|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Salmonela
27.4.2009 21:10:54   
Ptičica
Mihi, cool sam. Više nemam nikakvih problema. Juče sam imala normalnu stolicu. Danas sam bila na sanitarnom (moram zbog posla kojim se bavim), a rezultati će biti 5. maja, pa ću videti. Još uvek pijem probiotic, a moram ti priznati da nisam još kupila onaj lek što si mi preporučila. Čim mi je bolje, ja se opustim. Seljanka! Kupiću ga, sigurno. da li ga mogu piti uz ovaj Probiotic?
Hvala što misliš na mene! user posted image
Jesi li ti medicinar? Verovatno si pisala o tome, al' mi je promaklo. Sorry...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Salmonela
5.5.2009 17:18:18   
Ptičica
Mihi, (i ostali drugari), danas su mi stigli rezultati sanitarnog. Sve je cool!!!!
Jedino što me čudi je to što sam bila na sanitarnom 4 dana pošto mi je nađena salmonela! Da li oni tamo ne pregledaju ''materijal'' user posted image  ili...?
Inače, ja sam dobro. Trebalo bi da proverim stolicu, jbš ove iz sanitarnog...

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Salmonela
13.8.2021 8:23:30   
Maraj
Bas se dugo nije pisalo u ovoj temi...
Pa da pocnem ja....
Od ponedeljka imam T, od utorka krece dijareja, bolovi u celom telu, malaksalost. Stomak ubija, deo ispod zeludca i creva. Juce(cetvrtak) nemam T, al dijareja i dalje traje. Jutros, jedva sidjoh sa wc solje. Testirali smo se, negativni smo na koronu. Sumnjamo ili na stomacni virus ili na salmonelu.
Pili smo i mm i ja pro life ampule i smektu. I nista.... jutros odoh u apoteku , apotekarka nam dala enterofuril da pijemo 3 dana. Tako da sam jutros popila pro life ampulu, pa enterofuril, kasnije cu i smektu.
Sta jos mogu da uzmem. Ovo je neizdrzivo. U zivotu nisam imala ovakav virus u sebi. Iscedi nas skroz (i mm i mene). Skuvala sam i vodu za orosal, pa cemo i to kasnije...

< Poruku je uredio Maraj -- 13.8.2021 8:24:05 >

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Salmonela
13.8.2021 10:10:12   
IvanaSK RR
Maraj, klometol, nolpaza? To je sve ok za stomak. Ozdravite sto pre! 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Salmonela
13.8.2021 10:14:14   
Sanjica26 RR
Ako sumnjas na salmonelu, ja bih na vašem mestu odradila analizu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Salmonela
13.8.2021 20:07:24   
smeško
Maro, vodi racuna da ne dehidriras. I da je salmonela, ne leci se lekovima, ali je dobro da znas zbog dece. Brzo se oporavite!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Salmonela
13.8.2021 22:16:31   
pari
Ja sam je imala jednom ..slično je po simptomima...uradi analizu stolice obavezno,odmah ćete znati!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here