|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
12.8.2009 16:18:36   
mihi
IZVORNA PORUKA: Debeljuca

prof dr Darko Plecas,
dr Nemanja Stankovic
doc dr Andreja Glisic,
dr Snezana Plesinac..


oni su u Visegrdskoj... sjajan tim...

do skoro dr Predrag Djurovic, za sterilitet i probleme sa zatrudnjivanjem... ali sada radi u Zemunskoj bolnici...

pozdrav svima!!!

nadam se da cete imati lepa iskustva sa ovim lekarima... kao sto ih imam ja..


Celo odeljenje kontrole fertiliteta u Visegradskoj Sjajni su.

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Preporučite ginekologa
30.8.2009 1:06:12   
viking
Da li neka od vas ima iskustva sa doktorkom Milanom Đukanović ili doktorkom Maricom Đuran? Obe rade u istoj privatnoj poliklinici na Novom Beogradu, mnogo bi mi značila neka preporuka...

Pozdravi...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Preporučite ginekologa
19.9.2009 10:49:14   
cici78
Dr.Mima Fazlagic, radila je u N.Frontu, sad samo radi u svojoj privatnoj ordinaciji u Zemunu...nikad boljeg ginekologa nisam srela, ma vrh, strucnjak samo takavuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Preporučite ginekologa
19.9.2009 13:58:19   
cicko
Dr Dragana Veber- Mamic,Novi Sad, DZ na Bul.M.Pupina kod Dunavskog parka.
Izuzetno strucna, pazljiva... divna!

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Preporučite ginekologa
19.9.2009 16:13:12   
sanji
Dr. Tanja Laketa. DZ Rakovica, Beograd. Radi i privatno. Fenomenalan ginekolog, dijagnostičar, i fenomenalan čovek. 

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Preporučite ginekologa
23.9.2009 14:28:08   
Anoniman
Eh....a lekari iz Subotice??? Cure javite mi kod kojih lekara idete...i koji su po vama i zashto najbolji???

Ja trenutno idem samo u dispanzer kod Babic Igora, ali zelim da volim trudnocu i kod privatnog lekara...ali neznam kojeg.... user posted image

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Preporučite ginekologa
25.9.2009 8:11:58   
Trcosava
Iščitala sam sve postove i koliko sam mogla da primetim, većina je po bolnicama, tek po neka u Bgd ide u DZ.

Evo mog LOŠEG iskustva sa dokorkom iz DZ u Knez Danilovoj ulici (ispod Taša)
Elem, doktorka je Jadranka Duraković, u vreme kad sam ja odlazila kod nje je i postala načelnik DZ.
Prvi put - po preporuci odem kod nje, prijatna bila, ok...
Drugi put - sumnjala da sam trudna - ispregledala me i ispritiskala da su mi oči ispale (nisam preosetljiva na te bolove) i kaže žena ''Jesi, trudna si, evo napipala sam plod!''
Da napomenem da se ispostavilo da ja tad ipak nisam bila trudna i da od tada kad god sam trebala da dobijem, taj desni jajnik (po njoj plod) me redovno žigao i boleo više nego drugi.
Posle toga, sam stvarno bila trudna, no tad nisam znala da sam trudna, muku sam mučila sa ešerihijom i potrefilo se da sam bila trudna i pila lekove u isto vreme. Takvo ponašanje od nje - blagi užas!!!!! Samo što me nije išamarala u odrinaciji. Kao da sam ja namerno pila lekove i kao da sam ja volela što se 5 god patim sa ešerihijom. No od tada nisam išla kod nje, promenila sam lekara. Par mojh bivših koleginica je isto išlo kod nje i kao super im je. Valjda je sve individualno. Ili ona ima svoje ljubimce.
Eto jedna moja topla NE preporuka za ginekologa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 19:46:12   
Anoniman
e drage moje i ja sam imala loše iskustvo sa jednom doktorkom iz Zr-a. neću pominjati njeno ime, sem ako nekog baš zanima. uglavnom sam išla kod nje privatno, žena nije videla veoma važne "sitnice", koje su me pred sam kraj trudnoće koštale gubitka onog najdražeg... user posted image ali kad razmislim bolje evo navešću ime i prezime možda će nekome pomoći ovaj moj komentar - dr Ljiljana Bursić. Sve je bilo u redu na početku, ulivala je poverenje...ustvari do samog kraja sam joj verovala i nisam konsultovala nikog drugog jer sam smatrala da nema potrebe, plus sam i prvi put u životu trudna pa hajde ti sad budi pametan...ne znam šta da kažem ali eto, možda nekome ovo i pomogne ....user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 20:00:34   
2002m
Jako mi je zao zbog tvog gubitka bebeuser posted image user posted image user posted image user posted image .Ja sam isla kod nje tri godine i sada mi je zao sto sam prosle godine presla kod drugog privatnika.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 20:02:47   
2002m
kaliopi, kod kog ginekologa trenutno ides?

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 20:13:19   
Anoniman
Trenutno,draga, nigde.. puštena sam iz Betanije 17. septembra... kod nje se ne vraćam, trenutno sam ni na zemlji ni na nebu... kakvo je tvoje iskustvo sa njom? iskreno, poznajem devojke koje su zadeovoljne njom, ali ja eto ne mogu da shvati, jer su mi u NS-u rekli da su neke stvari mogle da se spreče, a te reči me ubijaju...

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 20:14:50   
Anoniman
mislila sam da odem kod nekog doktora u novi sad,(imam par preporuka) nova sam ovde u zrenjaninu a nemam u nikoga više poverenje ...user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 20:25:30   
2002m
Nisam vise kod nje zbog toga sto sam tri godine bila kod nje,vodila me kao sekundarni sterilitet(sto i jesam).Redovni pregledi i uz, na svakih 6 meseci kolposkopija i pap test i uvek je bilo sve ok.Odlagala me je na svaka tri meseca da dolazim na kontrole, bez ijedne analize.Meni je to bilo malo cudno i promenula sam ginekologa.Uvek je bila fina, nemam reci.Meni se ona svidja, samo sam htela drugo misljenje...posto mi je bilo dosta da dve godine slusam kako je sve ok a od trudnoce nista.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 20:28:16   
2002m
IZVORNA PORUKA: kaliopi

mislila sam da odem kod nekog doktora u novi sad,(imam par preporuka) nova sam ovde u zrenjaninu a nemam u nikoga više poverenje ...user posted image  
Ja sam pre nepuna dva meseca bila u Borci kod privatnog ginekologa, zena me odusevila i kada opet budem ugrabila priliku icicu ponovo kod nje.
U Zrenjaninu sam trenutno kod Marusica.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 20:29:27   
2002m
On mi je 2002 vodio trudnocu.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 20:43:26   
Anoniman
e vidiš drago mi je da nisam jedina kojoj je zapela ta njena konstantna rečenica da je sve ok...zbog tog njenog ok mi je zakazivala na svakih mesec dana pregled. kad sam se požalila na sekret, tek mi je onda uzela bris,inače mi odradi uz i to je to...naravno, kad mi je uzela bris ustanovila je kandidu, smirila rečima da je to sasvim normalno u trudnoći, uvalila vaginalete i zakazala za mesec dana iako sam očekivala raniji pregled, kontam da se iskontroliše ta kandida i tako dalje...sledeći mesec sam opet dobila vaginalete (na uz je sve bilo ok-opet), i zakazala za mesec dana pregled...nisam dočekala taj pregled jer sam jedno jutro završila u bolnici odakle su me prebacili kolima hitne u ns...nakon carskog i oporavka na intenzivnoj nezi, dr Bogavac mi je rekla da je u pitanju bila virusna infekcija koja se mogla i kontrolisati...ta rečenica me ubija! nisam bila nakon svega do dr Bursić...ALI NAMERAVAM DA ODEM.Inače, u bolnici u zr to jutro me je primilas dr Ilić, koja mi8 je rekla da je u mom slučaju trebao da se uradi serklaž...ma šta da ti pričam...čula sam za dr Marušića. da li si zadovoljna ? ja sam sad eto u dilemi kuda... 

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 21:04:46   
2002m
poslala sam ti pp

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 21:31:22   
Anoniman
znam draga, imaš odgovor user posted image  

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 22:12:01   
SUPER MAMA
Drage mame ja mogu da vam preporucim moj ginekolog koj radi u Zemunu u Silerovoj zovese dr.Fadil Canovic.Za mene ovaj ginekolog je najbolji jer vodio mi je trudnocu odlicno cak i zna po ime svoje pacijente i svima posveti paznju a ne kao neki odradi samo radi reda.
Kada sam bila trudna on svake nedelje slao me na ultrazvuk sve sto se moglo da se ispita ispitala sam, na primer skoro svake druge ili trece nedelje isla sam da napravim urinu kulturu i da proverim krv, cak se jedan put kada sam dosla na savetovaliste uplasio se jer mi pritisak bio ''visok'' 120/80 a ja nisam znala da za trudnicu je to visok pritisak.Cak polsao me je na eksperti ultrazvuk u visegradskoja druge trudnice to su pravili privatno.
I ja sam imala jedan stos preglede analize bukvalno je pratio moju trudnocu u stopu.Kada sam se porodila i bila na prvi pregled odnela sam mu sliku od moje devojcice jer on ima svoj album gde stava slike od bebe.
Neznam sta vise reci sem da za meni je bio odlican.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 22:16:09   
Anoniman
ćao, super mamo!user posted image uf, drago mi je da čujem da je neko imao lepo iskustvo od samog početka pa do kraja...jel taj doktor radi pvt ili...?

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 22:23:24   
SUPER MAMA
Ne u Silerovoj u domu zdravja.Mozes ga potrazi nezakazuje se samo porazi dr.Fadil Canović.Ja sam odlično prošla sve sto je moglo preko države da idem da neplaćam on je uradio.Ja sam i skrining ili dublle test pravila u institutu ya majku i dete čak mi je rekao kod koga da se javim ya da me ne odbiju.bukvalno prati trudnoču u stopu i što je najyanimljivije poynaje svoje trudnice.To me fasciniralo.Čovek je pričljiv sve sto te yanima ima da ti objasni sve što pitas dačeti odgovor.Na primer on nije bio pobornik da ja od početka trudnoče pijem mamavit kompleks minerala i vitamina več on mi je dao sve to da pijem pojedinečno jer kaže da tako postižese efekt,akao kompleks em je teško za želudac em nema 100% efekta što ima logike.Potražiga

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 22:26:03   
SUPER MAMA
Verujmi kaliope ja jedino što sam platila dok sam bila trudna je bilo 50 dinara za urinukulturu sve ostalo zahvaljujuči njega išla sam na teret države.Ja sam videla druge trudnice te mora privatno skrining te ekspetni ultra zvuk, te vaginalni ili cervikalni bris sve to su plačali privatno i to da bude još gore po preporuci ginekologa gde da idu.A moj ginekolog sve to državno me je slao.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 22:29:23   
Anoniman
vidiš ima tu nečeg, sad dok čitam tvoje mišljenje. naime, meni je falila ta posvećenost pacijentu, kroz nju se sve oseti...pih, meni ova moja uvali i mama vit, i neke gelove za intimno pranje uz vaginaleteuser posted image .. imala sam utisak da je obavezna nekog da reklamira...user posted image nikad u životu nisam trošila pare na gluposti i ne znam ni sama zašto sam se odlučila za pvt, valjda sam kontala da oni imaju više vremena , da ti se okrenu maximalno......hvala draga na savetuuser posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 22:33:51   
Anoniman
kaliopi, poslala sam ti privatnu poruku vezano za dr Tešić. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Preporučite ginekologa
28.9.2009 22:41:35   
Anoniman
pročitala sam i odgovorila draga



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here