|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija erekcija
4.7.2009 23:20:45   
bolice
Ja sve procitah a nista razumela nisam!user posted image
Ovom mom dasi od kad znam za njega podize se pisa i shvatam da je to prirodna reakcija, nista cudno ali me interesuje nega pise kod decaka. Da li se povlaci kozica jos od kad se rodi ili se ceka tamo negde dok napuni godinu ili dve?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dečija erekcija
4.7.2009 23:22:05   
guppy RR
Draga,
odgovor na to ćeš naći u temi
Higijena dečakove piše <-- KLIK

(odgovor članu bolice)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dečija erekcija
8.6.2012 21:14:06   
ivana7477
A kojim antibiotikom

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dečija erekcija
12.6.2012 14:17:52   
minna
Vladi se u poslednje vreme dize pisa dok spava. Ustvari ujutru ako mu odmah skinem pelenu bude dignuta, ili se desavalo u toku noci da mu propusti pelena pa kad sam ga presvlacila isto sam primetila. To je valjda ok, jel se desava to vasim decacima? Inace ima te bebi erekcije od kad je imao neka 2 meseca, samo sto se desavalo retko i nisam to povezivala sa spavanjem.

(odgovor članu ivana7477)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dečija erekcija
12.6.2012 14:19:26   
minavb
Redovno se dešava i to je najnormalnija stvar. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dečija erekcija
12.6.2012 14:20:39   
minna
Tako sam i mislila, al sad videh temu pa reko da pitam za sv sl.user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dečija erekcija
5.3.2015 23:04:57   
dijana1*
U poslednje vreme Vuku je cesto dignuta pisa.
Sinoc se bas uzvrpoljio i pitam ga Vuce da te ne boli nesto, jesi dobro, a on mama meni je porasla pisa mnogo i boli me.
Sta mislite da li ih stvarno to boli? Da li je normalno da mu cetso pisa "poraste" kao sto on kaze? I sta da radim u takvim situacijama?
Dete mi se zali a ne znam kako da mu pomognem user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dečija erekcija
5.3.2015 23:12:49   
Ana RR
Dijo, moj po ceo dan vuče gaće i pišu, ja ga svaki put pitam da li mu se piški a on uvek odgovara da mu se ne piški već mu je mnogo velika piša. Isto često kaže da ga boli kad je velika. Noću se budi zbog toga i stalno vuče pišu na dole (kaže mm smejaće mu se devojke jer mu piša stoji na dole user posted image ). Sigurno je neprijatno, to je za njih neki nepoznat osećaj, a mom Marku je pritom koža dosta zategnuta, nema viška kože već je sve stegnuto i verujem da mu smeta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dečija erekcija
5.3.2015 23:22:27   
dijana1*
Tako i kod Vuka. Bas bude velika i tvrda imam osecaj kao da ce da pukne.
Sinoc je oko pola sata bila velika sto sam ja primetila. Otisao je da spava i posle dva sata sam ga podigla da piski ali mu je i dalje bila velika.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dečija erekcija
5.3.2015 23:25:46   
Ana RR
Da, isto i kod Marka. Noću kad ustane da piški samo gledam da li će i plafon da popiški user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dečija erekcija
5.3.2015 23:28:33   
dijana1*
ahahahahahaha user posted image
Vuk i Marko u svemu isti user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dečija erekcija
5.3.2015 23:35:43   
Ana RR
Blese user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 6:15:56   
serpica
Kad pocinje da se desava ta erekcija? Vidim Di pise da se malom desava a mladji je od mog bebca..ja jos nisam primetila nista a evo za koji dan puni 19 meseci.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 6:45:13   
Bibilib
Hahahaha to se desava i mojima...Ajde starijem razumem ali i bebi se puno puta nacvori...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 7:04:02   
branki*
ja sam ovo kod mog sina pocela tek sad skoro da primecujem..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 7:05:18   
serpica

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja sam ovo kod mog sina pocela tek sad skoro da primecujem..




Znaci da ne brinem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 7:33:34   
mali_mis
A. cim skinem pelenu, odma se hvata visece igracke, i op cup, poraste user posted image Muskarci user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 7:37:07   
mila83
Kod mog sina su pocele te decije erekcije kada je bio beba,skoro uvek kada bih ga presvlacila....Neko vreme smo bili mirni po tom pitanju,ali i ja sam primetila u zadnjih par meseci da se to desava a nekoliko puta se zalio na bol. Citala sam u jednoj knjizi o decacima i njihovim hormonima,kaze da se bas oko 4.godine oseti nalet testosterona,sto se ogleda i u visku energije npr.Kod mog sina je tako,bio je mirno detee,a zadnjih skoro godinu dana...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 7:38:37   
Bibilib
Moj mali bebac poceo je da hvata kucence i da se igra...ja sam se ubila od smeha kad sam ga videla prvi put....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 8:11:43   
majared
Moje dete ima 22 meseca i ujutru kada mu menjam pelene vidim da ima erakciju. Mi se zezamo da je opet sanjao neku devojcicu. user posted image . Skoro mu je unutrasnja strana pise bila crvena i iritirana, mi sumjnamo da mu se u toku noci pisurinac, kada se podigne, tare o mokru pelenu.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 8:13:18   
branki*

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: branki RR

ja sam ovo kod mog sina pocela tek sad skoro da primecujem..




Znaci da ne brinem user posted image

serpi,sve je pod kontrolom,ne brigajuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 9:58:54   
Modessty
Jutros se preko telefona logujem i prvo što vidim je tema o erekciji! user posted image I pomislim - ove bre žene poludele od ranog jutro ko šta one o seksu! Onda skapiram da je reč o dečijoj erekciji user posted image
Piša im se podigne uvek nakon buđenja. danilo se jednom nervirao što neće da se spusti user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 10:14:24   
isidora88
Meni je mateja na ulici "mama digla mi se pisa,nameeeestiii jeeeee, smeta mi" i svaki out isti kad mu se to desi, pa onda kuka kad nece odmah da se spusti ili kad spava na stomaku pa vice bode se pisa u krevet 😀sou sa njim

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 10:40:29   
mila83

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Jutros se preko telefona logujem i prvo što vidim je tema o erekciji! user posted image I pomislim - ove bre žene poludele od ranog jutro ko šta one o seksu! Onda skapiram da je reč o dečijoj erekciji user posted image
Piša im se podigne uvek nakon buđenja. danilo se jednom nervirao što neće da se spusti user posted image


Moj sin se uglavnom tada i zali,hoce da piski pa mu je tesko.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dečija erekcija
6.3.2015 10:50:56   
Bibilib
I M se nervira kad nece da se spusti odmah posle piskenjauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here