|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plastelin
30.11.2009 18:25:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Bravo nickmenjakinjo!!!! Svaka cast, ovo poslednje "nesto cudno" je bas user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Baš! user posted image user posted image user posted image

Lilly, a ove magnetiće za frižider, evo me sa hiljadu pitanja jer sam ODUŠEVLJENA!!!!
To ste pravili od tog plastelina koji se kuva? Pa prelakirali? Čime? user posted image A gde ste kupili magnetiće? A gde ste kupili taj plastelin?

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Plastelin
30.11.2009 20:31:28   
Lilly*
Magnetiće smo pravili od tog plastelina koji se kuva i onda smo ga prelakirali lakom za čamce user posted image To je valjda jedini lak koji prodaju po farbarama da ima sjaj a da je providan.
Magnetiće sam imala od nekog reklamnog magneta pa smo da iseckali na komadiće koliki nama trebaju i zalepili Oho lepkom. Ima po tim "hobi radnjama" magneti u traci (ima takva radnja npr. u Zmaj Jovinoj u pasažu, skroz skoro kod Pašićeve, ili onaj novi bulevar prema N. Naselju).
Plastelin smo kupili u Metrou, a mislim da ima i u Savremenoj administraciji u Z. Jovinoj ili bolje opremljenim knjižarama. Košta nekih 50 dinuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Plastelin
1.12.2009 9:02:00   
Anoniman
Hvala. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Plastelin
1.12.2009 9:42:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo ovi isti drugari prelakirani
user posted image
A ovo smo neki dan pravili magnete za frižider, s tim što smo jelku poklonili pre slikanja
user posted image


Ma bravo,pravi ste tim vas dvoje,predivnouser posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Plastelin
1.12.2009 11:56:12   
Lilly*
user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Plastelin
1.12.2009 21:49:25   
viking
Bila sam na raznim forumima danas, a sve u potrazi za tim magnetim. Apsolutno svi kažu da ti magneti u traci nisu ni za šta, da ništa ne drže i da treba kupiti "normalne" magnete. Za sada sam našla ovu hobi prodavnicu www.hobby-art.org, nalazi se u Zemunu i čini se da ima gomilu zanimljivih stvari.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Plastelin
1.12.2009 22:21:34   
Lilly*
Pa nisam probala te magnete u traci, ali oni su zgodni što su tanki, baš za ovakvo nešto, a i taj naš je bio na taj fazon, pa drži, ne znam user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Plastelin
1.12.2009 22:26:00   
viking
Ne znam draga ni ja, ali evo baš me je zainteresovala ova i slične teme jer mi u januaru dolazi brat koji ima tri godine (ćale mi živi u inostranstvu) i ostaju skoro mesec dana pa smišljam čime sve da ga zabavljam. Zato sam uzela da se raspitujem i na svim forumima svi koji su koristili te magnete u traci su rekli da ne drže ništa teže od 5 grama, tako da ću ja ipak da potražim ove druge. Ako ih baš ne nađem, potražiću te. 

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Plastelin
14.12.2009 18:32:00   
Lilly*
Evo Mihajlova nova kreacija user posted image Obratite pažnju na čemu je napravio user posted image

user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Plastelin
27.12.2009 22:50:49   
Rina
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Plastelin
6.3.2010 18:47:53   
Lilly*
Evo naš "Home made" plastelin, napravih ga dok sam pekla palačinke user posted image i oduševila sam se, baš je mekan i super gumast
user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Plastelin
6.3.2010 19:16:02   
Lilly*
A evo šta je moj umetnik napravio, ja sam ostala zapanjena i oduševljena user posted image
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Plastelin
7.3.2010 15:56:50   
Lilly*
Evo i današnjih umetničkih dela user posted image
Klovnovska kapa:
user posted image
I zmija:
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:08:42   
Unica
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo naš "Home made" plastelin, napravih ga dok sam pekla palačinke user posted image i oduševila sam se, baš je mekan i super gumast
user posted image



kako pravis taj plastelin???

inace super su vam decica, pravi umetnici user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:09:58   
Ana RR
Lilly, fenomenalno user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:13:45   
Anoniman
Prvi put sam zvirnula ovde - nemam reči!
Komplimenti umetnicima a i mamama ! user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:14:44   
Lilly*
Staviću vam receptić, vrlo jednostavno user posted image Samo da naglasim da "recept" nisam ja smislila nego sam ga davno našla na netu i sada isprobala
DOMAĆI PLASTELIN:
Pomešati 2,5 dl brašna, 1 dl soli, 1 kašiku limuntusa i 1 kašiku ulja. Staviti da proključa 2,5 dl vode i vrelu je sipati u suve sastojke, promešati kašikom, a kada se prohladi umesiti rukama. Podeliti na onoliko delova koliko želite boja, dodavajte pomalo boja za kolače i mesite. Držite u frižideru između 2 korišćenja. Ima ograničen rok trajanja, ali za sada ne znam koliki. Onda napravite novu turu user posted image


(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:16:59   
Unica
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Staviću vam receptić, vrlo jednostavno user posted image Samo da naglasim da "recept" nisam ja smislila nego sam ga davno našla na netu i sada isprobala
DOMAĆI PLASTELIN:
Pomešati 2,5 dl brašna, 1 dl soli, 1 kašiku limuntusa i 1 kašiku ulja. Staviti da proključa 2,5 dl vode i vrelu je sipati u suve sastojke, promešati kašikom, a kada se prohladi umesiti rukama. Podeliti na onoliko delova koliko želite boja, dodavajte pomalo boja za kolače i mesite. Držite u frižideru između 2 korišćenja. Ima ograničen rok trajanja, ali za sada ne znam koliki. Onda napravite novu turu user posted image




super i hvala za recept... ovo je super za klince... ja jos kakva sam napravicu ga sebi da se igram user posted image

ali kako so u decilitrama user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:24:39   
Lilly*
Uzmeš čašu, običnu, one najčešće imaju 2 dl ili onu od jogurta, i sipaš pola šolje soli user posted image Mere ne moraju biti baš u mililitar precizne. A što se tiče igre, ja sam se baš naigrala dok sam mešala boje user posted image
Nego, kako si smislila da odmeriš brašno u decilitrima? user posted image


< Poruku je uredio Lilly RR -- 7.3.2010 16:25:55 >

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:37:39   
Unica
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Uzmeš čašu, običnu, one najčešće imaju 2 dl ili onu od jogurta, i sipaš pola šolje soli user posted image Mere ne moraju biti baš u mililitar precizne. A što se tiče igre, ja sam se baš naigrala dok sam mešala boje user posted image
Nego, kako si smislila da odmeriš brašno u decilitrima? user posted image



user posted image user posted image user posted image verovala ili ne nisam to ni primetila...  user posted image stvarno sam lik... da me nije sramota sad bih napravila da se igram malo user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:46:35   
Lilly*
Što da te je sramota, vežbaj, trebaće ti user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Plastelin
7.3.2010 16:50:20   
Unica
nemam boje user posted image
jedva cekam da mi dodje klinac od muzevljeve sestre pa cu da mu spremim to... malo da se igra (a i ja sa njim)... ionako mu uvek dam nesto od cega svi posize a dete se satima zanima... user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Plastelin
7.3.2010 18:34:47   
Anoniman
Ah, zaboravila sam na ono sa magnetima. Potražiću ih baš, sada imam vremena.

Dakle, treba mi:
- plastelin za kuvanje (verovatno na kutiji piše kako se kuva??? user posted image )
- lak (šta reče, kakav lak??? Može za nokte? user posted image )
- magneti (gde da kupim? Kako da tražim? user posted image )
- lepak da pričvrstim magnete (pretpostavljam super lepak? user posted image )

Lilly, jel to to?

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Plastelin
7.3.2010 18:39:48   
Ana RR
Jao Tasha, obožavam te user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Plastelin
7.3.2010 18:40:51   
Anoniman
user posted image I jao podseti me, idm u temu o Švarcvald torti. 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here