|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
3.7.2010 20:34:37   
Anoniman
...jer sam upoznala divne zene i naucila masu stvari...zahvalna sam do neba sto RR postoji...user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
3.7.2010 20:49:43   
Veca77
RR samo pozitivno utice na mene prvenstveno zbog zena koje sam ovde, neke cak i licno upoznala! user posted image Dosta toga imamo zajednickog i brzo nam prolazi vreme kada se druzimo!!!
Ponekad uhvatim sebe kako previse razmisljam o svojoj situaciji i kako mozda tu 'opsesiju' pospesujem sve vise pisuci i citajuci o njoj! A onda se 'iskljucim' na neki period dok ne osetim da mi sve to fali, a najvise devojke!!!
Da ne govorim o tome koliko sam stvari na RR naucila!!! Za svaku situaciju i problem RR ima savet i resenje!!! Hvala vam na svemu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
3.7.2010 21:03:06   
dobro bice iz bajke
RR pozitivno utice na mene..Pre nego sto sam se prijavila na RR stalno sam bila depresivna i tuzna..Visila sam na Facebooku..Od kada sam na RR totalno sam druga osoba,upoznala sam puno divnih zena,i naucila svasta nesto,svadjam se sa mm,oko kompa,koristim svaku priliku da budem na RR,nema vise facea,hvala vam na tome..Ne znam sta bih bez RR..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
3.7.2010 21:07:19   
Anoniman
na mene utice pozitivno jer
- volim da zapitkujem a ovde ima dobrih zena da mi strpljivo odgovaraju user posted image user posted image
- volim kad mogu nekom da odgovorim i da mu pomognem ako odgovor znam
- volim sto mogu dobro pozitivno i negativno da se istresem i da neko to moze da razume bez posledica
- volim sto ima ludaka na ovoj RR koji me nasmeju, oraspoloze, podignu
- volim sto mislim da ima zena na RR sa kojima pijem kafu i volela bih da to nastavim i da mi postanu prijatelji
- volim sto znam da ima zena koje nisam upoznala jer nisu iz mog grada a postoje tamo negde i ja ih volim

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
3.7.2010 21:08:47   
dobro bice iz bajke
izvinjavam se..zABORAVILA SAM.

Ne znam sta bih bez ovih divnih osoba koje su tu u svakom trenutku,i koje su mi vratile veru i ulile nadu..

Devojke volim VAS..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
3.7.2010 21:10:09   
Nena81
IZVORNA PORUKA: OTI

na mene utice pozitivno jer
- volim da zapitkujem a ovde ima dobrih zena da mi strpljivo odgovaraju user posted image user posted image
- volim kad mogu nekom da odgovorim i da mu pomognem ako odgovor znam
- volim sto mogu dobro pozitivno i negativno da se istresem i da neko to moze da razume bez posledica
- volim sto ima ludaka na ovoj RR koji me nasmeju, oraspoloze, podignu
- volim sto mislim da ima zena na RR sa kojima pijem kafu i volela bih da to nastavim i da mi postanu prijatelji
- volim sto znam da ima zena koje nisam upoznala jer nisu iz mog grada a postoje tamo negde i ja ih volim



puno puno cak cak do neba meseca user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
4.10.2010 12:47:03   
Anoniman
Prvo sam samo spijunirala i citala vasa iskustva,onda sam tu i tamo napisala neko slovo.Sada ne moze da prodje dan da ne svratim,prelistam sto je moguce vise tema,otkrijem neke nove i kazem vam koliko volim da `budem`ovde i koliko sam odusevljena sto sam deo ovako  lepe price,lepih, pametnih  i urnebesno duhovitih ljudi  user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 4.10.2010 12:48:05 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
4.10.2010 12:48:46   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: ribizla

Prvo sam samo spijunirala i citala vasa iskustva,onda sam tu i tamo napisala neko slovo.Sada ne moze da prodje dan da ne svratim,prelistam sto je moguce vise tema,otkrijem neke nove i kazem vam koliko volim da `budem`ovde i koliko sam odusevljena sto sam deo ovako  lepe price,lepih, pametnih  i urnebesno duhovitih ljudi  user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
4.10.2010 17:28:20   
jance
hmmm...
-pre svega zato sto, kad imam neki svoj paranoicni ispad, tipa da se utripujem da mi je nesto, onad ovde znam da cu sigurno nacim barem jednu zenu koja je kroz slicno prosla, i o tome ovde napisala(pa me to smiri)...
- zato sto ima tako puno zena sa toliko pozitivne energije, i spremne su da mi ustupe malo kad mi je potrebna
- zato sto se ovde neplase ocitati mi jednu " roditeljsku" od srca, kad preteram sa tripovanjem
- sto imam gde da se izjadam i da nesmaram zbog toga mm, koji i sam ima svojih problema dovoljno
- zato sto hocu da podelim svoja iskustva na ovom mom zivotnom putu, u nadi da ce jednog dana nekome pomoci 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
14.11.2010 13:05:58   
usamljena
"Upoznala" sam mnostvo divnih zena koje mi, svaka na sebi svojstven nacin, u odredjenim trenutcima pomazu!Mislim na sve zene koje su tu i koje su bile tu od januara od kada sam ja clan RR.
Hvala jos jednom svim dobrim, lepim zenicama za svu pomoc koju mi pruzaju user posted image  

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
14.11.2010 14:20:54   
sneza24
E toliko RR pozitivno utiče na mene da kad sam nešto neraspoložena,u nekim problemima kad mislim da nema rešenja e tad se uvek setim neke odvale odavde i lepo se nasmejem.
Srećom pa sam tad sama inače bi neko pomislio da sam skrenula.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
14.11.2010 18:30:13   
aleksandrova
opusta me...mnogo cak i kad nemam sta da kazem vec samo citam user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
14.11.2010 18:38:42   
Anoniman
Evo , ovde želim da se raspišem ... user posted image

Na RR sam "zalutala" negde u martu , kada je moj test za trudnoću prepoznao user posted image . Ma koliko me ta vest obradovala . kao i svaka buduća mama - bila sam malo i uplašena , i nesigurna , ma , u blagom šoku ,eto . Tražila sam po netu neke informacije o trudnoći , i za svaki mogući pojam koji bih ukucala u pretraživač - dobijala sam Ringeraju kao izvor odgovora .
Registrovala sam se . Čituckala , postepeno kapirajući kako šta funkcioniše , gde je koja tema i slično . Sećam se da me je prva pozdravila Bebablue user posted image . Posle nje , sve članice su se neverovatnom brzinom priključile pozdravima , podršci , ma ne znam , bila sam jako , jako prijatno iznenađena . Naravno , kako nisam odmah znala baš sve o pretrazi tema - uvek sam zapitkivala , ponekad i brljala , ali se sećam da je UVEK neko bio tu da me preusmeri , da me posavetuje , odgovori na pitanje , i ponekad , samo da me sasluša ako mi je teško , a naravno , bilo je i takvih momenata . Ni jednog momenta me niko nikada nije povredio , omalovažio ili slično , naprotiv . Posmatrala sam kako se stare članice odnose prema novima , učila od njih , pa sam samim tim i ja vremenom bila u prednosti da nekoj novoj budućoj mami pomognem , da posavetujem , ili da bar saslušam , kao što su mene slušale .
U svakom pogledu - forum kao forum je , maksimalno pozitivno uticao na mene . Postala sam hrabrija , opuštenija , nasmejanija , i uz pomoć dragih žena - mnogo sigurnija u isčekivanju mog malog pilenceta . Svaka od nas , naravno , ima podršku porodice , prijatelja , ali je podrška koju sam dobila na RR za mene zaista bila neprocenjiva . Hvala vam , cure . user posted image

I da ... Pucajte , ja OPET pišem post user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
14.11.2010 18:40:30   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
14.11.2010 21:29:29   
majared
Nema vas takvih na celom svetu user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
14.11.2010 21:44:45   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: majared

Nema vas takvih na celom svetu user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
14.11.2010 22:21:55   
Dada81
Znači toliko da posle svog deteta i muža,sledeće na što mislim uz svako leganje i ustajennje je RR i Vi!Totalni sam ovisnik!!!Ima još toliko toga što bih rekla,ali vi ste to sve rekle ovde u svakoj svojoj poruci!
Utiče pozitivno,zato što sam još pozitivnijauser posted image i sve je lakše,svaki novi dan,lep je osećaj sve deliti i lepo se razumeti i zezati.
A,mnogo je rečeno i svim ovim porukama ovdeuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
15.11.2010 0:20:36   
liliana
E, vala, ponekad u svakom smislu!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
10.2.2011 8:32:52   
Anoniman
Volim da dodjem na RR jer uvek dobijem odgovor na postavljeno pitanje. Postoje teme za bukvalno sve, lepo je znati da nismo jedine koje se suocavaju s odredjenim problemima. Dopada mi se kako admini rade svoj posao, izuzetno se vodi racuna o tome da se ne rasplinjavamo, da nesuglasice ne predju u sukobe i da se drzimo prakticne svrhe foruma - razmene misljenja. Pohvala za admine i pohvala za clanice. Hvala vam.user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
10.2.2011 10:01:37   
zoća
štedi mi novac koji bi dala psihijatruuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
10.2.2011 10:04:42   
Vučko.ba.
jao Zoćo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
24.4.2011 21:40:53   
Anoniman
Ja nisam dugo sa vama, ali RR na mene moze da utice samo pozitivno. Inace sam manje napeta, nervozna, i ne rezim toliko na muza. RR je puna dobrih saveta i dobrih ljudi. Ljudi su ovde divni i svi se razumemo jer imamo slicne probleme.
Sve pohvale za RR.user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
25.4.2011 13:02:25   
Dada81

IZVORNA PORUKA: liliana

E, vala, ponekad u svakom smislu!!!!!!!!!user posted image


user posted image

IZVORNA PORUKA: magiNS

Volim da dodjem na RR jer uvek dobijem odgovor na postavljeno pitanje. Postoje teme za bukvalno sve, lepo je znati da nismo jedine koje se suocavaju s odredjenim problemima. Dopada mi se kako admini rade svoj posao, izuzetno se vodi racuna o tome da se ne rasplinjavamo, da nesuglasice ne predju u sukobe i da se drzimo prakticne svrhe foruma - razmene misljenja. Pohvala za admine i pohvala za clanice. Hvala vam.user posted image


user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: zoća

štedi mi novac koji bi dala psihijatruuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image








_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
25.4.2011 13:03:45   
indy_25
U svakom smislu user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
25.4.2011 13:09:17   
vukosava
nina je dobila ime nakon ubedljivog vodjstva imena nina na mojoj rr anketi. brze mi prodje vreme uz pumpanje. samo vas znam sto imate bebe, nemam ovde nikog oko sebe ko ima prinovu

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here