|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.4.2015 16:36:32   
branki*
nado,jesi ti na toj dijeti sa mesom?
jooj,ja jedva cekam da krenem sa redukcijom i bas cu da isprobam ovu bolnicku.dosadna sam vise sa ovim svojim mrsavljenjemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: BOLNICKA DIJETA
30.8.2015 0:59:29   
Klarita
Nado, koja ti je to dijeta? Ja sam vratila 3-4kg i moram ih se podhitno resiti za kratko vremeuser posted image Mislila sam od ponedeljka da krenem sa ovom dijetom, kad procitah Nadin post...Tako da, nadoooooooooooooooooooooooooo???

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: BOLNICKA DIJETA
30.8.2015 8:03:17   
NadaR
Klarita,dijeta bez ugljenih hidrata . Proguglaj malo . Meni je odlicna.Na fb imas puno grupa podrske sa receptima . Mogu te i ja ubaciti u neku.
Ako želis, sibni mi pp da te dodam na fb.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: BOLNICKA DIJETA
31.8.2015 14:54:39   
Klarita
Danas dan prvi
Upravo jedem rucakuser posted image
Ima li jos nekog da si budemo podrskauser posted image ?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: BOLNICKA DIJETA
31.8.2015 14:56:48   
branki*
eeeej,klari,srecan i uspesan pocetakuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: BOLNICKA DIJETA
31.8.2015 14:59:40   
Klarita
Fala, setsro, falauser posted image bice ovo najduzih 5 dana u mom zivotuuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: BOLNICKA DIJETA
31.8.2015 15:08:07   
branki*
kako 5,zar dijeta ne traje dve nedeljeuser posted image
veceras cu da je proucim po stoti put,pa cu videti da li ti se pridruzujem..imam neku svadbu 19.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: BOLNICKA DIJETA
31.8.2015 15:24:21   
Klarita
Idu tri ciklusa po 5 dana. Drzi se 5 dana, pa dva pauza, pa opet 5 dana, pa dva pauza, i onda jos 5 dana. Imala sam ranije papir sa faksimilom lekara iz Sremske kamenice, pa sam 100% sigurna. Papir sam izgubila, ali jos sto pamtim je da ne ide pavlaka, vec kiselo mleko i da se narandza moze menjati bilo kojim vocem sem bananomuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: BOLNICKA DIJETA
1.9.2015 15:10:23   
Klarita
I ja da se samopodrzimuser posted image
Dan DRUGI[
Za sada odlicno uspevam, verovatno sto sam pocela da radim, pa sam okupirana brigama o poslu, Nikolaj krenuo u vrtic,pa mislim dosta o tome i adaptacija i sve...videcemo kako ce biti i da li cu izdrzati do krajauser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: BOLNICKA DIJETA
1.9.2015 19:20:19   
eca89
Klari, samo naprijed misim da cu ti se i ja od sutra priduržitiuser posted image !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: BOLNICKA DIJETA
1.9.2015 19:32:57   
isidora88
Klari izdrziuser posted image da se sto pre resis kila, ja se pridruzujem sledece godineuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 7:01:37   
eca89
Klari, evo i mene, tebi je vec 3 dan, kako li cu ja danas, valjda cu nekako!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 9:10:39   
branki*
eco,i ti si na dijetiuser posted image evo i mene,onda.juce sam isto bila na dijeti,ali ne na ovoj,jer nisam se bas drzala ovog menija.ali,nema veze.onda danas krecemo !
nervira me jer nemam vagu.moram da teram muza da donese od svekrve,ona ima dve.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 9:13:43   
madre
branki, koliko imas u planu da skines kilograma?
mislis da ne bi uspela kada bi izbacila gluposti iz ishrane, tipa secer, brasno, grickalice i tako to? ovo mi deluje nekako teskouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 9:58:36   
branki*
madere,ja ne jedem kako treba,ili se prezdaravam ili gladujem.ovako cu da imam meru,orijentir i cilj.imam u planu 5 kg ,jer ja volim da vuce na mrsavije.valjda se nece smanjiti grudi i guza,sad su bas suer,a i dojim jos uvek.mada ja dupe imam i inace,a grudi su ko u vrapca.imam neku svadbu u septembru,a u oktobru se mozda zeni brat,pa moram da izdominiramuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 17:03:51   
Klarita
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image nisam samauser posted image
Meni uspesan (za sada) treci dan.
Devojke, samo da vas podsetim, jedite namirnicu po namirnicu, sto bi rekla moja mama "u etape" . Mm recimo drzi sa mnom ali ne striktno, vec pojede usput po nesto i recimo jede sve zajedno: jaje, sa paradajzom i meso...ja ne, ja bas pratim redosled.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 17:13:56   
eca89
Nisi sama Klari, evo i nas tu, mada ja se nalivam vodom koliko mogu, sad sam trenutno u "krizi". Ja ću kao i ti, 5 držati, pa 2 pauza.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 17:14:19   
adulence
Zene a gde subpravila te djjete,jel sam pogresno shvatila ne drzite ovh bolnicku vec neku proteinsku?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 20:26:58   
branki*
Imaju na prvoj stranici pravila dijete.ja odoh da se nalijem kiselom vodom!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 21:40:58   
branki*
Ja sam gladnauser posted image samo razmisljam o onom djuvecu u frizideru..uhh

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 21:48:42   
dijana1*
Ne mogu da vam ne kazem.
Ja sam bila na ovoj dijeti i skinula sam kilograme ali.... posle je pocelo da me ziga nesto oko vrata itd... izvadim hormone i stitna nije dobra. Vec 3 godine pijem letrox.
Necu nikoga da plasim, verujte mi da mi to nije namera ali ova dijeta nije zdrava i nije dobra. Bolje se prebaciti na hrono ishranu ili kombinaciju namirnica. Gubicete kilograme ali zdravo.
Ova dijeta je sok za organizamuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 21:51:50   
branki*
Znam da nije zdravo,ali bih ja nekako da brzo izgubim te kguser posted image a,posle cu da kombinujem namirnice.znam da je i indi pisala da joj se stitna poremetila nesto.a,dijo mislis da ti je bas zbog ove dijetebotisla stitna?mozda je drugo nesto u pitanjuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 21:57:27   
dijana1*
Branki ne mogu da kazem e dijeta je kriva. Kako da znam. Ali za vreme dijete i posle nesto me je zigalo u vratu. Ne boli ali je bilo neprijatno. Stalno sam rukom trljala, tacno mi je nesto smetalo a i vrat mi je bio malo otekao.
U svakom slucaju nemoj preterivati i samo polako. A ja sam kombinacijom namirnica i UN dijetom posle skidala i odrzavala kilograme koji se nisu vracali. A sto je najbitnije nisam.bila gladna a gubila sam kilograme.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 21:57:52   
adulence
Ok,hvala ja sam razumela da je neka druga,moja sestra je imala jako veliki prob zbog ove dijete ,drzala ju je i smrsal super je izgledala ali nakon fijete sta god bi pojela ona bi povracala i stalno mrsavila...bilo mi je zao gledati je,srecon se izvukla..ja sam mislila neka druga je pa me zaintrigiralo za buducnost..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: BOLNICKA DIJETA
2.9.2015 22:01:45   
branki*
Adulence,onda se tvojoj sestri zeludac namucio i prestao da vari,tj nije mogao da vari tu hranu.meni se to desilo na faxu kad sam gladovala da bih smrsala i osusila sam se,prestala da dobijam mensruaciju,povracala cak i supu jedno vreme.
Uh,meni je dijeta uvek povezana sa gladovanjem,prosto mi nemoguce da budem sita,a da mrsavim.jer ja nemam kontrolu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here