom dana. Uvece upalim i ujutru cak posle dorucka sve vadim 😁 finish tablete mi nisu toliko dobre kao somat npr. Eto to je kao neki savet


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 14:38:37   
Sanjica26 RR
Ukljucujem kad je jeftina struja. Kad isprljamo sudove onda ubacujemo. Ne drzim ih na sudoperi.
Ujutru uh vadim. Nekad ukljucim preko dana ali, to su retke situacije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 15:29:39   
nata11
Uključujem kada je napubim jer nam je jeftina od 11 kada uveliko spavam. 



_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 15:34:22   
Misha i Ljisha
Da ne bude zabune sa promenkm vremena jeftina struja.je od 12 do 8 😁


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 15:37:53   
nata11
Nama je od 10 ali sa promenom vremena od 11.




_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 15:46:53   
Sanjica26 RR
I nama je tako Nato. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 18:11:41   
Filadendronka

Cestitam, preporodices se! :) Cim se nesto isprlja odmah stavljam u masinu i uvece ukljucujem nakon ponoci. Imas osvezivace za masinu koji su meni top, prosto zatreperim kad ujutru oset_im i vidim blistavo sudje. Finish tablete su meni zakon, bolje od Somata i od onih obicnih iz -a. 
IZVORNA PORUKA: Rosita

Ušla i ja u 21. vek, ukratko, omašinila se, au što je super stvar! Nego, je l tokom dana stavljate suđe da stoji u njoj ako ću uveče da pustim? I je l vadite kad završi odmah ili? Ima li tu nekih pravila?





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 20:14:25   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Rosita

Ušla i ja u 21. vek, ukratko, omašinila se, au što je super stvar! Nego, je l tokom dana stavljate suđe da stoji u njoj ako ću uveče da pustim? I je l vadite kad završi odmah ili? Ima li tu nekih pravila?





Tokom dana punim i ukljucim uvece po jeftinoj struji. Ziveo odlozen start 😀 nekad mi treba i dva dana da je napunim, nisam primetila da losije pere. Sudove mini buba ujutru raspremi pre nego sto krene u vrtic.
Koristim dm-ov prasak, odlican je.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 20:20:21   
nata11
Meni su tablete iz Lidla super. 60 kom oko 450 din. 



_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 22:16:59   
Rosita
Super, hvala vam :*.  Kupio mm u dm- u nešto što mu je koleginicq preporučila, ok, njih dvoje su već bistrili temu ☺



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 22:32:02   
vonavoj
Kombinujem fairy i dmove tablete..a iz dma sjaj i so.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Mašina za sudove
16.4.2019 22:36:44   
vocicana
Von ja isto, mada Fairy je bas skup van akcije, DM tablete i sjaj, kupila sam Calgonit so akcija je dobra bila, a imam i Somat tablete, zadovoljna sam, zapravo i ne primecujem neku extremnu razliku u kvalitetu pranja sa nekim posebnim tabletama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here