|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:43:25   
Sanjica26 RR
Ljiso, nama sve masine nocu rade. Retko kad ukljucujem preko dana.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:45:37   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Nije ti velika ta za 12 iako vas je 4oro??? Ja kao racunam nemam nikad neke velike goste ajd tako da kazem. Slavu slavimo samo u krugu porodice, znaci strogo samo mi. I td i td.
Muz bi sve sto vece a ja bi sve sto manje i prakticno sa sto manjom potrosnjom user posted image sta ces kad sam stipsa

Ljiso ma gde velika , pa stavis dve tri serpe i vec je puna a gde su ona sitnice soljice, posudice, tanjiri, ne boj se. Nas su Odmah savetovali kad smo cekali prvu bebu obavezno tu veliku i veruj mi sa manjim bi me glava bolela.

Inace i kod mene i masina za ves i zasudje rade nocu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.4.2018 11:48:36 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:48:06   
Sanjica26 RR
Zamisli da si uzela manju, a sad vas je petoro.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.4.2018 8:34:16 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:49:47   
Anck Su Nmaun
Hhahahaa ma zamisli, jeste to deluje veliko kad kazes 12 ali nije tako u praksi. Ti vise puta spremas u toku dana i nakupi se svega vrlo lako.
Ja juce nisam kuvala, devojcice nisu tu, V jeo u vrticu i nisam palila masinu sinoc sto je retkost jer svaku noc radi. Bilo par tanjira i solja.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.4.2018 11:50:58 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:51:04   
vonavoj
Nikako manju od 12 kompleta..ja moju svako vece ukljucujem..a ima nas 4orouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:58:36   
isidora88
Ja imam veliku masinu pa je cesti palim 2 puta dnevno. Ljiso bez brige, za cas se napuni

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 21:57:42   
choopa choops
Ja kad bih čekala jeftinu struju, ne bih mogla da uđem u kuhinju. Ova moja djeca isprljaju sedamsto čaša dnevno. Jedva čekam da nauče da stavljaju posuđe u mašinu sami!!!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 22:56:30   
Sanjica26 RR
Ja ne dajem deci da se uzimaju razlicite case za vodu. Imaju svoje solje za vodu. Kad su u pitanju drugi napici onda uzimamo druge.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.4.2018 8:34:40 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 6:30:32   
Misha i Ljisha
Hahah citam temu u nazad i Anck se stalbo zali i zali. Hahah def cu dobro da razmislim da li cu uzeti gorenje.
Anck ako vidis majke ti stavi koji je model masina a i ti Sanjice. Ako su isti modeli znaci pitanje je sreceuser posted image

Hajde hocu sto pre da se odlucim

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 6:53:16   
Misha i Ljisha
Ima li neko beko ili vox?

Vidim da su povoljnije cak od gorenja. Meni je jedino zbog tog servisa. Neko je u temi pisao za candy da su cekali deo mesec dana. Pa to mi je skroz bezveze. Ja iz tog razloga i kupujem uvek gorenje jer im je ako nista drugo servis odlican i kad god sam ih zvala isti dan su dolazili i popravljali, a delove nose sa sobom u kombiju. Ovako druge marke kad se pokvare, naruci deo sacekaj majstora...nervira me to. A cinjenica je iskreno da se sve kvari. Hajte mame piskarajte

Evo gledam ima whirpool za 40 000 a ima vox za 27 000. 13000 razlike. Jes malo veca razlika ali racunala sam oko 32 000 da potrosim pa mi sad ne dodje mnogo ni 40 000. No nemam pojma

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 27.4.2018 6:56:40 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 7:05:48   
Anck Su Nmaun
Whirpool su po menj vrh masine. Ali akuplja
A pre sam za Beko nego za Vox.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 7:09:16   
Maraj
Ljiso mi smo kupili pre 2 god beko. Skroz ok. Ranije smo imali candy.
Vidi ovako, ja masinu za sudove imam vec 16 god unazad.
Najvaznije je da uzmes neku od 12 ili 13 kompleta. Ne manje.
Zatim, sto se programa tice, nema potrebe da uzimas masine sa 7 /8/9 prkgrama. Uzmi neku najobicniju sa sto manje programa. Videces. Kad kupis masinu, palices je uvek na 1 ili 2 programa. Ove ostale neces ni koristiti. Ja imam i neki eco program i neki bebi program ...ma imam programe koje nikad isprobala nisam. A sto vise programa ima , ona je skuplja.
Ja ti preporucujem i beko i candy
Verujem da su i ostale dobre. I mama moja ima beko. Tiha je. Meni je i to bitno. Candy nam.je bila bucnija. Al verujem da je razlog tome sto je ona bila i starija. Kupljena pre 16 god....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 7:11:39   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A pre sam za Beko nego za Vox.


Vox je nasa marka kako su mk rekli. A fox kineska.
Malo cu u off..
Mi smo skoro kupili tv Vox. Odlican je. Tako da od mene preporuke i za Vox.
Ljiso ne verujem da ces pogresiti.
Samo gledaj da ima manje programa. Vise kompleta da staje u nju i da je tiha. Nema sta drugobda pogresis

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 7:20:32   
milicicak
Moja je Whirpool za 9 kompleta. Odlicna je, evo 8 godina radi ko svajcarski sat.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 7:23:58   
Anck Su Nmaun
Pa ja bih vise volela da ima vise programa.
Npr. Kod Wirpool mi se svidelo sto ima odlozen start, posto je uvek palim nocu posle 11h. A drugo ssto ima proglam za skidanje jace prljavstine npr. Za tiganje i serpe, prvo ih "natapa" nekako pa posle tek pranje...ne secam se tacno kako se zvao taj program.
Trece ima program tihog rada..

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.4.2018 7:25:53 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 7:30:32   
Maraj
Anck pa ako uzmes masinu koja je cela fiha ne treba ti posebno tih program. Ja koliko znam.sve one imaju taj program na kom je nacrtana serpa. Ja taj program i koristim. On je na 70 stepeni i najduzi je. Ali je i za tu "tvrdokornu" prljavstinu. Mada ako ti ne potopis serpu i malo ne ocistis sundjerom, ni jedna masina ti nece ocistiti to besprekorno

Da se dopunim
Da odloženi start je super. To ce i Ljisi da znaci. I ja moju palim nocu.
Da ne mracim mnogo, ali ja je namestkm da se upali pred moje budjenje npr oko 5. Imali smo jednom poplavu u stanu jer je ona prjmala i izbacivala vodu celu noc. Dnevna soba. Hodnik
Sve unisteno. Al to je kad hoce hoce. Moras je svakako drzati "na oku"

< Poruku je uredio Maraj -- 27.4.2018 7:32:45 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 8:11:14   
Anck Su Nmaun
Maraj nemaju. Ona posebno prvo parom valjda skida . Meni to tvrdokorno cesto ostane pa moram pre pranja da skinem rucno.
Nije moja nesto bucna al ova ima kao neki poseban program nocni .

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 8:18:05   
Misha i Ljisha
Maraj evo gledam ima beko sa sigurnosnim sistemom protiv poplave

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 8:24:37   
Anck Su Nmaun
Ljiso one sve imaju to. Treba da javlja kad pocne da curi.
Nasa je negde mozda kap dve pustala pa je jedno vreme stalno prijavljivala kvar.
Vecito nas je zajj. Taj sistem

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 8:35:08   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Hahah citam temu u nazad i Anck se stalbo zali i zali. Hahah def cu dobro da razmislim da li cu uzeti gorenje.
Anck ako vidis majke ti stavi koji je model masina a i ti Sanjice. Ako su isti modeli znaci pitanje je sreceuser posted image

Hajde hocu sto pre da se odlucim


Ocigledno je pitanje srece.user posted image
I ja palim nocu. Ima odlozen start. Ne znam koji je model Ljiso. Davno smo je kupili. Mi nekad ukljucimo eko kad nemamo serpe.
Moja je stariji model ali ima sigurnosni sistem. Skoro nam se desilo kad se zapusila sudopera da je masina za sudove reagovala. Nije mogla da izbaci vodu, jer je crevo u sudoperi bilo zapuseno. I pocela je da pisti,

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.4.2018 8:41:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 9:31:25   
milicicak
Moja masina je stvarno matora ali ima i taj protivpoplavni sistem i odlozeni start, mislim da je to vec dugo standard. Radi najcesce nocu. A koristim vise programa, preko dana eko ili brzi, nocu onaj za tanjire. Program za serpe koristim kad ima puno masnih sudova ali serpe generalno ne perem u masini. Leti pustim tusiranje, tj. ispiranje ako znam da necu paliti masinu dva dana. I uopste ne skidam sve ostatke hrane sa sudova i uvek sve bude super oprano. Ma obozavam moju Milevu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 10:04:14   
Maraj
Anck ja palim stalno na tom programu za serpe
I ako stavim serpu a da je prethodno sundjefom ne operem. Ostane onaj krug od hrane i ako perem na programu za serpe.
Dakle Ljiso znas kad kuvas rucak pa ti od npr mesa ostane onaj krug od hrane u serpi , pri vrgu serpe. On se onako skori pa i kad peres rucno to moras malo da "pritisnes". E taj krug ti ni jedna masina nece oprati. Dakle moras je prvo potopiti pa tek onda ubaciti u masinu. Ili sto se casa tice , gusti sok od breskve. To mi je smrt. Kad casa duze ostane suva a ne ispers je pod vodom , casa i posle pranna ostane musava jer se prethodno ona breskva skorila na casi.
Dakle ovo su jedina 2 ekstremna slucajeva kada treba pre pranna da "pomognes" masini. Sve ostalo meni pere extra.
Sto se poplave tice, nama je plavila ta stara candy masina. Te stare masine nisu imale taj sistem protiv poplave. Al kako smo se jednom opekli, mi pazimo i sa ovom....

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 10:24:13   
Ana RR
Ja sam se oduševila mašinom za suđe koju imaju prijatelji u Kanadi. Čuvala sam njihove klince i kad dođem ujutru ona već ubaci u mašinu blender u kom je spremala sebi šejk, bude tanjira od prethodne večeri i najčešće bude kečapa na tanjiru jer klinke to vole. Ona to ništa ne ispira! Sve ostane onako skoreno, šerpe, lonci, nikad ništa ne ispere već samo ubaci u mašinu. I sve, ali SVE mašina opere. Meni je ono bilo otkrovenje user posted image user posted image pa se meni smejala jer ja ispiram svaki sud iako znam da će mašina oprati user posted image rob navike user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.4.2018 10:25:33 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 10:32:12   
Maraj
Ana mislim da je to i do njihove hemije tj kocki za masinu.
Mislim da su "delotvornije" nego nase. Ko ni sva hemija na nasem trzistu....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Mašina za sudove
27.4.2018 10:42:08   
Sanjica26 RR
Tacno Maraj. Mislim da je to do kvalitetnije hemije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here