|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 20:09:00   
minavb
IZVORNA PORUKA: Didily

neverujem da ce ti te tablete pomoci,pisem ti u pp

Pise se odvojeno, ne verujem. Takodje, recenica se pocinje velikom slovom a posle zareza ide razmak. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Didily)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 20:52:19   
isidora88
sto se svadjate? svako ima pravo na svoje misljenje i odlucuje o svojim postupcima,u ovom slucaju o tome da li ce na dijetu ili ne i kojuuser posted image
mina je napisala da je svaka dijeta stetna (verujem da vecina to i zna) ali nema razloga da se svadjate,svako zna sta je najbolje za njega user posted image
imamo ovde i iskustvo sta dijeta moze da napravi nasem zdravlju (indy je jedan primer) ali ako neko i pored toga zeli da bude na ovoj dijeti (ili bilo kojoj) to je njegova stvar i nema svhre ubedjivati ga u suprotno,nazalost user posted image
ne zelim nikoga da uvredim user posted image

p.s. mina znam pravopis ali me mrzi da ga primenjujem user posted image user posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 18.3.2011 20:53:51 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 21:17:54   
indy_25
I ja znam pravopis ali ga ni ja ovdje ne primjenjujem user posted image . Pisem brzo jer zurim nemam bas vremena da provjeravam kako sam napisala i da uredjujem. Valjda se razumijemo user posted image . Hajde sto sam u skoli morala i na poslu ovdje vala ne moram da pazim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 21:23:42   
isidora88
indy user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 21:49:19   
minavb
Ja sma misljenja da, kad vec pisu gluposti, neka ih bar napisu pravilno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 21:58:20   
isidora88

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sma misljenja da, kad vec pisu gluposti, neka ih bar napisu pravilno.


sta ces,uvek ima onih koji ne poznaju pravopis i ne mozes im zamerati takve stvari.ovde smo svi jednaki,kakve veze ima da li neko pise pravilno ili ne,niko ne pravi namerno greske nego pise onako kako misli da trebauser posted image
svima se desi i da pogresimo kada brzo kucamo, a nemamo vremena da svaku poruku proveravamo kako smo napisali.
nismo ovde na casu srpskog jezika tako da nema smisla raspravljati o tome,imamo temu o pravopisu pa tamo mozemo da resavamo nedoumice i da iznosimo misljenja o tome kako se pise rečca NE itd

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 22:18:37   
indy_25
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sma misljenja da, kad vec pisu gluposti, neka ih bar napisu pravilno.


Ma znam Mina na sta mislisuser posted image . Nego ja znam da ne pisem pravopisno ni na forumu ni na ijednom sajtu osim kad nekom vaznom kucam e mail. Pa reko da ne misli neko da sam nepismena. Znam sve kako treba da ide gdje idu tacke i zarezi. gdje se recenica zaustavlja ali nekad sve napisem u jednoj recenici pa nema ni tacke ni zareza . vazno je da se skonta sta je napisano. Niti stavljam mala i velika slova itd. Znam da imam puno gresaka ali nemogfu da ih ispravljam. Inace kad pisem uvijek na brzinu napisem pa odem nesto da uradim po kuci pa onda dodjem pa vidim kakve greske pravm jer ne pregledam al bas me briga user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 22:21:27   
NadaR
  Djevojke , stvarno ste off .user posted image
Begajte na party i popijte nasto na moj racun. user posted image

  user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 22:48:05   
Olga75
Nemojte ici ot , tema je Bolnicka dijeta , meni je napisan na prvoj strani pa k'o voli nek' izvoli

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 22:54:05   
tijana86
E pa mile moje nije normalno kretati na dijetu od subote ali ja je sutra ponovo pocinjem ! Jbg rodjena sam naopako pa sve pocinjem naopako ! user posted image user posted image LJubim vas !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 22:56:17   
marija32
Tijana, nisi bila ovde par dana, pa procitaj sta se desilo sa Indy pre nego krenes sa dijetomuser posted image  Ja vise nikada necu drzati dijete, vezbe, vezbe i samo vezbeuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: BOLNICKA DIJETA
18.3.2011 22:59:39   
tijana86

IZVORNA PORUKA: indy_25

Evo sad sam sa ultrazvuka .  Radiolog mi je rekao da nije cancer samo je stitna zljezda i pocela je brzo da radi . Nije puno uvecana malo manje je uvecana od normalne. Sad moram da idem kod svoje doktorice i kod interniste pa da se odluce sta da rade.

Pitala sam ga da li je moguce da je od dijete jer sam nedavno bila na strogoj dijeti tj ovoj i rekao je da je vrlo moguce da je od nje. NEMOJTE DA SE ZEZATE SA DIJETAMA JA SAM VAM PRIMJER.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: BOLNICKA DIJETA
19.3.2011 10:04:49   
MaDi
Slazem se da je jako glupo svadjati se ...gledati ko pravi gramaticke greske...trebalo bi lepo da se druzimo,savetujemo itd...svako ima svoje iskustvo i treba ga podeliti sa drugima...treba saslusati druge...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: BOLNICKA DIJETA
19.3.2011 10:11:28   
minavb
Ne treba savetovati ljude tako da, pridrzavajuci se tih saveta, mogu da ugroze svoje zdravlje. Ako nekome izgladnjivanje nije skodilo, nekome drugom moze da poremeti mnogo toga u organizmu.
Takodje je jako ruzno, strucnjaku koji ukaze na pogresan savet, pretiti na pp.
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: BOLNICKA DIJETA
19.3.2011 10:35:00   
Klarita
Nema potrebe za svadjom...
ja imam propisanu bolnicku dijetu od strane kardiologa sa instituta za kardiovaskularne bolesti Sremska Kamenica, sa sve pecatom i potpisom, jasno pise da se dijete treba pridrzavati 5 dana, potom 2 dana pauza i tako tri ciklusa. Inace, dijeta je osmisljena za kardioloske bolesnike bolesnike kojima je hitno potrebno smanjenje telesne tezine u cilju uspesnije terapije istih! Smatram da je svako odrastao covek i moze da odlucuje o svom organizmu...pa ne vredi se svadjati zbog dijetauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: BOLNICKA DIJETA
19.3.2011 19:54:30   
MaDi
bez svadja i bez pretnji...ovde smo zbog drugih stvari..kome je do svadje neka zaobidje RR ili ako neko hoce da preti neka napusti nas user posted image




_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: BOLNICKA DIJETA
19.3.2011 20:52:00   
Diabla
Indy kukala, sta se ovo desilo sa tobom????? Tek sad vidm??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: BOLNICKA DIJETA
27.5.2011 10:05:20   
Anoniman
A taman sam kupila dvopek da krenem danas sa dijetom i sad ne znam sta da radim , moram da se oslobodim ovog fotelja look-a user posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 1693
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:10:04   
Anoniman
Izdrzala sam juce user posted image
Danas se radujem mlevenom mesu , nego sinoc za veceru nisam mogla da pojedem zelenu salatu , vec sam pojela 1 paradajz valjda to sad nece nesto promeniti user posted image
I da , tesko je strasno , sve vreme oblecem oko frizidera otvaram zatvaram ali ne uzmem nista , jos sam juce pohovala meso sa sirom oooo koja muka user posted image
Nadam se da cu uskoro prevazici tu uzasnu glad
Dan 2 user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1694
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:14:18   
madre
ribizla, mislim da ces biti grdjenauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:14:33   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  Konflikt...I to oko pravopisauser posted image
Devojke, manite se ove dijete...Nju koriste ljudi pred operacije...Oni kojima je hitno..
Nista vam dobro nece doneti...Samo ce vam oslabiti krvnu sliku....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1696
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:16:22   
Anoniman
Dajte malo podrske samo me grdite user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1697
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:18:51   
madre
rekoh ti lepouser posted image ali cekaj da dodju i ostaliuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:20:27   
Anoniman
Pretnje mogu i na pp da primim user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1699
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:21:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ribizla

Dajte malo podrske samo me grdite user posted image

Pa maco, ako imas par kilograma viska, izbaci slatko (sem meda i voca), sokove i smanji hleb i za 6 meseci ima da budes tip-top...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here