|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:30:06   
Dusha

IZVORNA PORUKA: maja27

Na kom je to sajtu? Ja gledam na accuweather



Auuuu, ako je sudeći po ovome, idemo na jesenovanje, a ne na letovanje user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Letovanje 2012
28.8.2012 15:50:25   
maja27
Jeste, uzas!! I ja cu da gledam od sada na drugom sajtu user posted image

(odgovor članu Dusha)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 8:58:15   
Dusha

IZVORNA PORUKA: maja27

Jeste, uzas!! I ja cu da gledam od sada na drugom sajtu user posted image



I onaj moj sajt otkazuje poslušnost! Sad su i tamo najavili kišu user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 9:17:55   
Anoniman
Evo i našeg smeštaja:

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Dusha)
  Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 9:51:45   
Anoniman
user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 10:01:31   
Anoniman
Gae ovo izgleda suuupeeer, bas su extra skockali, i sator je odlichan! :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 10:13:54   
tijatija
Gae predivno, ovde se stvarno mozes odmoriti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 10:29:59   
vonavoj
divno gae!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 11:02:25   
tanjica85
Gae, prelepo. kakva priroda, kakav bazen user posted image user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 12:25:34   
Anoniman
Gae , mesto je fantasticno , sator kao da sam ja birala user posted image

Koliko ste ostali ?

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 13:03:52   
Anoniman
Ostali 7 dana pa se vreme pokvarilo a mi to pokušali da iskoristimo da skoknemo na nekoliko dana do moje bake u Čačak, stigli u Čačak preko Valjeva i Divčibara u ponedeljak uveče da bi u utorak zvali mm sa posla da prekine godišnji i u sredu dođe hitno da radi, pa smo se stihijski popakovali i potrpali u kola i sinoć stigli kući. :(

Šator je fenomenalan, prostran, lep i kvalitetan. Pregurali smo i jednu noć sa jakim vetrom i kišom tako da mogu da potvrdim i da je stabilan i nepromočiv. U obe sobe staje po Intexov dušek 191x137 i ostajesa strana dovoljno mesta za flašu, termos, fenjeršta beć treba. U predsoblje bi stao manji kamperski sto sa 4 stolice i da može da se prođe pride. Kad se sve spakuje u gepek Puntića stala kolica šator,mali šator koji smo kupili u uradi sam za 1500 dinara i služi nam kao garderober ili igraonica, 3 dušeka, 3 vreće za spavanje, 20 kvadrata najlona za pod šator i 2 prostirke. Rasvetu kupili kod Kineza i zadovoljni: jedan veliki fenjer, jedno UFO svetlo koje je bilo kao plafonjera u predsoblju, jedan mini fenjer sa dimerom kao noćno svetlo za bebu i Police baterijska lampa za odlazak u wc i u slične akcije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Letovanje 2012
29.8.2012 13:46:14   
tanjica85
Gae, meni sve deluje kao savrsen odmor, samo da nije bilo vracanja za BG

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 8:55:53   
Sesilija 83
Evo nas stigli iz Grcke, lepo je bilo ali Leptokaria nikako noje porodicno mesto evo i zasto...
Kroz setaliste pored plaze prolaze automobili,kamioni,autobusi,trotoari koji vode do centra su visoki oko35cm a nigde nema spusteni deo za kolica tako da dete moze ladno da se prevrne... inace jedimo sto ima za kolica to je podzemni prolaz ispod nekog nadvoznjaka koji vodi do centra.... a guzvaaaa leleee kao da ste u Budvi ili Paralii... samo mi je to smetalo jer mi sa bwbom i prijatelji takodje sdamo smo se gubili u guzvi i zastojima...voda je bila super topla K se kupala u gumi i plivala,lizala slanu vodu,ma sou je pravila po izlasku iz vode uspava se dok kazes keks..user posted image pelene za vodu su nam super posluzili kupljene u dm-u...doduse bile su zelene pa su svi mislili da je decak...''jao sto je sladak mali'' e posle sam nasla u nekom njihovom marketu libero za vodu ljubicaste ali nisu nikakve bar meni sve se naduje kao obican pampers... malo sam otisla i off... u putu je bila super spavala uglavnomuser posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 9:18:07   
Anoniman
Hajde i ja dok una spava da napisem nesto o nasem odmoru.... user posted image
Tasos me je odusevio, presli smo ga sto bi rekli i uzduz i popreko, svakoga dana nova plaza, mada na mene je najaci utisak ostavila mermerna plaza, koja je kao u bajci, cak smo se dvaputa vracali na nju, put do nje uposte nije los kao sto ima da se procita na raznim sajtovima, zato sto smo mi u srbiji navikli na jos gore puteveuser posted image ....
Obisli smo selo Panagia, manastir sv.Arhangela, koji je prelep, ma sve sto se dalo videti....
Vila Albatros prelepa, smestaj je vredeo svakog evra koji je za nju dat, gazde, a i radnici veoma prijatni. Posto smo vodili sveki sa nama, smestaj je bio odlican, dve spavace sobe sa francuskim kreveto, sa dva zasebna kupatila, ogromnom kuhinjom, i dve velike terase koje gledaju na more, kao da smo bili u dva odvojena apartmana.user posted image
Meni se nije ni vracalo kuci, grci su bas prijatan narod, u povratku smo svratili u Kavali i Solun....
Una je uzivala, prvi put se uplasila od mora, ali posle nismo mogli da je nateramo da izadje iz vode, brckala se sa gumom i bez nje, nije htela da Pije njihov jogurt, tu smo malo imali problema, ali sve ostalo je bilo super, svi su je zavoleli na plazama, i svako joj je ponesto poklanjao... Bila je dobra u putu, u oba pravca..


(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 12:34:06   
Jeca*
Cao samo da mahnem. Jutros smo doleteli iz Turske
Vratih se sa najboljeg letovanja u zivotu i svima toplo preporucujem hotel Doganay Beach Club u Alanji. Vredi svake zvezdice, a ima ih 5 i bukvalno za pare koje platis dobijes sve od onog "ultra inclusive".
Prvo sto imas dorucak od 7 do 10, pa kasni dorucak od 10 do 11h, pa se u 11h otvaraju barovi sa hranom i picem na plazi i na oba bazena (a postoji i bazen sa krovicem na kome smo bili kad je najjace sunce), pa rucak od 12:30 do 14h, pa vecera, pa nocni dorucak od ponoci do 6h ujutru. Tim animatora koji non stop se igra sa decom (Luka je poslednjih dana samo rekao ajd cao i odlazio u mini club prepodne i popodne na po 2h, a mi sami na plazi user posted image ) i organizuje razne aktivnosti za odrasle. Vode, sladoleda, koktela, kafe, cajeva, svega u neogranicenim kolicinama. Bukvalno nam nista nije nedostajalo i stvarno je higijena na vrhunskom nivou. Ono sto smo platili u agenciji u Beogradu je apsolutno bilo to sto smo dobili i tamo nismo morali u hotelu da potrosimo ni liru. Cak hotel ima i bus koji vozi do centra Alanje (7km od hotela) 4 puta dnevno i to je free.
U sklopu hotela je mini luna park sa trambolinom, ima puno razlicitih aktivnosti, naravno i tobogana. Plaza je sljunkovita, sitan sljunak, maltene ko pesak i jedina mana je sto je na delu plaze stena na ulazu u vodu, ali na drugom delu je sljunak, a plaza je malena, taman za goste hotela tako da ta mana ne utice na uzivanje na plazi, ali eto da pomenem i to.

Sve u svemu, odmorili smo se, napunili baterije, nauzivali i sad odoh da se polako vracam u "real life" user posted image

Zelim klincima srecan polazak u skolu i u vrtice, pa se javljam kad malo slegnu utisci i kad operem ves user posted image

< Poruku je uredio Jeca* -- 3.9.2012 12:35:15 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 13:06:46   
Anck Su Nmaun
Jeco,to je super!!!
Poigotovo ta zanimacija-Animatori za decu!

Nas godisnji je bio zesci , znaci dosli smo umorni user posted image klinceze su nas izmaltretiraleeee!

Inace nisam pisala bili smo u Nei Pori, mesto je lepo, cisto, nema guzve. Puno mesto decijih igralica.
Posle smo svratili na Olimpic beach, nesvidja mi se jer je guzva -bzvz nemozes normalno proset_eti! Po povratku svratili u Soko banju, tu smo maaalo odmorili bez mora user posted image
Sve u svemu cure su bile nesnosne, sa hranom smo se borili. Svaki dan drugi restoran, one slabo jele..ma uffff
A odlucili smo sledece god u Tursku-avion -all inc.
Samo mi reci o kojoj cifri se radilo to sto ste vi odabrali?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.9.2012 13:13:43 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 13:14:55   
Anoniman
Jeco user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 13:32:48   
Dusha
Woow Jeco! Super zvuci!

Samo me zanima, koliko se putuje od aerodroma u Antaliji do tog hotela?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 13:36:23   
Jeca*
zavisi koliko turista moraju da razvezu usput, ali nesto malo manje od 2h

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Dusha)
Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 13:47:15   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jeco,to je super!!!
Poigotovo ta zanimacija-Animatori za decu!
....
Samo mi reci o kojoj cifri se radilo to sto ste vi odabrali?


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 15:07:52   
Dusha
Pronasla sam ga u ponudi Sabra agencije, pa tamo pisu i cene.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Letovanje 2012
3.9.2012 15:12:25   
Jeca*
Mi smo isli preko Argusa

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Dusha)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Letovanje 2012
4.9.2012 21:59:49   
mala buba
Mi smo bili u Alanji, bilo nam je fenomenalno. tokom celog leta smo bili aktivni, prodje i ovo leto user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Letovanje 2012
8.9.2012 8:00:38   
LillyT
Mi smo stigli juče uveče, toliko nam je bilo lepo da smo i Lara i ja plakala na kraju jer nismo htele da idemo kući user posted image
Doduše, da nemam dete, Sitonija me ne bi videla (krcato je dece), ali njoj je to super, tako da smo baš uživali. Rekla sam mm-u da sledeće godine (ako dobijem ok godišnji) idemo 3 nedelje. Otišli smo gde i prošle godine (Paradiso plaža), a moj brat i njegova devojka su već bili tamo, tako da smo se sa njima preklopili nekoliko dana. Jedan dan smo otišli u Satri, gde smo divljali na talasima, kao najgora deca, ja sam se vratila sva izubijana. To su oni veliki talasi koji te u plićaku bukvalno ubace u "veš mašinu" nemaš pojma gde si, zabiješ se u pesak, ma haos živi.

Lara nije baš htela da pliva, ali nije izbijala iz plićaka, bukvalno je sve vreme bila u vodi i pravila "torte" (zamak od peska i šljunka) i sinoć je tražila da idemo na more...

Sve u svemu, obišli smo celu Sitoniju, iskupali smo se, nauživali, evo me sada sam tužna, ali dobro, jedan dan sam bliže sledećem moru....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Letovanje 2012
8.9.2012 8:31:04   
minavb
user posted image tako je , jos samo 10 meseci do sledeceg letovanja, ali u mom slucaju samo 4 meseca do skijanjauser posted image
Da vidimo slike!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Swiffer – vaše novo rešenje za brzo i lako...
Swiffer proizvodi kreirani su da vam olakšaju svakodnevni život i u jednom zamahu uklone prašinu kako biste se mogli vra...
Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here