|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2012
24.8.2012 0:08:42   
bojanica7
opasna si user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Letovanje 2012
25.8.2012 8:01:48   
LillyT
Gagana, na Sitoniji su uglavnom mala mesta, da ne kažem sela, ali za giros ne moraš da pališ auto ima ga svuda user posted image
Kalamitsi jeste mali, plaže su odlične. Što se gradova tiče, tu su Neos, NIkiti i Ormos Paragias (ako sam dobro napisala). Sveti Nikola nije na moru, ali je jako slatko mesto (bar se meni svidelo). Toroni ima stvarno divnu plažu (pogotovo onaj prvi deo), ali imaš i dve ulice i to je to. Mi smo prošle godine krenuli na slepo i nismo mogli da se odlučimo gde idemo. U Makedoniji je pao dogovor da će to ipak biti Neos, tako da imate vi još vremena da vidite šta i kako.

Minče, gledamo se čim se vrnem, znači za dve nedelje....



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Letovanje 2012
25.8.2012 9:42:52   
Anoniman
Izvini sto ti ne odgovorih ranije, nisam imala net kod mojih a sa telefona je bilo nemoguce. Mi smo vec drugu godinu bili u Markovom konaku, a pored njega je i Vila Marina. Smestaj je apartmanski, skroz pristojno. Cena 25 eur a mi smo bili 10 dana pa smo placali 20eur. Ima jeda sjajan apartman, veliki i jedini ozbiljan, on je 35 eur ali je bio zauzet. Sto se tice ostalog smestaja, i mi smo kao gledali da li ima tih brvnara i sl, ali nigde ne mozes to da nadjes, bar ne tu gde smo mi gledali i setali. Posle smo saznali da su sve te divne kucice privatne vikendice. Mi smo bili na mestu odakle nam je sve dostupno, jer smo sa bebama, blizu je i pijaca i centar, a par puta smo isli i u hotel Divcibare na bazen. Ove godine su isli samo jednom u Banju Vrujci, a dole su se tako izbezobrazili i sa cenama i sa svim. Sad odjednom pored karte naplacuju i lezaljku i suncobran, a ako bi dosla samo sa peskirom, ne bi imala maltene ni gde da ga stavis. Ima neka livada tamo malo dalje od bazena, ako su na to mislili. Imas pijacu svaki dan, vikendom pojacano i ima svega. Cene su mislim kao i kod nas. Za neke stvari su bezobrazni, kao npr suhomesnato na pijaci. Skuplji duvan cvarci nego uBG hahhahaha. A domace je kao i ono u maxiju. Ima prodavnica u kojoj ima sve pa cak i kasice za bebe. Ima pekara, par restorancica (u jednom mozes da uplati hranu - dva puta jeli jednom super, dru put uzas), mesara. Staze za setnju su fantasticne, vazduh odlican. Druge zabave nema :). Ima kao neki restoran sa zoo vrtom, citaj, par zeceva kokoske, koza i valjda golubovi. E tu ima penjalica i peska i jos par dzidza za decu a i onle mreze za ljuljanje. Ove godine nije bilo klope valjda samo vikendom. Ili smo mi prerano otisli ili im bas i nije bila ok sezona. Uglavnom su tamo puna samo decija odmaralista. Mene je najvise smarala neka crkva tu u centru sa koje je bez prestanka sa razglasa tulila crkvena muzika. A pored crkve je neki proplanak gde dolazi deda sa dva konja. Krug je 50 dinara i to je prilicno veliki, dok je na Zlatiboru ranije mali krug bio 350 a veliki 500 dinara. Pa ti sracunaj.

Ako te interesuje nesto konkretinje pitaj, a smestaj gde smo bili mozes da pogledas na njihovom sajtu.

IZVORNA PORUKA: tanjica85

Super. Zanima me smestaj, mi bi voleli da iznajmimo brvnaru, nekako su mi te drvene kucice mnogo siplaticne,ali ne mozemo da nadjemo nikakav kontakt. Gde ste vi bili? Kako je tamo za klince? sve me zanima...cene, centar, ljudi..? user posted image


(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Letovanje 2012
25.8.2012 10:16:58   
maslackic
mi smo jedne godine ,prosle i pedprosle, bili na Tari , mm i ja prvi put zajedno , KLIK bili smo u drugom apartmanu, prvi gosti jer je tada tek bila otvoprena. Volimo taru, i to sto nema puno ljudi i guzve . I icicemo i dalje tamo...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Letovanje 2012
25.8.2012 13:50:10   
Anoniman
Tara je fantasticna ali nisam se raspitivala koliko ima do tamo. Mi smo isli na Divcibare zbog blizine, izmedju ostalog.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Letovanje 2012
25.8.2012 14:38:30   
Anck Su Nmaun
Evo svratili smo dva dana na Olimpic Beach... koja guzva user posted image inace je solidno, i manje su dosta cene nego u Nei Pori, ma upola! Ono je bio samar s cenama!
Mozda vec sutra palimo dalje...mozda i na Ohrid...razmisljamo se jos!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Letovanje 2012
25.8.2012 16:18:03   
gagana83
LillyT, koliko sam ja shvatila Toroni je ipak kud i kamo veci od Kalamicija?
U Neos ne bih, prosle godine smo se lomatali po stepenicama po Pargi, ove godine trazimo nesto drugo. Jedino da nadjemo smestaj na Paradiso plazi, ali iz komentara po netu, ona mi bas i ne deluje primamljivo.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Letovanje 2012
25.8.2012 19:05:40   
LillyT
Nemam pojma da li je veći, ali i jedan i drugi grad su malo izolovani.

Meni je Paradiso bolja od gradske, ali se mi kupamo i po drugim plažama (nismo u fazonu da smo samo na jednoj). Evo ti dve sličice

user posted image


Paradiso ujutru
user posted image


Ja ne znam da postavljam slike, uvek mi budu ovako malo user posted image Klikni pa će da budu veće


< Poruku je uredio LillyT -- 25.8.2012 19:06:42 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Letovanje 2012
25.8.2012 19:12:08   
snješka
Ova tema bi trebala nositi naziv "Ljetovanje u Grčkoj". user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Letovanje 2012
27.8.2012 14:03:11   
tanjica85
MM, hvala ti puno. pogledala sam apartmane super su, dopada nam se. mada smo bili vise za brvnaru,ali sta je tu je.
zanima me da li ima bar jedan pristojan kafic gde se moze popiti kafa popodne?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 14:33:42   
Dusha

IZVORNA PORUKA: Tash

Athena Pallas Village *****

Ma kojih bre 5*???
Ja ne znam ko radi kategorizaciju Grčkih hotela. Ovaj hotel ima otprilike 3*.




Slatko si me nasmejala za opis hotela, al muka je to sa hotelima. Najgore kad platis nesto, ocekujes, i onda ispadnes ovca. (Mislim da je sto se toga tice najgore u Egiptu).

Mi jos malo pa idemo u (tvoju) Asprovaltu :) pretpostavljam da ima, ali za svaki slucaj da pitam, je l' ima tamo neka radnjica ili nesto sa zezalicama za plazu za decu, da ne vucaramo odavde?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 14:37:30   
Anoniman
Daaaaaaaaa, naravno. Glavna ulica je puna takvih mamipara. user posted image Gde odsedate?

(odgovor članu Dusha)
  Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 14:55:08   
Dusha
E to mi kaziii user posted image Odavde znaci nosimo jedan kamioncic, a ostatak kupujemo tamo. Super!

Inace, uplatili smo poslednji apartman koji je ostao (proveravali u vise agencija), u nekoj vili Elena ili Eleni, druga ulica od plaze. Nije nista posebno, i vec sam smislila da nosimo: Mr. Proper za kupatilo, Ajax za sobu, vise krpa za pod, i stosta za kuhinju, pa ako mi ne treba, VRLO cu rado sve to baciti :) Zbog tajminga za jelo, hotel nam ove godine nije bio resenje (a ja tako voooolim hotele).

Nasla sam neku prognozu koja dobacuje 15 dana, i za sad bi prva dva trebalo da budu super, do 32 stepena.




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:01:14   
maja27
Dusha kada idete na more? Mi idemo na Sitoniju 11.09. ali vremenska prognoza nije bas sjajna 26-27-28 stepeni.

(odgovor članu Dusha)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:02:27   
Anoniman
Ne mogu da provalim gde se nalazi, ali koliko vidim, u nekoj je od ulica koje su "normalne" na šetalište, odnosno glavnu ulicu, tj neka ulica koja spaja ova dva. 

(odgovor članu Dusha)
  Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:04:11   
Dusha
Idemo 10. septembra, evo sta kaze prognoza:

Mon, Sep 10
More sun than clouds. Warm. 31°C 17°C 8 km/h / ENE
Tue, Sep 11
More sun than clouds. Warm. 31°C 17°C 5 km/h / E
Wed, Sep 12
More sun than clouds. Warm. 30°C 18°C 8 km/h / SSW

E samo ne znam kad u to vreme pada mrak, to je ogranicavajuci faktor za plazu.

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:06:47   
maja27
Na kom je to sajtu? Ja gledam na accuweather

(odgovor članu Dusha)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:11:42   
Dusha
Tash, rekli su nam da je blizu crkve, i da postoji mogucnost da ce pop da nas budi ujutru (mi smo rekli, da cemo verovatno mi da budimo popa), i to je sve sto znam :)

Dobro si me podsetila , da treba da odemo do agencije, po vaucer, i tacnu adresu,a i da se raspitamo ko je predstavnik tamo da vicemo ako se izgubimo, da ne moramo da otvorimo kiosk sa pljeskavicama, kao u onom crtacu kad smo bili mali :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:13:19   
Anoniman
user posted image Ja ne znam ni da ima crkva. Takve građevine apsolutno ne spadaju u moje interesovanje. 

(odgovor članu Dusha)
  Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:16:33   
Dusha
Ja gledala na myforecast , i moj sajt je za sad veseliji, bojkotujem tvoj user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:17:24   
Dusha

IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image Ja ne znam ni da ima crkva. Takve građevine apsolutno ne spadaju u moje interesovanje. 


Dobro je, znaci da nije glasna, jer bi onda sigurno primetila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:19:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dusha


IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image Ja ne znam ni da ima crkva. Takve građevine apsolutno ne spadaju u moje interesovanje. 


Dobro je, znaci da nije glasna, jer bi onda sigurno primetila :)


Sad sam i brata nazvala, rekao "Crkva u Asprovalti???????????????" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dusha)
  Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:22:46   
Dusha
hehehe, nama su nju prvu u agenciji pomenuli :)
Čim se vratimo, ako je lociramo, šaljem izveštaj :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:24:25   
Anoniman
Sad sam gledala na Gugletu, kolika crkvaaaa... kako ja to bre nisam videla??? user posted image

(odgovor članu Dusha)
  Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:28:48   
Dusha
Ne znam Tash, moraš opet tamo da obnoviš znanje :)

E tu je znači negde i ova naša Eleni...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
Šta raditi sa vaskršnjim jajima koja niste...
Kako da napravite ukusno jelo od jaja koje niste uspeli da pojedete tokom praznika.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here