|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
9.3.2010 20:28:41   
Anoniman
marinak, sto se tice merenja tezine i pritiska, to je posao sestre koja radi kod njega-dakle, kad trudnica dodje, preda knjizicu, ona treba da pita da li zelis da se izmeris i da ti meri pritisak. Ako zelis, ona te izmeri, odneses papir kod dr, i on to unese u kompjuter.
Meni je na prvom pregledu rekao da pocnem dsa folnom kiselinom i vitaminima.

(odgovor članu marinak)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Preporučite ginekologa
9.3.2010 22:53:16   
lothroniell
Nisam uspela da ti posaljem pp... Ako hoces posalji ti meni pa cu ti ja odgovoriti! user posted image
IZVORNA PORUKA: isidora88

preporucite mi privatnog ginekologa u novom sadu
bitno mi je da je srpljiv,detaljan,da je dobar za vodjenje trudnoce i da po mogucstvu radi u betaniji (znam da puno trazim user posted image )
saljite na pp
hvala svima user posted image


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Preporučite ginekologa
9.3.2010 22:56:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

marinak, sto se tice merenja tezine i pritiska, to je posao sestre koja radi kod njega-dakle, kad trudnica dodje, preda knjizicu, ona treba da pita da li zelis da se izmeris i da ti meri pritisak. Ako zelis, ona te izmeri, odneses papir kod dr, i on to unese u kompjuter.
Meni je na prvom pregledu rekao da pocnem dsa folnom kiselinom i vitaminima.



Meni je rekao pre trudnoće da pijem ... kao pripremu.
Idem sutra kod njega.
Zadovoljna sam . Imala sam jednu koja je puno pričala, puna informacija...... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Preporučite ginekologa
9.3.2010 23:02:30   
simke

IZVORNA PORUKA: Nedja

marinak, sto se tice merenja tezine i pritiska, to je posao sestre koja radi kod njega-dakle, kad trudnica dodje, preda knjizicu, ona treba da pita da li zelis da se izmeris i da ti meri pritisak. Ako zelis, ona te izmeri, odneses papir kod dr, i on to unese u kompjuter.
Meni je na prvom pregledu rekao da pocnem dsa folnom kiselinom i vitaminima.


user posted image Meni nije rekao da pijem iako sam ga ja pitalauser posted image Rekao je samo jedite puno voca i povrcauser posted image Ni sestre me nikad nisu pitale da li zelim da se izmerimuser posted image Verovatno su procenile da sam fituser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Preporučite ginekologa
12.3.2010 13:11:50   
Veca77
Devojke, da li neka od vas ima informacije o dr Jokicu iz Valjeva? On je, navodno, nacelnik ginekolosko-akuserske klinike u VA bolnici, ali isto tako i ima privatnu ordinaciju! Bila bih vam zahvalna ako biste mi putem pp poslale njegovu adresu ili kontakt telefon / te. iz ordinacije!!!
Cula sam da je vrstan lekar i da zna znanje! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Preporučite ginekologa
12.3.2010 15:10:31   
dacica
veco dr.je super,ja sam radila laparaskopiju kod njega,divan je i pristupacan...naci cu tel.pa cu ti poslati

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Preporučite ginekologa
14.3.2010 16:19:12   
Anoniman
Violeta Radmanovac-Vrsac. Odlicna je. Radi u bolnici, a i privatno. Kad mi je nesto hitno, idem u bolnicu, a inace na preglede privatno. Bas je super.user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Preporučite ginekologa
20.3.2010 13:18:47   
bojana87
da li neko može da mi preporuci privatnu ordinaciju u Novom Sadu za 4D uz? Može na PP user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Preporučite ginekologa
22.3.2010 13:54:22   
Sanjica26 RR
Da li neko zna u kojoj privatnoj klinici radi ginekolog dr Zoran Stankovic? On me je operisao na "Institutu za majku i dete". Odlican strucnjak. Isla bih kod njega, ali sam izgubila nejgov kontakt. Bila bih vam zahvalna ako bi mi neko poslao neku informaciju na pp.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2010 14:04:34   
trba
 
IZVORNA PORUKA: isidora88

preporucite mi privatnog ginekologa u novom sadu
bitno mi je da je srpljiv,detaljan,da je dobar za vodjenje trudnoce i da po mogucstvu radi u betaniji (znam da puno trazim user posted image )
saljite na pp
hvala svima user posted image


Po mom dosadasnjem iskustvu poliklinika Maric ima odlicne doktore.
@ isidora88
imas pp :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Preporučite ginekologa
27.3.2010 19:36:37   
pepino
Ako neko zna kliniku privatnu ili labaratoriju u Banja Luci koja radi sto je vise moguce nalaza tipa hormona,briseva,Torch,kariotip,...neka mi molim vas javi,hitno mi je!!!user posted image

(odgovor članu trba)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Preporučite ginekologa
28.3.2010 11:15:57   
bluka
IZVORNA PORUKA: pepino

Ako neko zna kliniku privatnu ili labaratoriju u Banja Luci koja radi sto je vise moguce nalaza tipa hormona,briseva,Torch,kariotip,...neka mi molim vas javi,hitno mi je!!!user posted image


vidi u crticama. user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Preporučite ginekologa
28.3.2010 11:21:34   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: pepino

Ako neko zna kliniku privatnu ili labaratoriju u Banja Luci koja radi sto je vise moguce nalaza tipa hormona,briseva,Torch,kariotip,...neka mi molim vas javi,hitno mi je!!!


Pepino imas na kruznom toku prema Lausu u staroj zgradi Energomonta privatnu laboratoriju mislim da se zove Agrar

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Preporučite ginekologa
28.3.2010 17:02:40   
pepino
Hvala Dijana!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Preporučite ginekologa
29.3.2010 19:25:32   
marinak
apsolutna preporuka kako moja,tako i mojih prijateljica, jeste dr Todor..vic, Novi Sad. Jeste privatni lekar,ali je predivan! Ne previse skup (uz je 3000, exp.uz je 4500, standardno). Saslusa,posavetuje,nije navalentan kao neki privatnici koji vas salju u odredjene laboratorijie i prepisuju vam samo odredjene lekove i vitamine, ma jednom recju - lekar! Posle neprijatnog iskustva s dr Tabsom u DZ, pitam se sta zovek treba da uradi pa da dobije neophodnu paznju. Evo ukratko o cemu se radi - povracam nesnosno od 7.nedelje,sad sam 14. kad god sam se zalila na to on je rekao proci ce, pri tom mi rekao da smem da uzimam motilijum, lek koji kod nas ne postoji (da ne spominjem da je isti lek trazio po onoj svojoj knjizici 5 minuta...ne trpam se gde mi nije mesto i nisam najpametnija na svetu,ali pitala sam ginekologa-akusera o leku koji se prepisuje u trudnoci, tj u stanju za koje je on specijalista,a on ne zna napamet...kao da sam ga pitala ne znam ni ja sta...). Nikakve analize krvi mi nije spominjao,bitno je da me je na prvom pregledu isprepadao s uputom za geneticara (halo, imam 27 godina!!!). Dakle, STO DALJE OD dr Edin Nuhad Tabsa!!!!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Preporučite ginekologa
29.3.2010 20:01:00   
marinak
e da, zaboravih najbitnije - gorepomenuti lek protiv povracanja, motilijum, se ne proizvodi kod nas, niti je ragistrovan...sta reci,a suzu ne pustiti...

(odgovor članu marinak)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Preporučite ginekologa
29.3.2010 22:34:51   
dacica
da li ima neko iz Bg.da mi preporuci dr.privatno ili drzavno za vodjenje trudnoce...
hvala puno na pomoci!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu marinak)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Preporučite ginekologa
30.3.2010 9:00:01   
lanajelena
Ja uvek preporucujem Dr Stajica...strpljiv,uvek prijatan,kad god te vidi zna tacno tvoju istoriju,sto jako malo Dr zna...ma sve u svemu super Dr i jos nisam nijednom cula lose iskustvo vezano za njega...radi privatno kod Todorovica i mogu da kazem da mu cuveni dr Todorovic prima pacijentkinje jer ih oni ima tri puta vise od njega,bar kad god sam ja dolazila na pregled,za Todorovica necu nista da komentarisem nisam nikad bila ali iskustva su razlicita

(odgovor članu marinak)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Preporučite ginekologa
30.3.2010 9:27:38   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dr Slavica Vasiljević  (privatna ordinacija)
Banovo brdo, Beograd



Od skoro i moja dr! Sve najbolje o njoj user posted image

< Poruku je uredio Suncicabg -- 30.3.2010 9:29:07 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Preporučite ginekologa
30.3.2010 20:58:18   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dodak

interesuje me kako ste zadovoljne svojim ginekolozima...
ja nisam baš najzadovoljnija pa me interesuju vaša iskustva...



IZVORNA PORUKA: ElmaB

Ja deset godina idem kod privatnika dr Hadziomerovic u Sarajevu i vodio mi je obje trudnoce i prezadovoljna sam. Ne mislim ga mijenjati dok ne ode u penziju! A, oba puta me je na Kosevu porodio dr Murtezic s kojim sam takodjer jako zadovoljna!


IZVORNA PORUKA: MERYEN

Ja sam nekad zadovoljna nekad ne,uglavnom me nervira to sto u drzavnim ustanovama se zuri i ceka,i stalno imam osecaj da sam ostala ne dorecena-da sam imala jos nesto da pitam,i da mi je ona imala jos mnogo stvari da objasni...
A uporedo idem kod privatnika,sa njim mogu da kazem da sam zadovoljna za sad opsirno mi objasni bukvalno sve,i sto pitam i sto ne pitam a on smatra da trebam da znam,mada ja sam takva da nemam poveranja mnogo,razlog je taj da je meni otac umro od tumora pankreasa a isao je kod privatnika koji ga je lecio od gastritisa puna dva meseca,pa onda kad se covek opece jednom onda izgubi poverenje i sve njih jer svi grese a samo je pitanje na kome ce se ta greska zalomiti,zato iz predostroznosti covek uvek mora da bude oprezan....


IZVORNA PORUKA: ebru

´Ja ovdje idem u privatnu kliniku kod ginekologa,i stvarno sam zadovoljna uslugom i strucnom pristupu svom poslu.
Prvo kad dodjem popricamo i pitam sve sto me zanima pa onda na pregled.On mi je vodio citavu trudnocu i samo imam rijeci hvale.




IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Već 5god idem kod istog ginekologa - nekada u državnoj, nekada u privatnoj, jer radi na oba mesta... mislim da je to zgodno zbog porođaja...

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Jako sam zadovoljna svojim ginekologom. Imala sam pre njega jednu ginekologinju, u koju sam MALKICE izgubila poverenje, pa sam odlučila da menjam.


IZVORNA PORUKA: AleksandraDj

Ja sam takodje kod privatnnih ginekologa (muz i zena) i prezadovoljna sam. Pre njih sam isla kod genijalne doktorke u domu zdravlja koja je toliko popularna da dolaze pacijentkinje iz svih delova grada a ja sam konstantno i svaki put cekala po 4-5h da stignem na red i odustala sam od nje. Ovi sadasnji doktori su dobri i posteni  i necu da ih menjam.


IZVORNA PORUKA: ivana3777

Ako sam zbog necega sigurna u ovoj trudnoci, to je izbor ginekologa. Poslusala sam par saveta prijateljica i odlucila se za doktoricu koja je u to vreme radila u drzavnoj bolnici (specijalista ginekologije i akuserstva) ali takodje i u privatnoj klinici. Po donosenju uredbe ministra zdravlja, ona je odlucila da nastavi da radi u bolnici, bar do daljnjeg. Na moju srecu, prihvatila je pracenje trudnoce u drzavnoj bolnici, odaziva se na moje pozive (mada to cinim zaista retko). Na poslednjoj kontroli je tako bila razdragana zbog dobrih rezultata i mog dobrog opsteg stanja, da me je to bas onako najiskrenije obradovalo. Od samog pocetka mi objasnjava sve sto me ceka do naredne kontrole i upucuje na sve neophodne analize. Cak smo uspele da na zadnjem pregledu malo procaskamo i o tome kako je samokontrola veoma pozeljna u trudnoci, pa i uopste u zivotu
Gledajuci sa stanovista mog posla (rad sa klijentima razlicitih socijalnih kategorija), razmisljam da ni ginekolozima sa nama nije bas uvek lako. Imala sam prilike da vidim da dolaze devojke i zene totalno neupucene (da ne kazem neobrazovane), koje ne prate ciklus, ne prate pokrete bebe, ne prate signale koje im telo daje, ne pridrzavaju se terapije itd. Kako onda ginekolog moze uspesno pratiti trudnocu ako one same to ne rade.
Imam obicaj da kazem da ja zaista imam srecu sa medicinskim radnicima. Valjda zato sto se uvek osmehujem, zahvalim na ljubaznosti ili samo zbog toga sto se trudim da budem dobar pacijent (ako se trudnica moze nazvati pacijentom). Nadam se da ce tako ostati i do samog kraja, pa tamo negde u aprilu kad donesem mog bebana kuci, reci cu vam kako sam prosla na porodjaju.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: ivana3777


Gledajuci sa stanovista mog posla (rad sa klijentima razlicitih socijalnih kategorija), razmisljam da ni ginekolozima sa nama nije bas uvek lako.


 Isto ja tvrdim za babice i šalterske radnike.

IZVORNA PORUKA: BINCE

ja sam bila zadovoljna sa svojim gon.5 godina,,,sve je super bilo mozda zato sto sam samo na pregled isla...i kaze sve je ok,i to je to,,,,,al,sada mi treba neko ko ce da prica samnom i da mi lijepo objasni jer meni je ovo prva trudnoca i tyreba mi malo vise price i objasnjenja,,,,a kod svoje dokt,ova dva pregleda to nisam imala....tako da cu da je mijenjam defff....


IZVORNA PORUKA: ivak

Neznam da li sam u dobroj temi ako nisam prebacite me molim vas  .
Zanima me da li neka  od Novosadjanki ide u dom zdravlja na Bulevaru Mihajla Pupina, ja sam tamo isla kod dr Mirovic ali  kazu da ona odlazi u privatnu praksu , pa me zanima da li bi mi neko preporucio nekog ginekologa u tom domu zdravlja ili nekom drugom u NS?

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ivak draga pogledaj ovu temu              Klik   


IZVORNA PORUKA: marinak

Idem kod privatnika po preporuci prijateljica. Nije previse ni skup,zaista niti napadan u smislu da vas upucuje samo u odredjene laboratorije ili vam prepisuje samo odredjene lekove. Pre toga sam bila odlucna da idem u DZ jer sam mislila da se vecina trudnica prenemaze i preteruje kad govori o negativno o DZ. Nazalost, na svojoj kozi sam oset_ila da je sve to istina,tj da su uzasni. Zakazala sam pregled kod dr Tabsa po preporuci ovog foruma. Ovo mi je prva trudnoca, informisana sam,ali ipak ima stvari koje bi trebalo da cujem od ginekologa. Nista od toga, dao mi je upute, rekao da dodjem s rezultatima i to je to. Kad sam pocela da poracam u 7.nedelji, slali su me kuci jer je to normalno i poslali me na bolovanje. Kad sam pocela da povracam krv ,a sestre opet "dodjite sutra, smirice se to,procice,danas je bas guzva kod doktora", pukao mi je film. Halo ljudi, pa jel postoji nesto za prestanak krvarenja, jel mozda treba da izvadim krv jer mesec i po dana ne jedem nista ,samo povracam?!Neko ce pomisliti da sam se okomila na sirotog dr.Tabsa,ali samo da napomenem da mi je na jednoj od brzinskih seansi koje ja nazivam pregledima preporucio lek motilijum protiv povracanja i to ovako - 5 min je listao onu svoju knjizicu s lekovima da bi ga nasao. Da se razumemo, ne trpam se tamo gde mi nije mesto i nisam najpametnija na svetu,ali pitala sam lekara specijalistu ginekologije i akuserstva o terapiji hyperemsis gravidarum-a,a ne o nekoj koznoj bolesti pobogu?! I znate sta je epilog? Taj lek se kod nas ne proizvodi,a nije ni registrovan.Sta reci... Pa valjda bi neko s toliko godina i iskustva to trebalo da zna napamet...od sad kod DR TODOR..VICA, nezamenljiv je! ps. znate, kad mi neko za Tabsa kaze da je "dobar lekar i veliki strudnjak", to me podseca na one profesore matematike koji su bili izuzetni studenti,ali ne i predavaci,tj ne znaju to da prenesu


IZVORNA PORUKA: dacica

ja jos nisam nasla dobrog dr.lutam i dalje,u 9.ned.sam...bas mi je problem,treba da se opredelim,a neznam gde....pa bi zamolila one koje su iz Bg.a zadovoljne su svojim dr.bilo privatno ili drzav.da mi ga preporuce na pp,
hvala vam puno na pomoci!!!!


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam zadovoljna sa svojim privatnim ginekologom, kao i doktoricom kod koje idem u porodiliste.

Za ginekologicu koja radi u DZ je sve sto imam da kazem , te stoga ni ne idem tamo.


IZVORNA PORUKA: Anna79

Moja dr radi i u Visegradskoj i privatno, ja uglavnom idem privatno kod nje (sem npr. kordocenteze, to ce mi raditi u Visegradskoj). Stvarno je odlicna, izvrstan je strucnjak, nista ne prepusta slucaju, jedna je od najboljih dr za rizicne trudnoce, a pre svega je normalno i nezno ljudsko bice, prepuno razumevanja. Inace, ona uopste nije bila u fazonu da idem privatno kod nje, i sada mi stalno govori da dodjem u Visegradsku kako ne bih bezveze placala, ali iskreno, meni je uglavnom lakse da idem privatno. Naime, i u Visegradskoj mi se uvek maksimalno posveti, uradi i vise od onoga sto treba, ali znam da ima zakazanu operaciju ili jos mali milion trudnica koje cekaju ispred njene ordinacije, a ja sam vrlo zahtevna pacijentkinja i uvek imam jos neko pitanje








_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Preporučite ginekologa
20.4.2010 11:18:38   
ivak
Cao svimauser posted image .

Moj ginekolog je bila dr Mirovic (Dom Zdravlja Bulevar, Novi Sad) ali ona sada prelazi u privatnu praksu pa bi ja da nadjem drugog lekara koji radi u Domu Zdravlja.
Iscitala sam vase postove od pocetka, a videla sam da u tom Domu Zdravlja ima nova doktorka koja se mislim zove Sanja...., neznam prezime. Da li neko ima iskustva sa njom?


_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Preporučite ginekologa
23.4.2010 14:20:56   
SlaSha
Devojke,da li ima neka da mi preporuci dobrog lekara za vodjenje trudnoce u Limanskom domu zdravlja-Novi Sad?Ili nekog dobrog privatnog,ali da radi i u Betaniji?Saljite mi na pp..Hvala unapred!!!

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Preporučite ginekologa
25.4.2010 1:22:18   
Anoniman
Dr Toma Stefanovic
Spec ginekologije i akuserstva
Subspecijalista za sterilitet i feritilitet (znam da mnogima bas ovo treba)
KBC Zemun i privatna ordinacija

Odlican je, ne znam da li zato sto je relativno mlad i zeljan  znanja, strpljiv; specijalizaciju je radio u KBC Ljubljana

(odgovor članu SlaSha)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Preporučite ginekologa
5.7.2010 20:11:30   
jovana1
hm... ovo mi je prvi put da trazim na netu odgovore na svoja pitanja... pomalo sam nervozna... procitala sam sve komentare, svacije preporuke... i dalje sam neodlucna, naime, u mestu u kom zivim kao i od zena koje poznajem, cula sam samo reci hvale za dr.Todorovica (NS), medjutim, on je pomalo skup, mozda je cak i izvikano ime, pa sam potrazila komentare, nazalost, ima ih vrlo malo, tj.na ovom forumu nadjoh samo 1! takodje sam cula za dr.Bjelajca, takodje bezuspesno, nista nisam nasla i sada sam opet na pocetku! ne znam sta da radim, niti kod koga da idem... konacno sam se odlucila na taj korak, i u slepoj sam ulici, ne vidim dalje... mozda bi bilo suludo da pitam i ja, opet iznova, da li ima ko da ostavi svoj komentar na ove doktore, molila bih sve!
hvala unapred!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Preporučite ginekologa
5.7.2010 20:17:17   
ksenija81
Za Todorovica nisam nista cula, a Bjelajac mislim da je ok. I ja se patim sa tim idem u dz Novo Naselje pa cu videti... Za sada sam pomalo razocarana ali ima vremena da se pokaze doticni dr Sasa M.

(odgovor članu jovana1)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here