|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puder
2.10.2012 13:13:19   
Modessty
Hvala Jeco!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: puder
2.10.2012 13:15:39   
Sesilija 83
Ja koristim ovu bb kremu i super je,iako imam osetljivu kozu i jedva se prilagodim novoj kremi a lice,ova je bas super i uopste ne sija,nekako je mat.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: puder
2.10.2012 13:21:57   
Ana RR
Je l' koristi neko ovo ili ovo?

Kritike su dobre, jedna forumašica mi je rekla da je serum skroz ok, moraću da uzmem tester da isprobam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: puder
2.10.2012 13:24:51   
Modessty
Nisam uspela da otvorim linkove
Ana imaš pp

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: puder
2.10.2012 13:26:26   
Jeca*
meni ova druga nije odgovarala...kao da mi je koza bila suvlja

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: puder
2.10.2012 13:26:59   
Jeca*
Evo osnovnih razlika između BB krema i toniranih krema:

BB krema:
•    Regeneriše i umiruje kožu
•    Obično ima visoki zaštitni factor (SPF 15+)
•    Odgovara svakom tipu kože mada postoje i BB kreme namenjene baš određenom tipu
•    Ima vrlo mali izbor nijansi, uglavnom su to dve ili tri
•    Ima sastojke koji usporavaju starenje kože
•    Lagana je i omogućava koži da diše
•    Dobra BB krema funkcioniše kao tečni puder i ujedno hidrira kožu tako da ispod nje standardna krema nije potrebna kao ni tečni puder preko
•    Dugotrajna je
•    Neke od njih izbeljuju kožu (pošto većina dolazi iz Azije, a tamo je na ceni svetao ten)
Tonirana krema:
•    Manje je pigmentovana od BB kreme
•    Obično ima veći izbor nijansi
•    Ima nizak zaštitni factor ili ga nema uopšte
•    Nije dugotrajna
•    Ne izbeljuje kožu

izvor: modnivrisak.com

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: puder
2.10.2012 16:43:48   
viking
Ja imam Vichy BB kremu i meni baš odgovara. Ne znam da li ste pisale (sorry ako jeste), ali BB je skraćenica od blemish balm, zato su one bolje od pudera.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: puder
2.10.2012 23:12:57   
Modessty
ok ubedile ste me user posted image Isprobaću!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: puder
2.10.2012 23:23:46   
madre
da znasuser posted image ja uopste ne koristim puder, ali kako ste ga ovde nahvalile prosto mi dodje da ga kupimuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: puder
2.10.2012 23:37:58   
isidora88
jeco kako prekriva ta bb krema, garnier ne bih nikako, deborah mozda nije los izbor i cena je ok

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: puder
2.10.2012 23:45:52   
Jole84
I meni je odlična bb krema,baš je lagana,za razliku od jakih pudera koje sam koristila-poput lorealove puzlice i infaillible (ako je tačno napisano user posted image ) Mada još uvek u bitnijim prilikama posrnem za njima.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: puder
12.3.2013 18:21:51   
Figaro88
Ja imama max faktor,ali ne koristim ga bas cesto.Koristim bbkremu,pa ako treba fiksiram je sa malo pudera u prahu,to mi vise odgovara....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: puder
12.3.2013 18:51:05   
Mishica 77
user posted image

Prezadovoljna! user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: puder
12.3.2013 18:54:27   
milenatea
koristila sam ga pre 5 god super je ali je jak, a sada koristim bb kremu i zadovoljna sam, ali moracu da kupim opet ovaj, podsetila si me

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: puder
12.3.2013 18:57:21   
minnica
Ne koristim tečni puder, ponekad onu obojenu kremu niveinu. Koristim samo korektor za podočnjake.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: puder
12.3.2013 20:10:35   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

user posted image

Prezadovoljna! user posted image



Najbolji puder ikada ja ga odavno nisam koristila ima nekih 5 g. Ovdje ga ne mogu ni naci. Stada koristim neki od Estee Lauder nije los.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: puder
12.3.2013 20:16:25   
vikiveki
I ja se slažem sa vama da je Revlon najboljiuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: puder
13.3.2013 13:56:44   
nata11
Revlon je OK.
Ja inace koristim MaxFactor 106. Mada i Macovi nisu losi samo su mi malo skuplji a i nisu mi toliko pristupacni moram da ih narucujem unapred a MF mogu da kupim kada pozelim.
Inace Macov fiksator za sminku je nesto fenomenalno.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: puder
10.6.2013 23:16:36   
Maraj
koristm vichy i super mi je

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: puder
10.6.2013 23:30:23   
madre
ne koristim puder, ali zato ponekad stavim niveinu tonizirajucu kremu, i bas sam zadovoljna.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: puder
11.6.2013 0:08:07   
Rivana

IZVORNA PORUKA: nata11

Revlon je OK.
Ja inace koristim MaxFactor 106. Mada i Macovi nisu losi samo su mi malo skuplji a i nisu mi toliko pristupacni moram da ih narucujem unapred a MF mogu da kupim kada pozelim.
Inace Macov fiksator za sminku je nesto fenomenalno.

MAC nema fiksator za sminku
setting spray - sluze da setuju sminku i da je 'vezu'. uglavom imaju hranljive sastojke koji kondicioniraju i hrane kozu (krastavac, aloja...) i sto je najvaznije, uvek imaju neko ulje. logicno, ako imaju ulje, nista ne mogu da fiksiraju. najveca zabluda je da je mac fix+ fiksator. NIJE. Sastav: Water, glycerin, butylene glycol, cucumber fruit extract, chamomilla, camellia leaf extract, tocophryl acetate, caffeine, panthenol, hydrogenated castor oil, fragrance. Ko god da je koristio Fix+ je provalio da ako se stavi pre podloge, sminka lepo klizi. Da, to se desava zbog ulja i to je to. Ovo je dobar proizvod i ako se pretera sa puderom u prahu/kamenu, da malo to razredi i razblazi. Setting sprejevi nisu fixatori!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: puder
11.6.2013 8:53:33   
lanajelena
Jel probao neko Ingrid puder,cula sam da je bas jeftin a postojan user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: puder
11.6.2013 9:21:39   
nata11

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: nata11

Revlon je OK.
Ja inace koristim MaxFactor 106. Mada i Macovi nisu losi samo su mi malo skuplji a i nisu mi toliko pristupacni moram da ih narucujem unapred a MF mogu da kupim kada pozelim.
Inace Macov fiksator za sminku je nesto fenomenalno.

MAC nema fiksator za sminku
setting spray - sluze da setuju sminku i da je 'vezu'. uglavom imaju hranljive sastojke koji kondicioniraju i hrane kozu (krastavac, aloja...) i sto je najvaznije, uvek imaju neko ulje. logicno, ako imaju ulje, nista ne mogu da fiksiraju. najveca zabluda je da je mac fix+ fiksator. NIJE. Sastav: Water, glycerin, butylene glycol, cucumber fruit extract, chamomilla, camellia leaf extract, tocophryl acetate, caffeine, panthenol, hydrogenated castor oil, fragrance. Ko god da je koristio Fix+ je provalio da ako se stavi pre podloge, sminka lepo klizi. Da, to se desava zbog ulja i to je to. Ovo je dobar proizvod i ako se pretera sa puderom u prahu/kamenu, da malo to razredi i razblazi. Setting sprejevi nisu fixatori!


A zasto se onda zove Fix + da bi razblazio sminku user posted image
Imas one gde nigde ne pise setting spray nego makeup finishing spray.
Kako god, ja sam ga prvi put probala kada su me sminkali za svadbu, posle sminke me lepo naprskali njime i nista nije mrdnulo.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: puder
11.6.2013 23:36:29   
elenica4ever
Ja volim Revlon, super je i postojan bas.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: puder
23.7.2013 22:20:33   
Janncica
Kupila Lancome photogenic lumessence...Mirisi diiiivnooooo... user posted image i koza mi je nezna...ne pokriva bas nesto,ali je za dnevnu varijantu ok...

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu elenica4ever)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here